Zaman: 02 Ara 2021, 13:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 263, 264, 265, 266, 267  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 08:57 

alpaçino yazdı:
Yatsan yatılmıyor..otursan oturulmuyor..evin içinde kendimize çatar olduk..bütün vebali gecekonduya yükleyen arkadaşlar size de eyvallah.mübarek gün birbirimizi üzmeyelim ama zaten bu kadar üzgünken bütün günahları gecekondumu işledi.hiçmi hakkı yok bu camia üzerinde?hepmi rantın peşine düştü?illaki bilenler vardır gecekondu birçok zaman rantın kralını elinin tersi ile itdi camianın menfaatlerini göz önünde bulundurarak.kendinize göre gecekonduyu eleştirmekte haklı yanlarınız olabilir son dönemde çok suskun kaldı diyebilirsiniz.ama yıllardır bu camiaya hizmet etmiş ben dahil birçok insanı bu kadar kolay harcamak,bütün okları oraya doğrultmak size ne kazandıracak?

istedikleri yerden büfe verilmedi diye stadın yarısını maçtan skordan bağımsız istifa diye bağırtanlar bırak iki sezonda iki kere küme düşüren adama tepkiyi dünden beri maçın skorunu bile veremediler sayfalarında herkes herşeyi görüyor hani okuldu orası hani tribünün abisiydi camianın lokomotifiydi geçin bu işleri

Ankaragücünü göstere göstere bilinmeze itti üstünde tepindi şu an başkanlık koltuğunu işgal edenler nerde hani bu arkadaşlar gık diyebildiler mi adamlara mazisi varmış olsa nolur olmasa nolur bu saatten sonra

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 09:55 
Kullanıcı avatarı

u2mt yazdı:
Ankaragücü camiasına geçmiş olsun. Biz de muhtemelen 5 gün sonra aynı kaderi paylaşacağız. Hacettepe de 3.lige düştü. Ankara futbolu için kara bir sezon.

Derbiden sonra "Gençler kümeye" diye bağıran, en büyük taraftar gruplarının twitter hesabından "ait olduğunuz yere güle güle" diyenler bizden önce düştü. Murat C*vcav ek kontenjan vermedi diye yaşanıyor bunlar bir de, şu lafları söylemeye değecek bir şey olsa bari.

Yani yazmayayım diyorum ama duramıyorum. Kendin dahil hepiniz yıllardır "Siyasetin takımı, belediye takımı" deyip durdunuz burda şimdi güzelleme yapıyorsunuz. Siyasetin takımı 2 senede 2 kere küme mi düşer? Siyasetin takımına Kasımpaşalı oyuncu rüzgardan yere düşünce VAR'a çağrılmasına rağmen hakem penaltı mı verebilir?

Bizim yönetime gelenler siyasete yamanmaya çalışan beceriksizler, siyaset de yapamazlar kulüp de yönetemezler. Geçen sene yapılan düşmeme olayı bile Kayserispor lobisidir, bizimkilerin olayı yancılıktır en fazla. Neyse... Biz kendimiz ettik kendimiz bulduk, merhaba Ümraniye deplasmanı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 10:54 
Kullanıcı avatarı

forzangara yazdı:
u2mt yazdı:
Ankaragücü camiasına geçmiş olsun. Biz de muhtemelen 5 gün sonra aynı kaderi paylaşacağız. Hacettepe de 3.lige düştü. Ankara futbolu için kara bir sezon.

Derbiden sonra "Gençler kümeye" diye bağıran, en büyük taraftar gruplarının twitter hesabından "ait olduğunuz yere güle güle" diyenler bizden önce düştü. Murat C*vcav ek kontenjan vermedi diye yaşanıyor bunlar bir de, şu lafları söylemeye değecek bir şey olsa bari.

Kontenjan mı mesele sizce öyle düşünüyorsan kendi cephenin yaptıklarınıza gözünü kapıyorsundur. Umarım düşmezsiniz diyeceğim ama gönlüm twitterda yazılanları gördükçe el vermiyor. Kaderiniz ne ise onu yaşayın sağlıkcakla..

Ne yapmışız hocam? Murat Cavcav'ın, Mustafa Kaplan'ın söylediklerinden mi doğuyor kininiz? Bu adamlardan sizden çok biz nefret ediyoruz zaten. Sosyal medyada bir taraf diğerine taraftarınız yok, 50 kişisiniz vb. diyor, diğer taraf belediye takımı, siyasetin oyuncağı vb. diyor. Yoksa bunlardan mı çıkıyor bütün mevzu? Bunlar rekabetin doğasında olan şeyler, tabii ki karşı tarafı kızdıracak taraftarlar, ezeli rakip bu iki camia. Bütün taraftar gruplarınız kümeye, ait olduğunuz yere diye tweetler atmış derbiden sonra, bırakın da dalga geçelim. Aynı duruma biz düşsek olacakları tahmin edemiyorum.

Sadaev yazdı:
Yani yazmayayım diyorum ama duramıyorum. Kendin dahil hepiniz yıllardır "Siyasetin takımı, belediye takımı" deyip durdunuz burda şimdi güzelleme yapıyorsunuz. Siyasetin takımı 2 senede 2 kere küme mi düşer? Siyasetin takımına Kasımpaşalı oyuncu rüzgardan yere düşünce VAR'a çağrılmasına rağmen hakem penaltı mı verebilir?

Bizim yönetime gelenler siyasete yamanmaya çalışan beceriksizler, siyaset de yapamazlar kulüp de yönetemezler. Geçen sene yapılan düşmeme olayı bile Kayserispor lobisidir, bizimkilerin olayı yancılıktır en fazla. Neyse... Biz kendimiz ettik kendimiz bulduk, merhaba Ümraniye deplasmanı.

Güzelleme yapmıyorum hocam, geçmiş olsun diyorum. Biraz akıllı bir yönetiminiz olsa siyasetten gelen parayla ligde kalacak kadroyu kurabilirdi rahatlıkla. Sonucun başarısız olması sürecin durumunu değiştirmiyor, keşke belediyelerden, merkezi iktidardan medet ummayı bıraksa iki camia da.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 12:53 

Olan oldu biz geçen sene düşme kaldırılmasaydı zaten düşmüştük .ilahi adalet yerini buldu.böylece milletin çenesinden kurtulduk.

Şimdi tez zamanda eldeki para eden topçuları satıp kasaya para koymak gerekir.elimizdeki gelecek vaad eden gençlerin yanına yinr genç topçu transfer edip önümüzdeki 5-10 yıla yatırım yapmalıyız.öyle günü kurtaran projelere günümüzde yer yok.şuan ligde taraftarı olmayan ama proje takımlarının hepsi başarılı.

Yönetim gider mi kalır mı bilemem ama boğazından haram geçmeyecek insanlar lazım bu klübün başına.aynı zamanda klübü yukarıya taşıyacak insanlar gelemeli.ben fatih mert’’in haram kovalamadığını düşünüyorum.gider mi kalır mı bilemem ama dediğim gibi daha iyisi gelecekse sıkıntı yok.sonuçta herkesin davası ankaragücü olmalı.şuan herkes bir şey kovalıyor taraftar grupları dahil.

Benim hayalim sürekli şampiyonlupa oynayan takım olmak.öyle süper ligde vasataltı takım olarak hayatına devam eden bir klüp bizim şanlı tarihimize yakışmaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 13:09 

dustuk bitti gitti gecen hafta da yazmistim kasimpasa bizi rahat yener diye ama son 5 haftada 1 tane mac kazansak kume dusmeyecektik su durumda ligde kalamamak inanilmaz bi olay bu kadar aptal olmayi nasil becerebildiler anlamis degilim bence bu aptalligin cok otesinde bi durum bile isteye yapilmis gibi art niyet var gibi. hani dusunuyorum imkansiz cunku abi ya 5 mactan birini kazan ligde kal koy amator bi futbol takimini lisansi olmayan bi hocayi cikar kazanir birini o gazla nedir yani

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 13:46 

o grubu bu grubu suçlamanın bir anlamı yok.
taraftar mı çıkıp oynayacak.
o günün şartlarında yiğiner den kurtulmak pahasına taraftar her isme okeydi.
Nerden bilsin millet bunların futbol cahili olduğunu. Vardı bir kredileri dibine kadar kullandılar. Defolup gitsinler şimdi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 14:14 

u2mt yazdı:

Canım hemşerim, ciğerimin köşesi, takılmayın bu "sosyal medya belası"na. Gerçek Ankara'da dayanışma vardır, Ankara futbolu yekvücut değerlendirilir. Ayrı gayrı yoktur. Bu lanet olası konjonktür de geçecek, su çatlağını bulacak. Enseyi karartmayalım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 14:25 

Aslındabu acı son sezon başında belliydi kurulan takım süper lig seviyesinde degildi teknik direktörde fuat çapa olunca sonumuzun bu olacagı belli olmaya başlamıştı,futbolu az çok bilenler haftalarca söylediler bu takımla olmaz bu takımın kalecileri sıkıntılı,kanatları sıkıntılı, on numarası yok,forvet sıkıntılı,defans hattı sıkıntılı, yani takım bu ligde kalamaz,belki devre arası takviye yapılır bi umut ligde kalabiliriz diye düşündük ama olmadı bütün bu şartlara ragmen son haftalarda bir maç alsak kalabilirdik olmadı biz bu sonu sonuna kadar hakettik

Artık olan oldu ölmüş ile olmuşa çare yok bundan sonra ne yapabiliriz ona bakmalıyız

bu yönetim çok zayıf tek etkili kişi faruk koca bütün yük onun sırtında maddi olarak kulübü çekip çeviriyor ama futbol aklı yok akıl verenlerde yanlış kişiler olunca bu işi beceremedi,fatih mert dürüst ve çok iyi bir ankaragüçlü buna kimsenin bir lafı olamaz ama ne başkan olabildi nede yanlışı gördügü halde müdahale etti yönetemedi sadece idare etmeye çalıştı kısaca başkanlıgın agırlıgını kaldıramadı, yönetime gelirsek bir yönetim kurulu oldugunu sanmıyorum onları konuşmaya bile degmez

şimdi 27 mayısta yapılacak kongerde ekonomik gücü olan futboldan anlayan gerektiginde haksızlık karşısında hakkımızı savunabilecek bir yönetim kurulu oluşturabilmek birinci adım bu olmalı daha sonrauzun vadeli bir planlama ile genç gelecegi olan bir hoca bulunmalı,tarık üstün gibi bir sportif direktör getirilmeli,kadro planlaması yapılırken yanlış yapılmamalı transfer yapılırken en az 5 yıl düşünülmeli genç ve ileride para kazandıracak oyuncular bulunmalı

hemen lige çıkacagız diye panige kapılmamalıyız gerekirse bir seneyi feda edip saglam adımlarla ilerlemeliyiz

küme düşmek çok acı ama ankaragücü taraftarı lig ayırt etmeden takımını destekler yöneticinin hocanın futbolcunun samimiyetine gayretine inansın, ben bu sonu az çok tahmin etmiştim ama insan yinede başarabilirmiyiz hissine kapılıyor en çok üzüldügüm süper lig gelirinden mahrum olmak çünkü 100 milyon az para degil

her şerde bir hayır,her hayırda da bir şer vardır,belki bizim için böylesi daha hayırlı olacak bilemeyiz

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 15:14 

Takımı düşüren suçluları açıklıyorum:
YÖNETİM:Geçen seneden ders çıkarmadılar.İnternetten topçu araştırıp,çöp kadro kurdular.Kritik haftalarda topçuya gaz verip,primleri artırmadılar.(Dünyanın en çöp kadrosu bile parayı alınca asılır maçlara).Saçma sapan hocalar getirdiler.Kukla Başkan kötü gidişe durun ne oluyor diyemedi.Parayı veren adam, Faruk Koca futbol bilmemesine rağmen(Transfere karışmak ve Mustafa Dalcıyı getirmek v.b) her şeye karıştı.Hikmet Hoca ile sürtüştü.Takımda dengeler bozuldu.Hakem atamalarına ve takım sahada doğranırken gerekli sert tepkiyi veremediler.Gittiği her takımı düşüren ve uğursuz gelen İzzet ismindeki şahısa izin verdiler.
HOCALAR:Farklı amaçlar ile gelip yoluna bakan Fuat Çapa 10 haftada puan alamadı.Tuhaf topçuları aldırdı.Mustafa Dalcı gibi tecrübesiz adam, Bolingi gereksizini ilk 11 çıkarırken Gol kralı Börven gibi adamı 15 hafta yedek oturttu ,ya da rakip gol atmışken adamı dk 75' lerde oyuna aldı ,küstürdü.Kasketli Hikmet ise kafasına göre oynayan,gol pası vermeyen adamlarda disiplin oluşturamadı.Atilla ,Orkan gibi adamlardan medet umdu.Antrenman videosu koymaktan,kanal kanal gezip ve ukala ukala konuşmaktan başka iş yapmadı.Faruk Koca ile sürtüştü.Takımı ikinci yarılarda geri yaslayıp son dk golleri yedirdi.
FUTBOLCULAR:Hiç biri Arma ruhunu ve takım ruhunu düşünmedi.Kendi piyasaları için olmayacak yerlerden kaleye vurdular.Paslaşma ve yardımlaşma asist yapmadılar.(Özellikle Saba ve Denizli maçında bom boş Emreye top çıkarmayan Pencil salağı gibi).Takım ruhu oluşturmadılar.Umursamaz ve kafalarına göre takılıp bireysel hatalar,kırmızı kartlar,yan yan ve geri paslar ile laubali top oynadılar.Hırs ,azim ve skora tepki hiç göstermediler.
TRİBÜN GRUPLARI VE ABİ DENEN TİPLER :İki senedir düşen takıma ve kötü gidişata en ufak tepki vermediler ve sessiz kaldılar.Arma önemli değildi bu sinyalciler için, çorbalarına baktılar.Takım değil, grupları önemli idi onlar için ve stadda sürekli Burdayız ve dim dik ayaktayız diye grup ismi bağırdılar.Oysa Yönetim istifa ve Ankaragücü'nün askerleriyiz demeleri gerekirdi.
COVİD 19:Taraftarsız maçlar en çok Ankaragücünü vurdu.İtici güç etkisi yoktu.Millet elini kolunu sallayıp Ankarada puanları alıp gitti.Hakemler sessiz ortamda eyyam yaptı.Başak,Paşa,Gümrük,Gençler v.b takımlar etkilenmedi.
SUÇU HİÇ OLMAYANLAR:Takımı ve armayı karşılıksız ve menfaatsiz seven münferitler.Bayram en çok onlara zehir oldu ve herkesten çok üzülende onlar oldu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 15:24 

0618 yazdı:

her şerde bir hayır,her hayırda da bir şer vardır,belki bizim için böylesi daha hayırlı olacak bilemeyiz

son dediğin önemli.biz de basketbolda şampiyon olduk,erdal acar'ı başımıza bela ettik.belki de o şampiyonluk olmasaydı 3.lig'de sürünmezdik.neyin hayır neyin şer olduğunu bilemiyoruz.

düşmenize üzüldüm.2 başkent ekibi de 2000'li yılların başında ki durumlarına dönebilirler umarım.geçmiş olsun

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 263, 264, 265, 266, 267  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], clad, erşankuneri, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], TATÜ, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye