Zaman: 16 Nis 2021, 09:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 25. Hafta | Karagümrük x Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 20:55 

Savunmada dirençli bir takım Feneri rahat yener.. Fenerin şu maçta 1 kez bile organize geldiği atak yok.. Mesut Özil Fenerin futbolcusu değil.. Fenerde değilde Galatasarayda veya Beşiktaşta olsa şuanki yaptığının 50 katı daha faydalı olur açık görülüyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:00 

erol bulut gozumde hoca falan degil. en azindan buralarin adami degil. bu kadar korkaklik olmaz. adam yine son 40 dk hatay macinin 2. yarisina benzer mac izletti. yorum dahi yapmaya gerek yok ya.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:04 

Altay karşı karşıya pozisyonda ligin en iyisi belki dünyada da sayılıdır.
Karagümrük çok pozitif oynuyor çok kaliteli takım. Bugün onlar adına en kötü şey Lens ve Emre'nin oyuna girmesi oldu. Onlar girince maç bitti.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:06 

Altay Bayındır Erol Bulut'u haftalardır kurtarıyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:07 
Kullanıcı avatarı

fener kendisindeki zaaf yönleri öğrenemedi bu şekil giderse ligin son maçları işi zor bugün gümrük kontraları düzgün çıksa golü rahat bulurdu. fenerin tüm oyuncuları yıldız havasında mesut sosa aynı anda oynar ortasahada ama onların açığını kollayacak ön liberon olacak. geriye gelmelerde sıkıntı olur bu tip oyuncularda

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:17 

tek kelimeyle Fenerbahçeli arkadaşlara Allah sabır versin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:18 

Futbol, Emre Çolak'ı bırakmış.

Başa Dön

TD Editör
 Mesaj Başlığı: Re: 25. Hafta | Karagümrük 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 21:36 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 22:24 
Kullanıcı avatarı

Tekilas yazdı:
Savunmada dirençli bir takım Feneri rahat yener.. Fenerin şu maçta 1 kez bile organize geldiği atak yok.. Mesut Özil Fenerin futbolcusu değil.. Fenerde değilde Galatasarayda veya Beşiktaşta olsa şuanki yaptığının 50 katı daha faydalı olur açık görülüyor.
Oyun sistemi konusunda evet Galatasaray ve Beşiktaş oyunu daha ön bölgede düşünüyor bu Mesut için avantaj olabilir ama evrilecektir Fenerbahçe oyunu da yavaş yavaş.Yoksa Sosa gibi başarısız kabul edilecek. Bunu ne Mesut ne de Mesut'a yatırım yapan kesim kabul eder.

Fenerbahçe ile ilgili üzüldüğüm bir nokta var.Ben Fenerbahçe'li değilim ancak çok sevdiğim Fenerbahçe'li dostlarım var.Yıllardır inanılmaz bir şekilde kötü oynuyor kötü gidiyor söylemleri var. 2016-2017 Advocaat sezonu 3 puan fark var bu takım kötü her şey kötü algısı. Bu sezonda da benzeri var. İşin kötü tarafı sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarı da bu işe destek oluyor.5 yıl evvelde de öyleydi bugün de öyle. Şu işi yapmayın tabi ki eleştirirsin de dozu var bu işin.

Kötü oyna ya hu düzelir sen 2003'te Hooijdonk frikik attı şampiyon oldun.Aynı sezon bir İstanbulspor maçı var hatırlayan çıkar mı bilmiyorum.Tek kale oynadı İstanbulspor ama Fenerbahçe 1-0 kazandı.Bugün oynansa o maç eyvah ki ne eyvah.Ne Daum kalırdı ne başka bir şey. Sezon sonu şampiyon Fenerbahçe oldu.İnanın o dönem twitter olsaydı Daum gider Fenerbahçe'de o oyunla lige havluyu atardı.

Hadi gelelim 2008 Zico dönemi efsane futbol birbirine yakın dar alan kısa pas her şey oturmuş Fenerbahçe'nin Avrupa'daki en şaşalı dönemi. Galatasaray maçı Edu-Volkan anlaşamadı şampiyonluk gitti.Are you player Kezman?

Futbolun içinde her şey var.Ben daha evvel de yazdım Erol Bulut'un başarılı olacağına inanmıyorum ama bu şekilde şampiyon olacağı varsa da şampiyon olamaz bu kulüp.Taraftar tabi ki inanmadığı takımı oyunu desteklemek zorunda değil ama tablo boyutunda düşme hattında gibi davranmamak gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2021, 23:33 
Kullanıcı avatarı

Erolun fenere futbolcu olarak gelmesini bile hatırlıyorum. Alanyada hocalık yaparken, oynattığı futbolu, tavrını, davranışlarını görünce fenerin başına yakışır diyodum, büyük hoca olur diyodum. Şimdi oynattığı futbola bakıyorum kötü. Onu bırak maç sonu konuşurken adam konuşamıyor. Stresten ezildiği çok belli cidden yazık.

Karagümrüğe geçmiş olsun. Bu pozitif futbol anlayışı sürdükçe bu maçın telafisi olacaktır inşallah

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cepni, davidluiz4, Emre, fikofik, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, semiko, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye