Zaman: 17 Eki 2021, 02:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 39 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 41. Hafta | Gençlerbirliği 5 - Göztepe 3
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 00:32 
Kullanıcı avatarı

Kubilay stoperde belki kaybolmaz diyen dilimi eşşek arısı soksun.
4. golde kafasına göre takılan Esiti de olmasın seneye. Ankara nın Gençlerine tebrikler bu deplasmanda oynadığımız son 3 maçta 3-0. 3-1, 5-3 yenildik

Haa Ünal hocam geçen hafta Yalçını çıkarıp Esiti yi aldın oyun terse döndü. Bugün de gol atmış moralli Yalçın ı çıkarıyorsun bitkin Esiti yi tutuyorsun fark geliyor tesadüf mü?
Çok ezbere ve önyargılı bir tutum!

Bu arada malesef Arda kendi soluna gelen toplara bişey yapamıyor. 2 penaltıda da sağa atlamıştı zaten bu da tesadüf değilmiş.

Ben bugün en çok Berkan ve Atınç ı aradım. Bu arada bizim Diabate diye bi topçumuz varmış sakatmış adamın varlığını unutmuşum ne garip.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 41. Hafta | Gençlerbirliği - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 00:35 
Kullanıcı avatarı

u2mt yazdı:
Başakşehir-Kayseri berabere bitse, Kasımpaşa da Ankaragücü'nü yense bu maçtan alacağımız galibiyetle bir anda lige tutunma şansı yakalıyoruz. Ama takım o kadar kötü durumda ki şu halimizle kazanmamız diğer maçların o şekilde bitmesinden çok daha düşük bir ihtimal.

Ligin ilk yarısındaki maçta da çok fazla eksikle çıkmıştık Göztepe karşısına ve tarihi farktan kurtulmuştuk. Yine benzer bir görüntü olabilir sahada, geçen haftadaki görüntümüzde olursak Karagümrük gibi 5'ler Göztepe.

Ne maç oldu ama! Yukarda yazdığım ihtimallerin hepsi gerçekleşti ve ligde kalmanın artık sadece 1 maç ötesindeyiz şu korkunç sezona rağmen. Gerçekten inanılmaz, düşsek de kalsak da büyük iş başardı Özcan Bizati.

Hocanın farklı bir şeyler denemesi gerektiğini söylüyordum son 3 haftadaki korkunç görüntüden sonra, kadroda Rahmetullah ve İlker'i görünce de sevindim ama başlangıç hiç iyi olmadı. 2-0 geriye düşmemize rağmen Göztepe direnci düşük bir görüntü veriyordu, Lima üst üste pozisyonları harcadı ilk yarıda. Rakip ceza sahasına son maçlara göre oldukça rahat gittik ve pozisyonlar bulmaya devam ettik. İkinci yarı Stancu girince de yaptığı muhteşem işlere bir yenisini ekledi ve aldı maçı.

Bu sezonun özeti teslim olup tekrar umutlanıp sonra üzülmek oldu şimdiye kadar, muhtemelen yine aynısı olacak ama tüm olumsuz koşullara rağmen camiaya bu umudu veren Özcan Bizati ve ekibine helal olsun gerçekten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 02:44 

Kubilay denilen adam safi zarar nerede oynasa zarar.
Arda için de erken karar vermemek lazım kaleci oynaya oynaya form tutar önünde Kubilay var adamin.
Cok kotu topcu Kubilay ondan daha kötü ise çok çok kötü stoper
Alternatif olarak bile kalmamalı yemek vermek bile zarar buna

Gencler tempolu oyun oynadı biz ise kopuk bölgeler ile oynadik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 09:05 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
Kubilay denilen adam safi zarar nerede oynasa zarar.
Arda için de erken karar vermemek lazım kaleci oynaya oynaya form tutar önünde Kubilay var adamin.
Cok kotu topcu Kubilay ondan daha kötü ise çok çok kötü stoper
Alternatif olarak bile kalmamalı yemek vermek bile zarar buna

Gencler tempolu oyun oynadı biz ise kopuk bölgeler ile oynadik.

Bursa kupa maçındada inanılmaz stoper hataları vardı halı sahada yapılsa bir daha çağırmazlar derecesinde o maçta Megyerinin şanssızlığıydı. Benim Ünal Karamana kızma, mantıklı bulmama sebebim öyle veya böyle elinde stoper kalmadı olabilir ama Berkanı koydu maç kaybettik , Kerimi koydu maç kaybettik,Kubilayı koydu yine maç kaybettik çok basit hatalarla çünkü bu adamlar o mevkinin adamı değil pozisyon almayı bilmiyorlar. Ya kardeşim senin hocası olduğun takımın altyapısı var o takımında stoperleri var adı üstünde yaşları gençte olsa o bölgenin eğitimini almışlar al onu hata yapcaksa o yapsın ama 1 tane doğru hareket yapsaydı belki 1 belki 3 fazla puanın olcaktı. Altyapıdan orjin stoper olan adama Berkan kadar Kubilay kadar güvenilmiyosa tası tarağı tolayıp gitsin sanayide işe başlasın zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 09:17 
Kullanıcı avatarı

Genç stoper konusunda hocayı ben de çok eleştirdim. Ama altyapıdaki stoper orijinli ve sözleşmeli Alper kardeşimiz u19 Rize maçında kırmızı görmüş. Yetmemiş, gidip üzerine hakeme sövmüş. Toplam 5 maç ceza almış.

Şimdi ben bu oyuncunun neyini savunayım. ''Bjk ve Gs Alper'i izliyor'' diye haber yaptıran menajeri savunsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 10:06 
Kullanıcı avatarı

Alper konusunda haklısın cahilliğinin bedelini ödemiş bi daha fırsat gelir mi bilinmez kendi adına. Takımın diğer stoperleri var Alper olmaz x olur y olur Ü. Karaman yine denesin Berkanı Kubilayı vs. yedekte olsa birini kadroya alıp en azından yedekten denemesi gerekirdi yine.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 13:48 

inşallah düşmezsin Gençler.
M.Cavcav a ve yeni türeyen suni düşmanlık peşinden koşan çift takımlılara inat Haydi Gençler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 14:29 

Jason yazdı:
Bursa kupa maçındada inanılmaz stoper hataları vardı halı sahada yapılsa bir daha çağırmazlar derecesinde o maçta Megyerinin şanssızlığıydı. Benim Ünal Karamana kızma, mantıklı bulmama sebebim öyle veya böyle elinde stoper kalmadı olabilir ama Berkanı koydu maç kaybettik , Kerimi koydu maç kaybettik,Kubilayı koydu yine maç kaybettik çok basit hatalarla çünkü bu adamlar o mevkinin adamı değil pozisyon almayı bilmiyorlar. Ya kardeşim senin hocası olduğun takımın altyapısı var o takımında stoperleri var adı üstünde yaşları gençte olsa o bölgenin eğitimini almışlar al onu hata yapcaksa o yapsın ama 1 tane doğru hareket yapsaydı belki 1 belki 3 fazla puanın olcaktı. Altyapıdan orjin stoper olan adama Berkan kadar Kubilay kadar güvenilmiyosa tası tarağı tolayıp gitsin sanayide işe başlasın zaten.

Megyeri için iyi kotu demedim ki dostum, benim gönlüm irfancan Arda rotasyonundan yana..
Unal hocaya kızıyoruz ediyoruz ama alttan da Bursa gibi genç çıkmıyor çıkmaya yakin olanda gidip alakasiz maçta kırmızı görüp hakeme yürümüş bir daha bu sekilde sans bulamaz.
En çok yonetime kızıyorum ben titi kotu stoper olabilir yetersiz olabilir ama sezon bitmeden bu adamın gitmesi ise tam bir fiyasko.
Burada suç oncelikle yönetimde sonra alt yapının adamciliktan topcu verememesi yukariya
Unal hoca da hatalı eyvallah yalniz topcuyu gören kendisi düşünsene u 19 macinda yaptığı saçmalığı super ligdede yaptığını.
Benim yazıda bahsettiğim Alpaslan gibi bir stoper oluşturmak ise kubilaydan olmaz.
Alpaslan dmcde ağır kaliyor verimsiz olabilir lakin toptan mücadeleden kaçmıyor idi Kubilay öyle değil, Kubilay kotu bir topcu stoperde ise çok daha kötü bir oyuncu
Onun alternatif diye oturacagina al bir potansiyeli genç o otursun daha iyi.
Bu adam iyi bisey olsa Hatay enazindan alternatif icin yedekte bekletirdi ki Hatayin ilk on biri dışında kulübesi oldukça zayif bu adami burada düşünmemişler biz bu adamı sene başında ilk on bir filan oynattik simdi de stoper icin uğraşıyoruz.. olmaz bundan birsey
Unal hoca da bence gordu olmayacağıni yol verirler gider.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 14:44 

06beco yazdı:
inşallah düşmezsin Gençler.
M.Cavcav a ve yeni türeyen suni düşmanlık peşinden koşan çift takımlılara inat Haydi Gençler

Çok haklısınız. Yönetimler ve futbolcuların aramızı bozmasına izin vermememiz gerekir. Hepsi geçici. Baki olan her zaman taraftardır. İnşallah daha güçlü olarak seneye tekrar çıkarsınız. Sizsiz ve bizsiz süper ligin tadı tuzu olmaz.
Herkese iyi bayramlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 39 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Mawrake

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye