Zaman: 17 Oca 2022, 01:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1404 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 137, 138, 139, 140, 141  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Burak Yılmaz | Lille
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 22:14 

Jaba06 yazdı:
Burak sanki veda edecek gibi paylaşım yaptı. Bence zirvede bırakır,oradan ayrılır. Büyük ihtimalle ülkemize döner. Acaba tek kötü oynadığı takım olan Fenerbahçe'de oynar mı?
En son şampiyonluklar göreceğiz falan diye paylaşım yaptı son senesinide orta gecirecektir bence.

He bizim ihtiyacımız olan forvet tipi kendisi yılların ihtiyacını öyle bir giderir ki Emre var zaten öte yandan en yakınlarından.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 22:45 

Adana Demir'e yakışır Burak Yılmaz... Futbolu bizde bırakabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 22:49 
Kullanıcı avatarı

Hazır Avrupa oynuyorlarken keşke West Ham olsa. Takımın hücumda derinliğe ihtiyacı var. Burak'ı geçmişte birkaç kere istemişlerdi. Hem de emekli olmadan İngiltere'de izleriz kendisini. Londra da güzel şehir, Burak ve ailesi de ister.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2021, 12:50 

Lille ile şampiyon olup şampiyonlar liginde oynayacakken bir değişiklik yapar mı, pek sanmıyorum. Çok üst düzey bir takımdan teklif gelirse ancak son senesinde böyle bir kumar oynar. Türkiye'ye döneceğine olasılık vermiyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2021, 13:09 
Kullanıcı avatarı

Teklif gelen herkesi satarlar. Baya borçları varmış. Soumare 22 milyon Euroya Leicester'a, kaleci Maignan 16 Milyon Euro'ya Milan'a gidecekmiş. Euro 2020 sonrası Zeki ve Yusuf ekstra performans gösterirse onları da daha yüksek fiyata satarız diye düşünüyorlardır. Burak'ın hem Yusuf hem Zeki için yaptığı paylaşımı gördüm. Daha çok onların başka takımla anlaştığı şeklinde yorumladım. Twitter'da sanki Burak ayrılıyor gibi yazmışlar. 2 hafta önce 1 yıllık daha sözleşmesi olduğunu falan söylüyordu. Belki CL'de güzel bir sezon fecirmek ister. Ama kadro gücünü kaybederse yeni gelecek teknik direktöre göre ayrılır belki.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2021, 00:08 

Jaba06 yazdı:
Burak sanki veda edecek gibi paylaşım yaptı. Bence zirvede bırakır,oradan ayrılır. Büyük ihtimalle ülkemize döner. Acaba tek kötü oynadığı takım olan Fenerbahçe'de oynar mı?

Aman diyeyim Jaba.
Bizde oynadığı dönemde zaten bu potansiyelde biri değildi .Bu adam sürekli kendini geliştirdi.
Söylemleri ortada olan biri bize gelmemeli.Akli varsa Avrupa'da yola devsm etmeli

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2021, 00:30 
Kullanıcı avatarı

Yıl 2006. En son Altay ı finalde eleyip süper lige çıktığımız sene Antalya maçı vardı içerde. Burak Yılmaz tam bizim tribünün önünde oynuyordu deli gibi koşuyordu sağ açıktı tabi ozamanlar. Ama bal yapmayan arı misali sadece koşuyordu. Sonradan Beşiktaş a transfer olunca şaşırmıştım hatta ne bulupta aldılar bu adamı diye. Aklıma gelmişken deli Şenol vardı Antalya nın kalede bizim eski kalecimizdi iyi küfür yemişti o maçta.

Nerden nereye ey gidi günler..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2021, 00:56 
Kullanıcı avatarı

davetsiz54 yazdı:
Yıl 2006. En son Altay ı finalde eleyip süper lige çıktığımız sene Antalya maçı vardı içerde. Burak Yılmaz tam bizim tribünün önünde oynuyordu deli gibi koşuyordu sağ açıktı tabi ozamanlar. Ama bal yapmayan arı misali sadece koşuyordu. Sonradan Beşiktaş a transfer olunca şaşırmıştım hatta ne bulupta aldılar bu adamı diye. Aklıma gelmişken deli Şenol vardı Antalya nın kalede bizim eski kalecimizdi iyi küfür yemişti o maçta.

O şenol kadar kudurtucu bir adam daha görmedim. Bizim deplasmana gelmişti Diyarbakırla. Bizde iyi küfür etmiştik. Dün baktığımda Bayram Toysal'ın Hekimoğlu'nda yardımcı ekibindeydi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2021, 08:51 
Kullanıcı avatarı

Eğer son bir şarkı daha söylemek isterse Lille ile kadro yapısına göre şampiyonlar liginde oynar.
Eğer ülkemize dönecekse ben ya Beşiktaş'a yada Ads'ye döneceğini düşünüyorum nedense :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2021, 11:47 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:
davetsiz54 yazdı:

O şenol kadar kudurtucu bir adam daha görmedim. Bizim deplasmana gelmişti Diyarbakırla. Bizde iyi küfür etmiştik. Dün baktığımda Bayram Toysal'ın Hekimoğlu'nda yardımcı ekibindeydi.

Rakip penaltı atacağı zaman üst direğe çıkıp sabote etmeye çalışıyordu ruh hastası :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1404 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 137, 138, 139, 140, 141  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, ozerctnky, pirlo35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye