Zaman: 19 Nis 2021, 16:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1096 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 110  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Tiyatro kaldığı yerden devam ediyor!
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 15:55 

Gurbetci yazdı:
Alenen verilen haksiz kararlara ragmen burada zeytin yagi gibi üste cikmak isteyen FB taraftarlarina - clad ve farfan burada basi ceker - bir sey anlatmaniz cok zor. .

İşte tipik bir Galatasaraylı daha :)

Ben cezalarla ile ilgili tek bir yorum yaptım, Arda Turan ceza aldığında.
O DA CEZANIN YANLIŞ VE SAÇMA OLDUĞUYDU
Bir daha okursan anlayabilirsin diye umut ediyorum,

Zeytinyağı gibi üste çıkmışım bir de, okuduğunuzu anlamama konusunda sürekli çığır açıyorsunuz, artık pes.

FarFan yazdı:
Arda'ya çıkan ceza bence saçma, uydurma ve zorlama,

GS taraftarı olduğu bilinen bir insan Arda,
Her Fenerbahçelinin GS'ye, Her Galatasaraylının da FB'ye ettiği gibi küfür etmiş,
Taraftar olarak gram gocunmadım, bundan daha normal bir şey yok,
Sahada etseydi, kamuya açık alanda bir yerde yapsaydı bu hareketi, düşüncem farklı olurdu ama soyunma odasında, kendi çevresinde etmiş. Burada garip en ufak bir durum yok bence,

Volkan Demirel küfür edince hoşuna gidenlerin bunu garipsemesi de ironi,
He, bugün Arda'ya normal deyip, yarın bir Fenerbahçeli futbolcu GS'ye küfür edince ahlaktan dem vuracaklar da olacak,

Sosyal medyanın hayatımızın içine ettiği noktalardan biri daha,
En mahrem yer soyunma odasından canlı yayın yapıyor adam,

Karar, tamamen Federasyon'un eyyam çabası, başka bir şey değil,
Akılları sıra mavi boncuk dağıtıyorlar şaibeli ofsayt kararından sonra,
Hiç bir doğru işleri yok, sıfır.

Benim asıl merak ettiğim artık bundan sonra,
Saha kenarından teknik direktörün bir küfürü kameraya yansıdıgında,
Veya bir yönetici küfür ettiğinde, veya başka bir futbolcu küfür ettiğinde,
Ne yapacaklar?

Yazdığım bu mesajın üstüne biri geldi,
''Fatih Terim olduğunda tak diye verirlerdi cezayı'' dedi,

Algıya bak algıya,
Adamcağız hiç bir şey yapmıyor, hiç vukuatı yok,
Bir şey oldu mu da, hiç affetmiyorlar, hiç sektirmiyorlar,
Yapıştırıyorlar cezayı, di mi? Çok yazık ya,

Ben de öyle olmadığını, aldığından fazlasını almadığını yazdım?
Sonra ne oldu, troll ordunuz harekete geçti :)

Bozuk plak gibi, tek tornadan çıkmış gibi aynı cümleleri aynı kelimelerle ifade ediyorsunuz, şaşırmıyorum aslında,

''Biz Fatih Terim'e melek demedik, 29 maç ceza almış vs vs.''
Kimse size melek dediniz demedi,
Aldığı cezanın mislisi (hak ettiği halde) almamıştır dedik,

Yukarıda en az 10 vaka sıraladım, ve altına yazdım;
''Bu olayların yüzde doksanından ceza almamıştır''

MİY ve Ordu maçlarından 10 küsür maç aldığını biliyoruz, (haksız dersiniz siz şimdi)
Aldığı cezanın tarihte ilk defa ertlenerek Kadıköy'e geldiğini de,

Bak tekrar yazıyorum,
ALDIĞI CEZANIN 10 MİSLİSİNİ HAK ETTĞİ HALDE ALMAMIŞTIR,

Ettiği küfürler buradan Milano'ya yol olur,
Hala mağdura sokma çabasındasınız,
Pes

( Cevap gelir şimdi biz Fatih Terim'e melek demedik ki :) )

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 16:20 
Kullanıcı avatarı

Fatih Terim bu ülkede kayrılan tarafta değildir, kural kitabına baktığımızda hakeme gerizekalı demek 5 maçsa okey, hak ettiğinden az almıştır. ama ülkede verilen verilmeyen cezalara baktığımızda , hakemi iting gö.üne sokup çıkaranların hiç ceza almadığı yerde Terim her zaman en üst perdeden fazla fazla almamştır cezasını. Terim'in bu ülkede ismail kartal kadar bile torpili yoktur. başarıya düşman bir ülkede yaşıyyoruz çünkü, adam şenol güneş'in,aykut kocamanın, ersun yanalın 2 maçta yaptığının yarısını yapmadan, söylediğinin yarısını söylemeden bu adamların toplamından 20 kat fazla ceza almış hala daha 10 kat daha fazla ceza almalıydı sözünü söyletme yüzünü veren şey bu devrandır, bu düzendir.

Bu devran düzen sadece futbolla ilgili değil, basketbol başkanıından as başkanına kadar da fenerli, yıllardır diyorumm bak onlarca yıldır basketbol, futbol, voleybol, atletizm tüm spor branşlarında, tüm hukuki davalarda aşırı ama aşırı fenerbahçe lehine yönetimler ve kararlar var.
Anlıyorum, Türkiye 80'li yıllarda büyümeye başladı ve o zamanki pastadan ekmeğini yiyen ülkenin en büyük camiası fenerbahçeli zenginler oluşturuyordu. Şuan da ülkenin bir çok yerinde bir şekilde büyümüş gelişmiş kişilerin çoğu fenerbahçeli.

Peki bu futbola nasıl sirayet etti?

En başta medya ile, gençliğimizi geçirdiğimiz dönemlerde aldığımız 10 gazetenin 8'inin sahibi fenerbahçeliydi, izlediğimiz 5 kanalın 4'ünün sahibi yine fenerbahçeliydi. ülkenin mevcut siyasi konjüktürü de hep sizin lehinizeydi. ee para da olunca, beşiktaş ile bizi 20 bin kişiye zor oynadığımız sezonları 50 bin kişiyyle oynadıınız, kodomanları kulüp içine ali şenden başlamak üzere iyi entegre ettiniz. hiç öyle karşı olduğunuz bir düşünce ya da örgüt vs. de olmadı. herr kesimden insanıı kulübe üye edebildiniz.

Ve bu iklim, bu atmosfer özellikle son 20 yıldır adaleti yerle bir etti sporda.

Burada çoğumuz çoluk çocuk sahibi olma yaşını geçtik, bu ülkede bir Kadiköy gerçeği var en başında, yıllardır neler neler olmadı ki kadiköy'de. Benim de lehime işler oldu samiyen'de bunu inkar etmiyorum, ne biz gs taraftarı ne biz gs teknik adaları oyuncuları melek değlidi. ama kabul edilmesi gereken bir şey var ki gs yönetimleri ve genel kurulu her zaman ülkenin üstünde bir kibarlığa ve efendiğile sahipti, ve bu efendilikten yine en çok şikayetçi olan biz galatasaraylılarız bunda bir problem yok.

Ama artık futboldan başlamak üzere, spora bir adalet sistemi getirilmeli. Tüm takımlar adil şartlarda yarışmalı. En başta biz sporseverlerin adil olması, adaletten yana taraf olması şart. Fenerbahçe'nin hegomanyası var spor branşlarıında camia olarak, önce bu kırılmalı. Medyada holiganlar değil, objektif spor adamları olmalı, siyaset sporda atamalar yapmamalı. Cidden ülkenin gidişatı iyi değil, yıllardır lehinize olan düzen sporu, sporseveri soğutmaktan başka bir şey yapmadı. Ben Türkiye'de bile geçirmiyorum yılın tamamına yakını, ama dışarıdan biz göz olarak söyleyeyim tek camianın bu hegomanyasını sosyal medya yıkmasın, dürüstlük ve objektiflik yyıksın.

gerekikrse bundan sonra fedarasyon sistemi değişsin, birden fazla spor insanı tarafından halkın onayladığı isimerle yapılsın bu işler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 16:24 

Fatih Terim'e nasıl bağlandı mesele çok enteresan.

Varsayalım ki söylediğin gibi. Fatih Terim aslında 200 maç ceza almalıydı ama sadece 20 maç ceza aldı.
Peki Fatih Terim dışındakiler ne oldu? Fatih Terim dışında ceza alması gereken hoca olmadı mı hiç?
Onlar da almaları gereken cezanın 10da 1ini alsa ya.
Memlekette Fatih Terimin yediği cezanın 10da 1ini geri kalan tüm hocalar yememiş, yine de Fatih Terim kollanıyor demek için, en az 10 kat fazlasını yemeliydi diyorsun.
Tamam kardeşim ceza aldı ama enaz 10 kat daha fazla almalıydı. Bak bak bak. Yine Fatih Terim kollanıyor yani.

Fatih Terim melek değil diyenlere katılmıyorum. Fatih Terim melaikedir. Hak edene hak ettiğini verir. Bedeli neyse de çeker.
Mesela örnek olarak gösterdiğin, kimsenin itirazı yoktur heralde diye eklediğin mersin, ordu maçlarından hangisiydi karıştırıyor olabilirim, birinde hamite kızıp topu yere vurdu diye tribüne gönderildi.
Bundan dolayı tribüne gönderilince her normal olan insan gibi öfkelendi. Sonrası, o artniyetli karara olan öfkesinden. Helali hoş olsun.

Uzun zaman geçti, unutanlar olmuştur. Tekrar tekrar, "bakın bir kez daha söylüyorum, tarihte ilk kez böyle bişey oldu" diye anlattığın Kadıköye gelirken cezasının ertelenmesi meselesine gelelim.
Bana göre saçma sapan, mantıklı hiçbir yanı olmayan anormal bir kural.
Peki bu kural daha önce kimse için neden uygulanmadı? Çünkü Fatih Terim o cezayla Kadıköye gelmeden çok kısa bir süre önce, çok şekilde çıktı.
Ne zaman çıktı? 58. Madde değiştirilirken, federasyon bir gönül alma hamlesi yaptı.
Neydi 58. Madde? Şikeye, teşvik teşebbüs dahi eden kulüp ligden düşürülür maddesi, değiştirildi, ligden düşürme yerine puan silme cezası eklendi.
Bu değişikliğin yanında çam sakızı çoban armağanı bir hediye yani cezanın ertelenmesi meselesi.
Keşke sen ligden düşseydin de ben de kadıköydeki maça hocasız çıksaydım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 17:01 
Kullanıcı avatarı

@farfan: Senin GS ve Fatih Terim haricinde ciddi de bir zeka kompleksinin oldugu düsünüyorum. Üsendigim icin senin gibi teker teker yazilari siralama zahmete girmeyecegim ama dikkatimi cektigi icin su mübarek cuma günü bir dile getirmek istedim. Eger istersen o tondan da konusuruz mutlu ediyorsa.

Mesela alintiladigin yere verdigin cevap o kadar alakasiz ki. Eger tekrar tekrar okursan, bu sefer belki anlayabilirsin, kapasitesine asabilirsin, basarabilirsin bunu, pes etme yeter ki! :D

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 17:35 

Gurbetci yazdı:
@farfan: Senin GS ve Fatih Terim haricinde ciddi de bir zeka kompleksinin oldugu düsünüyorum. Üsendigim icin senin gibi teker teker yazilari siralama zahmete girmeyecegim ama dikkatimi cektigi icin su mübarek cuma günü bir dile getirmek istedim. Eger istersen o tondan da konusuruz mutlu ediyorsa.

Mesela alintiladigin yere verdigin cevap o kadar alakasiz ki. Eger tekrar tekrar okursan, bu sefer belki anlayabilirsin, kapasitesine asabilirsin, basarabilirsin bunu, pes etme yeter ki! :D

:)
Alakasız dediğin cevap,
Benim alenen verilen haksız cezalara rağmen zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştığımı söyledin,
Ben de ne alakası var, cezayla ilgili tek yorumum var, o da Arda Turan lehine dedim, bu mu üste çıkmak, bu mu alakasiz ? :)

Madem karşındakinin zekasi hakkında yorum yapmaya kendini muktedir görüyorsun, e bizde yapalım, benim de senin hakkında yorumum ve tespitim, sendeki zekanin herhangi bir balıkta olmasi durumunda, balığın yaşamını devam ettiremeyecegi yönünde. Muhtemelen etrafındakilerin gayretiyle şu anda bulundugun yasa gelmissin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim, seni sevenlerin ve sana katlananlarin kıymetini bil derim. Zira kendileri cennetlik diye tahmin ediyorum.

Haydi hayırlı fatih terimler hepinize

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 17:49 
Kullanıcı avatarı

Hic sasirtmiyorsun, tabii ki yine anlamamis ve üzerine lise seviyesinde laf sokma cabasina girmissin. Ergenlikten cikarsin umarim bir gün :wink:

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 17:55 

Siz de beni, yeminle şükür sebebisiniz :)

Size göre Fatih Terim'i eleştiren herkes Fatih Terim kompleksli,
Eleştiri de değil aslında, vukuatlarının görüntülerini koyunca kompleksli,
Okuyup anlayamadığın şeyi tekrar önüne koyunca da zeka kompleksi :)

Tamam babacım, bir sen çok akıllısın bu hayatta,
Bir siz doğrusunuz, bir siz komplekssizsiniz,
Yoksa çıkamayacağım :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 19:17 
Kullanıcı avatarı

clad yazdı:
Galatasaray-Kasımpaşa maçının saatinin 16:00'ya alındığı açıklandı.

ve adalet bekcileri yine bir olayı adil bir şekilde çözdüler...
meteoroloji tahminlerinde pazar günü ve önümüzdeki hafta beklentileri 87 kışıyla mukayese ediliyor, lig 42 hafta, maçlar ertelenirse boş takvim bulması ayrı dert. Ciddi ciddi şu maçın saatinin erkene alınmasınamı taktın kafayı :)

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 20:08 

pcinho32 yazdı:
Kadıköydeki onca pisliğe rağmen ilk ceza Arda ya kesiliyor halbuki ettiği küfürde hedef yoktu isim vermemis birsey yapmamis yaptığı tek şey durum tespitiydi.
bizim taraftar da durum tespiti yapmış işte ne var bunda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2021, 20:43 
Kullanıcı avatarı

Sunu da gecen twitterda gördüm, enteresan:

Alıntı:
En fazla eksik oynayan TAKIM?

Galatasaray:133 DK(Kaybedilen puan 8)
Beşiktaş: 101 Dk
Fenerbahçe: 41 Dk

Rakipleri En fazla eksik oynayan TAKIM?

Beşiktaş: 7 kırmızı kart=197 DK (Kazanılan puan 16)
Fenerbahçe: 7 kırmızı kart= 150 DK
Galatasaray: 4 kırmızı kart= 51 DK

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1096 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 110  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, babazor, Bing [Bot], Bizans1905, brigand55, faris87, fba, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, hsm35, Hydrozn, ibrahimfbL, ilrimed, küçükçekmeceli, TucoBenedicto, Vandalizm1907, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye