Zaman: 17 Nis 2021, 11:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 145 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Yazar Mesaj

TD Editör
 Mesaj Başlığı: Re: Merih Demiral, Juventus'ta
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2021, 13:44 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2021, 15:42 

Daha önce davranıp yazmışsınız zaten Pirlo'nun topçuluğuna lafım yok tabi de kenarda çok yetersiz kaldığını düşünüyorum ben de. Her ne kadar seyircisiz de olsa Dragao'da, elinde fit bir Merih varken yaşlanan ve maç içerisinde zorlanan bi Chiellini ile başlamak ne kadar doğru tartışılır ki ilk yarıda baldırı mı attı kasığında zorlama mı oldu anlamadım sakatlandı çıktı.

Defansı bir kenara bırakırsak merkezde de Pirlo'nun eli çok zayıf. Bentancur düz topçu, Rabiot'nun tekniği çok iyi ama ikili mücadelelerde istenen sertliği ortaya koyamıyor. McKennie de yani lig maçlarında ara sıra parlayıp sönüyor bu çocuk Juve topçusu mu bilemiyorum. Hele Pijanic - Arthur takasına hiç anlam veremedim. Pijanic'in karşılığı Arthur mudur? Ramsey ilk geldiğinde iyi transfer gibi görünmüştü ama devamlılığı olan bir futbolcu değil kayboldu gitti. Istikrarlı olsa zaten Arsenal bırakmazdı. Bunların hepsini geçtim kadronda Dybala varsa ona uygun bir oyun planı belirlersin kenarda oturmaktan prime döneminde çürüdü resmen.

Maça dönecek olursak ilk yarıdaki oyunu görüyoruz merkez oyuncuların zayıf göbekten topu getiremiyorsun, Porto'nun stoperleri de sağlam ve sert durduğu için Ronaldo top almak için sürekli çizgiye atıyor kendini. İlk yarı boyunca bunu izleyip devre arası nasıl Kulusevski - Morata(bence bu değişiklik doğru olurdu) veyahut Chiesa - Morata değişikliğini yapmıyorsun? Ronaldo'yu çek çizgiye Morata'yı da at ileriye. Morata yakın zamanda çok formdaydı ama Pirlo bu durumdan bile faydalanamadı. Bunu ben görüyorum da Pirlo göremiyor mu?

Unutmadan şunu da ekleyeyim Ronaldo'yu ayrı tutarsak Juve'nin hücumdaki en önemli parçası zamanla sağ beke evrilen Cuadrado. O olmadığında hem akan oyunda hem de duran toplarda çok zorlanıyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2021, 18:03 
Kullanıcı avatarı

Juventusta köklü değişim şart. Gerçekten orta sahası çok zayıf kalıyor. Defans zaten yaşlandı. De Light-Merih yakında alırlar formayı. Sanırım bir çırpıda dileniyor eski takım arkadaşlarını Pirlo. Dybala yıllardır Juve de bir sorun. Ronaldo gelince ona yazık oldu. Bir türlü yer bulamıyorlar çocuğa

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2021, 08:46 

inadına_körfez yazdı:
Juventusta köklü değişim şart. Gerçekten orta sahası çok zayıf kalıyor. Defans zaten yaşlandı. De Light-Merih yakında alırlar formayı. Sanırım bir çırpıda dileniyor eski takım arkadaşlarını Pirlo. Dybala yıllardır Juve de bir sorun. Ronaldo gelince ona yazık oldu. Bir türlü yer bulamıyorlar çocuğa

Aslında ilk haftalardan sonra Dybala'yı oynatmaya başlamıştı. Ronaldo ile beraber oynatıyordu. Oyun içinde 4-4-2 ve 4-3-3 dizilişlerine geçiş yapıyorlardı ama yine sakatlık yaşaması planı bozdu. Çok yönlü, çok yetenekli ama sakatlığa çok yatkın olması ve sürekli sakatlık yaşaması Juve için büyük sorun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2021, 11:52 

O kadar gururlaniyorum ki kendisini Yusufu Ozani Zekiyi Caglari izlerken Allah yollarini acik etsin insallah Cengizde toparlar kendisini oda yedek kalacak adam degil aslinda. Insallah Taylan Dorukhan Beratta gider aslanlar gibi oynarlar avrupada

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 145 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: arifcaglar, Bing [Bot], cepni, DeLaGuarda55, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye