Zaman: 17 Eyl 2021, 01:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 777 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 78  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2021, 00:42 
Kullanıcı avatarı

Mavi formayı şu tonda yapsalarmış İtalya forması tadında Körfez mavisi efsane olurmuş.Tişörtten çözecez artıkResim

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2021, 00:55 
Kullanıcı avatarı

Kaleci konusunda Keçiörengucu Metin Uçar pres yapmaya devam ligin En iyi kalecisi..

En son gelen dmc Mançek denen arkadaşa iyi diyorlar ama tanımıyoruz etmiyoruz bakalım ne çıkacak tam kapalı kutuyuz. Mazowa Nsumbu gibi birsey çıksa bu adamdan tadından yenmez.

Mesut'un üstündeki mavi fermuarli Çok ASO be İtalya'ya yakışmadı böyle mavi üstler 8) :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2021, 01:25 
Kullanıcı avatarı

Biraz videolarını izledim on liberonun. İyi kesici, topu aldığında ilk çalımı soğukkanlılıkla yapıp oyunu açabiliyor ama ilk top kontrollerinde biraz açıyor şutları ve son vuruşları çok iyi değil. Kafa golleri var. Öyle sürekli uzun top ters top yapan biri değil ama topla ileri doğru dripling yapabiliyor. 4-1-4-1 sisteminde tek başına orayı kapatır. Önündeki şuan görünen İrfan ve Kubilayi rahatlatır.

Geçen sene son maçi Şubat ayında. Belçika'da kume düşen bir takımdan geliyor. Belki küme düşeceklerini düşündüklerinden maliyet olmasın diye oynatilmamis olabilir belki formu düşüktür orasını bilemiyorum 90 dk maçları izlemek lazım onun için.

Twitter hesabını inceledim biraz, taraftarlar en iyi iki adamimizdan biriydi falan yazıyor. Teknik direktorle sorun yaşamış Şubat ayında son maçını oynamış. Ondan sonra ayrılmış Nisan ayında.

Hikmet Karaman ile arası iyi herhalde RT falan yapıyor. Onunla çalışmış Erciyes'te

2-3 sene önce İsrail ligindeki maçları baya iyi. Daha geçen sene Sparta Prag'a transfer yapmış. Umarım iyi çıkar.

Antrenman malzemeleri baya iyi. Toplantıdaki mavi t-shirt ve antrenmanda Musa'nın üstündeki uzun kolllu baya hoşuma gitti.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2021, 21:42 

Kocaeli yazdı:
Mandjeck maliyeti 2.5 milyon tl
Perreira 3 milyon tl.

Deli paralar umarım ödemelerde sorun yaşamayız yoksa bi anlamı yok.

Tahir'de Sakarya'ya gitmiş Haşim'i bedavaya verdik adamlar bize 750 Milyar satın alma opsiyonuyla bize itelediler şimdi Sakarya bu arkadaşa ne kadar bonservis ücreti ödedi çok merak ediyorum. Haşim, Onur, Bayram, Batuhan, Gökhan hiç birinden para kazanamadan gönderdik bu adamları

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 01:32 

Kocaeli yazdı:
Hasan Ayaroğlu geliyor.
Kanat oyuncusu
Benhur Perreira Dilaver Tisdell

5 çizgi oyuncusu şişmedimi orası

Hasanı 10 numara içinmi düşünüyolar acaba anlamadım?

Hocanın istediği kaleci Korcanmış oda Altaya gitti
Kaleci yok

Tisdell soru işaret
Dilaver 90 dakikayı kaldıramaz Benhur ya da Pereiranın ceza sakatlık vs durumunda
Hasan bu lig için iyi alternatif olur, ben sözleşmeleri merak ediyorum umarım garanti ücretten ziyade maç başı ağırlıklıdır.
Son yabancı hakkımızı kaleden yana kullanabiliriz Adam Stachowiak boşta mesela bu ligin üzerinde bir kaleci
Tabi 1 ya da 1+1 yıllık sözleşmeyi kabul etmesi lazım
Bu durumda sağ bekede yerli bir as oyuncu bulmak gerekecek Cisse 8 numara oynayacaksa.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 01:35 
Kullanıcı avatarı

Tisdell'i belki geleceğe yatırım olarak rotasyon oladak düşünüyor olabilirler
Dilaver de sözleşmeden dolayı gönderilemediğinden kağıt üstünde belki görmezden geliniyordur. Tutarlı olabilecek Perreira, Benhur ve Hasan görünüyor elimizde. Dilaver veya Tisdell de ya tutarsa hesabı. Uzun maratonda normal sayılabilir. Hasan'ın az da olsa 10 numara oynaması sağ sol orta olarak her yerde oynaması avantaj olabilir. İzlediğim kadarıyla genelde solda oynuyordu. Takımın en önemli yerleri kanat oyuncuları olacak. Oraya 1 alternatif fazladan almak istemiş olabilirler.

Forvet alınacak mı acaba.. hazırlık maçlarından sonra karar verilebilir belki.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 08:41 
Kullanıcı avatarı

Her ne kadar pek gerçekçilik payı olduğunu düşünmesem de bir kaç Trabzon sayfasında, Trabzon ve Gençlerbirliği'nde oynamış sağ stoper Zargo Toure'nin adı geçiyor.
Bu durum gerçekleşirse de Musa Nizam tamamen sol bek yedeği olarak düşünülecek demektir, Mevlüt de 5. stoper konumuna düşüyor.
Ancak ben yine de Musa'nın sol bek, Cisse'nin de sağ bek alternatifi olabileceğini düşünmüyorum. Mustafa Hoca'nın Cisseden çok iyi bir 8 numara çıkaracağına daha çok inancım var.

Forvet konusu için de hazırlık maçlarını falan beklemeye gerek yok bence, doğrudan mutlak bir yerli santrafor gerekiyor. Geçen seneki gibi kısır bir sezon geçirirsek hiç ama hiç iyi olmaz.

Son yabancı hakkımızı da kaleden yana kullanırız diye düşünüyorum.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 08:58 
Kullanıcı avatarı

Kadro düşünülüpte sözleşmesi devam eden oyuncuyu bedavaya göndermeyi kabul edemiyorum abi ben. Batuhan er bedavaya gider Gökhan gider bunları zaten düşünmüyorsun anlarım da Bayram'ı niye beleşe gönderiyoruz.
Bedeller çok fena 2 ler 3 ler falan, yabancı oyunculara çok bağladık kendimizi, kumaş oyuncular çıkarsa bu ligde iyi iş yaparız bu sene.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 09:17 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle katılıyorum. Gönderdiklerimizden 300-500 bin bile alsak, 1 oyuncunun maliyetini çıkarsak o bile yeterdi. Batuhan Er, Bayram, hatta Gökhan Meral 2. ligin şampiyonluk adayı takımlarının oyuncuları. Bak Çorum Sinanı kaç paraya sattı.

Şimdiye kadar Pereira ve Mandjeck en kaliteli yabancılar olarak gözüküyor, onlara verilen para takımdaki en yüksek seviyedir diye düşünüyorum. Bunu baz alarak mesela Tisdell'e ne kadar verildi? Gelecek vadediyor deniliyor ama adam 24 yaşında. Geleceği zaten gelmiş adamın. Euroyla maaş ödediğimiz adamı kulübede oturtacak kadar zengin değiliz maalesef. İsrail 2. liginde bile istatistik yapamamış tamamen kapalı kutu biri.
Ben Dilavere Tisdell'den daha çok güveniyorum. Ne verebileceğini biliyoruz en azından. 70'ten sonra girer, 2 uzun top atar, duran top kullanır bir şey yapar diyebiliyorum. Bu liglerin, play-off'ların kaşarı olmuş adam artık. Ama kapalı kutu olan yabancılara bu kadar bel bağlamak doğru değil.

Cisse, Tisdell ve Diogo alınmasa ne eksiğimiz olurdu mesela? Bu oyuncuların yerlerine hiç mi yerli oyuncu yok bulabileceğimiz? Ha artı olarak şunu söyleyebilirim, Cisse bekte oynarsa önündeki Pereira ve sol bekteki Atila Fransızca konuşan isimler. Pereira her 2 kanatta da aynı dili konuştuğu kişilerle oynayacak. Bu mantıklı bir nokta.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 09:27 

Batuhan er bonservisini almadan gitmez
Gecen sene kimse begenmiyordu
Bonservisini vermedin takimda kaldi
1 senelik alacagini alacak yattigi yerden boylesi daha mi mantikli
Digerleri icinde gecerli kimse bonservis parasi vermeye merakli degil
Bonservisini al gel diyodur cogu kulup
Anlaşarak yollari ayirmak daha mantikli

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 777 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 78  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: abraxas, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Offenbach, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye