Zaman: 25 Eki 2021, 00:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 491 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 50  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2021, 18:42 

Cavani17 yazdı:
Atatürk stadında passolig turnikeleri duruyor mu?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maçlar doğanlarda oynanacak.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2021, 18:51 

cado1914 yazdı:
Cavani17 yazdı:

Maçlar doğanlarda oynanacak.

Onu biliyorum, Atatürk stadın da passolig var mı onu sordum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 01:30 

tahir başkan eren'i istedi, en az 2000 dk oynatacağını söyledi mustafa hocaya. sir bırakmadı, bu sene 11'de bol bol eren izleyeceğiz gibi duruyor 8)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 09:28 
Kullanıcı avatarı

Cavani17 yazdı:

Atatürk Stadı depremden sonra hasar aldı. Atatürk Stadında seyircili maç oynanamaz durumdadır. Beşiktaş Maçına kadar Bornova'da oynanacak.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Altay | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 10:18 
Kullanıcı avatarı

Depremden sonra protokol tribunuyle 6-7 mac oynadik. Durum kotu olsa izin verilcegini sanmiyorum. Onumuzdeki sezonda Ataturk Stadindayiz dedi bizim baskan. Passolig turnikesi yoktu pandemi oncesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 14:29 

sencokyasa1925 yazdı:
Bhecfbs yazdı:
Bizim maç (Fenerbahçe) hangi stadda oynanır ?
Atatürk de mi Doğanlar da mı ?

Atatürk'te olur, kapalı tribün hariç her yeri size verirler :D

Belki yanlış anlaşılırım ama Atatürk Stadında kapalı tribün hariç sahaya etki etme şansın yok.
Şahsen dediğin gibi olsa Atay'ın lehine olur ama kendileri de bu durumu istemiyor.
Doğanlarda tahmini çıkan bilet sayısı deplasmana 250-300 olur işimiz çok zor.

Altay'a başarılar eskisi gibi ligde kalıcı izler bırakır.
Umarım bir an öncede hak ettikleri stadı da Altınorduna kaptırmadan kendilerine tahsis edilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 14:54 
Kullanıcı avatarı

şimdi haber şu https://www.aksam.com.tr/spor/mustafa-d ... er-1189076

Altay yönetimi kendi kafasına göre transfer yapmaya çalışıyor ve hatta prensipte anlaşıyorlar, mustafa denizli veto ediyor.

Bu yönetim niye kendi kafasına göre transfer yapmaya çalışıyor kardeşim? Vallahi de billahi de insanın sinirleriyle oynuyorlar. Transfer edeceğin isimleri teknik adama bırakacaksın, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi teknik adamlarından biri teknik direktörlüğü kabul etmiş o da vefa borcu sebebi ile.

Sen adamı dinlemeden rastgele transfer yapmaya çalışıyorsun.

Şu yönetimin kulaklarını bir büyüğümüz çeksin artık yeter. Aynı hataları yapmaya devam ediyorlar. Mustafa Denizli'nin belirlediği isimlerin üzerine yoğunlaşılmalı, stadın açılışının erkene alınması için yoğunlaşılmalı.

1 ay kaldı, çok geç kaldık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 17:59 

Son TRT röportajına ya da öncekilere bakınca yönetim ve hoca arasında bir uyum olduğu anlaşılıyor. Benim içim son derece rahat artık. Ekmekçioğlu + Denizli + Alsancak. Daha ne olsun. Haberi daha carpıcı hale getirmek için böyle abartılı başlıklar attıklarını düşünebiliriz.

Adı geçen oyuncuların hem mevkileri hem yaşları hem kaliteleri bana son derece olumlu geldi. Stoper, forvet arkası, kanat, kaleci mevkilerindeki ihtiyaçlar bana göre de öncelikli. İsim vermeyeyim ama bir tanesi var ki bu takımda acaip parlayacağına inanıyorum.

Mevcut kadronun yaklaşık yarısının verimli bir şekilde kullanacağını sanıyorum. Ereni kanatta görmeye alışkınız. Bu süreçte kendini geliştirip süper bir forvet arkası ortaya çıkabileceğini umuyorum. Yakışır. Bir fantezi ama Kappel de iyi bir sağ bek olabilir özellikle üçlü bir savunmada.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 20:42 

fba yazdı:
Son TRT röportajına ya da öncekilere bakınca yönetim ve hoca arasında bir uyum olduğu anlaşılıyor. Benim içim son derece rahat artık. Ekmekçioğlu + Denizli + Alsancak. Daha ne olsun. Haberi daha carpıcı hale getirmek için böyle abartılı başlıklar attıklarını düşünebiliriz.

Adı geçen oyuncuların hem mevkileri hem yaşları hem kaliteleri bana son derece olumlu geldi. Stoper, forvet arkası, kanat, kaleci mevkilerindeki ihtiyaçlar bana göre de öncelikli. İsim vermeyeyim ama bir tanesi var ki bu takımda acaip parlayacağına inanıyorum.

Mevcut kadronun yaklaşık yarısının verimli bir şekilde kullanacağını sanıyorum. Ereni kanatta görmeye alışkınız. Bu süreçte kendini geliştirip süper bir forvet arkası ortaya çıkabileceğini umuyorum. Yakışır. Bir fantezi ama Kappel de iyi bir sağ bek olabilir özellikle üçlü bir savunmada.
Kappel konusunu geçen gün ben de düşündüm. İlk çıktığımız sene giresunda 10 kişi kalmıştık. Kappel resmen bek gibi oynamış ve o ağır sahada maçın yıldızı olmuştu. Neden olmasın?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2021, 13:26 

cado1914 yazdı:
fba yazdı:

Kappel konusunu geçen gün ben de düşündüm. İlk çıktığımız sene giresunda 10 kişi kalmıştık. Kappel resmen bek gibi oynamış ve o ağır sahada maçın yıldızı olmuştu. Neden olmasın?

kappel bek oynasa senede 5 kırmızı kart görür.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 491 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 50  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], deliduman, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hepinandık, kuzeyinkrali, Larendon, Majestic-12 [Bot], sherald, StrangerThings

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye