Zaman: 27 Eki 2021, 16:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 168  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 1.Lig 20/21 | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminleri
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:01 

1. Tuzlaspor-Adana Demirspor maçına 1 gün kala Tuzlaspor Teknik Direktörü Suat Kaya neden istifa ediyor? Tuzlaspor'un devam eden Play-Off şansı varken Thuram, Ahmet, Gökcan, Yohou, Samet gibi takımın en etkili isimleri neden bu maçta kadro dışında yer alıyor. İşin garip tarafı Adana Demir maçında kadroda yer almayan bu önemli oyuncular ne oldu da sonraki hafta takımın iddiasının kalmadığı Altınordu maçında yeniden ilk on bire döndüler?

2. Adana Demirspor pandemi şartlarında üstelik sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde nasıl oluyor da binlerce taraftarını stadyuma alabiliyor? Şehir içinde ve stadyumda görev yapan emniyet personeli bu vaziyete nasıl izin verebiliyor? Toplum sağlığı futboldan daha mı önemli. Dahası bu istisnaya sadece Adana Demirspor taraftarı mı dahil?

3. İçişleri Bakanı'nın oğlu iddialar doğru ise hangi yetkiyle stadyuma taraftar alınması talimatı veriyor?

4. Adana Demirspor-Balıkesirspor maçının 60.dakikasında Balıkesirspor'un açıkça temiz olduğu görülen beraberlik golü hangi gerekçeyle hakem tarafından iptal ediliyor?

Son iki haftada bu olaylar üst üste gelişti. Ortada bir anormallik olmadığını düşünen varsa yapacak bir şey yok. Kalkıp da gözlerinin önündeki perdeyi indirecek halimiz yok. Çok vatansever başkanınızla Süper Lig'de mutluluklar dileriz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:05 

1-sorunun muhatabı tuzlaspor yönetimidir, gidin onlara sorun.
2-sorunun muhatabı emniyettir, gidin onlara sorun.
3-sorunun muhatabı içişleri bakanıdır, gidin o’na sorun.
4-sorunun muhatabı TFF ve onun nezdinde mhk’dır, gidin onlara sorun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:06 

@ aeq

Adam oturduğumuz semte kafasina göre küfür ermiş, yani benim Senin tuttuğun takıma küfür etmenngibi bir şey.

Yaşını başını almış adamlara yakişmaz böyle şeyler...

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:13 

DelNaja yazdı:
son 10 haftada 9 galibiyet 1 beraberlik almışız 22 gol atıp 3 gol yemişiz direkt rakiplerimizi deplasmanda da iç sahada da yenmişiz daha fazla tatava yapmaya gerek yok bence durum ortada hala başkanınızın saçma sapan tavırlarını hocanızın saçmalıklarını takımınızı içten içe sabote edenleri 10 puan öndeyken rakibinize neredeyse şampiyonluğu hediye ettiğinizi konuşmuyorsunuz da yok tribüne taraftar almışlar yok soylu yok tuzla yok ofsayt geçiniz bunları 2 haftadır samsunspor kelimesini adana demirspor kelimesi kadar bile kullanmadınız... keşke olmasaydı, ofsayt olmayan bir pozisyondan balıkesir'in golü yendi bizim 10-11 haftalık çıkışımıza güzel oyunumuza gölge düşürdü bu durum burada bir tane adana demirsporlu bile o pozisyonu savunmadı ama başta samsunlular olmak üzere kusura bakmayın ama aranızdaki dengesizler bunun bile bir şike olduğunu iddia ettiler, ha siz bunun şike olduğunu iddia ediyorsanız biz de diyoruz ki samsun'un balıkesir maçında ve menemen maçında olan da şikedir... siz istiyorsunuz ki kafanıza göre sallayın bize bizden karşılık görünce de ama şöyle ama böyle yok öyle bir dünya...

10 puan farkı nasıl kapattırdınız bunu konuşun hala şansınız var önünüzdeki maça odaklanın bence, emeğimizle hakkımızla şampiyon olmak üzereyiz siz önce bu duruma saygı göstermeyi öğrenin...

defaatle burda ben ve pek çok kişi saygı gösterdiğini söyledi ve gösterdi ama bu itici tavırlarınızla saygıyı bırakmıyorsunuz bu bir. ikincisi de menemen maçında ne oldu aga? geçen de biriniz ümraniye maçı dedi. Ümraniye maçında hem maç boyu doğrandık hem kural hatası onanıp maç tekrar edilmedi, ben cidden anlamıyorum niye böyle yapıyorsunuz. Evet bizim de en az beş maçta lehimize karar çıkmıştır ama en az 10 maç da aleyhimize saçmalıklar olmuştur, bunu zaten gün içinde sizin maç için de dedim. Velhasıl ben bunlara takılmıyorum yaparsınız da ayrıca ne diyim ülkedeki onca kokuşmuşlukta gelip buna takılacak değilim ama en azından stada 5-10 bin kişi almalar falan ve haftalarca ve buna ses çıkarılmaması, mide bulandırıcı. Ve yine haklı olduğunuz iki nokta olmasaydı da gariplikler iki hafta da büyük ihtimal 3 puan alırdınız. Ama olmasaydı işte keşke, olmasaydı da alsaydınız. Yani geçen hafta güya ödeme prim falan sıkıntısı var diye kadro dışı kalan adamlar bugün geliyor 11, mantığınıza yatıyor mu? Tamam bugün de hakem herhangi bir 1. lig maçında görülebilcek bir performans sergileyerek size 1 kırmızı vermedi ilk yarı 2 de gol saymadı, buna da eyvallah cidden. Ama buna insanlar bu kadar gürlüyorken biraz da sorun hırsızın hiç mi günahı yok diye...

Burda sükunet sağlamaya çalışan insanlara rağmen ve olayların en başında hiç adınız anılmamışken olayı üstlenip burda bağırmak bana güncel Türkiye'yi anımsatıyor. Yani geçen hafta da dedim yine diyorum bu tavır buralardan yavuz hırsız olarak görünüyor, yapmayın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:13 

küçükçekmeceli yazdı:
@ aeq

Adam oturduğumuz semte kafasina göre küfür ermiş, yani benim Senin tuttuğun takıma küfür etmenngibi bir şey.

hükümet senin kulübünün vergi borcunu silerken ağzını açtın mı sen?
Akp'nin sevdiğini de sevmiyormuş, hiç mi utanma yok sende kaç yaşında adamsın insanların tuttuğu takımı bir siyasi partiyle bağdaştırıyorsun terbiyesiz?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:15 

kuzeymaraton yazdı:

Yok işte bu arkadaşlar bunu anlamıyor. Onlar çok akıllı, kafalarına göre çamur atacaklar ispat falan hak getire ama sen töhmet altında kalmak zorundasın. Asla takımının liderliğine, galibiyetine sevinemezsin, mevzu tuzlanın kadrosuysa gidin onlara sorun, yok elinizde bişeylerin delili varsa ispat edin, hakemin yaptığı zaten büyük hata savunmuyoruz, aynı sizin Balkes maçı gibi dersen, bozuk plak gibi başı sararlar salağa yatarlar. bu şirinlere şirin gözükmek için bi selpak alıp onlara eşlik edecen, yoksa yüzsüz olursun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:18 

kuzeymaraton yazdı:

Sokratesin savunması solda sıfır kalır....

Savunmanın günlük hayata uyarlamasını yapıyorum. Sokağın ortasında biri birini öldürür ve duruşma salonunda kendisini savunur, bana niye soruyorsunuz neden öldürdüm diye, onu koruyamayan polise sorun, bıçağı yapan ustaya, onu hayatta tutamayan doktora, kendini savunmayı bilmeyen maktüle sorun. Baktım da bu bile daha sağlam bir savunma, hiç değilse protest dersin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:31 
Kullanıcı avatarı

sevindik, güldük eğlendik ama şunuda söyleyelim.

samsun balıkesir maçında alacağımız 2. liği, menemen maçında devraldık. aynı hakem hatasına bizde maruz kaldık, var lazım kardeşim var.

samsun maçında aynı hata olduğunda bir kişi çıkıp samsunu suçlamadı bizden. biz bugün 90 dk tek kale oynayıp 3 golle maçı alıyoruz, şu ithamlara bak. bu takım son 10 maçı 2 beraberlik ve 8 galibiyetle tamamladı. kuldan utanmıyorsanız allahtan korkun be kardeşim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:33 

Kozmopolit01 yazdı:
küçükçekmeceli yazdı:
@ aeq

hükümet senin kulübünün vergi borcunu silerken ağzını açtın mı sen?
Akp'nin sevdiğini de sevmiyormuş, hiç mi utanma yok sende kaç yaşında adamsın insanların tuttuğu takımı bir siyasi partiyle bağdaştırıyorsun terbiyesiz?
AKP bugün bu şekilde bir yakınlık göstersin semtime klubume ayı tavrı takınırım merak etme.

Sizin ağzınız çarşamba pazarına donmuş iyice ama hayır olsun bakalım terbiyeli herif...

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:36 
Kullanıcı avatarı

TFF den talebimiz:

10.04.2021 Samsunspor - Balıkesirspor
ve
01.05.2021 Adana Demirspor - Balıkesirspor

maçları tekrar edilsin. İki maçta da ev sahibi ekiplerinin lehine bariz hakem hataları yaşanmıştır.

Yok iki takımın da birbirine hakkı geçmedi derseniz eğer, lütfen bunu Samsunspor camiasına bir anlatı verin.

Geçen hafta Tuzlaspor’un bazı futbolcuları kadroya almayışını sorgulayacak olursanız eğer, lütfen Boluspor’un da bazı futbolcuları kadroya almadığını sorgulayın.

Şayet siz kafayı yediniz mi diye soracak olursanız eğer, evet sevgili federasyon, bazı Samsunlular bize kafayı yedirdi.

Lan arkadaş camdan evde oturuyorlar, dışarıdakilere taş atıyorlar. Yeter artık yahu!

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 168  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Bulut1912, girnebulvarı, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], network, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye