Zaman: 14 Nis 2021, 14:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3362 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 337  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 19:14 
Kullanıcı avatarı

Hakemler tarafından inanılmaz derecede doğranıyoruz. Altay'ın çıkma ihtimaline karşı bizi düşürmek mi istiyorlar bilemiyorum ama 2 İzmir takımını süper ligde görmek istemedikleri kesin. Lig durumuna bağlı ya bizi ya da Altay'ı fena yakacaklar. Burda dursun bu mesaj.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 19:45 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
Hakemler tarafından inanılmaz derecede doğranıyoruz. Altay'ın çıkma ihtimaline karşı bizi düşürmek mi istiyorlar bilemiyorum ama 2 İzmir takımını süper ligde görmek istemedikleri kesin. Lig durumuna bağlı ya bizi ya da Altay'ı fena yakacaklar. Burda dursun bu mesaj.

Sanmam ama varsa öyle bir hesap bu şehir kadar taş düşsün başlarına. Altı İstanbul takımı var, bilinmez ama bu sene bunlardan düşen olmaz. Ptt 1 den İstanbulspor ciddi zorluyor, çıkarsa eder sana yedi. Bundan rahatsız olmayanlar iki İzmir takımından rahatsız oluyorsa alsınlar süper liglerini.
Ha bilinçli doğrandığımız doğru, aksini söyleyen saftır, ama nedenini futbolun tepesinde oturan, yayıncı kuruluş paraları versin diye üç malum takımı çeşitli dalavereler ile eşit puana getirip aklınca ligin al benisini artırmaya çalışan ahlak yoksunu çeteye sormak lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 20:07 
Kullanıcı avatarı

Bende oynanan futbolun fena olmadığı ama tercihlerin yanlış olduğunu düsünüyorum.

Zulcj icin yazmıs bir arkadas 3 gol dısında ne yaptı maç alsın atsın asist yapsın savunma yapmasın bir zahmet.

Bende arkadasa katılıyorum basaksehir ve fenerbahce hatta alanya maçlarından süpriz sonuçlar gelebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 21:58 
Kullanıcı avatarı

Bjk maçında beğenmedim , oyunu verişimizi bi güzel seyretti. Golü yiyince garip değişiklikler yaptı. İlk elin günahı olmaz dedik.

Denizli maçı kadrosu faciaydı hatta kulübe saygısızlık ki herkes 2 maç izleseydin bari hoca dedi. Maçın ilk yarısı bitince çark etti ama iş işten geçti.

Y.Malatya maçında gayet pozitif futbol vardı. 3. gol bi türlü girmeyince jeneriklik yedik.

Gfk maçında ilk 11 i ve ilk yarıdaki futbolu beğendim ve yorumcular da 2. yarı fişi çekeceğimizi düşünüyordu fakat rakibin hamlelerine cevap veremedi, değişikliklerde çok geç kaldı. Üstüne ''var''da tüm incelemeler aleyhimize çıkarken penaltı pozisyonumuz incelenmeden geçiştirildi.

Arkadaşlar özetle durum şudur ki hocaya çoğunluk tepkili fakat Malatya maçındaki aşırı şanssızlık ve son maçtaki hakem kararları kafaları karıştırdı, farklı fikirler çıkardı. Bu şartlarda kulüpten hoca istifa et diye bi refleks henüz çıkmaz. Görünen o ki hocanın ne oynatmak istediği ve bunu başarıp başaramayacağı önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Oyuncularla ilgili olarak; Bjk maçında son 20 dk, Denizli maçında ilk 11 de oyun Yalçını istiyordu ama o tribündeydi!

Son maç 2-0 olmuş son 10 dk Zulj yi oyuna sokuyosun keşke direk çağırıp yüzüne sövseydin!

Gassama yı kazanmaya çalışmasını herşeye rağmen olumlu gördüm zira Paluli tüm ciddiyetine ve konsantrasyonuna rağmen daha yetersiz.

İdeye yi her maç uzatmalarda sokarsan burda da insanlar doğal olarak ''yine iyi kırıştınız hoca'' der.

Bir de kulüple ilgili anlamadığım nokta şu ki anlayan bana izah etsin. Atınç ın sözleşmesi Haziran da bitiyor ve yeni imza atmadı diye bu oyuncudan faydalanılmıyor. Gassama da Haziranda gidiyor fark ne? Biri pahalı biri ucuz diyeyse tam bi salaklık olur zira sahada hangisinin daha faydalı olduğu belli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 22:05 

Yanlış kararlarla kötü parçalardan verim almaya çalışan, iyi parçaları kenarda bozulmaya bırakmış bir takımız.

Erhan Özdestan

Son zamanlarda takım adına sadece bu yıl için değil özellikle son 3 sezonu için söylenilen en iyi sözlerden biri.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 22:06 

extranjero yazdı:
Bjk maçında beğenmedim , oyunu verişimizi bi güzel seyretti. Golü yiyince garip değişiklikler yaptı. İlk elin günahı olmaz dedik.

Denizli maçı kadrosu faciaydı hatta kulübe saygısızlık ki herkes 2 maç izleseydin bari hoca dedi. Maçın ilk yarısı bitince çark etti ama iş işten geçti.

Y.Malatya maçında gayet pozitif futbol vardı. 3. gol bi türlü girmeyince jeneriklik yedik.

Gfk maçında ilk 11 i ve ilk yarıdaki futbolu beğendim ve yorumcular da 2. yarı fişi çekeceğimizi düşünüyordu fakat rakibin hamlelerine cevap veremedi, değişikliklerde çok geç kaldı. Üstüne ''var''da tüm incelemeler aleyhimize çıkarken penaltı pozisyonumuz incelenmeden geçiştirildi.

Arkadaşlar özetle durum şudur ki hocaya çoğunluk tepkili fakat Malatya maçındaki aşırı şanssızlık ve son maçtaki hakem kararları kafaları karıştırdı, farklı fikirler çıkardı. Bu şartlarda kulüpten hoca istifa et diye bi refleks henüz çıkmaz. Görünen o ki hocanın ne oynatmak istediği ve bunu başarıp başaramayacağı önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Oyuncularla ilgili olarak; Bjk maçında son 20 dk, Denizli maçında ilk 11 de oyun Yalçını istiyordu ama o tribündeydi!

Son maç 2-0 olmuş son 10 dk Zulj yi oyuna sokuyosun keşke direk çağırıp yüzüne sövseydin!

Gassama yı kazanmaya çalışmasını herşeye rağmen olumlu gördüm zira Paluli tüm ciddiyetine ve konsantrasyonuna rağmen daha yetersiz.

İdeye yi her maç uzatmalarda sokarsan burda da insanlar doğal olarak ''yine iyi kırıştınız hoca'' der.

Bir de kulüple ilgili anlamadığım nokta şu ki anlayan bana izah etsin. Atınç ın sözleşmesi Haziran da bitiyor ve yeni imza atmadı diye bu oyuncudan faydalanılmıyor. Gassama da Haziranda gidiyor fark ne? Biri pahalı biri ucuz diyeyse tam bi salaklık olur zira sahada hangisinin daha faydalı olduğu belli.
Atınç sözleşme yüzünden oynatılmıyorsa başkan teknik direktöre karışıyor demektir.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 22:08 

Bizim tribün cok duygusal hemen kızıyoruz sonra iyi yanından bakıp aslında iyi oynuyoruz diyoruz
Malatya maçında topu rakip bize verdi al oyna dedi oynadık
Antep oyna dedi oynadık
Önümüzdeki fikstür de göreceğiz kendi yarı alanımızdan top cikarabilecekmiyiz
Sizin dediğiniz şekilde olması icin bu rakipler diğer rakipler gibi önde bastı biz ters toplar atıp baskı yi mi kırdık, kisa paslar ile mi gittik, farklı oyun tarzı mi denedik
Hiçbiri olmadı topu bize verdiler biz top çevirdik bu kadar..

Altay icinde İstanbul spor çıkacağına onlar çıksın lig İstanbul ligine dondu en azından ligde kalırsak doğanlara deplasman yaparız
Az kontenjanla yeriz birbirimizi bilet almak icin :D

Ayricz bu atinc gidiyor da bu titi gitmiyor mu :roll: mintiyi serdi klube :lol: yok mu hiç ışık ölene kadar oynar mi var sözleşmede hava topu alamayan ve hava topuna çıkamayan stoperimiz, o kadar dolmabahcede bileğine bastılar dedim tamam bir ay yok, adamda tik yok benim ayağıma oyle bassalar alçıya gezerim
Bir kaç ay
Düğmeli formamız olsada liseye başlayan talebeler gibi son düğmesine kadar iliklese beyefendi stoper :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2021, 00:07 
Kullanıcı avatarı

Eklemeyi unutmuşum; Alpaslanı önce vezir sonra rezil etmek de ayrı bi amatörlük oldu. Önce 10 tane adamın olduğu mevkiye hepsini çiğneyip aylardır oynamayan “stoperi” koy, sonra bi daha ilk 21 e bile alma.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2021, 00:22 

Örekesine kadar yolu var Alpaslan efendinin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2021, 23:28 
Kullanıcı avatarı

Güzel futbol kaliteli oyuncularla oynanıyor, şu Alanyassporun kurduğu kadroyu, oynadığı oyunu kıskanarak izliyorum her seferinde. Allah bize de böyle kadro kuracak yetkililer , böyle futbol izlettirecek oyuncular nasip etsin inşallah

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3362 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 337  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], DeliMavi, fba, FiqhtClub, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, küçükçekmeceli, locoamigo, ozgurr, Pomak_1925, reblz, smt55, Spanksk, tekyolbesiktas

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye