Zaman: 15 Nis 2021, 13:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 28. Hafta | MKE Ankaragücü - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 13:27 

2 haftadır skor alıp sıkmıyoruz bu maçta ona benzer diye düşünüyorum. Keşke Ankaragücüyle bu hafta yerine sonlara doğru oynasaydık ben Ankaragücünün ligde kalmasını can-ı gönülden istiyorum inş bizim maçtan sonra her maçı kazanırlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 13:34 
Kullanıcı avatarı

zanitenyo yazdı:
Galatasaray paso kazanıyor ama gram top oynamıyor, Ankaragücü de kafasında bitirmiş ligi. Her sonuca açık bir maç..

Burada diger takim taraftarlarinin gözünden yapilan tespitleri okumayi seviyorum. Bu GS top oynamadan kazaniyor yazilari cogalmaya basladi. Rica etsem bu konuyu biraz acar misin? Cidden merak ediyorum diger pencereden nasil görünüyor diye.

Cünkü bana bu sezonki oyunumuz baya baya keyif veriyor. Kazanmadigimiz maclarda da cogu kez keyif aldim. Pasla cikislarimiz olsun, defansi önde kurmamiz olsun, beklerin ataga katilmalari olsun, göbekteki adamlarin gol pozisyonu olusabilecek durum olmadan topu asla rastgele harcamamalari olsun, bana cok planli, programli geliyor. Bir de ikinci yari gelen takviyelerle daha enerjik bir takim olustu. Istisnalar harici rakibe oynama firsati bile vermiyoruz, yarim yamalak bireysel hatalardan olusan kaosla pozisyon veriyoruz genelde.

Bir de hemen hemen her mac yama yaparak sahaya ciktik. Eksiklerimiz hep oldu. Tüm oyuncular sonunda bir oynayacak duruma gelsinler hele, o zaman daha da seviye atlayacagimizi düsünüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 14:19 

Vallahi hocam Alanya maçınızı da izledim, sonuncu Erzuruma karşı maçınızı da şampiyon olabilecek bir oyun yok. Hee kim de var ki dersen fener de zaten yok, biraz Beşiktaş oynuyor onunda kadro genişliği ve kalitesi malum. Pozitif futbolu en iyi oynayan 2 takım vsr bence lig de.. Biri karagümrük diğeri Alanya belki birazcık da Beşiktaş onun dışındakilerin maçlarını izlemek kanser ediyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 14:45 

Takımda bir şeyler var ama tam olarak anlayamadım , muhtemelen gene paralarını alamıyorlar , yoksa bu kadar ruhsuzluğun açıklaması olamaz ,kaç senedir takımda Kitsiou'nun geçen maçtaki gibi bir halde görmedim resmen mutsuz adam , Allah aşkına geçen sene GS maçından 2-0 dan dönen takım çok mu kaliteliydi ama isyan ediyorlardı son maçtaki hal beni asıl umutsuzluğa iten yoksa matematiksel olarak hala şansımız var , ama bir şeylerin değişmesi bir kırılma noktasına ihtiyacımız var umarım o bu maç olur

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 14:45 
Kullanıcı avatarı

zanitenyo yazdı:
Vallahi hocam Alanya maçınızı da izledim, sonuncu Erzuruma karşı maçınızı da şampiyon olabilecek bir oyun yok. Hee kim de var ki dersen fener de zaten yok, biraz Beşiktaş oynuyor onunda kadro genişliği ve kalitesi malum. Pozitif futbolu en iyi oynayan 2 takım vsr bence lig de.. Biri karagümrük diğeri Alanya belki birazcık da Beşiktaş onun dışındakilerin maçlarını izlemek kanser ediyor.

Erzurum maci ilk yari skoru alinca artik idare edilmeye baslandi. Zemin de cok top oynamaya müsait degildi. Alanya macinda farkli bir sey denedik, cünkü normal oyunumuzu oynamaya calisinca bize son zamanlar hep ters geldiler, bu sefer de biz onlara ters gittik. Bu iki macin disinda da bir kac mac sayabiliriz, en azindan tüm mac olmasa da bir devresini bocaladigimiz maclar oldu, kabul ediyorum. Su an oturtulmaya calisan oyunda öne gectikten sonra kimseye kolay kolay puan birakmayiz, Kayseri maci gibi ekstrem bir sey olmasi lazim, anca öyle olur.

Pozitif futbol anlaminda seyirci olarak Alanyasporu ben de cok ayri tutuyorum, Cagdas hocayla birlikte zaten iyi giden takim bir üst seviyeye gecti. BJK oyununu daha cok coskuyla okunmali, yoksa cok asiri derecede taktiksel dehalik olarak degerlendirmem ben oradaki oyunu. Bir ritme girdiler ama düsüse gelebilecek kapasiteleri var. Karagümrükü saymissin onun disinda Hatayspor da havaya girdin mi güzel isler yapiyor. Sampiyonluga en yatkin oyunun bizimkisi oldugunu düsünüyorum ama duygusal da bakiyor olabilirim. Seyir zevki acisindan önümüzde takimlar var ama oyun sablonu olarak gayet saglam buluyorum yapimizi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 15:02 
Kullanıcı avatarı

Galatasaray'ın sorunu oyun değil. Yönetimden başlayarak çok köklü bir yenilenmeye gidilmesi gerek. Yönetim sezon sonunda kongre var diyerek sorunu ve tartışmaları öteledi sadece. Ama bu arada biraz da Terim'in zorlamasıyla taze kan misali iyi transferler yaptılar, şu an onların getirdiği havayla işi götürüyorlar. Ama bu gerginlik hep olacak.

Gönderilmesi gereken çok adam var. Fatih Terim olmasa çoktan dağılmıştı bu takım. Şu anda takımı bir arada tutan Terim faktörüdür. Terim'in kafasındaki plan, bir şekilde bu sezonu şampiyon olarak tamamlayıp beklemek. Zaten bu ligde biraz kıpırdandığın zaman sonuç alıyorsun. Erzurum maçı sabaha kadar oynansa GS alırdı, bu maç da benzer şekilde geçer. Şu an fikstürü de çok müsait, Hatay deplasmanına kadar zor maçı yok. Bunu kesinlikle değerlendirecektir.

Şampiyonluk yarışına gelirsek, bizim avantajımız yönetim-hoca-futbolcu ekseninde hiçbir sıkıntı olmaması. Kongre yok, hocanın yeri sağlam, futbolcu huzurlu, her şey açık ve net. Ama diğer iki camiada da belirsizlik hakim. Ali Koç başarı baskısını yoğun olarak yaşıyor ve yaşatıyor, Galatasaray'ın durumu da ortada. Stresi kim göğüsleyebilirse o işi götürecek gibi geliyor bana.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 15:11 
Kullanıcı avatarı

Maci kazanacağımızı düşünüyorum.

Bizim takım kötü değil çok kotu oynuyor ama bu maçı kazanacağız.
Devre arasında düzgün 1 tane orta saha ve düzgün 1 tane stoper alınsa, su an başka şeyler konusuyor olabilirdik.

Pazdan dönüyor, pinto dönüyor. Paintsill yok.

Geraldo orayı doldurur ve daha faydalı olabileceğini gösterir.

Fredrich
Kitsiou pazdan sarlija pinto
Lukasik voca ibrahim
Saba geraldo
Borven

Buyuk bir ihtimal eğer pintonun sakatlığı geçmiş ise kadro bu olur ve 3 on libero ile maça başlarız

Aslında çekici İbrahimin yerine başlayabilir ama macin başında oyunu tutmak için İbrahim ile başlayacaktır.

Galatasaray bence çok iyi değil ama forvetleri çok iyi su ana kadar. Pazdanin performansı maci belirler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 15:18 

Yqzdım sildim yazdım sövdüm.sonra düşündüm.elegüne karşı yine saldır ankaragücü.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 15:28 

bugün stada seyirci alınsa ilk maç dolar bu tribün çatır çatır içeri dışarı topçu yönetici hoca herkesede hakkını verir ama gel gör ki şartlar maalesef ..

zerre umudum yok maalesef ilk 15 dakika 2 0 geriye düşeriz sonrası muallak tahminim 1-4 1-5 gibi bi skor olur...

Başa Dön
  Bookmark and Share

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 16:45 
Kullanıcı avatarı

Erzurumspor maçının 2. yarısı gibi bir oyun olursa Galatasaray'ın puan kaybı ihtimali çok yüksek.

Bir an önce Feghouli'nin "3 aylar topcusu" modunu açması gerekiyor. Çünkü artık telafisi olmayan periyoda giriliyor.

Mohamed'in de kötü oynayacağı, şansız olacağı maçlar olacaktır. Etebo ile fizik gücü yüksek bir orta saha elde ediliyor fakat geriden oyun kurma vb bölüm eksiye geçiyor. Her maç Muslera'dan bahsetmekte aslında rakibin GS'a karşı pozisyonlara girmesi demek.

Gedson'un normal performasına en az 2-3 maç daha var gibi. Belhanda "nasıl olsa 3 ay sonra gitme ihtimalim kalma ihtimalimden fazla" durumunda olduğu için tam olarak güven vermiyor.

Onyekuru'nun sazı eline alması gereken maçlardan birisi bu.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, amokachi77, ayd06an, Bazzinga, Beytulma, Bing [Bot], giresungörele, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrandeUltras55, Hep YEK, hsm35, ikidirekarasi, ilrimed, kei, matrax1912, nmn, TATÜ, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye