Zaman: 15 Nis 2021, 08:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 66 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Adanaspor 2 - Adana Demirspor 2
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 10:57 
Kullanıcı avatarı

Saçma sapan muhabbetler.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 11:00 
Kullanıcı avatarı

özellikle son 2-3 sezondur tek amacı bizden puan almak olanlar misyonunu tamamladı. sezonu kapattınız hadi kabuğunuza çekilin, biz sonuna kadar savaşmaya devam edecez. boşuna dememişler kedi nankör, yeri gelir yediği kaba pisler!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 11:02 

Atomis yazdı:
Yeni stadyumda herşey hazırken bu maç ile stadı açtırmadılar

Neymiş 1 hafta sonra zemin daha iyi olacakmış ve ads-altay maçı ile açılacakmış
Tamam bizde yedik...

Stad açılışını siyasi şova çevirecek olanlara, bunlara çanak tutanlara dün sahada cevap harika bir şekilde verildi herkesin ayağına, yüreğine sağlık...

Şimdi ....... olup gidip açabilirsiniz yeni stadyumu !

soytarılı dusunceleri bırakmakta fayda vardır. o stad derbi ile açılmasını bızde cok ıstedık.

neyse son saniye golu ıle 1 puan gelsede kaçan ıkı puan olarakta haneye yazıldı. altay maçı oncesı puan kaybı kotu oldu.oyun olarakta bıraz daha toparlanmamız gerek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 13:09 

Emrah hocanın söylediklerine karşı tarafın bu kadar büyük tepki göstermesi ilginç geldi. Klasik soyunma odasında söylenen şeyler. İşin daha garip tarafı Bayram Akgül ile Murat Sancak'ın arasından su sızmazdı, bu videonun resmi hesaptan piyasaya sürülmesi manidar. Bilmediğimiz, görmediğimiz bir sıkıntı yaşanmış olabilir.

Video içeriğinde de şehrin şımarık çocukları deniyor ki zaten futbolcu bazında buna Demirspor taraftarı da katılıyordur, trilyonluk adamlar 3.lig topçusu ömer çiçekten gol yiyor. Yoksa taraftar bazında zengin-fakir-varoş ayrımı yapmak saçmalıktan başka bir şey olmaz. Ads taraftarı yıllardır gariban taraftarlık üzerinden ülke gündeminden ekmek yedi ama bunun bir karşılığını olmadığını adanadaki herkes bilir. Aynı evden çıkan iki kardeşten diğeri biz garibanız onlar zengin diyor :))

Ads yönetimi olsun, taraftarı olsun özellikle son 1 yıllık zamanımızda kendi kulüp yöneticilerimiz ortada yokken bütün kötü günlerimizde yanımızda oldu, aynı şekilde bizler de iyi kötü zamanlarda yanlarında olduk. Küçük bir gaz verme videosu ve kulüp yöneticilerinin bilmediğimiz meselelerinden ötürü taraftarları germesini doğru bulmuyorum. Belki şu olay 2 hafta önce yaşansaydı bakış açım farklı olurdu ama İbo dayımın vefatı sonrası yaşananlar bakış açımı fazlasıyle etkiledi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 17:42 
Kullanıcı avatarı

Ha Murat Sancak, ha Bayram Akgül, ikiside zengin ikisinde de bok gibi para var, ikisinin de cebinden para koyduklarına inanmıyorum, iki taraf futbolcuları da meteliğe kurşun atmıyor. Yoksa oynamazlardı. Bizim futbolcular öyle de böyle de oynamıyorlar zaten. Asıl sorunumuz da bu. Türkiye de gündem değiştirmek, dikkatleri başka yöne çevirmek o kadar kolay ki, delinin biri kuyuya taş atıyor, herkes o taşın peşinde. Siyasiler bizi buna alıştırdı sağolsunlar.

Arkadaşlar oynadığımız futbol berbat, istikrar yok, ilk ikiyle puan farkı gitgide açılıyor, yapılan transferler bize güç katmadı, kadro yaz boz tahtasına döndü, kısırdöngü devam ediyor, şampiyonluk elden gidiyor... neymiş efendim, Turuncuların hocası şöyle demiş böyle demiş.

He canım he, o sene bu sene, görürsem söylerim...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 18:56 

bayram akgül’le dostluk olmaz bunu adana’da yaşayan herkes bilir. kendisi acayip kibirli, kinci bir adamdır. kulüp başkanları varsa dostluğunu arka planda yaşasın. biz görmek zorunda değiliz. umarım bu olaydan dolayı da kanlı bıçaklı olurlar. geçen sene adanaspor düşerse düşsün, bunlardan dost olmaz dediğim için twitter’dan engellemişti başkan. iyi oldu bir yerde ***. o kadar söyledik, bu kadar saf olma dedik. hatta direkt bildiğim bu sene ortasında turuncular bizden ayrılması muhtemel birkaç topçuya talip oldu, taraftar engel oldu. sebep bu da olabilir.

ado den haag örneği veren mal deyneğine çok şey yazdım, sildim. gerek yok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 20:39 

Atandığında adını bile bilmiyordum dediğin kulübün 3.ligde şerefiyle oynadığını, hiç bir zaman destek almadığını nerden biliyorsun ms?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 20:42 
Kullanıcı avatarı

Deynek muhabbeti yapan erkek Adam olacaksın edebinle yazacaksın bak ben yazdığımı silmiyorum beni bul o lafi teke tekte yüzüme karşı söyle reşatbey evladı

En son TuruncuGüneş tarafından 15 Şub 2021, 21:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 21:15 

:D :) :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 21:41 
Kullanıcı avatarı

kuzeymaraton yazdı:
:D :) :lol:

Avrat gibi gülmeye benzemez, yüzüme karşı söyleyemeyenin de en kıymetlisini özelden numara bıraktım

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 66 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozinowski, cepni, devrimciTS, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KsT_SuC, Rhcp16

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye