Zaman: 11 Ağu 2022, 18:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 855 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 86  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 22:35 
Kullanıcı avatarı

1914Alsancak yazdı:
İzmirAltay yazdı:
Bu sezon çok fazla oyuncu sirkülasyonuna maruz kaldık. Maddi olarak tek çıkış yolumuz süper lige çıkmaktı ve şükür ki başardık. Borçları eritmek için mümkün olduğunca az transfer yapmalıyız. Alacağımız isimler de düşük maliyetli olmalı.

Mustafa Denizli'nin fiziksel durumu teknik direktörlük için artık elverişli olmayabilir. Teknik direktörlük için yeterli gücü varsa teknik direktör, daha fazla yapamam derse sportif direktör yada hangi doğru pozisyon olursa, nerenin başına geçmek isterse. Mutlaka kulübün içinde kalmalı, mutlaka kulübün futbol aklı olmalı. Bu sezon yediğimiz menajer kazıkları onun varlığında kolay tekrarlanamaz.

Sözleşmesi bitenlerden Poko, Stachowiak, Erhan Çelenk, Regattin ve Deniz Kadah ile kadro istikrarı sağlanması için uzatılmalı. İbrahim Öztürk'e Murat Uluç'a yapıldığı gibi jubile yapılıp onore edilmeli.

Sözleşmesi devam edenlerden Ziya, İlhan, Lokman, Gençer ve Mossoro ile yollar ayrılmalı.

Bir çok arkadaşımın eleştireceğini biliyorum ama direkt ilk 11 oyuncusu olarak alınacak 5 futbolcu ile bu takım ligde kalacak seviyede olabilir.

Kaleci
Stachowiak
Eren
Cihan

Sol Bek
Mehmet Erdem
Özgür

Sol Stoper
xxxxx :arrow: Ulaş
Murat Akça

Sağ Stoper
xxxxx :arrow: Uğur Demirok
Berkay

Sağ Bek
Tolga
Cebrail

Merkez
Poko - Thiam
Zeki - Scuk

Ofansif Ortasaha
xxxxx
Regattin
Kazımcan

Sol Kanat
xxxxx
Erhan

Sağ Kanat
Kappel
Eren

Forvet
xxxxx
Marco Paixao
Deniz Kadah

bizim bekler bu ligi kaldirmiyordu superligi nasil kaldiracak kardesim??? bir de gobege demirokla ulasi yazmissin. bu savunma hatti 20. haftada kume duser
Dostum iyi bir scout sistemiyle daha iyilerini bulabileceğimizi sanmıyorum. Bunları gönderip karavana atma riski epey yüksek, artı maliyeti de cabası olacak. Boşta bize düşecek Erdem ve Tolga'dan çok daha iyi bir bek göremedim. Bu bölgedeki 4 adamın aidiyet duyguları da iyi. Geçen sezon ligin kafaya oynayan takımıydık ve hücumda bek desteği üst düzey olmalıydı, beklerin etkisizligi bence bu sebepten. Bu sezon bekler o kadar git gel yapmaz kanatta, lige göre daha kontrollü oluruz. Diğer bölgelere bütçeyi aktarıp beklerde bu sezon elimizdeki adamları oynatmayı tercih ederim.

Stoper konusunda haklı olabilirsin. Ulaş-Uğur yetersiz olabilir. Bize düşmesi gayet mümkün adamlar diye Ulaş ve Uğur yazdım. Ki uğur demirok bence iyi stoper.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 23:33 
Kullanıcı avatarı

Yabancı sınırı problemi olmayan bir ligde tolga uğur ulaş Mehmet Erdem defansı olacak iş değil. Tolganın hücum yönü ne kadar iyise savunması problemli geri dönüşlerde çok aksıyor. Mehmet Erdem de son haftalarda hiç iyi değildi final maçı dışında. Bu takımda Paixao, Erhan Çelenk, Poko dışında kimse oynamaz. Erhanda Pokoda hamle oyuncusu olur. Marcoyu bile hızlı kontra ataklarda iş yapacak br oyunu ile yedeklemeliyiz. Mustafa Denizlide takımın büyük bölümünü değiştirmemiz gerekecek dedi zaten.

Kontratı biten Atakan Çankaya, Orta sahaya Konyada az forma şansı bulan Musa Çağıran, geçen sene boşta kalsa da kalitesi tartışılmaz Mehmet Ekici gönlümden geçenler. Diğer boşta mevkilere scout başarısı afrikalı 1 e alıp 10 a satabileceğimiz kemik gibi bir stoper, sol sağ bek, pire gibi kanatlar ve uçanı kaçanı tutan bir kaleci diliyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 02:21 
Kullanıcı avatarı

once sunu bir netlestirelim. bu takim bu ligde kalici olmak istiyorsa, tahtaya once eren erdoganin ismini yazarsin, sonra kalan oyunculari doldurursun. yetistirici kulup huviyetimizi geri kazanmak ZORUNDAYIZ. yoksa bucalar ordular eskisehirler gaziantepler gibi sonumuz husran olur. kazim bence hazir degil ama eren sans verilirse bu lige cok hizli adapte olur ve elimizde 3-4m eurodan assagi satmayacagimiz bir oyuncu olur.

14 yabanci hakkimiz var. kalacak yabancilar max kappel-marco-poko-thiam-regattin. 9 tane daha hakkimiz var. beklerden birini yerli idare etsen bile savunma arti kaleye 4 yabanci koysan yabanci hakkin daha var. ugur demirok bu kulupte ancak ucuncu stoper olur. hatayin yaptigi gibi ucuz kiraliklar + potansiyelini gosterememis yabancilar + eldeki kadroyla bir harman yapmamiz lazim. 5m euroya topcu satmak demek nerdeyse 1 senelik butce demek bu ligde.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 10:03 
Kullanıcı avatarı

Sözleşmesi bitenlerden Poko mutlaka tutulmalı bence. En kötü ihtimalle rotasyonda kullanılır. Ligde iyi bir yerde tutunabilmek için yabancı oyuncu tercihleri çok önemli. Hatayspor ve Karagümrük iyi yabancılarla çok iyi bir sezon geçirdi örneğin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 13:27 
Kullanıcı avatarı

Lisanslı ürünler konusunda senelerdir yapamadığımız atağı yapma zamanımız artık geldi diye düşünüyorum nitekim çok da ümitli değilim bu konuda. İyisinden bi şampiyonluk tişörtü bekliyorum, kutlamalarda futbolcuların üstündekileri hiç beğenmedim. Alelacele ve özensiz bir baskı yapılmış, umarım onu vitrine çıkarmazlar şampiyonluk tişörtü olarak.

Ayrıca 19on4'ün internet sayfasındaki birçok ürün tükenmiş vaziyette, bir şeyi beğendiğimiz zaman tükendiği için alamıyoruz, ciddi atılım gerekiyor bu konuda. Ha bu günlere bin şükür çok kötü zamanlar geçirdik orası işin ayrı boyutu. Yönetimi internet sayfasını yeniden aktif ettiği için bile tebrik etmek gerek.

Tasarım konusunda tribünün içinden bu işin hakkını veren kardeşler var, onların tasarımları basılsa çok iyi ürünler çıkacak ortaya zaten hiçbirinin de beş kuruş isteyeceğini zannetmiyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 13:27 
Kullanıcı avatarı

Lisanslı ürünler konusunda senelerdir yapamadığımız atağı yapma zamanımız artık geldi diye düşünüyorum nitekim çok da ümitli değilim bu konuda. İyisinden bi şampiyonluk tişörtü bekliyorum, kutlamalarda futbolcuların üstündekileri hiç beğenmedim. Alelacele ve özensiz bir baskı yapılmış, umarım onu vitrine çıkarmazlar şampiyonluk tişörtü olarak.

Ayrıca 19on4'ün internet sayfasındaki birçok ürün tükenmiş vaziyette, bir şeyi beğendiğimiz zaman tükendiği için alamıyoruz, ciddi atılım gerekiyor bu konuda. Ha bu günlere bin şükür çok kötü zamanlar geçirdik orası işin ayrı boyutu. Yönetimi internet sayfasını yeniden aktif ettiği için bile tebrik etmek gerek.

Tasarım konusunda tribünün içinden bu işin hakkını veren kardeşler var, onların tasarımları basılsa çok iyi ürünler çıkacak ortaya zaten hiçbirinin de beş kuruş isteyeceğini zannetmiyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 14:30 
Kullanıcı avatarı

Tarih 3 Mayıs 2015 takım 2 hafta önce 3.lige düşmüş dibin dibini görmüşüz Altay Alsancak Stadımız sezon başında depreme dayanıksız diye kapatılmış yıkılmayı bekliyor ligin son maçında Atatürk stadındayız Bandırmadan 4 yemişiz maç bitiyor tribünlerden takıma bir ses yükseliyor BAŞIN ÖNE EĞİLMESİN ALDIRMA ALTAY ALDIRMA EN BÜYÜK SEN DEĞİLMİSİN ALDIRMA ALTAY ALDIRMA.Önümüz belki karanlıktı ama arma sevdalıları yine ordaydı.Yaşanan tüm zorluklara rağmen sevdasını haykırıyordu.

Bir sonra ki sene zorluklar katlanarak arttı transfer yasağı geldi takımda kalan 3-4 tecrübeli oyuncu dışında tamamen altyapıyla başladık sezona yapılan her maç sonunda skor ne olursa olsun tribünden tek tezahürat geliyordu BELKİ PARA YOK AMA YÜREK VAR HELAL OLSUN SİZE ÇOCUKLAR.2015-2016 sezonunun sonunda amatöre düşmekten 3 puan farkla kurtulduk.Altayı yine kendi evlatları kurtardı hayatta tuttu.

Bir sonra ki sene başkanımız Özgür Ekmekçioğlunun girişimleriyle transfer yasağını kaldırıp bembeyaz bir sayfa açarak şampiyonluk mücadelesini yaktık.5 senede 3 şampiyonluk kazandık kıramadığımız play off şansını iki kere 90larda gelen gollerle kırdık.Kesilicek ne kadar hesap varsa hepsini kestik ve kapattık.Artık Büyük Altayımız yine kendi efsanesiyle Büyük Mustafasıyla ait olduğumuz yerde Süper Ligte.Geriye bir tek Altay Alsancak Stadımız kaldı oda inşaatı bitmek üzere inşallah o günleride görmek nasip olur.Yazımı camiamızın duayen isimlerinden Erdoğan Tözgenin o büyük sözüyle bitirmek istiyorum.

BÜYÜKLER ÖLMEZ ATATÜRK ÖLDÜ MÜ? ALTAYDA ÖLMEZ :!:

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 18:13 
Kullanıcı avatarı

Aytaç Kara, Alpaslan Öztürk, Arda Turan ve Donk İddiaları

Galatasaray’la sözleşme imzalamaya hazır olan Aytaç Kara’nın kafası karıştı.
Fatih Terim’in “Seni gelecek sezon takımda görmek istiyorum…” dediği, Başkan Mustafa Cengiz’in de “Sözümüz söz” dediği Kasımpaşalı oyuncu son bir haftadır, Galatasaray’dan kimse kendisiyle temas kurmadığı için rahatsız.

Altay teknik direktörü Mustafa Denizli’nin Galatasaray’ın canını sıkacak ikinci hamlesi ise Alpaslan Öztürk için oldu. Galatasaray’la anlaştığı iddia edilen ancak Fenerbahçe teknik sorumlusu Emre’nin de Çeşme’de görüştüğü Alpaslan’ı arayan Denizli, “İzmir’den ayrılma, bize gel. Bize İzmir’i bilen tanıyan, İzmir’i seven oyuncular lazım.” dedi.

Mustafa Denizli’nin asıl bombaları ise Ryan Donk ile Arda Turan oldu.
Kasımpaşa’da beraber çalıştığı daha sonra Galatasaray’a götürdüğü Donk’u arayan Mustafa Denizli, “Galatasaray’la anlaşamazsan Altay’a gel. Seninle yeniden çalışmak istiyorum.” dedi. Donk bu teklifi kabul ederken, Denizli’den bir süre daha Galatasaray’ı beklemek için izin istedi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 19:39 
Kullanıcı avatarı

Fotomaç başlamış hemen yalanlara.Aytaç ve Alpaslan'a bütçemiz yetmez.Bu haberin doğruluğuna inanmasam da Arda gibi Donk gibi İstanbul'dan gelen adamlardan mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım.Bu adamlar en yükseği gördüğü için gittiği takımı küçümser,kendini takımdan üstün görür.Kazanabileceği herşeyi kazanmış adamlar yerine başarıya aç adamlar almamız lazım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2021, 20:08 

Milat1914 yazdı:
Fotomaç başlamış hemen yalanlara.Aytaç ve Alpaslan'a bütçemiz yetmez.Bu haberin doğruluğuna inanmasam da Arda gibi Donk gibi İstanbul'dan gelen adamlardan mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım.Bu adamlar en yükseği gördüğü için gittiği takımı küçümser,kendini takımdan üstün görür.Kazanabileceği herşeyi kazanmış adamlar yerine başarıya aç adamlar almamız lazım.
Bu tarz adamlara yöneleceğimizi sanmıyorum. Belki 1 tane tecrübeli olsun diye alınabilir. Mustafa Hocanın ve ekibinin takip ettiği oyuncular ile anlaşılır diye tahmin ediyorum. Fazla para harcayacağımızı sanmıyorum. 1 aya az biraz bişeyler netleşmeye başlar.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 855 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 86  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jameican1912, Lupus7, Susuzdede35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye