Zaman: 17 Eki 2021, 03:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 372 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Samsunspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 12:40 
Kullanıcı avatarı

menegemen yazdı:
He demek inananlardanısın bu saçmalığa. Bravo. Ayrıca Çok güzel noktaya geldik. İşte o da sizin sorununuz.ligin en düşük bütçeli takımına fair playe yakışmayan son saniye golüyle 1 puanı aldığınıza yanın, istanbulspor taş gibi takım. Takım gibi takım. 2 maçta da bizi eze eze yendi. Siz derdinize yanın 2 maçta galibiyet bile alamadığınız için. Gerçi ilk maçta samsunda da güzel para almışızdır belki he ne dersin :lol: Fazla şımartılmışsınız belli ki. Bu hazımsızlık kolay oluşmaz ama bu zihniyetle de yerinizde saymaya devam edersiniz. Yakışmıyor büyüklüğünüze

Evet başkanın açıklaması yanlışta taraftar olarak benim inanıyor olmamın neresi yanlış? Evet inanıyorum o saçmalığa. Kendimizi, oynadığımız oyunu daha fazla eleştiriyoruz biz zaten merak etme. Can derdindeyim diye yerden kalkmamak, İstanbul'a gelince taş gibi takım ayağına yatmak çok fair hareket bravo. Evet taş gibi takım İstanbul, 6-7 hafta öncesine kadar da çok iyi oynuyorladı. İlk ikiden koptuktan sonra iyi falan da oynamıyorlar. Ancak kendini kandırırsın bu sözlerle, can derdindesin, ufacık direniş gösterebilseydin keşke o maçtada.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 14:46 
Kullanıcı avatarı

beşnumara yazdı:
Kardeşim primin açıklanması ayrı saha içi sonuç ayrı
Prim açıklanıyor diye kesin sonuç alınma garantisi mi var?

Biz balıkesir derbisinde 30 bin lira prim söyledik takımın oynadığı oyun ortada. maçı kazandık. 30 bin lira prim teklif edilen takım böyle mi oynar

En son KOD266 tarafından 21 Nis 2021, 15:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 14:50 
Kullanıcı avatarı

serhat5552 yazdı:
menegemen yazdı:
He demek inananlardanısın bu saçmalığa. Bravo. Ayrıca Çok güzel noktaya geldik. İşte o da sizin sorununuz.ligin en düşük bütçeli takımına fair playe yakışmayan son saniye golüyle 1 puanı aldığınıza yanın, istanbulspor taş gibi takım. Takım gibi takım. 2 maçta da bizi eze eze yendi. Siz derdinize yanın 2 maçta galibiyet bile alamadığınız için. Gerçi ilk maçta samsunda da güzel para almışızdır belki he ne dersin :lol: Fazla şımartılmışsınız belli ki. Bu hazımsızlık kolay oluşmaz ama bu zihniyetle de yerinizde saymaya devam edersiniz. Yakışmıyor büyüklüğünüze

Evet başkanın açıklaması yanlışta taraftar olarak benim inanıyor olmamın neresi yanlış? Evet inanıyorum o saçmalığa. Kendimizi, oynadığımız oyunu daha fazla eleştiriyoruz biz zaten merak etme. Can derdindeyim diye yerden kalkmamak, İstanbul'a gelince taş gibi takım ayağına yatmak çok fair hareket bravo. Evet taş gibi takım İstanbul, 6-7 hafta öncesine kadar da çok iyi oynuyorladı. İlk ikiden koptuktan sonra iyi falan da oynamıyorlar. Ancak kendini kandırırsın bu sözlerle, can derdindesin, ufacık direniş gösterebilseydin keşke o maçtada.

Maçı izlediysenn tam kadro ve çok iyi bir oyunla harbiden kolay fark yemeyen bir takım olarak bizi ezdiler, sıkıntı o maçta da yoktu sizin maçta da, ligde kalırsak da kafamıza göre son maçları oynar sezonu bitiririz, bizim etimiz butumuz bu, ligde kalmak bu sene için sizin süper lig hedefinize eş değer bi başarıydı.

He bu itici başkanınıza rağmen umarım süper lige çıkarsınız bana sempatik gelen bir camia ama o adam belki taraftar için çok göze hoş geliyor ama futbolda yeri olmaması gereken bir model...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 14:58 
Kullanıcı avatarı

menegemen yazdı:

Maçı izlediysenn tam kadro ve çok iyi bir oyunla harbiden kolay fark yemeyen bir takım olarak bizi ezdiler, sıkıntı o maçta da yoktu sizin maçta da, ligde kalırsak da kafamıza göre son maçları oynar sezonu bitiririz, bizim etimiz butumuz bu, ligde kalmak bu sene için sizin süper lig hedefinize eş değer bi başarıydı.

He bu itici başkanınıza rağmen umarım süper lige çıkarsınız bana sempatik gelen bir camia ama o adam belki taraftar için çok göze hoş geliyor ama futbolda yeri olmaması gereken bir model...

başkan çoğu şeyi düzgünce çıkıp söyledi bu zamana kadar çoğu yerde neşter vurdu ve karşılığını da aldı futbolda yeri olup olmayacağı konusunda yanılıyorsunuz bence gerekirse bu sene de çıkmasak dahi bir şekilde biz çıkacağız gerisi teferruat

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 15:00 
Kullanıcı avatarı

BalıkesirBoys yazdı:
Biz bandırmaspor maçında 30 bin lira prim söyledik takımın oynadığı oyun ortada. maçı kazandık. 30 bin lira prim teklif edilen takım böyle mi oynar

Adam her maçı ciddiye alıp oynamaları için futbolcularına prim muhabbetlerini anlatıp uyardığını söylüyor. Yanlış olan internette yayın yapan bir youtube kanalı olsa da kendi içinde konuşulması gerekeni kendi içinde konuşuyor gibi konuşması. Biz de dahil bu ülkede teşvik olmadığını, son haftalarda teşviklerin havada uçmadığını iddia edebilecek biri var mıdır merak ediyorum. Ama bunu çıkıp mahallenin delisi gibi niye dillendirirsin. Futbolcuna yap konuşmanı çekil kenara.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 15:23 
Kullanıcı avatarı

menegemen yazdı:

Demek inananlardanısın bu saçmalığa sözüne ithafen yazdım, olabileceğine inanırım ama olup olmadığını bilemem. İddia da edemem. Başkan da konuşmamalıydı bu konuları. Menemen özelinde değil, kendi takımım da olsa futbolcuyu, yöneticiyi para pul mevzularında savunmak da bana ters. Bizim futbolcuların 3 kuruş fazla para için takımı düşürdükleri durum ortada.

Biz de konuşmalarından memnun değiliz ama futbolda yeri olması gereken modellerin yaptığı 3 sene öncesinin parasıyla 100 milyon borcu kapatıp tesislere, transfere, borçlara vs 250-300 milyon para harcadı. En azından sadece boş konuşup icraat yapmayanlardan değil. Genel olarak artıda bizim için. Olurda faydasını değil zararını görürsek kulüp için kral öldü yaşasın yeni kral da deriz. Bu şehirde kimse Samsunspor'dan büyük değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2021, 23:41 

Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın yaptığı açıklamaları Samsunspor'u canından çok seven bir taraftar olarak üzüntüyle karşılıyorum. Bu açıklamalar ne yazık ki sadece başkanın şahsını değil bulunduğu makam itibariyle tüm Samsunspor camiasını haksız ve itici bir konuma getiriyor. Şu konuda hakkını teslim etmek gerekir: Allah kendisinden razı olsun ki mali, idari ve sportif anlamda dibi gören kulübümüze can suyu oldu. Kamuoyundaki yaygın görüşün aksine sadece mali meseleleri çözmekle kalmadı; idari ve sportif alanlarda da kulübün geleceğini garanti altına alan çalışmalar yaptı. Şu anda şirket yapısına geçmiş, borcu olmayan, altyapısına devasa yatırımlar yapan, Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle işbirliği çalışmaları yapan bir kulüp haline geldik. İnanıyorum ki birkaç yıl içerisinde Süper Lig'de hem yetiştiren hem de yarışan bir kulüp olacağız. Mali açıdan da şahıslara ihtiyaç duymaksızın kendi gelirleriyle ayakta durabilen bir kulüp haline geleceğiz. Tüm bunlar için bu armaya gönül veren birisi olarak sonsuz teşekkür ediyorum kendisine. Lakin zaman zaman temsil ettiği makamın gereklerine ve üslubuna aykırı şekilde kahvehane muhabbetlerini andıran açıklamalar yapıyor. Bu konuda çevresinin gerekli uyarıları yapması gerektiğine inanıyorum. Kulüp başkanı olarak bu kadar ulaşılabilir birisi olmasını da doğru bulmuyorum. Her akşam bir yayına katılıyor. Kulüpte basınla ilişkileri sürdürecek, kulüpteki gelişmeleri dışarıya aktaracak profesyonel bir görevli olması gerekiyor. Ezcümle ligin son derece kritik üç haftalık periyoduna girerken odaklanmamız gereken saha içi olmalıyken saha dışı meselelerle gücümüzü harcamamalıyız. Hele ki başka camiaları bu meselelere ortak asla etmemeliyiz.

Rakibe saygı, kendine saygı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2021, 00:41 

https://twitter.com/Mustafacevik10/stat ... 94688?s=19

Şu açıklamalar önemli

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2021, 01:20 

karadeniz yazdı:
https://twitter.com/Mustafacevik10/status/1384965588129394688?s=19

Şu açıklamalar önemli

Bu konu geçenlerde de gündeme geldi ama üstü kapatıldı bir şekilde. Süper lige çıkma mücadelesi verilirken karambole geldi daha doğrusu. Şunu net olarak demek gerekir, şirketlesme sürecinde İsmail başkanın en büyük yanlışı Yücel Uyar ve Mustafa Aztopal oldu. İsmail Uyanık'in bütün kadrosu tasfiye edilirken bu iki isim nasıl oldu daha çok yetkilerle donatıldı bunu anlamak gerçekten çok güç. Yüksel Yıldırım da bu iki isime oldukça güveniyor ama en büyük kazığı bu iki isimden yiyor. Bu konuda burnundan kıl aldırmagi için de bazı şeyleri göremiyor. Umarım dün dediği revizyon kısmında bu iki isme daha büyük yetkiler vermek gibi bir hata yapmaz. A takıma harcadıkları çok umrumda değil açıkçası ama alt yapının bu kadar yatırım yapılırken Yücel Uyar'in elinde heba olma ihtimali oldukça can sıkıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2021, 17:57 
Kullanıcı avatarı

samsun1965 yazdı:
Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın yaptığı açıklamaları Samsunspor'u canından çok seven bir taraftar olarak üzüntüyle karşılıyorum. Bu açıklamalar ne yazık ki sadece başkanın şahsını değil bulunduğu makam itibariyle tüm Samsunspor camiasını haksız ve itici bir konuma getiriyor. Şu konuda hakkını teslim etmek gerekir: Allah kendisinden razı olsun ki mali, idari ve sportif anlamda dibi gören kulübümüze can suyu oldu. Kamuoyundaki yaygın görüşün aksine sadece mali meseleleri çözmekle kalmadı; idari ve sportif alanlarda da kulübün geleceğini garanti altına alan çalışmalar yaptı. Şu anda şirket yapısına geçmiş, borcu olmayan, altyapısına devasa yatırımlar yapan, Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle işbirliği çalışmaları yapan bir kulüp haline geldik. İnanıyorum ki birkaç yıl içerisinde Süper Lig'de hem yetiştiren hem de yarışan bir kulüp olacağız. Mali açıdan da şahıslara ihtiyaç duymaksızın kendi gelirleriyle ayakta durabilen bir kulüp haline geleceğiz. Tüm bunlar için bu armaya gönül veren birisi olarak sonsuz teşekkür ediyorum kendisine. Lakin zaman zaman temsil ettiği makamın gereklerine ve üslubuna aykırı şekilde kahvehane muhabbetlerini andıran açıklamalar yapıyor. Bu konuda çevresinin gerekli uyarıları yapması gerektiğine inanıyorum. Kulüp başkanı olarak bu kadar ulaşılabilir birisi olmasını da doğru bulmuyorum. Her akşam bir yayına katılıyor. Kulüpte basınla ilişkileri sürdürecek, kulüpteki gelişmeleri dışarıya aktaracak profesyonel bir görevli olması gerekiyor. Ezcümle ligin son derece kritik üç haftalık periyoduna girerken odaklanmamız gereken saha içi olmalıyken saha dışı meselelerle gücümüzü harcamamalıyız. Hele ki başka camiaları bu meselelere ortak asla etmemeliyiz.

Rakibe saygı, kendine saygı.

Güzel ifade etmişsiniz. Tebrik ederim...

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 372 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye