Zaman: 28 Kas 2021, 09:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 293 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş JK | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 23:12 
Kullanıcı avatarı

Aslında formalar pahalı değil, bizim paramız değersiz. 300 lira dediğimiz şey 30 Euro bile değil. Avrupa’da en ucuz formayı bize üretiyor Adidas. O yüzden hem kalitesi düşük hem de katalog ürünleri yapıyorlar bize özel olmayan.

Maalesef paramız pul olduğu için ithal olan her şey pahalı artık. Adidas belki Türkiye de üretiyordur formaları bilmiyorum ama yabancı markalarda böylesine yüksek fiyatlara alıştırılıyoruz.

Ben yönetimin yerinde olsam daha düşük maliyetli taraftar forması yaptırırdım. Fener bi ara yaptırıyordu ve iyi satış yapıyordu diye aklımda kalmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2021, 02:19 

sorrento yazdı:
Aslında formalar pahalı değil, bizim paramız değersiz. 300 lira dediğimiz şey 30 Euro bile değil. Avrupa’da en ucuz formayı bize üretiyor Adidas. O yüzden hem kalitesi düşük hem de katalog ürünleri yapıyorlar bize özel olmayan.

Maalesef paramız pul olduğu için ithal olan her şey pahalı artık. Adidas belki Türkiye de üretiyordur formaları bilmiyorum ama yabancı markalarda böylesine yüksek fiyatlara alıştırılıyoruz.

Ben yönetimin yerinde olsam daha düşük maliyetli taraftar forması yaptırırdım. Fener bi ara yaptırıyordu ve iyi satış yapıyordu diye aklımda kalmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2002-2005 arası kendileri Fenerium'larda ürettiler ve iyi de gelir elde ettiler.İki sene üst üste gelen şampiyonluklardan sonra Adidas iyi para verince , onlarda eski düzene döndüler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 19:50 
Kullanıcı avatarı

bir şey demeyeyim diyorum ama 35 gün sergen hoca'yla anlaşmayı sündüren yönetimin, her fırsatta beşiktaş'ta kalmak istediğini söyleyen ghezzal ve rosier'e yönelik yapıcı bir adım atmamasını, konunun muhataplarıyla sürekli üçün beşin pazarlığını yapmasını mevcut yönetimin basiretsizliğine ve dar görüşlülüğüne bağlıyorum. aha, en sonunda ghezzal instagram'da beşiktaş ismini ve kartal logosunu kaldırmış (nasıl bir ipucuysa bu artık). olur a bu iki adamı alamazlarsa adam değiller.

fikret orman yönetimiyle içine iyice düştüğümüz batağa rağmen o yönetimi ibra eden de bunlar değil miydi? aklım almıyor! hala o dönem hesap kitap yapılmadan milyon eurolara yapılan 3-4 yıllık sözleşmeler yüzünden adım atamıyoruz. douglas, lens, boyd, ljajiç... bu dördüne verdiğimiz parayla ghezzal, rosier ve teixara ya da costa'dan birini alabiliyorduk oysa. adamlar da salak mı, yattıkları yerden milyon euro alıyorlar. kim bırakır böyle sağılacak kulübü. üstelik yer de açılamıyor bu yüzden.
yönetimden bir delikanlı para babası da çıkıp skerim lan deyip sözleşmeyi feshedip doğrudan parayı verip teneke bağlamıyor bu heriflerin kuyruğuna. sonuçta öyle ya da böyle bu para verilmeyecek mi?
tamam, bekara karı boşamak kolay ama bu kulüpte koltuğa oturanlar da asgari ücrete talim eden, bilemedin küçük esnaf falan değil, sanayici, holding sahibi falan insanlar.

e bi de şampiyonlar liginden gelecek para var, şampiyon olduk, yayın geliri falanı filanı... hala daha 300 bin az olsun, 500 bin olmasın da falan olsun mevzuları falan ne arkadaş? fikret orman para için takır takır makine gibi işleyen takımı forvetiyle, stoperiyle, kalecisiyle satıp skip attı, çebi de 3 kuruş daha vermemek için skip atmak üzere sanki.

sinirleniyorum, raporlayayım dedim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 00:05 

yonetim tabiki 300bin 500bin euro'nun hesabini yapacak, onceki yonetimler gibi 4 milyon euro maasla 4 yil sozlesme mi yapsin. 300bin euro dediginiz turklirasi ile 3 milyon . yonetim uzerinde baski kurarak menajerlere hizmet ediyorsunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 04:18 
Kullanıcı avatarı

Proudhon yazdı:
yonetim tabiki 300bin 500bin euro'nun hesabini yapacak, onceki yonetimler gibi 4 milyon euro maasla 4 yil sozlesme mi yapsin. 300bin euro dediginiz turklirasi ile 3 milyon . yonetim uzerinde baski kurarak menajerlere hizmet ediyorsunuz.

valla baştan sona safsata olmuş bu yazdıklarınız Proudhon arkadaş. dediklerimle alakası ta uzaktan. eski yönetimin 4 mil. eurodan 4 yıllık sözleşmeleri yüzünden bu halde olduğumuzu zaten yazmışım. gelgelelim, eski yönetimi aklayan, ibra eden de bu yönetim. kaldı ki o kadar para veremeyeceğimizi cümle alem biliyor, ben de biliyorum. bu arada kamp başladı, tam takım çalışmamız gereken yerde saatin iki dişlisi hala daha eksik. sıkıntı burada. futbolcularda bir sıkıntı yok ki menajerlerinde olsun. mevzu bonservisi elinde tutan kulüplerde bitiyor. madem bu kadar hesap kitap yapabilen işbilir bir yönetim, çıkartsın masaya koysun oğuzhan'ın önüne mesela, evladım, nedir bu 2.5 milyon, senin ederin şudur diye...

ayrıca yönetim üzerinde kurduğum(uz) baskı ve menajerlere hizmet etme meselesini retorik olarak söylediğinizi varsayıyorum. yoksa yönetim o baskıları s.klese eski yönetimlerin katakullileri yüzünden şimdiye o yöneticileri itin bir taraflarına sokup çıkarmışlardı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 14:58 

Kenan Karaman hayırlı olsun...

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Beşiktaş JK | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 17:48 

Uce bese bakma lens’i al, uce bese bakma llayici al, ucebese bakma pepeyi al diyenler de bizlerdik. Eski yonetimi elestirmekle bir yere varamiyoruz, napacaksin adami idam ettirsen kime ne fayda? Alacaklilar alacagindan mi vazgececek, lens sozlesmeyi mi feshedecek? Araba devrilince yol gosteren cok olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 21:21 
Kullanıcı avatarı

Proudhon yazdı:
Uce bese bakma lens’i al, uce bese bakma llayici al, ucebese bakma pepeyi al diyenler de bizlerdik. Eski yonetimi elestirmekle bir yere varamiyoruz, napacaksin adami idam ettirsen kime ne fayda? Alacaklilar alacagindan mi vazgececek, lens sozlesmeyi mi feshedecek? Araba devrilince yol gosteren cok olur.

valla ben vakti zamanında kiralık oynayan les ferdinand'ı bile alamamaktan mustarip olmuş ama süleyman abi daha iyisini bilir diyip sesini çıkarmamış eski kafalılardanım. kibirli bilgili'yle başlayan şirketleşme çözülmeyi getirdiğinde (benim taraftarım diyenden ne hayır gelir zaten), ardından tüpçü ve fikoyla tavan yapan yarını düşünmeme, har vurup harman savurmanın uzun vadede (ki sonuçlarını şu anda ayan beyan görüyoruz) zarar getireceğini söyleyenlerdenim. ailton'a, tabata'ya, ayhan'a, ismail'e, zapatocny'ye ona buna akıtılan paralara, 300 bin etmeyecek adamları menajer katakullileriyle -artık hangi bağlantı nasıl kurulduysa- italyanın seri b takımlarından 1.5-2.5 milyona transfer etmeye ve benzeri garabetlere hop noluyo arkadaş, diyenlerdenim. sizin de öyle olduğunuzu tahmin ediyorum. hele ki şu son 20 yılda kiralık gelip şahane oynayıp sezon sonu gidenleri düşündükçe kahroluyorum. zamanında bıldır yediğimiz hurmalar fena tırmalıyor tabii. ama zaman da değişti, endüstriyel futbol piyasası daha farklı işliyor. menajerini hallettiğin oyuncuda gelecek görüyorsan ki bir sezon kiralık oynatmışsın, %90+ verim almışsın, kulübüyle anlaşmaya varacaksın. milyon milyon akıt da demiyorum, dediğiniz gibi, 4 milyon euro 40 milyon yapıyor ama bu 40 milyonda 3-5 milyon pastanın bri dilimi, 8'de, 10'da biri.

eski yönetim konusuna gelince... şirket yönetimlerinde ibra edilmeyen eski yönetim hakkında hukuki işlem başlatılabilir, dönem harcamaları soruşturulabilir, tazminat davası açılabilir vs. bağırsaklarını temizleyebilir. peki böyle bir şeyi kaldırabilir mi kulüp? mevcut durumda biraz zor görünüyor. hele ki kolpacı medyanın bu tür konulara yeni gelin gibi atlayıp ortalığı hepten kızıştırdığı üçüncü dünya ülkelerinde çok daha zor. kaldı ki ne sinan engin'i doğru düzgün temizleyebildi bu kulüp, ne adalı'yı. kalkavan gibi ismi fetöyle anılanları bile hak ettikleri şeklilde s.ktir çekerek değil kibarca gönderdi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 15:27 
Kullanıcı avatarı

Mehmet Topal ile 3 Milyon TL karşılığında 1 yıllık anlaşılmış.
En az 50 maçlık bir sezon var önümüzde,rotasyonda fayda sağlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 16:21 

Valla normalde bu transfere direkt karsi cikardim ama dorukhan denen sahtekarin istedigi paralara bakinca gül gibi transfer gelir 1 sene oynar yada takimi yedekler. Sahada 3 turk oyuncu olmak zorunda oyuncu degisikliklerinde hamle sansi verir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 293 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, cotanak, Google [Bot], Google Adsense [Bot], yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye