Zaman: 16 Nis 2021, 05:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 246 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 24.Hafta | Giresunspor 1 - Altay 2
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 00:06 

mmcg yazdı:

Başkan nicklerimiz de çok benziyor birbirimize, içimizden geçenler de. Tıpatıp aynı şeyleri yazacaktım, defalarca yazdım ve sildim sonra. Tek söyleyeceğim, bunlar ksklilardan da itici olmuş. Her başlıkları ayrı problem.

hiç sorma hocam..

KALDI 10

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 00:07 

yatın genşler, acısı anca geçer...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 00:15 
Kullanıcı avatarı

YoungCrew yazdı:
yatın genşler, acısı anca geçer...

Ne diyo Lan bu?
Degisik bisey.
Satanist'misin oglum sen?
Pala dayiyi sokagina yollarim bak,
Kapinda nobet tutar. :lol:

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 01:25 
Kullanıcı avatarı

mc28 yazdı:
1914Alsancak yazdı:

valla bunlari biz daha once de soyledik algisi kit kardesim. senin tevellut yetmiyor muhtemel ondan hatirlamiyorsundur. sana olgun pekerli gecmisinle basarilar, selametle...

bir de bu çıktı hay senin algında, sanada, olgunada, siz ne acayip adamlarsınız, daha ağır konuşurum da uzatmamak için susuyorum.

tamam abim aman konusma agir altinda kalir uzuluruz kendine cok iyi bak

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 09:42 

mmcg yazdı:
Başkan nicklerimiz de çok benziyor birbirimize, içimizden geçenler de. Tıpatıp aynı şeyleri yazacaktım, defalarca yazdım ve sildim sonra. Tek söyleyeceğim, bunlar ksklilardan da itici olmuş. Her başlıkları ayrı problem.

İçinizden geçenler aynı zaten aga ,nick 'in benzemesine gerek yok.Itici olan varsa cevap yazmazsın her muhabbete.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:10 
Kullanıcı avatarı

Altay taraftarı iyidir, hostur, severim camia olarak...Ama arada bir kac bilincsiz arkadas gercekten her forumda ortamı geriyor, tipki bizim mactan sonra "uzun kullaklarını son bir kez salla" diye yazan insanlık yoksunu zavalli gevsek gibi...Gecen sene onlar, dogrudan ya da dolaylı olarak bir sekilde kendleri bizim yuzumuzden cikamasa eminim bizim gosterdigimiz tepkinin trilyon katını verirlerdi...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:20 
Kullanıcı avatarı

Yediğimiz gole ilk anda ofsayt dedik ama tolga bozuyormuş ofsaytı bir daha izleyince farkettim.Golden hemen sonra Baldenin pozisyonu da ofsayt değildi top bizden gitmişti.Kappelin attığı gol de çok ortada.Ofsayt olmayabilir.Hakem gerçekten çok kötü yönetti iki takım açısından da ama diarraya dk 30 da kırmızı verse maç baya değişirdi
Herşeye rağmen bu lig standartlarının üstünde maç oldu en azından 1-2 pozisyon dışında yerde yatmalar zaman geçirmeler olmadı.Maç faullerle sürekli durmadı tempoluydu.
Daha da uzatmaya gerek yok herkesin sevdası kendine büyük.Herkese davasında başarılar

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:24 
Kullanıcı avatarı

Çokonat da yazılmış tamam artık topic amacına ulaşmış, bize karşı imece usulü herkes kusmasını bitirdiyse güzel yok hala kusacak varsa devam etsin, bize lig fark etmedi fark etmez biz zaten cehennemin dibinde bu sevdaya tutulduk bizi alt liglerle korkutmanız ayrı komik. Yazılacak çok şey var ama yıllardır burada yazan güzel Altay lı arkadaşların hatırına yazmıyoruz ama onların sayısı azalmış apaçi tayfası çoğalmış...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:29 

Gün geçmiyor ki bir forum başlığı altında düşman edinmeyelim :D Giresunspor'a süperlig yolunda başarılar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 24.Hafta | Giresunspor - Altay
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:30 

gelivera28 yazdı:
Kare yazdı:
Giresunun 12/12 yapmasını tebrik ederim öncelikle. Ama kalkıp Giresun iyi top oynuyor diye bir gerekçe kabul etmiyorum şahsen. Kalkıp düşmüş Ankarayı evinde zorla yenen covidli Bursayı konsantrasyon eksiğiyle iki gol atıp evinde 75 dk kapanan takımın 12/12 yapmasının futbol şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu ligde böyle bir seri yapan zaten yürüyor gidiyor bunu senelerdir farlındayız. Bize gelirsek gram top mop oynamıyoruz. Altay böyle maçları sever duygusallığından nefret ediyorum. Kaldı ki bizim sıkıntımız galibiyetler,mağlubiyetler kısaca sahanın içi değil.

Sonuna kadar haklısın 12 de 12 yaptık ama 12 maçta penaltıdan 1 gol yiyen takım bu gerekçeyle iyi top oynamayaz.Bize Allah yürü ya kulum demiş şansa bala yürüyoruz.Bu haftaki rakibimiz en iyi futbolcuları +35lik olan evinde oynadığı son iki maçta 7 gol yiyen İzmirin en kalabalık taraftara sahip ve en köklü camiası karşısında 1 puan bize yeter.

Herkes görüşünü yazarken ilk fitili ateşleyen gelivera28 nickli arkadaş. Anlamsız bir şekilde taraftarı ve camiayı konu alarak kendince dalga geçmeye çalışmış. Üstelik Kare nickli arkadaş sadece kendi görüşünü, farklı konuları karıştırmadan yazmış. Bu posttan sonra topic laf dalaşına dönüyor zaten. Neyse daha da uzatmanın anlamı yok. Giresunspor'a kalan maçlarında başarılar.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 246 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye