Zaman: 20 May 2022, 23:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 581 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 59  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor l 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 18:26 
Kullanıcı avatarı

Bekir Çınar nere mevcut başkan nere? Yazık oldu Demirspor'un duruşuna.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 18:26 
Kullanıcı avatarı

düşmanlık ayrı kardeş, ama kalkıp göztepe taraftarı ile kendini kıyaslaman ne bileyim yani göz var nizam var. bizim turunçların ruh hali gibi :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 18:31 
Kullanıcı avatarı

locoamigo yazdı:
tamam yapıldı ümraniye ve keçiören maçlarını da say o zaman niye utanalım biz kabul ediyoruz hakemlerin yaptıklarını savunmuyoruz sizin gibi asıl siz utanın.

yav ben balıkesir'in golü ofsayt mı dedim? biz neyi savunuyoruz acaba? ama sizin taraftan bazıları gelmiş şuursuzca ithamlarda bulunuyor böyle ithamlarda bulunacaksanız dönüp kendinize bakacaksınız ben bunu dediğimde daha biriniz de cevap veremediniz nedense :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 18:32 
Kullanıcı avatarı

DelNaja yazdı:
locoamigo yazdı:
tamam yapıldı ümraniye ve keçiören maçlarını da say o zaman niye utanalım biz kabul ediyoruz hakemlerin yaptıklarını savunmuyoruz sizin gibi asıl siz utanın.

yav ben balıkesir'in golü ofsayt mı dedim? biz neyi savunuyoruz acaba? ama sizin taraftan bazıları gelmiş şuursuzca ithamlarda bulunuyor böyle ithamlarda bulunacaksanız dönüp kendinize bakacaksınız ben bunu dediğimde daha biriniz de cevap veremediniz nedense :)

burda aklı selim herkes bugün yapılanın hata değil aleni yapıldığını anlamıştır canını sıkma sen neyse anlayan kardeşlerim bana hak verecektir. Üzüldüm Bekir Çınar ın kemikleri sızlamıştır bugün

Başa Dön
  Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 18:39 

212 yazdı:
bu kadar mide bulandırıcı bi sezon sonunda şampiyonluğu içine sindiren tum adslilere şampiyonlukları hayırlı olsun.

bu kafayla üç beş seneye amatöre kadar yol alırken tribündergide muhtemelen bir şehrin uyanışı, ads gençleriyle savaşıyor başlıkları açıldığında oraya gelip yarattığınız pislikte boğuluyorsunuz, daha da beter olun yazacağım. gelip ama gençleriyle savaşıyorlarlar rörörö konuşanlara da bu dönemi anlatırım, bu mesajım da o günlere bi selam olsun şimdiden. hadi selametle.

Sen geçen hafta Akhisar maçınızın temiz olduğunu düşünüyor musun? menemen’i yemeye çalıştınız mı, çalışmadınız mı? Biz şaibeyle, şikeyle buralara geldiysek Allah nasip etmesin. Bizi de kendinize dert etmeyin, herkes kendi kaderini yaşar, önünüzden yiyin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 19:06 

biz şampiyonluğu kutlarken samsun kafilesi nasıl havaalanına gidecek stadtan? 10 puanlık farkı kapatan takımın kutlamalarını izlemek zorunda kalmakta ne bileyim, çin işkencesi gibi olacak. fikstürü elimizle çeksek böyle denk getiremezdik. :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 19:07 
Kullanıcı avatarı

kuzeymaraton yazdı:
biz şampiyonluğu kutlarken samsun kafilesi nasıl havaalanına gidecek stadtan? 10 puanlık farkı kapatan takımın kutlamalarını izlemek zorunda kalmakta ne bileyim, çin işkencesi gibi olacak. fikstürü elimizle çeksek böyle denk getiremezdik. :D

ertuğrul ve yy'nin suratını görmek isterdim otobüste olup :lol:

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 20:16 
Kullanıcı avatarı

kuzeymaraton yazdı:

samsun otobüsünün önünü keselim beraber kutlayalım şampiyonluğu :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 20:21 
Kullanıcı avatarı

Elindeki hayvan gibi güçlü kadroyla bilmem kaç puan fark yap sonra o fark kapansın kaybedeceğini anlayınca şike diye avut. Güzelmiş.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 21:54 
Kullanıcı avatarı

Matthaus yazdı:
Elindeki hayvan gibi güçlü kadroyla bilmem kaç puan fark yap sonra o fark kapansın kaybedeceğini anlayınca şike diye avut. Güzelmiş.

enteresan bir durum var üst lig ve alt ligde. iki tane top oynarak hakaden takım, iki tanede yetersiz futbolunu sürekli karalama, iftira ve ayak oyunlarıyla örtmeye çalışan takım. allahın adaletine bakki inşallah top oynayanlar mutlu son diyecek.

bjk-fb
ads-samsun

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 581 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 59  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, cienfuegos35, devrimciTS, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], nmn, Schumi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye