Zaman: 27 Eki 2021, 00:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 705 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 71  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 23:21 
Kullanıcı avatarı

pantheon yazdı:
Bambochad yazdı:
Karşıyaka'da bilboardlarda Bucaspor bayrakları asılması gibi skandal bir olay yaşanıyor, taraftar derneği başkanının gram sesi çıkmıyor. Şakşakladığın kadar tepkide gösterebilsen keşke.. Yanlış anlaşılmasın Bucaspor camiasını gönülden tebrik ederim ama olay bizim için çok farklı.

pankartlar yırtıldı,gerekli açıklama yapıldı

Çarşı grubumuzun her açıklamasını kendi şahsi hesabından yayınlayan malum kişi neden bu açıklamayı yayınlamamış :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 23:30 
Kullanıcı avatarı

Alaybey girişe en beğendiğim pankart yeniden asılmış.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 03:02 
Kullanıcı avatarı

Kutsal Topraklara Hoşgeldiniz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 07:51 

o güzel pankartın üzerinden bile algı yapmaya çalışılmış üzüldüm. değil pankart asmayı düşünmek. ''maç skoru bile yazmayan'' haftada bir zar zor paylaşım yapan. malum merkez güdümlü bir iki site bakıyorum şimdi her gün bu oluşum aleyhine platform adıyla saçma sapan. ilk öğretim zeka seviyesinde algı yazıları yayınlıyor. o kafalarla anca çürük elmalar platformu olursunuz.

arada yorumlara bakıyorum sürekli tokatlanıyorlar. en son baktı olmuyor yorumları kapatmış sanırım. başlarda siliyormuş. bu arada olumlu paylaşım yapan sayfaların tehdit edildiği söyleniyor. hiç bir vasfı olmayan kişiler scoutçuluk oynasınlar. alt yapıcılık oynasınlar.birileri kulüpte bu güne kadar olduğu gibi istediği gibi at koşturmaya devam etsin.ipleri.oyuncakları ellerinden alınmasın. aynı sistem devam etsin. dert bu. başka bir şey değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 09:08 
Kullanıcı avatarı

Karşıyaka Çarşı resmi Instagram hesabında "Kutsal Topraklara Hoşgeldiniz" paylaşımının altında çok değerli dernek başkanımızın yaptığı bir yorum var. O yorumu okuyunuz :lol: Daha fazla birşey yazıp çizmeye gerek yok. :D

Çarşı kendini dağıtmak istiyor sanırım çünkü bu kadar göz yummak bana baya ilginç geldi. İlk etapta Altar Toker'e karşı aceleci bir tavırla bu kişiyi tanımıyoruz diyerek yine malum kişiyi ön plana atmalarıda biraz garip.

Basın açıklamasını bekleyelim sonra hep birlikte konuşur tartışırız o güne kadar yorum yapmayalım denmesine rağmen ısrarla saldırganca paylaşımlar yapılıyor. Birileride tehdit ediliyormuş anladığımız kadarıyla. Bu hareketlerde çok tuhaf geliyor. Bu enkazı kaldırınca altından birşey mi çıkacak diye insan düşünüyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 18:57 
Kullanıcı avatarı

İnsanların şirketleşme muhabbetine ihtiyatla yaklaşması çok olabilecek bir durum. Biz zenginiz, parayı koyuyoruz ne istersek o olur mantığına girilmemesi lazım. Yapılacak çalışmalarda ince eleyip sık dokumaları lazım. E.A. muhabbetini de unutmadı kimse. Evet bazı saçma muhalefetler de geliyor (çünkü burası Karşıyaka) ama sözü edilen sayfanın yazdıkları ters şeyler değil. Hakkımızda hayırlısı olsun. Umarım güzel bir şekilde üst liglere tırmanırız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 22:13 

algıyı yönledirmeyi seçip, ekleyip, çıkartarak, yapıyorlar kardeşim. ​iyi niyet yok. biraz irdelersen görürsün. bir de ayrı bir kesim daha var onlara hiç girmeyeyim şimdi. kimseyede yön verebileceklerin değil. demagojilerle ortalığı bulandırmaya çalışan hasta çürümüş bir zihniyet bu.

yılladır 2-3 kişi ne isterse olmuyormu bu kulüpte. %100 oligarşi. stad sürecinde vs nerede ne zaman söz hakkınız oldu ? yüzlerce Karşıyakalı bir araya gelmiş. sayı 200'leri geçmiş. hukukçusu, iktisatçısı vs kafa yoruyor. holdinge kadar herkes destek veriyor. bekleyip güveneceğiz. kulüp için bir şeyler yapmaya çalışan insanların şevkini kırmayacağız. dünyadaki iyi örneklerin Karşıyakamıza göre uyarlandığı bir sistem kurulacak. söylenen seviyede maddi bir kaynak yaratılırsa bu kulübün artık kimseye eyvallahı olmaz. maddiyat dışında da inanıyorum. göreceksinizde Karşıyakayı gerçekten özgürleştirecek proje olacak bu.

allah kolaylıklar versin bu kulüp için kafa yoran. elini taşın altına koyan herkese.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2021, 07:39 
Kullanıcı avatarı

Şimdide kulüp bizde olsun gerekirse 3. Ligde 10 sene daha kalalım söylemleri çıkmaya başladı. Bu kulüp bırak 10 seneyi, bunca İzmir takımı üst liglere yükselirken 1 sene daha fazladan burada kalamaz. Bunlar kulübümüzü bekleyen asıl tehlikenin hisselerin kişilerde olması değil, alt liglerde süründükçe kaybedilen popülerliğimiz olduğunu anlayamadılar .

Eğer gerçekten bu zihniyet dinlenir ve saçma sapan yüzde 51 muhabbeti yüzünden aynı yerde sayarsak, bu kulüp amatörün diplerine kadar gider oradanda asla çıkamayız. Daha bu 3. Ligden bile çıkamıyoruz.

Şimdi Altay gibi yukarı çıkalım örnekleri var. İnsanlar sanıyor ki Altay kendi paralarıyla yukarılara tırmanıyor. Kendi başkanlarına dünya borçları var ve o borçlar karşılığında kulübü şirketleştirme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Kimsenin kimseye karşılıksız para vermeyeceğini düşünüyorum.

Edit : Yanlış anlaşılma olmaması adına ufak düzenleme yaptım.

Edit 2: Altay'lı dostlar bilgilendirme yapmış, kulüp içerisindeki mekanizmaların buna müsade etmeyeceğine dair bilgi vermişler. Umarın herşey gönüllerince olur.

En son Bambochad tarafından 31 May 2021, 12:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2021, 10:30 
Kullanıcı avatarı

umarım bizim gibi en üst lige çıkarsınız Son postaki arkadaşın dediği hiçbir şeye katılmıyorum eğer şirketleşme olacaksa %51 spor kulübü derneğinde olmalı evet dediğin gibi biz bütün borçları kapattık tek borcumuz başkana ancak hala dernek statüsündeyiz ve genel kurulda biz gerekli oy vermediğimiz sürece şirketleşme olması mümkün değil hiçbir zaman borçlardan dolayı şirketleşme olmadı bundan sonra da olmayacaktır .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2021, 10:49 
Kullanıcı avatarı

Başkanınız ilk geldiği zaman genel kurul oyu bile olmadan geldi oturdu koltuğa bildiğim kadarıyla. Sonra zorla seçim yapıldıda oylama ile başkan oldu diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltebilirsin. Bu sadece benim fikrim herhangi bir bilgi veya duyum almadım yanlış olmasın.Bu devirde artık kimseye güvenemez olduğumuz için böyle bir düşünce içerisindeyim. Eğer olmaz ise tabiki sevinirim sizin adınıza ne diyelim. O zamanda akıllara neden bu paraları karşılıksız verdiği sorusu geliyor akıllara. Eğer gerçekten kulübü, camiayı gönülden sevdiği için yapıyor ise ayakta saatlerce alkışlarım kendisini helal olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 705 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, cubot, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye