Zaman: 24 Eki 2021, 22:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 318 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: 2021/2022 Sezonu | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminleri
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2021, 09:22 

tahmin için daha erken ama en azından takımlar netleşmeye başladı. bol şehir takımlı, süper lig deneyimi olan, taraftarlı takımların bir araya toplanması güzel oldu.

altınordu
manisa fk
eyüpspor
ankaragücü
bursaspor
samsunspor
istanbulspor
denizlispor
gençlerbirliği
erzurumspor
adanaspor
menemenspor
keçiörengücü
ümraniyespor
tuzlaspor
bandırmaspor
boluspor
balıkesirspor
kocaelispor

herkese bol şans.

En son kubrick tarafından 28 May 2021, 22:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 21-22 / TFF 1.Lig | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminle
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2021, 09:53 

Keçiören, Tuzla, Ümraniye yerine Eskişehirspor, Karşıyaka, Kocaelispor, Sakaryaspor falan olsa acayip bir lig olurdu [emoji854] 20 takım olacak muhabbeti var bu sene belki. Sakaryaspor ve Kocaelispor tur atlarsa belki ikisi de gelir ki inşallah gelirler. Düşen takımların ekonomik olarak durumlarını çok net bilmiyorum ama çok sıkıntılı değiller diye yer alıyor hafızamda. Alttan gelenlerden Manisa FK güçlü yönetim anlayışıyla bekleme yapmadan çıkabilir diye düşünüyorum. Eyüpspor da ekonomik olarak iyi bir durumda. Bizim kulüp epey hareketli olur bu aralar. Gidenler, gelecekler, yapılacak işler falan derken gündem yoğun olur. İstanbulspor kadrosunu korursa gene play-off kovalarlar, Ümraniye ikinci yarida ki performansa ulaşırsa onlar da sürpriz bir şekilde play-off yapabilirler. Bursaspor da baya hareketli anladığım kadarıyla. Genç oyuncularin yanına sağlam isimler alırlarsa başarılı olmamaları için hiç bir sebep yok. Transfer döneminde az çok belli eder durumlar zaten kendini. Şimdiden herkese başarılar.Son olarak pandeminin bittiği statların açık olduğu bir sezon olur inşallah.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2021, 13:30 

Bildiğim kadarıyla Bursaspor, Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nde seçim süreci var. Seçim sonuçları bu üç takımın hedefleri için belirleyici olacaktır. Aralarından güçlü yönetim ve parasal kaynak oluşturabilenler şampiyonluk yarışında kesinlikle yer alacaktır. Samsunspor, Manisa Fk ve Eyüpspor ise maddi güçleriyle sağlam kadro kurup zirveye oynamasına kesin gözle baktığım takımlar. İstanbulspor ve Altınordu ligin tecrübeli, istikrarlı ve geçen sezon iyi performans göstermiş takımları olarak dikkat çekiyor. Üst sıralarda kendilerine yine yer bulmaları kuvvetle muhtemel. Erzurumspor ve Denizlispor'un üst lige beklemeden geri dönebilecek yapıda olmadıkları hissiyatı içindeyim. Bandırmaspor mütevazı ama tehlikeli bir takım olacaktır. Keçiörengücü de sürpriz yapma potansiyeline sahip takımlardan.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2021, 13:38 
Kullanıcı avatarı

ankaragucu ve samsun dogrudan ciksin, bursa, kocaeli/sakarya, genclerbirligi ve menemen dortlusunden de en hakeden playoff ile gelsin insallah. ankaragucu, samsun, kocaeli, genclerbirligi ve menemen basta olmak uzere herkese basarilar, biz kactik 8)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2021, 23:02 

kubrick yazdı:
tahmin için daha erken ama en azından takımlar netleşmeye başladı. bol şehir takımlı, süper lig deneyimi olan, taraftarlı takımların bir araya toplanması güzel oldu.

altınordu
manisa fk
eyüpspor
ankaragücü
bursaspor
samsunspor
istanbulspor
denizlispor
gençlerbirliği
erzurumspor
adanaspor
menemenspor
keçiörengücü
ümraniyespor
tuzlaspor
bandırmaspor
boluspor
balıkesirspor
sakaryaspor / kocaelispor

herkese bol şans.
Tam zamanında kaçmışız yukarı. Bol çekişmeli bir lig olacak. Alttan gelen Manisa ve Eyüp iyi kadrolar ile lige girer. Yukarıdan gelen Ankaragücü, Erzurum ve Gençlerbirliği iddialı kadro kurar. Samsunspor bu sezon işi sıkı tutar. Bursaspor transfer tahtasını açabilirse en kötü play off yapar. Bir takım da muhakkak süpriz bir şekilde yukarı tutunur. Kocaeli Sakarya finalinden gelen takım da yukarıları zorlar. 7-8 takımın çekiştiği süper bir sezon olabilir. Gönlüm Samsun, Ankaragücü ve gelirse Kocaelinden yana olacak. Menemensporumuz da düşmesin yeter.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 02:26 

Manisa şampiyonluğa oynar net. İlk 2'ye girer giremez o hiç belli olmaz ama en kötü play-off yapacak takımlardan biri olacağı beklentisindeyim. Lig zor olacak gerçekten ama Samsun bence bu sefer şeytanın bacağını kırar. Eyüp'ün Karagümrük benzeri bir performansla ilk sezonundan Süper Lig yaptığını görebiliriz. Kocaeli/Sakarya ikilisinden gelecek olan takım da zirve mücadelesi içinde yer alacaktır. İstanbulspor, Altınordu ve Keçiörengücü'nün bu defa orta sıra takımı olacaklarını düşünüyorum. Menemen maalesef bence düşme adaylarından biri. Ankaragücü ve Bursaspor lige renk katacaklardır ama şimdilik üst ligle ilgili bir beklentim yok. Ümraniye dengesiz bir takım, yine ilk 6 civarlarından dolaşıp ligi amaçsız bitirebilirler. Tuzla'nın geleceğini pek iyi görmüyorum. Başkanları diğer takımı olan Diyarbekirspor'a daha fazla öncelik verirse kötü bir sezon da geçirebilirler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 06:28 

Çıkma ihtimali çok takım var, kağıt üzerinde.
Düşecekleri bulmaya çalışalım.

Menemen, Balıkesir,Bolu diyorum.

Bursa, transfer tahtasına bakar. Açamazlarsa sıkıntı yaşarlar.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2021/2022 Sezonu | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminler
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 10:35 

çok takip edemediğim için soruyorum; bolu-balıkesir-bandırma-menemen-tuzla-ümraniye-adana.. bu takımlardan atılım yapacak, geçen senelerden farklı olarak yüksek bütçeyle iyi kadro kurmayı planlayan takımlar var mı?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 11:34 
Kullanıcı avatarı

terso yazdı:
Çıkma ihtimali çok takım var, kağıt üzerinde.
Düşecekleri bulmaya çalışalım.

Menemen, Balıkesir,Bolu diyorum.

Bursa, transfer tahtasına bakar. Açamazlarsa sıkıntı yaşarlar.

hangi sıkıntı? direkt balıklama dalarız beyaz gruba çift basamaklı puan dahi toplayamadan:)

Açıkçası transfer tahtasını açsak bile ilk 6 için çok ümitvar değilim. Mesele zaten yarışmacı olabilecek bir takım kurabilmek bizim adımıza. Yoksa bu takım bize tarifi imkansız mutluluklar yaşattı. En kötülerine de hazırız evelallah. Canı sağolsun.

Son olarak Samsunspor kesin ilk 2 olur. Tuzla, Ümraniye düşsün isterim. Boşuna yer işgal ediyorlar. Geri kalan tüm takımlara hayırlı sezonlar.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2021/2022 Sezonu | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminler
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 12:54 

Alt lig ile üst lig arasında ciddi bir fark var.
üst ligden gelenler kadrodaki önemli isimleri tutarsa ( ki geçmişte sivas gençler gibi örnekler var ) hemen geri çıkarlar. yoksa o bu şu derken takım biraz dağılır toparlama bir takım yaparlarsa ( camialardaki baskı ) kötü sezon geçirebilirler. geçen sene sezon başı bandırma fırtına gibi girdi o bu toparlardı. ben ciddi bir başarı bekliyordum şahsen beni çok yanılttılar. doğan can sezon başı itibariyle sonradan girdi diye hatırlıyorum sonra sonra derken kadro yaptı bandırma bir atılım yaptı ama yetmedi. düşen takımlara gelirsek denizli bence kadroyu tutamaz kalburüstü kadro kurar . erzurum başkana bağlı sonrasında onlarda kadroyu korursa birşeyler yapabilir. ankaragücü ve gençler. gençlerin alt yapı iyi . bir kaç güzel yabancı ile play -off kovalar ama düştükleri sezon gibi bir çırpıda çıkabileceklerini pek sanmıyorum. ankaragücü malum kaos :) umarım takımı tutarlar yoksa işleri baya zor.
çıkanlara gelirsek ; manisa zaten proje . adamların oynadığı futbol belli yaptığı pas belli falan filan. ses getirirler. eyüp tuzla gibi olur . kocaeli yada sakarya , sakarya ikisinden biri de gelse yaklaşık aynı transferleri yaparlar. takımların belli bir potansiyeli de var. sanırsam sakarya biraz daha yaşlı bir takım .transferler önemli.
kalan sağlar bizim :) samsun çok kritik bir yaz dönemi geçirecek. bu dönem çıkar mı çıkmaz mı belli eder zaten. yani adana demir falan olmadığı için şöyle sükseli transfer gelir diyemiyorum :D ama bu sene bu lig şampiyonlar ligi . çok iyi maçlar çıkacağını düşünüyorum. .
balıkesir,adana,menemen bunlar zaten yine aşağı yukarı aynı kadroyu kuracaklar. bolu belki bir atılım yapabilir. ümraniye ( hocası iyi ısındı takıma ) bursa keçiören bunlardan patlama bekliyorum .

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 318 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, Altındağ, anka06, asparagas63, b10, Bazzinga, Bing [Bot], Cem_41, cubot, devrimciTS, fikofik, footballcity, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, KonyalıBalkAdm, körfezlee, Lusage, puar, saffet8, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye