Zaman: 17 Eyl 2021, 00:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 252 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 2021/2022 Sezonu | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminler
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 12:59 

darkgreen yazdı:
Sezon öncesi kulüpler ne durumda diye buraları bir okuyayım dedim. çoğu kişinin dediği gibi belki de son 10 yılın en zor ligi olacak gibi görünüyor. bir de 4 takımın düşeceği kesinleştiyse zorluk iki tık daha artar.

Denizli'nin durum vahim sanırım bu senenin en zayıf halkası onlar olacak. Allah yardımcınız olsun. Artık üst ligler eskisi gibi değil. Plansız, programsız ve akıllı adımlar atmayan yönetimlerle bu iş olmuyor. Ekonominin durumu belli. Eskiden yöneticiler kulüplerin en fazla 2-3 senesini heba eder çeker giderdi. Ama şimdi sadece 1 sezon hatalı transferler yaptın mı, başarısız olup küme düştün mü koca kulüpler bir anda kapanma noktasına geliyor. Hata şansı çok azaldı. Yıllar sonra süper lige çıkıyorsun. 1 sene geçirdikten sonra kapanma noktasına geliyorsun. Olacak şey değil. Bizim yönetimler 2.ligde bile saçma sapan transfer politikalarıyla ne borçlar yapıyor. Euro üzerinden yabancı transferi yaptıklarını düşününce elim ayağım titriyor. 1-2 senede kapattırırlar kulübü. Bu yüzden üst liglerden korkar oldum. Bu dönemde iyi yönetim, sportif başarıdan daha önemli halde.

Denizli dışında ciddi maddi sorun yaşayan bir de Bursa var sanırım. 850 Milyon TL borçtan bahsediyorlar. İnanılır gibi değil. Okuduğum anda geçmiş olsun dedim. Ne kadar direnebilir, altyapıdan kaç tane oyuncu çıkarıp iyi paraya satılabilir bilmiyorum ama işleri çok zor.

İnşallah kurtarırlar ama Bursa ve Denizli bu sene düşmenin en büyük adaylarından gibi. Diğer zayıf halkalar son durumlarını bilmiyorum ama Balıkesir, Bolu ve Menemen olur gibi geliyor. Manisa, Samsun, Eyüp, Ankaragücü, İstanbul, Altınordu ise kafaya oynar. Erzurum, Gençlerbirliği geri dönemez gibi. Orta sıralarda takılırlar. Çok fena bi lig herkese bol şans.

İnşallah bu sene kafaya oynarız da çıkarız ligden seni yanıltırız :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 14:25 
Kullanıcı avatarı

hocam sizi de düşündüm ama transferler sanki orta sıralarda takılmak, olursa play-off'u zorlamak üzerine gibi geldi bana. ki bence bu sezon düşme korkusu yaşamadan kendi yağınızda kavrulmanız bile bi başarı olur. çünkü rekabet çok yüksek. keşke çıksanız, sevinirim kendi adıma.. başarılar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 16:17 

darkgreen yazdı:
hocam sizi de düşündüm ama transferler sanki orta sıralarda takılmak, olursa play-off'u zorlamak üzerine gibi geldi bana. ki bence bu sezon düşme korkusu yaşamadan kendi yağınızda kavrulmanız bile bi başarı olur. çünkü rekabet çok yüksek. keşke çıksanız, sevinirim kendi adıma.. başarılar..

Kocaeli'nin şuanki yerli transferleri totalde orta seviye durumunda. Yabancı transferleri de kapalı kutu. Bu ligde yabancı isimler çok önemli. 2 tane adam seni alıp götürebiliyor. Elbette kadroya daha yerli isimler eklenecektir ama görünen o ki Kocaelispor'un kaderini yabancılar belirleyecek.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 20:00 

Şaka bir yana dibi görmüş bir camianın taraftarı olarak 1.lig'de 5 sene kalsam bile isyan etmem gerçekten alt ligler çok kötü o yüzden 1.lige şükrediyor insan aldığımız yabancı oyuncuları kim izledi de aldı bence çok merak ediyorum hepsi kapalı kutu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 00:36 

körfezlee yazdı:
Şaka bir yana dibi görmüş bir camianın taraftarı olarak 1.lig'de 5 sene kalsam bile isyan etmem gerçekten alt ligler çok kötü o yüzden 1.lige şükrediyor insan aldığımız yabancı oyuncuları kim izledi de aldı bence çok merak ediyorum hepsi kapalı kutu

Edersin başkan. İllallah ettik. Herkes geldi, gitti.
3. lige kadar düşüp, lige çıkan oldu, biz hep buradaydık. Ama bu sene bizde düşecek gibiyiz, son senemiz olabilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 00:53 

1404 yazdı:

3. lige kadar düşüp, lige çıkan oldu, biz hep buradaydık. Ama bu sene bizde düşecek gibiyiz, son senemiz olabilir.

beterin beteri vardır :wink:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 10:45 

derince89 yazdı:
1404 yazdı:

beterin beteri vardır :wink:

Bizde en son bu lige gelmeden beterleri gördük. Deprem senelerinde.
Altlar kötü ama burası da kötü. Gerçi ülke futbolunda neresi iyi, tartışılır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 11:01 

1404 yazdı:
körfezlee yazdı:

Türk futbol liglerinin en keyıflı yeri. Süper denen ama 3-4 klup tarafından oynanan lig veya sadece para ve teşviklerin ön planda olduğu alt liglerde oynamaktansa hafta sonu mis gibi TRT de maç izlemek ...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 11:13 
Kullanıcı avatarı

berkutay yazdı:
Türk futbol liglerinin en keyıflı yeri. Süper denen ama 3-4 klup tarafından oynanan lig veya sadece para ve teşviklerin ön planda olduğu alt liglerde oynamaktansa hafta sonu mis gibi TRT de maç izlemek ...

Özellikle de bu sene. Gözümsün arkadaşım, tercümanım oldun yeminle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 14:22 
Kullanıcı avatarı

10-15 milyon tl için kapısına kilit vuran kulüpler var, biz 150 milyon tahta borcunu kaldırmaya çalışıyoruz, yeni gelen yönetim bu yasağı kaldırabilirse sezon başlamadan başarılı sayılacaktır, çok değil 6-7 oyuncu takviyesi ile yine söz ettiririz adımızdan.

@darkgreen geçen sezonun başlığına bakarsan orada da küme düşeceğimizi yazan baya kişi vardı, bursaspor altyapısını bilmeyenler için gayet doğal bir öngörü aslında, o geçen sezon oynayan 16-17-18'lik çocuklar bu sene tecrübeli oyuncu olarak çıkacaklar sahaya, bir oyuncu dahi alamadan sezonu bitirsek bile küme düşmeyiz.

transfer dönemi kapandıktan sonra tekrardan yazarız buraya net tahminimizi, şimdiden tüm takımlara başarılar...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 252 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: b10, bafaranca, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, Kare, ksk_jef, kuzeyinkrali, moshee41, Moskov1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye