Zaman: 13 Ağu 2022, 21:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 88  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 00:57 

Miktarı bilmemekle beraber bu sezon ki takımın bütçesinin süper lig bütçesi kadar olduğunu duydum.
Muhtemelen Samsunspor ile birlikte açık ara bütçe Ankaragücü'nde olacak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 12:15 

phonix yazdı:
Miktarı bilmemekle beraber bu sezon ki takımın bütçesinin süper lig bütçesi kadar olduğunu duydum.
Muhtemelen Samsunspor ile birlikte açık ara bütçe Ankaragücü'nde olacak.

Şampiyon olduğumuz sene bu ligde ki en düşük iki bütçeli takımdan birisiydik yanlış hatırlamıyorsam..

Yani bu ölçü değildir bence umarım transferler ve eldeki topçular kaynaşır Ankaragücü ruhu aşılanır ve takım olabiliriz

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 12:25 
Kullanıcı avatarı

Yazılan transferler pek iç açıcı değil. 1.Lig'de kısıtlı imkanlar vs. bunları anlıyorum da şimdiye kadar kesinleşen transferler dedikleri:

- Akın Alkan
- Yusuf Abdioğlu
- Erdem Özgenç
- İshak Çakmak
- Cem Ekinci
- Yasin Güreler
- Bahadır Han Güngördü

Yusuf ve Akın transferlerini olumlu buluyorum ama diğerlerinin hiçbiri ilk 11 oynayabilecek düzeyde değiller. Hele İshak Çakmak'a ne gerek var? İbrahim Akdağ, Voca, Lukasik, Şahverdi, Atakan var hali hazırda. 6 numara çöplüğü mü olacağız yine? Özellikle 2 kaleciye niye imza attırıyoruz? Mert Topuz var, Akın geldi ve U-17 milli kalecimiz var. Ee Bahadır ne alaka? Bir de Mehmet Topal yazılıyor, bir 6 numara daha. Rodallega da ayrı bir olay. O da gelirse hem Börven hem o olacak. Dalcı'nın 11'indeki forvet belli bile bu durumda.

Yine menajer kazıklarıyla dolu bir transfer dönemi bizi bekliyor. Dalcı denilen adamla anlaşılması da bu yüzden işte, hangi çöpü getirirsen getir itiraz etmez.

Not: Musa Cimilli'ye ben de üzülürüm ama artık emekli olsun çekilsin köşesine. Yıllardır Ankaragücü'nden ekmek yediği halde çocukları bile Ankaragüçlü değil(ikisini de tanırım). Takımımızın maskotu mu? Kesinlikle öyle ama kırmızı çizgim falan da değil açıkcası.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 14:12 
Kullanıcı avatarı

Camia olarak hiç biseyi beğenmemekle ilgili bir yapımız olduğundan, surekli aynı şeyleri yaşayıp duruyoruz.

Musa cimilli için ortalığı yakma peşine düşenler var. Zaten izin verilmiş şu an , gidip gelme vs yok ancak Musa Cimilli gitse ne olur ,gitmese ne olur? 30 seneden fazla emeği var , Allah razı olsun ama 5 tane malzemesinin 3 tanesi çalışıp, 2 tane yaşça büyüğü bisey yapmadan ücret alıyorsa, e bi temizlikte olsun be kardesim. Kimin paraları veriliyor? Kulübün..

Bir önceki dönem gelenler için dedik ki , yiginer döneminin adamlari hala daha burada , biz ne anladık bu işten? Diye.. e şimdikiler alpayindan, bilmem kimine kadar temizlikte yapıyor, simdide vefa , kırmızı çizgi olayları başlamış..

Bizim tek kırmızı çizgimiz olabilir , o da ANKARAGÜCÜ. Gerisi gelir geçer.

Tabiki Musa abi gonderilecekse eğer, düzgün bir tören yapılıp , güzel bir şekilde gönderilmesi gerekir ancak bazı şeyleri de abartmayalım artık.

Mustafa Dalci ile yönetim büyük bir hata yaptı, normalde herkes yeni gelecek bi isme 3 5 hafta zaman verecekken, dalci hocanin 1 mac bile inisiyatifi yok. Olası bir puan kaybı yada kötü oyunla gelebilecek bi galibiyette bile , ciddi eleştiriler, baskılar olacaktır. Yani bi nevi kendi kendilerinin önünü kesecekler.

Birde karşıt listeye yazılmış son gün isimleri var ki sosyal meydanlardan daha ortada bisey yokken , eleştirilere başlamışlar.

Ya bu takım hepimizin kardesim , bugun var olan bu yönetim, yarin olmaz. Ama bizler ölmedikçe buralardayız işte. Gereksiz gereksiz eleştiriler, olmadık karalamalar..

Oyle veya böyle yönetim seçilmiş, hatalı olsa sa hoca seçilmiş. Bizim taraftar olarak yapmamız gereken , öncelikle birlik beraberlik ve takima sahip çıkmak. Kotu giderse zaten seyircili oynanması muhtemel maçlarda tepkiler gösterilir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 19:01 
Kullanıcı avatarı

Çok doğru tespit gönderilecekse de adam gibi töreni yapılır gönlü alınır plaketi verilir yollanır, hee tutupta alınan kararlar dışarısı sızıyodu ayağına adam yollanmaz ! herşeyin yolu var yordamı var bu arada dalcı bu sene seyirci gireceğinin farkında olmalı malum geçen seneye benzemez...

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 20:26 

Kardeşim anladık Ankaragüçlüye eskiye sizden önce gelen ne varsa hepsine düşmansınız bu takımın mazisi figürü hafızası şusu busu bizi bağlamaz parayı biz veriyorsak kafamıza göre at koşturur kendi sistemimizi kurarız diyorsunuz kafanızın bastığı en büyük sistemde melihin ankaraspor modeli hepsine eyvallah da

millete iftira atmayın arkasından kulp takmayın Musa’yı gönderecekseniz adam gibi gönderin ağababanızdan öğrendiğiniz gibi işinize gelmeyen her adama hemen bu hain muhabbeti çekmeyin

Gecekondununda kulakları çınlasın zamanın behrinde sözde(!) kulübün peyzaj işini yapan sözleşmeli işçiler gönderiliyor diye haftalarca ortalığı ayağa kaldırmışlardı maşallah level atlamışlar yönetim kurulu kararlarına,başkan beye falan ne kadarda saygılılar işte gerçek demokrasiyi özümsemiş bilinçli kitle bravo.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 23:15 

Tek gerçek bizim şanlı armamız. Bu kulübe hizmet verip de karşılığını almayan çok az çalışan vardır. (Bence yoktur.) Bizim artık bu muhabbetleri geçmemiz lazım. Yılların personeli, Sezonun ilk maçı maçtan önce alkışlatılır, sonra belki bir plaket verilebilir. Bir devir de kapanmış olur. Olayları gereğinden fazla dramatize etmeye gerek yok.

Kadro mühendisliği yapılmaya başlandı, sanırım öncelik tamamlayıcı parçalarda. 10-15 günde de daha fark yaratacak isimlerle anlaşılır diye düşünüyorum. Mehmet Topalla ilgileniliyorsa inşallah olur, bence büyük profesyonel. Çoğu maçta da oynar, her şeyini verir. Selçuk Şahin bile ne kadar fark yaratmıştı bu ligde. Topal, Valencia kariyeri yapmış, sahaya karakterini koyan bir adam. Aynı etkinin fazlasını gösterecektir.
Şahverdi, Ali Kaan gibi isimlerin gelişiminde hatta Erdinin gelişimininde de büyük katkısı olur.

Qarabağ'dan bir isimle anlaştığımız söyleniyor. Atletik yapılı bir arkadaşa benziyor. Umarım yeterince izlenmiştir ve bize Balde, pa Dibba, Ezeh katkısı verir. Bu ligde böyle atletik yapılı bir hücumcu ciddi farkediyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2021, 09:53 

yeni forvetin bi yeteneğini göremedim ama sonuçta qarabağ hem o lig için üst seviye takım hem de Avrupa ligi falan oynamış hatta golü var. bi bolingi olmadığı belli, yine de videolarına off ne adam almışız denecek bişey bulamadım.
raulmadrid'in dediği gibi böyle isimsiz Afrikalı oyuncular bu ligde ritim bulursa 15 golleri falan buluyor, belki öyle olur bekleyip görücez.

onun dışında borven mevzusu can sıkmaya başladı, adam açık açık Alper bişey oynamadan sözleşmesini iyileştirdiniz ben takımı sırtladım hala cevap vermiyorsunuz demiş. kalmayı da istiyor, böyle adamı istesen bu lige getiremezsin biz 3-5 hesabı yapana kadar elimizden kaçırıcaz. millet zaten dalcı-borven olayından hocaya kitlenmiş durumda bi de bu olay çözülmezse hoca isterse barcelona topu oynasın 5. haftayı göremez. inşallah bu yeni forvet işiyle borven'i göndermeye yol yapmıyorlardır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2021, 12:14 

kubrick yazdı:
yeni forvetin bi yeteneğini göremedim ama sonuçta qarabağ hem o lig için üst seviye takım hem de Avrupa ligi falan oynamış hatta golü var. bi bolingi olmadığı belli, yine de videolarına off ne adam almışız denecek bişey bulamadım.
raulmadrid'in dediği gibi böyle isimsiz Afrikalı oyuncular bu ligde ritim bulursa 15 golleri falan buluyor, belki öyle olur bekleyip görücez.

onun dışında borven mevzusu can sıkmaya başladı, adam açık açık Alper bişey oynamadan sözleşmesini iyileştirdiniz ben takımı sırtladım hala cevap vermiyorsunuz demiş. kalmayı da istiyor, böyle adamı istesen bu lige getiremezsin biz 3-5 hesabı yapana kadar elimizden kaçırıcaz. millet zaten dalcı-borven olayından hocaya kitlenmiş durumda bi de bu olay çözülmezse hoca isterse barcelona topu oynasın 5. haftayı göremez. inşallah bu yeni forvet işiyle borven'i göndermeye yol yapmıyorlardır.

Yönetim Borven'i alacaklarını ödedik demiş ama zam yaptık vb dememiş. Açıklamaya göre süper lig takımlarıyla görüşüyormuş son kararı Borven verecekmiş. İnşallah kalır. Borven gibi bir adam zor bulunur...

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2021, 13:41 

Yönetim hoca konusunda yanlış yapmıştı, bence borven konusunda da yanlış yapıyorlar,borven kalitesinde bir adamı şimdi almaya kalksanız maliyeti ne olur onu hesaplamak lazım hedef süper lig ise çagırırsın adamı biraz iyileştirme yaparsın gönlünü alırsın sözleşmesini de uzatır süper lige çıkarsan yeni birisini aramazsın,eger hoca olayından sonra borven giderse bu senemiz kaos içinde geçecektir,anladıgım kadarıyla borvenin sözleşmesi devam ediyor gitmek isterse 1milyon euro yu getirir gider getiremezse mecbur kalacak diyorlar yanlış üstüne yanlış yapıyorlar,burası futbol kulübü buranın dinamikleri farklı işler sahibi oldugunuz şirketler gibi yönetmeye çalısırsanız başarısız olursunuz

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 88  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, karadeniz, lacivertACAB, Lular, Majestic-12 [Bot], pirlo35, raulmadrid, Semt1919

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye