Zaman: 16 Nis 2021, 01:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3364 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 337  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2021, 17:49 
Kullanıcı avatarı

Vialli yazdı:
Esas İrfancan'ı da Fransa'dan istiyorlarmış ve menejeri görüşme olduğunu kabul etmiş.

Vasat alti nimes ve metzdi sanirim isteyen klupler. İrfan Betodan sonra zor is başardı kendine güveniyle şimdiye kadar iyi götürdü kaleyi ancak yan topa çikislari amator seviyede duzelmicek birsey degil ama bizim bonservisle oyuncu gonderip sistem haline getirmemiz lazim. Fransada Türk transfer modasi varken en az 3 m euroya okutabiliriz. Ben olsam alternatifi olarak Altinordudaki Erhani alirdim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2021, 19:46 

İrfancan 5 yıllık sözleşmesi var giderse bonservis ile gider
Kisa vadede amacimiz da bu olmalı bir iki genç keşfedip parlatip satmak..
Son sözleşmesi yapılan eski kariyerli topculardan cok zarar ettik

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2021, 22:48 
Kullanıcı avatarı

Halil'i de Beşiktaş'ın istediği söyleniyor. Fotomaç ve bir kaç site daha haber yapmış. Seneye sözleşmesi bitiyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2021, 13:16 
Kullanıcı avatarı

Kendi fikrimdir; İrfan'a ve Halil'e 5'er milyon euro veriliyorsa satılsın, yoksa başka kapıya densin. Bildiğim, bi Adis'ten koca tarihimiz boyunca "iyi" para kazandık, daha da hatırlamıyorum. Hep tükettik, inşallah bu iki futbolcu dönüm noktası olur

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2021, 23:30 

Alanya D
-----------
Erzurum
Ankaragücü D
Sivas
Kayseri D
Rize
---------
Hatay D
galatasaray
karagümrük D
BAY
Trabzon
-----------
Antalyaspor D
Konya
Gençelerbirliği D
beşiktaş
--------------
hatay maçına kadar 10 puan alırsak bu iş biter.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 00:25 

21 takimli ligde barajı kestirmek zor lakin 45 puan ligde tutar gibi hesapladım.
Direk rakiplerimiz olan 8 takim var düşme anlamında birer puan alsak ortalama bu maçlarda 8 puan yapar, ( 2 galibiyet 2 beraberlik de olabilir) diğerlerinden bir galibiye veya iki beraberlik olsa 45 yapariz gibi.
Alanyaya hep ters geliyoruz puan alırsak ekstra yazmis oluruz olmasa da sorun değil
Erzurum iyi top oynatiyor mesut bakkal ama sonuca gidemiyorlar. Iki haftada sifir bile çeksek cepten yemis oluruz
Erken garantilersek çıktığımız ilk sene bu şansımız vardi yapmadık gecrn sene vardi yine yapamadık, insallah bu sene gelecek seneler icin bir omurga oturmuş olur.

Esiti ve ndiaye isini çözer isek

İrfancan
Soner obinna esiti
Halil ndiaye adis 6 tane direk ilk onbir oynayacak oyuncumuz var

Yedekler içinde
Miyo ilk on bir veya yedek etkili olur.
Yalçıni kazanabilirsin hamle oyuncusu olabilir
Kerime bonservis verildi ileri haftalar denenebilir paluliden daha kotu olabilir mi enazindan onu görmüş oluruz, sure almayanlardan bir iki topcu kazansak en büyük transfer onlardır.

Bunlar üzerine iyi bir takım omurgası oluşturabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 01:15 

Rehavete girecek gibi yine takım, umarım girmez. Üst sıralar hedefini 10.haftadan itibaren erken kaybettik, keşke kupa da devam etseydik.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 01:17 
Kullanıcı avatarı

transferlere hep salladık yeri gelince takdir de etmek lazım. Obinna ve N'diaye nokta transfer. N'diaye'ye sallayan elbette var ancak biz ne zamandır bir kanat forvetten bu kadar skor aldık? umarım bonservisi alınır. çok kaçırıyor ancak fiziğine göre ayakları çok çabuk. her maç 5-6 sağlam tekme yiyor adam.

Obinna'ya geldiğinde çok salladım. meğer adam kendi bölgesine geçince coşacakmış :D Obinna'nin oynadığı bölge her takımın en kilit noktası. biz yıllarca Poko garabetiyle neler çekmişiz. Obinna maç içinde resmen hayalet gibi. kendini çok göstermiyor ancak inanılmaz alan kapatıp top çalıyor. rakip için tam baş belası bir adam. kondisyonu da muhteşem düzeyde, adam yorulmak bilmiyor. fiziğine baktığında çok ince görünüyor ancak görünüşüne kıyasla oldukça da güçlü. kendisine iyi baktığı belli. muhtemelen maliyeti-maaşı da çok düşüktür. kim bulup getirdiyse helal olsun.

İrfan Can'ı çok beğeniyorum. Beto'dan kaleyi alıp da bu taraftardan tepki görmeyecek bir performans ortaya koymak kolay değil. Ancak kendisinde son 3-4 haftadır konsantrasyon sorunu var gibi. yan toplarda tereddütlü, cepheden gelen topları sektiriyor vs. şimdilik şansı yaver gidiyor ancak her an bizi yakabilir. umarım teknik ekip de görüp önlem alır. çok yetenekli, uzun yıllar kalemiz emin ellerde bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:15 
Kullanıcı avatarı

Ndiaye nin satın alma opsiyonu var diye biliyorum, hiç beklemesinler hemen kullansınlar. Onun harici keşke birde Esiti yi alabilsek, inanılmaz faydalı ve güçlü. Obinna böyle devam ederse çok yüksek bir bedelle Avrupaya transfer yapar, bulup getirenden Allah razı olsun. Zulj şahsına münhasır bir topçu, etinden sütünden faydalanıp, sezon sonu güle güle dencek. Onun harici Defansın göbeğinde Alpslan, Atınç ve Titi nin sözleşmeleri bitiyor, her iki beki de işin içine katacak olursak, komple yeni bir savunma hattı transferi olacak.
Zuljn yerine ofansif bir ortasaha da olabilir. Santrafor transferi beklemiyorum, Adis yeni geldi, İdeye zaten başımıza kaldı. Ndiaye nin de kalacağını varsayarak yedek santrafor da mevcut olacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2021, 10:23 

Daha önce de yazmıştım. Kadro iskeletimiz fena değil. İrfancan - Miho veya Alpaslan- Soner- Obinna - Ndiaye- Halil - Adis. Bu takımın eksik bölgelerine yapacağın transfer kalitesine göre gelecek 2-3 yıl ne yapmak istediğin ortaya çıkacak. Vizyonun ortaya çıkacak.

Atınç ve Alpaslan ikilisine ilk geldikleri günden beri ısınamadım. Olmadı. Bir şekilde içim almadı ama bu ikili kafa olarak odaklandıklarında çok güçlü oluyorlar. Ligde ilk 6 ya oynayabilecek bir takımın stoperleri gibi. Atınç Alpaslan'dan daha iyi bir stoper olmasına rağmen sakatlık problemi yüzünden güven vermiyor. Ben şahsen ona güvenerek yola çıkmam. Alpaslan problem adam ama bence bir oyuncudan çok daha fazlası. Onun oyununu, takım içindeki duruşunu 90dk ile ölçemeyiz. Bazı şeyler elimizde olduğunda çok değerini bilemiyoruz maalesef. Türkiye ligleri için lüx diyebiliriz bu ikiliye. Atınç ile olmasa da Alpaslan ile imzalanması taraftarıyım. İmzalanmasa da aslanlar gibi Mihojevic var.

-Başkanın en fazla para kazandığı sezon olduğunu düşünüyorum. Maç gelirleri de olsa keyfine diyecek yoktu. Bu durumun iyi yönde etkileyeceğini ve iyi transferler yapacağımızı umuyorum.

- Altyapıdan futbolcu çıkaramıyorsan transferden kar etmen mecburi. Yoksa nasıl dönecek bu takım ? İrfancan'ı güzel bir bonservisle okutacağız. Yerine kimin gelmesini isterdiniz ?

- Beşiktaş Halil'in bonservisini bizden alamaz. Öyle bir güçleri yok. Böyle bir şey yapmaya gerekçeleri de yok.

- Zulj'u bonservisiyle alıp uzun sözleşme yapmak intihar. Çeşme'den çıkmayacağı o kadar belli ki.

- Obinna'dan kendi adıma özür dilerim. İlk geldiğinde daha top kontrolü yapamayan 15kg lik orta saha mı olur demiştim. Yanılttı beni.

- Taraftar,yönetim,vali,belediye başkanı top yekün birleşip sağ bek ve sol bek avına çıkmamız lazım. Her yere pankartlar asmamız lazım. O derece önemli bu konu.

-Biraz sene sonu konuşması gibi oldu ama idare edin :) Bu takım yaklaşık 3 hafta önce mental olarak bu ligde kalmayı garantiledi. Bir süpriz yapıp bizi 5.lik potasına sokmadıkları sürece böyle ortalarda takılırız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3364 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 337  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, cepni, DeLaGuarda55, forzangara, gazikentlee, Google [Bot], Google Adsense [Bot], mavirick, Süleyman7AS, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye