Zaman: 24 Eyl 2021, 08:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 456 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 18:21 

gattegoria yazdı:
Başkan bugün bir röportajda, mütevazi bir kadro kurulacağının sinyalini verdi. Bu seneyi en az maliyetle ligde kalarak bitirebilirsek,mali anlamda düzlüğe çıkabiliriz. Takımın iskelet kadrosunu, en azından rotasyonda kullanılmak üzere bozmamalıyız. Bunların içinde kalede Adam, sol bekte M. Erdem ve Özgür, Orta saha, Poko, Kappel, bazı maçlarda Paşa ilk 11 oynayabilecek isimler. Harici Erhan, Regattin, Cebrail, İbrahim, Thiam, Gencer yedek olabilecek isimler. Ayrıca Eren yavaştan piyasaya çıkarılmalı. Kazımcan'ın ise oluyorsa Belçika, Hollanda tarzı liglere kiraya verilebilir, olmuyorsa alt liglere kiraya vermek yerine bazı maçlarda vitrine çıkarılması şart. Geri kalanlarla teşekkür edip vedalaşılmalı. Yani aslında bakıldığında 7-8 akıllı transfer ile güzel bir takım ortaya çıkabilir.Benim anladığım Mustafa hoca ile devam edilmek isteniyor ama hoca'nın yaşı sebebi ile bu tempoyu kaldırabilme endişesi var. Bu konuda düşünme aşamasında. Benim tahminim başka bir hoca ile sezona başlarız. Ama Denizli bu takım kurulurken mutlaka işin içinde olur. Hayırlısı diyelim.

Kappel paragöz bi oyuncu olduğu için,süper lig de kesin takımı karıştırır.Ondan dolayı kalmamasından yanayım.
Mustafa Denizli'de başarılı olur olmaz tartışılır ama oynattığı futbol hiç seyir zevki olan bir futbol değil. Sait ve Osman hoca'nın oynattığı futbolu oynatacak hocalar ile ligde kalsak tadından yenmez.
Yapilacak iç ve dış transfer de tek isteğim var Marko'nun takim da kalarak neler yapabileceğini görmek.3 sezondur adam bize futbolu tekrar sevdirtti resmen.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 22:23 
Kullanıcı avatarı

Paixao bizimle süper ligde, Jahovic'in Göztepeyle süper ligde ilk senede yaptıklarının benzerini yapabilir, bu tarz bir beklentiye girdim oynarsa en az 10 gol atar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 22:43 
Kullanıcı avatarı

Thiam neden kutlamalarda yoktu acaba umarım sıkıntılı bir şey yoktur

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 00:59 
Kullanıcı avatarı

Gelelim artık yeni sezon hazırlıklarına. Ben Mustafa Denizli'nin geri plana çekileceğini ancak elinin her halükarda Altay'ın üzerinde olacağına inanıyorum. Nobre'nin yanına 1 2 tecrübeli yardımcı ile başlayacağız gibi hissediyorum. Osmanı alıp yeniden getirirlerse de şaşırmam.

Paixao (Süper ligi en çok o haketti en az 10 gol atacaktır. Mutlaka yanına kontra ataklarda iş yapacak 1 yada 2 pır pır yabancı bulmalıyız.)

Erhan Çelenk ( Klası ve tekniği ile kalmalı. Rahat Süper ligde oynayacağını düşünüyorum.)

Cebrail Karayel ( As sağ bekimiz olmasa da hem soluda yedekleyebileceğinden hırsıyla iş yapar kalmalıdır.)

Poko ( Play Offta oynadığı oyunla dire 11'e yazarım. Sözleşmesine kasa kasa bira maddesi eklensin :D )

Eren Erdoğan ( Seneye en önemli silahlarımızdan birisi olacağını düşünüyorum. İnşallah daha da gelişme kaydeder devamlılığı sağlar. )

Kazımcan Karataş ( Forma şansı bulup en az 3 sezon daha bu formayı Süper Ligde giyer ise Avrupaya çok büyük transfer yapacağına inanıyorum.)

Thiam ( Sözleşmesi uygun ise altarnetif için kalabilir. Bu sene çok faydalı olduğu dönemler oldu. )

Başka da kimse Süper ligde oynayamaz. Ziya, İlhan Depe, Kappel, Berkay, Gencer, Zeki, Scuk, Mosorro, Lokman Mehmet Erdem, Murat Akça ve Tolga Ünlü'nün kontratları devam ediyor. Özellikle Kappel dahil hiç birisi altarnatif bile olamaz diye düşünüyorum. İnşallah kendilerine kulüp bulurlar.

Çok transfere ve özellikle başkana yeni scout ekibine ihtiyaç var. Bu sene gerçekten başarısız çok transferler oldu. Bu yüzden bu durum bu sene korkutuyor. Mevcut kadrodan Paixao, Erhan ve Poko dışında üst ligi kaldıracak oyuncu yok.İnşallah genç bir kadro yapılanması yapılır ve 3 4 nokta atışı genç ve kısa sürede vitrin yapıp faydalı olacak oyuncu bulabiliriz. Rast gelsin inşallah.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 02:57 

Selamunalekum arkadaşlar yeni sezona ne çabuk geçmişsiniz ben daha kutluyordum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 10:00 

14 yabancı hakkı olunca menajerler süper lig'e çıkışın ertesi günü kulübü akın ediyordur muhtemelen başkanım elimde şöyle bir topçu var size şu kadara getiririm vs. diye..Bu aşamada gaza gelip kadroyu yeni baştan kuranlar genelde dökülüyor elindeki mevcuta ekleme yapanlar ise kalıcı oluyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 10:49 
Kullanıcı avatarı

ben altay'ın süper lige çıkacağına inanmayanlardandım açık açık konuşmak gerekirse. kalbim hep çıkmasından yana olsa da oynanan futboldan o kadar rahatsızdım ki çıkarsak büyük sürpriz olur diyordum.

mesela erhan'ın sözleşmesi uzatılmış. erhan final maçında marco'nun önüne topu indirdi evet ama maçın genelinde saç baş yoldurdu resmen.

marco ise 1.lig'in gol kralı fakat süper lig'de o iş aynı şekilde olmaz. öyle leblebi gibi attırmazlar. 1.lig tam marco'nun kalemiydi adam leblebi gibi dizdi.

biz aslına bakarsanız bayağı bayağı kötü takımız. play-off maçlarında oynadığımız futbol evet mustafa denizli'nin temkinli futbol anlayışı yüzünden tutuktu belki de bu anlayış sayesinde çıktık ama her attığın 10 pastan 8'i hatalı passa bu başka bir şey. kötüsün demektir.

bu kadrodan kalacak olanlar varsa çok ama çok iyileri tutmak lazım. gereksiz duygusallığa girmemek lazım yoksa çıktığımız gibi düşeriz.

örnek vermek gerekirse poko mükemmel bir performans sergiledi bilhassa play-off maçlarında. çok güven veriyor. kale gibi oyuncu. poko'nun yanına cebrail'i de ekleyebiliriz sanıyorum. cebrail'deki o hırs ve istek çoğu oyuncumuzda yok.

bu takımın %90'ından fazlası süper lig'i kaldıramaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 12:17 

İzmirAltay yazdı:
Bence kadroyu belirlerken koyulacak hedef önemli. Hatay, Karagümrük, Gaziantep gibi çıkar çıkmaz üst taraflara oynamaktansa mali durumu düzeltip ilk sezon ligde kalmaya yetecek kadro kurmayı tercih ederim. Beklentiyi yüksek tutmamak lazım. Sözleşmesi bitenlerden Poko ve Stachowiak ile kesin olarak uzatılmalı, hedef yüksek tutulmayacaksa Erhan Çelenk, Regattin ve Deniz Kadah takımda kalabilir

Hocam Hatayspor zirveye oynayacak kadro kurmadı,öyle çok para dökülmedi.10 milyon tl'ye takim kuruldu.Amaç ligde kalmaktı.
Buradaki yanlışını duzeltmek istedim.

Ama maya tuttu,Omer Erdoğan yönetiminde takım sistem takimina döndü.Muazzam bir sezon geçirdik.Yani anlayacağın öyle büyük paralar dökülüp yıldızlar alınmadı.10 milyonluk bir takım bizim göğsümüzü kabarttı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 12:34 
Kullanıcı avatarı

hattena yazdı:
İzmirAltay yazdı:
Bence kadroyu belirlerken koyulacak hedef önemli. Hatay, Karagümrük, Gaziantep gibi çıkar çıkmaz üst taraflara oynamaktansa mali durumu düzeltip ilk sezon ligde kalmaya yetecek kadro kurmayı tercih ederim. Beklentiyi yüksek tutmamak lazım. Sözleşmesi bitenlerden Poko ve Stachowiak ile kesin olarak uzatılmalı, hedef yüksek tutulmayacaksa Erhan Çelenk, Regattin ve Deniz Kadah takımda kalabilir

Hocam Hatayspor zirveye oynayacak kadro kurmadı,öyle çok para dökülmedi.10 milyon tl'ye takim kuruldu.Amaç ligde kalmaktı.
Buradaki yanlışını duzeltmek istedim.

Ama maya tuttu,Omer Erdoğan yönetiminde takım sistem takimina döndü.Muazzam bir sezon geçirdik.Yani anlayacağın öyle büyük paralar dökülüp yıldızlar alınmadı.10 milyonluk bir takım bizim göğsümüzü kabarttı.
Öyleyse daha iyi başarı Tebrikler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 13:59 
Kullanıcı avatarı

Bu sezon çok fazla oyuncu sirkülasyonuna maruz kaldık. Maddi olarak tek çıkış yolumuz süper lige çıkmaktı ve şükür ki başardık. Borçları eritmek için mümkün olduğunca az transfer yapmalıyız. Alacağımız isimler de düşük maliyetli olmalı.

Mustafa Denizli'nin fiziksel durumu teknik direktörlük için artık elverişli olmayabilir. Teknik direktörlük için yeterli gücü varsa teknik direktör, daha fazla yapamam derse sportif direktör yada hangi doğru pozisyon olursa, nerenin başına geçmek isterse. Mutlaka kulübün içinde kalmalı, mutlaka kulübün futbol aklı olmalı. Bu sezon yediğimiz menajer kazıkları onun varlığında kolay tekrarlanamaz.

Sözleşmesi bitenlerden Poko, Stachowiak, Erhan Çelenk, Regattin ve Deniz Kadah ile kadro istikrarı sağlanması için uzatılmalı. İbrahim Öztürk'e Murat Uluç'a yapıldığı gibi jubile yapılıp onore edilmeli.

Sözleşmesi devam edenlerden Ziya, İlhan, Lokman, Gençer ve Mossoro ile yollar ayrılmalı.

Bir çok arkadaşımın eleştireceğini biliyorum ama direkt ilk 11 oyuncusu olarak alınacak 5 futbolcu ile bu takım ligde kalacak seviyede olabilir.

Kaleci
Stachowiak
Eren
Cihan

Sol Bek
Mehmet Erdem
Özgür

Sol Stoper
xxxxx :arrow: Ulaş
Murat Akça

Sağ Stoper
xxxxx :arrow: Uğur Demirok
Berkay

Sağ Bek
Tolga
Cebrail

Merkez
Poko - Thiam
Zeki - Scuk

Ofansif Ortasaha
xxxxx
Regattin
Kazımcan

Sol Kanat
xxxxx
Erhan

Sağ Kanat
Kappel
Eren

Forvet
xxxxx
Marco Paixao
Deniz Kadah

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 456 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye