Zaman: 17 Eyl 2021, 00:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 539 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 54  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 14:26 
Kullanıcı avatarı

Altınpark yazdı:
anıl çıracı nasıl oyuncu beyler?

Transfer etmediniz herhalde ?
Bizden Doğukan çapsızı hariç hiçbir oyuncuyu sormanıza gerek yok.2.lig bde bile oynayamaz hiç biri.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 15:15 
Kullanıcı avatarı

10 yıldır sabah 9 akşam 5 memur oldu hepsi ayni :D Valla insan kizamiyor bile ben olsam bende baglardim memura bu kadar yilda. Boşta kalanı amatör lig takımı bile almıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 16:23 
Kullanıcı avatarı

Kulübün resmi sosyal medya hesaplarında ilk defa transfer yasağı konusunda kararlı bir duruş sergileneceği konusunda net bir tavır alınmış. Bu sene umarım başarabiliriz. Ancak öyle 2 oyuncu transfer edip bırakırlarsa bu iş yine olmaz çocuk kandırma gibi olur. En az 4-5 takviye gerekiyor. Nokta atışı transferler ile şu ligden çok rahat çıkarız. Bizim çöplerle birlikte 2 sene üst üste play-off yaptık. O kadar kalitesiz bir lig.

Tabi bunların seçim hamlesi olduğunu tahmin etmek çok zor olmamalı. T.B'den gram ümidim yok. Koltuk sallantıya girince futbola yüzünü dönmeye başladı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 17:42 

Ne kadarlık kombine satacaksın da yarana merhem olacak.

Taraftarına 1000 adetten fazla kombine satmışlığın mı var ?

Taraftar olarak daha önce de bütçemize göre verdik , yine vereceğiz. Ama hedefe yönelik daha somut adımlar atılmalı.

Bursa’nın yeni yönetimi mesela dışardan bakıldığında çok iyi adımlar atıyor. Maç başına forma sponsorluğu muazzam iş. Benzer organizasyonu 3.lig seviyesine göre makul tutarlar belirleyip , 1 haftada 34 haftanın sponsorunu bulursun.

Bu arada ama şirket ama T.B hangisi olursa olsun başkan , anlaşılan o ki kısa bir süre için transfer tahtası açılacak. Eğer o kısa sürede menejerlerin eline bakarsan , 5 yıldır kulüpten kuruş kazanamayan o menejerler , semtimizin güzide abileri kucağa çok güzel oturturlar.

o yüzden umalım ki her iki tarafta şuan gece gündüz futbol için mesai harcayıp , önce teknik direktör sonrasında da futbolcular üzerinde çalışıyordur.

bu arada lig biteli 1 aydan fazla oldu. Bizim topçular antrenman filan yapıyorlar mı acaba :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 18:59 

Spanksk yazdı:
Altınpark yazdı:
anıl çıracı nasıl oyuncu beyler?

Transfer etmediniz herhalde ?
Bizden Doğukan çapsızı hariç hiçbir oyuncuyu sormanıza gerek yok.2.lig bde bile oynayamaz hiç biri.

yok hocam biz etmedik. ama ayrılacak sanırım üst ligde ilgilenenler var

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 12:48 
Kullanıcı avatarı

Aziz Yıldırımın basın toplantısını izleyince bizim kulüp yine iyi diyorum bokculuk konularinda :D Secim olan yerlerde boyle konusmalar olmak zorunda bu isin oluru bu. Zarar veriyor diye konusmamazlik olmamali. Muhalafet olmazsa yönetimin balansı kayıyor. Birçok konu ve sorun paralel gibi duruyor Fb ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 16:27 
Kullanıcı avatarı

Turgay Başkan şu an Ege Tv'de canlı yayında.

Transfer yasağıyla ilgili söylediklerinden çıkardıklarım; Transfer yasağı dosyasını belirli bir süre geri çekmeye borcun %25'ini ödemede anlaşmışlar, dosyayı toptan kapatmaya da %50 veya daha azını ödeyerek o dosyayı kapatmakta bazı futbolcularla anlaşmışlar. Toptan dosyaların %80'i kadarıyla anlaştık dedi. 19-20 milyon TL transfer yasağı var deniliyor. 9-10 milyon TL'ye kapatırız demek bu. Anladığım kadarıyla 5-6 milyon TL para çıkıp, kapatabildiğimiz kadar dosyayı kapatıp, kalanını da öteleyeceğiz. Transfer yaptıktan sonra o dosyaları toplamış avukatlar TFF'ye geri çektikleri dosyaları yine verecekler ve tekrar yasağa neden olacak.

Kimsenin ne olduğunu anlamadığı şirketleşme işi olmazsa bu bizim için en iyi çözüm.

Biraz da yasak açılırsa borç çok artacak, menajerleri zengin edeceğiz diyen arkadaşlar kafa ütülesin. Şu yasağı açalım, futbol şubeyi çok fazla hem de çok fazla denetim ve akılcı yönetim şart.

Bu arada canlı yayın devam ediyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 16:54 
Kullanıcı avatarı

Başkanın Ege tv yayınından anladığımız holding futbol konusunda artık daha yakın olacak. Yasaklara neden olan borçların yüzde 25 lik bir kısmı ödenerekte yasak açılacak. Aşağı yukarı 5 milyonluk bir harcamayla yapılacak bu iş. Benim anlayamadığım 5 milyonu yasak için kullanacaksınız peki transfer yapmak için bütçeniz ne kadar veya maaş bütçeniz ne kadar?

Stadyum konusunda ise son aşamadayız diye belirtti. İ.B.B 30 milyon dolar koyacakmış stadyum işine. Yeni dönemde en önemli branşın futbol olacağını birkaç kez vurguladı. Yinede sana ve çevrene güvenim kesinlikle yok. Ayrıca şirketleşme diye ortalık ayağa kaldırıldı ne oldu o iş?

Daha öncede söyledim tekrar söyleyeyim. O kadar boktan bir ligdeyiz ki şöyle 3-4 tane düzgün transferle bu ligden çok rahat şampiyon olarak çıkılır. Öyle milyonlarca tl harcamanıza gerek yok. Yasağı açıp 2 tane ortalama transfer yapacaksanız sadece günü kurtarmış olursunuz. Örnek vermem gerekirse sadece Paxiao Altay'ı nerelerden alıp nerelere getirdi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 10:25 
Kullanıcı avatarı

Fevrilikler bitmiyor.Kongre günü herşeye gebeyiz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 11:45 

Aziz Yıldırım Fenerbahçe basketbol şubesini A.Ş yapalım, şubeyi ben üstüme alayım gibi bir öneride bulunmuş. Bizim futbol şubesindeki örnek gibi. Bizim duruma oldukça benziyor. Tabi o Aziz Yıldırım o ayrı örnek olması açısından söyledim. Sosyal medyada tekrar ortam alevlenmiş sonumuz hayrolsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 539 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 54  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Altınpark, b10, Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kare, ksk_jef, kuzeyinkrali, lacivertACAB, Moskov1925, Offenbach, roxrox, Sekai, sherald, VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye