Zaman: 25 Eki 2021, 01:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 494 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı: Ali Koç
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 16:28 

Bhecfbs yazdı:
ilrimed yazdı:
Aziz yıldırımın en haklı olduğu eleştiri şu bence; ali koç, kardeşim ben senin bıraktığın mali yükle uğraştım sportif başarıyı nerden getireyim diyemez. 55 transfer yapmış 6 hoca değiştirmişsin. Sportif başarıyı hedeflemiş, bu uğurda para da harcamışsın.
Ayrıca ben gelirken sanki sıfır borç mu vardı diyor, haklı. Sanki borçsuz kulübü almış da borçları hep kendi yapmış gibi anlatıyorlar.

Gelirken klubu o dönemin 12 milyon euro borcu ile almış biri kulubü 650 milyon euro borçla devretmiş.
Bunu bile bile A.Y güzellemesi yapmak tarif edilemez bir durum.
Ali koç başarısız olduğu konusunda hem fikiriz ancak adam bu adamın bıraktığı borçlar sebebiyle istediği transferleri yapamadığıda aşikar.
Finansal fair play sebebiyle takım sampiyonluğa giderken geçen sene devre arası takım transfer yapamadı.O sene alınacak bir tane defans ile belki takım sampiyon olacaktı.

Hocam İrfan Can'a sırf şov yapmak için 11 milyon bayılacağına alsaydı bir santrafor siz yine şampiyondunuz. Ali Koç finansal sıkıntılardan dolayı transfer yapamadı demek zibilyon tane alınan topçuyu görmezden gelmek pek de doğru değil bence

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 17:55 

hayırdır 20 yıldır allah bir dese inanmadıgınız aziz yıldırımın 11 milyon irfan can lafını anında benimsemişsiniz :D

kimse ali koç sportif açıdan başarılı bir dönem geçirdi demiyor ama bu lafları söyleyecek son kişi aziz yıldırımdır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 18:34 

Aziz Yildirim elinde ki belgeleri koysun ortaya. 1 kez bile aciklama yapmadilar dedigi irfan transferinde, hem resmi site hem kap bildirimi oldu. Ruh hastasi cikmis serdar transferine salliyor.

Ukrayna koylusunu, aatifi'i, neto'yu ve daha sayabilecegim 100 kisiyi ben getirdim kulube anasini satiyim. Bu herif ya Fenerbhce dusmani, ki degil. Ya da ruh hastasi.

Bunda cogu kisi hemfikirdir.
Aslinda anliyorum da. Yaptigi eski sevgiliye sallamanin degisik hali.
Yine de yasi ve tecrubesi itibariyle boyle igrencliklere girmemesini beklerdim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 18:37 

Nihat Özdemir'in 2 yıldır beslediği sonsuz Fenerbahçe nefretinin sebebi bu toplantıyla iyice ortaya çıktı belli ki Ali Koç başarısız olsun diye büyük bir çaba var. Başkanda uzun zamandır Ali Koç ismini yıpratmaya çalışıyorlar diyerek ima ediyordu zaten. Umarım başkanın arkasında daha güçlü durmamız gerektiğini herkes anlamıştır bugün. Önceden dediğim gibi ben başkanın onu seçerken hayal ettirdiklerini bırak direkt başarısız bir başkan olacağını çoktan anladım ama buradaki mevzu kıytırık bir şampiyonluktan falan çok fazlası.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 19:43 

adam sırf nefret kusmak için basın toplantısı yaptı. bizde diyoduk boyunun ölçüsünü aldı delikanlı gibi kenara çekildi sustu falan diyoduk.resmen aportta beklemiş. hala yaptığı tesislerden , gururla yattığı hapisten bahsediyor(sanki isteyerek yatmış gibi). bu kadar amaçsızca bir basın toplantısı olamaz. toplantının sonunda başkanlığa adaylığını koysa hadi bi derece

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı: Ali Koç
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 20:16 
Kullanıcı avatarı

Hayli ağır konuştu Aziz Yıldırım.

3 yıl boyunca suskun kalması da şaşırtıcıydı zaten.

Sportif açıdan başarısız olduğunuz sürece Aziz Yıldırım konuşmaya devam eder. Israrla diyor ki “artık susmayacağım, Ali Koç’a verdiğim 3 yıllık süre sona erdi” Şaka bi yana, gözünü büyüterek konuşmasını özlemişiz:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 20:25 
Kullanıcı avatarı

Gözlerini döndüre döndüre konuşmuş yine.Özlemişiz yav :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 21:07 
Kullanıcı avatarı

Adam basın toplantısı yaparak fenerbahçe başkanlık makamına 2 saat hakaret etti. Acayip işler. Bu cüreti kim olursa olsun göstermemeli böyle camialarda.

Şunu bizden biri yapsa kesin ihraç talebiyle hemen divana gönderilirdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 22:58 

clad yazdı:
hayırdır 20 yıldır allah bir dese inanmadıgınız aziz yıldırımın 11 milyon irfan can lafını anında benimsemişsiniz :D

kimse ali koç sportif açıdan başarılı bir dönem geçirdi demiyor ama bu lafları söyleyecek son kişi aziz yıldırımdır.

Biz bunu zaten transfer olduğunda da diyorduk aziz yıldırım da aynısını söyledi sadece.

@Bhecfbs hocam @cosh_75in de verdiği örnekten anlaşılacağı gibi transfer imkanları varken yanlış yerlerde kullanıldı.

Velhasıl kelam benim anladığım aziz yıldırımın kızdığı şey başarısız olunması değil, 3 yıl sonra bile başarısızlığa kılıf uydurulurken kendisine yüklenilmesi. 3 yıldır sürekli aziz yıldırım dönemi kötüleyip duruyor. Aziz Yıldırım 3 sene iyi sustu yine

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı: Ali Koç
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 00:04 
Kullanıcı avatarı

Bende eğer kongre üyesiysem,bende eğer bugün ki Aziz Yıldırım konuşmalarına şahit olduysam,gerekirse Fenerbahçem küme düşsün ama bu zihniyet kulübe bir daha musallat olmasın diye Ali Koç’a değil bu seçim,ömür boyu oy vermezsem şerefsizim!

Aziz Yıldırım’ın bugün bana gösterdiği şey Akp sonrası Türkiye’yi bekleyen zihniyettir. Ve görülüyor ki böyle bir zihniyet öyle kolay kolay 3-5 senede değişmeyecek. Aziz Yıldırım bana resmen bunu gösterdi bugün.

Eğer yarın Chp,dolayısıyla K.K seçimi kazansa ve 5 senelik başa gelse,en ufak bir negatif olayda devletin kurumlarında olan veya seçim kazanamamasından dolayı dışarıda kalan eski testisi büyükler dahil K.K’na fırça kayarlar sanki hükümetteymiş gibi. İşte bana bugün Aziz Yıldırım bunu gösterdi.

Benim için artık bu olay Fenerbahçem adına zihniyet savaşıdır. Değil bir,100 tane stad bile yapsa artık ben bir kongre üyesi olarak Aziz Yıldırım zihniyetine tek başıma savaş açmış bulunmaktayım.

Aziz Yıldırım,senin Fenerbahçe’yle işin bitti!

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 494 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye