Zaman: 18 Nis 2021, 02:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Trabzonspor 48%  48%  [ 15 ]
Berabere Biter 19%  19%  [ 6 ]
Fenerbahçe 32%  32%  [ 10 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 27. Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2021, 20:42 

Ben Trabzonun çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Gol atamıyorlar. Fenerbahçe kazanır

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 00:00 
Kullanıcı avatarı

son 5-6 yıldır Trabzon'daki maçlarda Fenerbahçe üstün diye kalmış aklımda. yine aklımda kalan Trabzon ne kadar iyi Fenerbahçe ne kadar kötü olursa olsun deplasmandan Fener hep güle oynaya çıkıyor. Ben bunu Trabzon insanının Fenerbahçe'ye karşı aşırı hırsından kaynaklandığını düşünüyorum. Seyircili maçlarda bu stress kendi takımlarına baskı oluyordu. neticede FB 3 puanı alan taraf olup saha olayları meydana geliyordu.

bol gollü, seyir keyfi yüksek bir maç bekliyorum. bana göre Trabzon seyircisiz avantajını kullanarak bir adım önde :D 3-1 Trabzon alır gibime geliyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 01:27 

Ben de Fenerbahçe'nin bu maçı kazanacağını düşünüyorum. Büyük takımlar böyle zamanlarda reaksiyon verirler. Fenerbahçe'nin kadrosu herşeye rağmen ligin en iyisi. Trabzon epeydir kazanıyor ama bu serinin büyük bölümü tek farklı kör topal galibiyetler ve bu seri bir yerde sonlanacaktır. Bu maç belki de Fener'in ve Erol Bulut'un son şansı olacak, onlar da bunun bilincinde olarak ekstra motivasyonla maça asılacaklardır. Göztepe'ye yenilmeleri bence bu maçta Fb galibiyeti ihtimalini arttırdı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 08:00 

Beraberlik kimseyi üzmez,

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 12:42 

ılgaz yazdı:
Beraberlik kimseyi üzmez,

Beraberlik bizi üzmez mi?
Berabere kalacağımıza kaybedelim isterim.En azından bazı şeyler değişir bu şekilde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 12:51 

Fenerbahçenin yerinde olsam bazı taşların yerine oturması için kaybedilsin isterim.
ama maç başlayınca kımse takımım yenilsin istemez. bence sonu süprizli zevkli bir maçolacak.
Allah kaza bela sakatlık vermesin

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 13:02 
Kullanıcı avatarı

mavi_simsek61 yazdı:
Fenerbahçenin yerinde olsam bazı taşların yerine oturması için kaybedilsin isterim.
ama maç başlayınca kımse takımım yenilsin istemez. bence sonu süprizli zevkli bir maçolacak.
Allah kaza bela sakatlık vermesin

Bizim maalesef çok alışkın olduğumuz bir şey. En azından kendi adıma konuşayım, 2012 Ekim'de Alex gönderildikten sonra UEFA'da çeyrek finale gelinene kadarki süreçte ve 2016-2018 yılları arasındaki maçların çoğuna takım yenilse de Aziz'e istifa diye bağırsak diye gittim.

Şu anda da bu halet-i ruhiyeye çok yakınım, şanslılar ki maça gidemiyoruz. Yine de Trabzon'a yenilmek istemiyorum çünkü yenildikten sonra şampiyonluk şansı zaten 0'a iniyor yeni hoca da gelse. Trabzon'u yenersek yine rakiplerin maçlarındaki birkaç süpriz sonuca kulüp içinde olan Erol dışındaki unsurlar ipleri eline alırsa bir şans olabilir diye düşünüyorum. Trabzon'a kaybedersek ve yine de hoca değiştirmezlerse kalan her maçı yenilelim diye izlerim ama bu kadar net.

Bu kadar aksiyon almakta geciken ve uyuyan bir yönetim anlayışı olmaz. Futbol takımına bu kadar yatırım yapılıyor, camiada bu kadar açlık ve sabırsızlık var fakat aylar geçiyor ve hala bu sahada ne yaptığı belli olmayan takıma katlanıyorlar. Mesele sadece kötü oyun - oyuncuların performanslarının düşmesi falan da değil. Bu takımda her oyundan çıkan el kol yapıyor, her duran topun başına 3-4 kişi gidiyor, attığı 5 penaltının 3'ünü kaçırma başarısını göstermiş olan Valencia'ya 6. penaltı attırılıyor, daha 25. haftası olan ligde içeride maç kaybetme rekoru kırılıyor, bu takım 0-0ken maçın 9. dakikasında kendi kullandığı kornerden gol yedi ya birkaç gün önce. Çok açık bir disiplinsizlik ve beceriksizlik var. Oyuncuların suratından, Erol'un duruşuna, Emre ve Volkan muhabbetlerinden Başkan'ın açıklamalarına kadar gözüküyor bu. Tüm bu rezilliklere sırf puan durumu kötü gözükmüyor diye bu denli uzun bir periyot boyunca tahammül edecek kadar vizyonsuz oldukları gerçeği beni çıldırtıyor. Aksiyon almak için ligden kopmamızı bekliyor adamlar şaka gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 13:25 
Kullanıcı avatarı

fenerbahçe limit falan dinlemedi milyon avroları döktü sükse transferler yaptı.
ama saha sonuçları bu yapılanlarda doğru orantılı değil.
oynanan oyun hiç değil.
arkadaşın da bahsettiği gibi yeni rekorlar egale etmeye kırmaya başladılar.
özellikle bu sene de şampiyon olamazlarsa tarihlerinde ki en uzun şampiyonluk arasına ulaşmış olacaklar.
7 sene olacak.
Biz hazırız bekliyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 14:57 

footballcity yazdı:
fenerbahçe limit falan dinlemedi milyon avroları döktü sükse transferler yaptı.
ama saha sonuçları bu yapılanlarda doğru orantılı değil.
oynanan oyun hiç değil.
arkadaşın da bahsettiği gibi yeni rekorlar egale etmeye kırmaya başladılar.
özellikle bu sene de şampiyon olamazlarsa tarihlerinde ki en uzun şampiyonluk arasına ulaşmış olacaklar.
7 sene olacak.
Biz hazırız bekliyoruz.

Fenerbahce limit falan dinlemedi lafını neye dayanarak soyledin.?

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2021, 16:07 

Sağlık çalışanlarının maça davet edilmesi için başvuru yapan Trabzonspor'un başvurusu reddedildi.

Maçada Yaşar Kemal Uğurlu atandığını görünce şok oldum açıkçası ligin en kötü hakemlerinden biri 1.lig maçlarında bile hakimiyeti kaybediyor sonra geçmiş olsun Cüneyt Çakır veya Fırat Aydınus var iken bu atama çok tartışılır..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], umittttt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye