Zaman: 17 Eyl 2021, 00:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 572 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 58  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 11:46 
Kullanıcı avatarı

Recep niyaz :arrow: Kayserispor
Majid Hosseini : :arrow: Kayserispor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 13:13 
Kullanıcı avatarı

Bhecfbs yazdı:
Murat Sancak yapılan bunca maliyetli transferleri kendi cebinden ödeyecekse sorun değil.Ha işler değişir bir gün bırakıp gider alacaklarını tahsis etmeye kalkarsa işte o zaman işin rengi değişir.
Mevcut kadrolarına bu transferler ile hedef koydular.Ancak bundan sonra yüksek maliyeti ile yapılacak transferler ilerisi için soru işareti olur.
Ayrıca ADS'li arkadaslar şimdiden başlamış:)
Yahu İstanbul kulupleri bir şekilde carkını çevirir.
İstanbul kuluplerinin 650 milyon euro borcu var iken batmaz ama senin 20 milyon borcun var iken iflasa doğru gidersin.
Sen daha 10 sene önce çektiğin sıkıntılar ortada iken bu derece özgüvenli sonunu düşünmeden mesaj atman şaşırtıcı.
Burada yorum yapanlar sizlere düşmanlıktan değil olası tehlikeli durumdan bahsediyor.
En son bu tarz yorumları unakıtan dönemi Eskişehirli arkadaşlar yapıyordu durumları ortada.
Murat Sancak desteğini çekse kulupten neler olabileceğini az çok düşünmek gerekir.

Hocam biz de aynı durumda ve yapıdayız. Maliyet az-çok, transferler doğru-yanlış tartışılır ama bu adamların kulübe borç yazdırıp gitme şansı yok eskisi gibi.
Ya da borcuyla bırakıp desteğini çekme şansı yok, borcu olan kulübü borcuyla ya da borçlarına karşılık vs. elden çıkarmak zorunda.
Bizde de, Göztepe'de de ,ADS'de de, Kasımpaşada'da vs adamlar şirketin sahibi ve mali olarak artısı da eksisi de onlara yazıyor. Çok borçlanırsa borcu çok şirketin sahibi oluyor, ya da parası çoksa alıyor.
Bizim gibi şehirlerde şehrin bütün iş adamlarının toplayamadığı paraları, ödeyemediği borçları bir kalemde çıkabiliyorlar.
Bu adamlar milyarlarca dolar serveti olan, yapılan bütün yatırımların paralarını bir kaç ayda kazanan insanlar.
Şirket ekside de olsa kendi adlarına takım sahibi olmalarının iş hayatlarında başka başka artılarını kullanıyorlar.
Senelerdir alt liglerde olan bir kulübün yeniden ses getirebilmesi adına yapılan transferlere bakınca şirket mantığıyla yaklaştığında çokta yanlış değil.
Her sene bu şekilde transferler yapılacak değil, şirketi borsaya açmayı düşünüyorlar mesela, bu anlamda da değer kazanması ve marka çalışmasıdır.

Demem o ki doğru, yanlış yapılanlar vardır eleştirilir, maliyet, kar, zarar ya da sportif anlamda transferlerin doğruluğu, yanlışlığı tartışılabilir ama bu kuküpleri değerlendirirken eski yönetim yapılarıyla değerlendirmek doğru olmaz ya da her yapılanı aynı mantıkla değerlendirmek doğru değil bana göre.
En azından ilk sene yapılan transferler temel yatırımlardır. İleride sürekli bu şekilde hamleler olur, yanlış sonuçlar verir yine eleştirilir tabi ki.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 14:18 

Cangele_38 yazdı:
Recep niyaz :arrow: Kayserispor
Majid Hosseini : :arrow: Kayserispor

ali naibi biliyor işini güzel transferler hayırlı olsun

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 16:54 
Kullanıcı avatarı

herkes sahis sirketi olmaktan cok mutlu, ne kadar enterasan

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 17:47 
Kullanıcı avatarı

Balotelli giymiş formayı
ADS bu yıl esecek gibi Hayırlı olsun :D

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 20:20 
Kullanıcı avatarı

Karaparaspor bu gidişle ligin en fazla maaş bütçesine sahip takımı olacak. Fena gaza geldiler, bu gidişle her mevkiye 2-3 milyon Euro maaşlık bilindik adam alacaklar gibi duruyor.
Önceki sezon şampiyon olan diğer Karaparaspor gibi şampiyon olmalarını isterim. Değişiklik olur en azından.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 20:39 

Adana'lı kardeşler gibi bende mutluyum ama biz çok çektik böyle sansasyonel transferlerden dolayı o yüzden inşallah sağlam bir temel olur 26 senelik hasretler yaşanmadan senelerce üst liglerde devam eder inşallah gönlümüz onlarla başarılarını canı gönülden isterim ama tedbirli olmak da bütçeyi zorlamamak da fayda var

Az önce bu yazıyı yazarken bir spor kanalında Gs'ın bir stoper istediği o isimde Abdülkerim Bardakçı olduğunu duydum ben kendisinin Süper lig'de nasıl oynadığını hala çözemedim ama adamı 4 büyüklerden takımlar istiyor cidden şaşırıyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 20:59 

Bolasiede gelecek dedikoduyu geçti o iş ama bugün bambaşka bir isim duydum başkana David Luiz demişler gelsin o da olur demiş Bjk nın 2010-2011 sezonu gibiyiz Q7 Simao Almeida Fernandes

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 21:40 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Az önce bu yazıyı yazarken bir spor kanalında Gs'ın bir stoper istediği o isimde Abdülkerim Bardakçı olduğunu duydum ben kendisinin Süper lig'de nasıl oynadığını hala çözemedim ama adamı 4 büyüklerden takımlar istiyor cidden şaşırıyorum

Abdülkerim gerçekten iyi stoper, 4 büyüklerin rotasyonunda olabilir, sol ayaklı ve iyi top dağıtması ekstra avantajı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 22:11 

İzmirAltay yazdı:
körfezlee yazdı:

Abdülkerim gerçekten iyi stoper, 4 büyüklerin rotasyonunda olabilir, sol ayaklı ve iyi top dağıtması ekstra avantajı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bizde bir Orhan Ak vardı aynı bu arkadaşa benziyor hareketleri olsun maç içinde davranışları aynı yani Kocaelispor taraftarı Nuri ve Orhan yüzünden kafada saç kalmadı esprisi olurdu. Kendisi sonra Gs'a transfer yaptı Allah yürü ya kulum dedi bu arkadaşa da Allah yürü ya kulum diyor Bjk içinde adı geçiyormuş bu çoçuğu alacağına altyapıdan oyuncu çıkart daha faydalı olur hele Bjk'da U 19'da Serdar diye bir çoçuk var üstünde durulsun 2.yarı A takımda oynar..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 572 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 58  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, altayusa, b10, Bing [Bot], burakerdim, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kocaeli, lacivertACAB, memduhbaskan, ozerctnky, Pringles, Ressambob, Sekai, tribunde, umittttt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye