Zaman: 28 Kas 2021, 09:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2021, 08:40 
Kullanıcı avatarı

Yeni sezon yeni umutlar.. Umarım transfer yasağının kalktığı ve stadyum sorununun çözüldüğü bir sezon olur bizim için.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2021, 09:40 

Altar abi Murat Sancak ile bir video yayınladı gecen gün, bu aday olma işiyle alakası var mıdır yok mudur bilemedim. Ancak SS için de abim diyor sürekli birde böyle bir video yayınlayınca akıllara soru işareti gelmiyor değil...

İnşallah Karşıyaka semti ve camiasi için gönüllerince geçen bir yıl olur

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2021, 09:40 

ŞAMPİYON KARŞIYAKA YAZARIZ

Sezon sonu umarım...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2021, 10:57 
Kullanıcı avatarı

Karşıyaka 'ya koyun kılığına girmiş kurt gibi kendi çıkarları için gelecek kim varsa ...bizden uzak cehenneme direk olsun.
Varsın gelmesin şampiyonluk filan

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2021, 11:28 

ibrahim cezayir'i nasıl buluyorsunuz ? devam edilmeli mi ? gönlünüzden geçen hoca adayı var mı ?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2021, 12:51 
Kullanıcı avatarı

Eldeki malzeme ile yapabileceği bir şey olduğunu düşünmüyorum. Mesut Toros, Soner Tolungüç ve şimdi İbrahim hoca.. Bu kadronun yapıp yapabileceği maksimum play-off olabilir. Bundan dolayı hocayı değerlendirmek için doğru bir zemin olduğunu düşünmüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 17:21 

pantheon yazdı:
ibrahim cezayir'i nasıl buluyorsunuz ? devam edilmeli mi ? gönlünüzden geçen hoca adayı var mı ?
Alex Ferguson-Guardiola birlikte gelse yasak kalkmadığı sürece topçu kardeşlerimiz isterse başarılı olurlar istemezlerse rezil olurlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 17:39 
Kullanıcı avatarı

Şuan bu kulübe 10 milyon dolar para sokulsa 4 senede süper lige çıkıyor ( Hiçbir ligde takılmadığımızı farz ediyorum ).Böyle bir durum zaten olamayacağına göre nedir planımız bu kadar umursamazlık iyi değil. Geçen gün bir taraftar sayfası açıklama yapmış  " bir üst lige çıksak ne olacak bir işe yaramayacak en iyisi borç bitene kadar burada takılalım " tadında bir açıklama yaptılar. Yazıyı zaten sosyal medya takip eden herkes gördü, okudu.Bu nasıl bir düşünce yapısıdır tam bir akıl tutulması. Birde bu aralar etrafta birsürü insan var, her birinin elinde bir tane Karşıyakametre var. Birbirlerinin Karşıyakalılık derecelerini ölçüyorlar ona göre muamele yapıyorlar.

Turgay Büyükkarcı ben yasağı kaldıramıyorum ama xx tarihine kadar kaldırmış olacağım da diyemiyor. Yani 3 sene olur 5 sene olur arkadaş insanın bir hedefi olmazmı yahu böyle kritik bir konuda? Bir tarih ver ki bizde sabır gösterelim. Benim kendi içimde yaptığım bir hesaba göre bu yönetim 3 seneden evvel bu yasağı kaldıramaz. 4 senede her ligde takılmadan çıkacağımızı varsayarsak 2030'lu yıllarda süper ligdeyiz. Nasıl kulağa hoş geliyor mu ?

Stadyum konusunda bir arpa yol alamadınız. Ne temeli atıldı ne ihalesi yapıldı. Ne proje belli. Yalıya yapılacak stadyum kapasitesinin 10.000 kişiyi geçemeyeceği dedikoduları var. Basketbol salonumu bu yahu. Daha önce yapılan çizimlerde 15.000 görüyordu.

Mavişehire bomba gibi altyapı tesisi yapacağız dediniz, oyuncu alt sat yapıp hem para kazanıp hemde öz kaynaklarla lig atlayacağız dediniz.Bu konuda da bir gelişme yok. Hem altyapıdan oyuncu yetiştiremiyorsun hemde yasağı kaldıramıyorsun. Başkanım bu futbol şubesini ölümemi terk ettiniz ? Daha önce hep iyi niyetine inandık ettik dedik ama çık bir açıklama yap ne zaman bu bataklıktan çıkacağız biz ?

Her anlamda çok ama çok geriyiz ve acil çözümlere ihtiyacımız var. Bu düşünce yapısıyla 8-10 sene daha alt liglerdeyiz.

Birde işin popülarite tarafı var. Tabii bizler her ne olursa olsun ligler fark etmeksizin maçlara geleceğiz, store'dan alışveriş yapacağız bunlar bizim taraftar olarak vazifemiz fakat yeni nesillere kuru kuru Karşıyaka sevgisi aşılayarak bir yere varamayız. Bir noktada bunu başarı ile süslememiz gerekiyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 18:14 

Ne işimiz var şu alt liglerde biran önce üst liglerde karşılaşmak niyetiyle

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Toker tarafının başkan adayı Cenk Karace diyebiliriz. Mevcut başkan Büyükkarcı ile canlı yayına çıkmaya hazırım diyor sanırım. Umarım bu kulübü saçma sapan maceralara sürüklemezsiniz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye