Zaman: 05 Tem 2022, 00:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 41 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Bir Şenol Güneş Eleştirisi...
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 09:44 
Kullanıcı avatarı

Açıklamalara bakıyorum da şu adamın bu yaşta bu zekayla buralara gelmesi bile mucize ötesi. Özlü sözler söyleyen bir adam vardı survivor da aynı ona benzettim.
Torpilciliğin, menajerciliğin tavan yaptığı dönemde, böyle başarısızlığın gelmesi enteresan değilde, burada önemli olan karaktersizliğin zirve yapması.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 10:10 

memleket harbiden fırsatlar dünyası ya şenol güneşe bakıp insan umut doluyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 11:53 
Kullanıcı avatarı

Şenol Güneş:''Finalde olmayan Fransa,Portekiz,Belçika,Hollanda gibi takımlara baktığımızda bizim de olmamamız normal.Bunu başarabilmek için ne yapılması grektiğini konuşmamız gerekiyor''

Danimarka TD Hjulmand:''Yeterince çaba sarfetmedik.Belli bölümlerde iyiydik ama sonra düştük.Bu düşüşün hesabını hem oyuncular hem ben vermeliyiz.Danimarka,uluslararası alanda böyle maç kaybetmemeli''

imrendiğimiz ülkelerle aramızda sadece ekonomik refah değil her alanda fersah fersah fark olduğunu tokat gibi çarptı bu iki açıklama bana.

toplamışlar bir de üzmeyecek gazeteceleri kendi çalıp kendi oynuyor kendince günah çıkarıyor genç çocuklar üzerinden.

5 dakika zor dayandım.Zira hiçbirşey anlatamadı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 12:22 

Bu açıklamarından anladığım "verin tazminatımı gönderin"
Ne arsız yüzsüz utanmaz adammış bu böyle.yemek nasip olmaz inşallah

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 14:46 
Kullanıcı avatarı

Araçta seyir halindeyken denk geldim. Önce frekanslar karıştı sandım. Frekans karışınca veya çekmeyince çıkan cızırtılı sese benzettim. Sonra dikkatli dinleyince şenol güneşin konuştuğunu anladım. 5 dk. falan kulak kesilsemde olmadı, anlamadım ne dediğini. Anlaşılmayan cümlelerle konuşuyordu dayanamayıp müzik açtım.

Bu adamın derdi anlaşılmak falan değil onuda fark ettim. Manasız cümlelerle kafa karıştırıp millete polemik çıkartıyor. Şunu demek istedi, bunu demek istedi diye dünden beri spor basını amansız ve manasız şekilde açıklamalarını okumaya çalışıyor güneşin. Tamda onun isteyeceği türden bir ortam. Para vazgeçilmez türden büyük bu girdiği halleride anlamıyor değilim. Bu memlekette o paraya burun kıvıracak adama enayi gözüyle bakarlar yürekli veya dürüst demezler. Sıkıntıda tam olarak orda. Konuşulacak daha çok şey varda kendini yorduğunada değmez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2021, 12:48 
Kullanıcı avatarı

Nedense yapanın yanına kar kalıyor her şey. Başarıya ortak olan çok oluyor.

Başarısızlığa ise kimse sahip çıkmıyor.

Şenol Güneş de böyle.. Ondan önceki Terim de bundan farklı değildi. Milli takımda patlak veren gazeteci dövme olayları, uçakta yaşanan kepazelikler, sportif başarısızlıklar vs.
Kimse de çıkıp soramadı hocam ne iş diye? Şenol Güneş de Fatih Terim’e öykünmüş. Azıcık dişli soru soran gazeteciye tekme tokat dalacak kıvama gelmiş. Oysa biz Şenol Hocanın naif, öz eleştiri yapan, hatasını kabul eden tarafını seviyorduk ya!

Kendinden başka herkesi günah keçisi gören biri haline evrilmiş. Kokuşmuş, follofoş olmuş TFF ve Türk futbolu Şenol hocayı da kendine benzetmiş.

Bu TFF’ye de böyle hocalar yakışır. Başı ne ki, kıçı da farklı olsun.. Tepeden tırnağa b.ka batmış bir müessesede Şenol Hoca da oyunu kuralına göre oynuyor artık. Biliyor ki bu ülkede işler böyle yürüyor artık. Bize müstahak!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 11:19 
Kullanıcı avatarı

Çok değişti hocam.
Bir insan nasıl bu kadar değişebilir.
Aklım almıyor.
Artık benim için sıradan birisi.
Saygım hep var büyüğümüz. Profesyonel! Ama sevgim tamamen bitmiş.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 20:29 
Kullanıcı avatarı

şenol güneş ve fatih terim'in devri bitti artık. futbolu bıraksalar da bunlardan kurtulsak. bir kaç ay önce şenol güneş yabancı sınırlaması 5 e düşürülsün diye açıklama yaptı daha sonra federasyon hemen yabancı kuralı getirdi. adamlar futbolun kanseri. her şeyi ben biliyorum havasında takılıyorlar. hani yabancı kuralı geldi ne oldu çok mu başarılı oluyoruz. ligin kalitesi düştü ismail köybaşı, ömer bayram gibi adamları izlemek çok iyi herhalde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 21:25 

devrimciTS yazdı:
şenol güneş ve fatih terim'in devri bitti artık. futbolu bıraksalar da bunlardan kurtulsak. bir kaç ay önce şenol güneş yabancı sınırlaması 5 e düşürülsün diye açıklama yaptı daha sonra federasyon hemen yabancı kuralı getirdi. adamlar futbolun kanseri. her şeyi ben biliyorum havasında takılıyorlar. hani yabancı kuralı geldi ne oldu çok mu başarılı oluyoruz. ligin kalitesi düştü ismail köybaşı, ömer bayram gibi adamları izlemek çok iyi herhalde.
o klüp takımında 11 yabancı sahaya çıkıp milli takımda 180 derece dönen şenol güneşin kendi karakteri. ki şenol güneşin isteği ile bu kararın çıktığını düşünüyorsan yanılıyorsun. zamanında lucescu ne kadar sipariş açıklamalar yapıyorsa ş.güneşin açıklamaları da o kadar sipariş. ayriyeten bu kurala karşı fatih terimin verdiği mücadele 2014ten beri ortada, 4-5 sene sınırsız nefes alabildiyse klüpler terimin milli takım direktörüyken verdiği uğraşlar sayesinde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 22:48 
Kullanıcı avatarı

Bizans1905 yazdı:
devrimciTS yazdı:
o klüp takımında 11 yabancı sahaya çıkıp milli takımda 180 derece dönen şenol güneşin kendi karakteri. ki şenol güneşin isteği ile bu kararın çıktığını düşünüyorsan yanılıyorsun. zamanında lucescu ne kadar sipariş açıklamalar yapıyorsa ş.güneşin açıklamaları da o kadar sipariş. ayriyeten bu kurala karşı fatih terimin verdiği mücadele 2014ten beri ortada, 4-5 sene sınırsız nefes alabildiyse klüpler terimin milli takım direktörüyken verdiği uğraşlar sayesinde.

bu son yabancı kuralının tekrar gelmesi şenol güneş yüzündendir. sürekli bastın toplantısında bunu dile getirdi. ee gördük ümit milli takımı ve a milli takımı 0 çektiler. ülkede 3-5 tane adam var onlar ne derse onu yapıyorlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 41 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bayern, Bing [Bot], Cavani17, dirk_heinen, Google [Bot], Google Adsense [Bot], küçükçekmeceli, Lupus7, Proudhon

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye