Zaman: 17 Eki 2021, 03:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1588 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 159  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 23:35 

5 genç alacağımıza 1 tane düzgün genç alsak. Sürekli kalabalık kadro kuruyoruz, dışardan alacağımız gençlerin yaptığı 3.yedekliği alt yapı da yapar, senede 5-10 dakika oynuyorlar zaten.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 10:51 

Bizim altyapı hiç bir şey yapamaz ya kendimizi kandırmayalım. Şefik Abalı transferine de olumsuz bakmıyorum. Önemli olan meblağı. Büyük para verdiysek kötü transfer tabiki de. Düşük paraya kapattıysak denenebilir. Böyle transfer de sakınca görmüyorum. Her sene 1-2 transfer böyle yapılabilir. Maliyeti çok yüksek olmamak kaydıyla.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 09:26 

Göztepe'li arkadaşlar daha iyi bilir ama sanki yabancı kısıtlaması ,Göztepe'nin avantajına olacak gibi.
Rakiplerine göre degerlendirecek olursak, Halil,Atınç,Soner ve İrfan direk ilk 11 oynayacak seviyede 4yerli var.
Halil ve İrfan bizde olsa bu kuralda direk ilk 11 planlamasında olurdu.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 10:30 

Evet bir avantajımız olduğu söylenebilir geçen sezon da en çok yerli oynatan takım bizdik

Bu devirde pasaport kısıtlama tartışmaları çok saçma sınırsız olmalı şenol güneş bu işlerle ilgileneceğine takıma odaklansaydı keşke turnuvada böyle bir rezillikle karşılaşmazdık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 14:10 
Kullanıcı avatarı

Recep Niyaz ile anlaşılmış diye geçiyor sosyal medyada. Doğruysa bir on numaramız oldu, hayırlısı olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 16:14 
Kullanıcı avatarı

Yabancı Sınırı

Bu sezon sahada maksimum 8 yabancı olacağının açıklanmasının pek de etkilemediği takımlardan biriyiz, Alparslan Öztürk gibi ilk 11 oynayan bir futbolcumuzun yerini yabancı bir stoperle kapatmamıza rağmen.

İrfan Can Eğribayat, Atınç Nukan, Halil Akbunar ilk 11'de kesin oynar, zaten bu üç kişiyle şartları sağlamış oluyorsun.

Mevcut kadroda sol beke transfer gelmeyecek gibi duruyor, Berkan Emir muhtemelen yine çoğu maça ilk 11 çıkacak.

Orta sahada Soner Aydoğdu da yine çoğu maça ilk 11 çıkacak gibi duruyor.

Transfer

Diabate ve Zulj'un gidişiyle artık gerçek bir 10 numara transferi istiyoruz. Süper Lig'e çıktığımızdan beri skor anlamında katkı verecek yaratıcı bir adam alamadık.

Yine Süper Lig'e çıktığımızdan beri yüzümüzün gülmediği mevkiler bek mevkileri, biz hem sola hem sağa transfer beklerken yabancı sınırı ile beraber Berkan'ın sözleşme uzatması sol tarafa transfer yapmayacağız demek oluyor.

Yetersiz dediğimiz sağ bek için Gassama'dan da olduk, Murat-Kerim-Yusuf üçlüsüne bel bağlarsak işimiz çok zor gibi duruyor. Kesinlikle transfer lazım.

Sözleşmesi biten kaliteli yerli futbolcu sayısı bu yaz epey az, takımlar da aslında gönderebileceği yerli futbolcuları yeni sınırlama ile sakatlık filan olur diye kadrosunda tutmaya başladı. Böyle bir ortamda Emrah Başsan'ı Kayserispor yerine bizim almamızı isterdim.

Koca sezon sadece 2 gol katkısı alabildiğimiz İdeye'den kurtulabilsek ve yerine başka bir hücumcu alabilsek harika olacak.

Alparslan Öztürk --> Dino Arslanagic
Titi --> Kahraman Demirtaş
Gassama --> ?
Zulj ve Diabate --> ?
Esiti --> ?
Tripic --> Lourency

Afyon kampı haftaya bitecek, 10 gün sonra Erzurum kampı ve 34 gün sonra lig başlıyor. Bu sene tekrar 4 takım küme düşecek, işin şakası yok. Muhtemelen bütçe sıkıntı diyerek yine transfer sezonunda kiralık olarak yeni Zulj, Diabate ve Esiti'lere sarılacağız. Her sene üstüne koyarak Avrupa hayalleri kurdukça ligde kalalım yeter'e abone olduk.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 20:55 
Kullanıcı avatarı

taktikçi yazdı:
Recep Niyaz ile anlaşılmış diye geçiyor sosyal medyada. Doğruysa bir on numaramız oldu, hayırlısı olsun.

Recep'le meceple olacak iş değil. Recep Niyaz 2. Beykan Şimşek olur. kulüp olarak bayılıyoruz sırf Türk ve ucuz diye alt lig topçularına. bizim yöneticilere birilerinin anlatması lazım, en çok yerli oynatana madalya takılmıyor diye. neticede geçen sene kimse madalya vermedi.

sahaya 11 yerli ile çıkma zorunluluğu yok. Zaten Halil, İrfan Can, Soner banko 3lüsü ile zorunlu şartları sağlıyorsun. bu takımın net, zımba gibi sağ bek, sol bek, 10 numara ve forvete ihtiyacı var. mümkünse yabancı olsun. hatta Obinna'nın kabilesinden olursa daha da mutlu oluruz.

mekanın cennet olsun Esma Anne.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 02:11 

Süper Lig de takımların genelde adam akıllı oyun planı olmaması taktiksel anlamda üst düzey olmaması nedeniyle bek performansları çok önemlidir , hatırlayalım ilk senemiz traore ve Sabri performansları , bu sene şampiyon olan jimlastikcilerin bekleri vb kısaca süper ligde iyi bek oyuncularınız varsa bir adım öndesiniz ,..
Görünen o ki biz bu sene bek transferi yapmayacağız ben burekovicin bu sene lige ve takıma alışmasıyla bir tık üzerine koyacagina inanıyorum berkanda katkı verirse sol bek biraz olsun idare edebiliriz , sağ tarafta ise mucizeye ihtiyaç var Yusuf veya Kerim'in patlama yapmasını beklemek başka çıkış yok gibi , paluli mücadele olarak eyvallah fakat pozisyon bilgisi falan mental olarak 2 lig

Yönetime bek almaması Recep niyaz kovalaması falan ben pek kızamıyorum futbolun resmi para birimi Euro 10 TL bu şartlarda yabancı oyuncu veya kaliteli oyuncu almak büyük iş ,
Ancak şu konuda laf söyleye bilirim eskiden yaptıkları saçma sapan transferler yüzünden ve vizyonsuzluk yüzünden 1 kuruş transfer geliri elde edemedik belki bu saçmalıkları yapmasaylardi şu en elimiz daha rahat olabilirdi , baktığımız zaman aramızda takip edenler vardır piyasayı geçen sene olsun bu sene olsun diğer takımlar ufak tefek arap liglerine vb oyuncu satıp gelir elde ediyorlar , hatta Kasımpaşa premier lige oyuncu verip bir sürü para kazandı bu sene Malatya spor ABD ligine oyuncu sattı birşeyler kazandı bu işleri bir biz yapamadık

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 16:15 

Göztepe'de tesislerden emekli olan bir teyzemiz vardı ayrılırken video hazırlanmıştı youtube'da izlemiştim vefat etmiş şimdi gördüm çok üzüldüm covid nedeniylemi vefat etti. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 20:18 
Kullanıcı avatarı

@körfezlee
Ölüm sebebini bilmiyorum ama cenazesi bugün kalkacakti ya da kalkacak. Normal ölüm.
Allah rahmet eylesin tekrardan

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1588 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 159  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye