Zaman: 14 Nis 2021, 14:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3362 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 337  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 22:46 

mahalleçocuğu yazdı:
Ünal Karaman'ın sözleşmesi 30 Haziran 2023 te bitiyor şaka gibi anlaşma , Sepili öpen öpene,bu adam bitmiş küme düşmüş Karabuksporda görev kabul ederek kalibresini belli etmiş bir hoca.Zulju ,iyi kötü gol asist yapan Tripici küsturdü.80li yillarin futbol mantiletisiyle bizi uçuruma sürüklüyor..

Taraftarın yüzde 99'u Ünal Karaman diye tutturdu, yönetime baskı yaptı .Taraftarda çuvaldızı biraz kendine batırsın, taraftarımız bir kısmı futbolu biliyor ama teknik direktör seçiminden hiç anlamıyorlar. Bülent Korkmaz'ı tercih etseydik 4 maçta en az 7 puan almıştı. İlhan Şahin, Mustafa Fedai devam etseydi yine aynı şekilde en az 7 puan alırlardı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 23:14 

arifcaglar yazdı:
mahalleçocuğu yazdı:
Ünal Karaman'ın sözleşmesi 30 Haziran 2023 te bitiyor şaka gibi anlaşma , Sepili öpen öpene,bu adam bitmiş küme düşmüş Karabuksporda görev kabul ederek kalibresini belli etmiş bir hoca.Zulju ,iyi kötü gol asist yapan Tripici küsturdü.80li yillarin futbol mantiletisiyle bizi uçuruma sürüklüyor..

Taraftarın yüzde 99'u Ünal Karaman diye tutturdu, yönetime baskı yaptı .Taraftarda çuvaldızı biraz kendine batırsın, taraftarımız bir kısmı futbolu biliyor ama teknik direktör seçiminden hiç anlamıyorlar. Bülent Korkmaz'ı tercih etseydik 4 maçta en az 7 puan almıştı. İlhan Şahin, Mustafa Fedai devam etseydi yine aynı şekilde en az 7 puan alırlardı.

Sosyal medyayı sadece teknik direktör seçiminde mi dinliyorlar, sosyal medyadan akıl almaları daha kötü değil mi?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 23:25 
Kullanıcı avatarı

Ben de bugün öğrendim, birader söyledi taraftar Ünal ı istedi başkan da getirdi diye. Dedim kimmiş bu taraftar, sen bilmessin ben görüyorum instagram taraftarı dedi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 23:33 

Devre arasında ki kaos ortamını bitirmek için taraftarın sözünü dinlemek zorunda kaldılar diye düşünüyorum. Ama haklısın sosyal medyadan akıl almaları çok daha kötü.

1 ay önce sözünü dinlettiren taraftarın yine harekete geçmesi ve Ünal Karaman'ı istifaya zorlaması gerekiyor ki ben hiç sanmıyorum 2.5 yıllık ücretini bırakıp gitsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 23:59 
Kullanıcı avatarı

Başak maçı ola, hayrola. Ünal hoca saçma salak oyuncu seçimlerinden vazgeçer, satılık hakem görünümlülerin tasmalarını elinde tutanlarda, adil bir maç yönetilmesine izin verirse, bir ihtimal puan alırız. Yoksa yine hoca aramaya başlarız.
Zulj ve Adis ilk onbir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 00:05 

geldiği ilk gün yazacaktım ama belki bu sefer yanılırım diye yazmadım.

ünal karaman gerçekten ortalama seviyede bile değil.

karakteri iyi diyorlar orasını bilemem

ama ondan iyi olan en az 2-3 boşta olan hoca var Türkiyede.

palut ilk gittiginde 2 isim gelmişti aklıma

hikmet karaman mehmet altıparmak

hikmet hoca süperligde bazı takımlarla kanı uyan bir adam ,mehmet hoca ise kasımpasa da iyiydi.

suan bosta olan okan hoca da olabilir tabiki.

suan bi 4-5 hafta daha kalır maglubiyet serisi sürerse belki gönderilir

kazara 1-2 maç kazanırsa devam ederler.

ne diyim Allah sabır versin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 00:14 

Mehmet Sepilin planının devir ile gelir, zarar etmemeyi geçtim, zararın neresinden dönersen kardır olduğunu düşünen var mı? Yani devir edeyim de karı, 0'ı geçtim borcu ile bedelsiz bırakırım diye gibi bir düşencesi var mıdır? Umarım yoktur.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 00:17 

coctayne yazdı:
Ünal hoca 2 deplasmanla başlıyor. Bence 2 de 0 la başlar. Üçüncü maç olan evimizdeki malatya maçında da bir kaza yaşanırsa o zaman buralar karışır şimdiden söyleyelim. Ünal hoca dan çok bişi beklemeyin teknik direktörlük kariyeri başarısızlıklarla dolu !!! Hatta başarısı yok diyebiliriz

Geldiği gün yazmıştım. Bunu yazdım diye küfür bile yedim .mk

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 01:09 
Kullanıcı avatarı

Herkes Ünal Karamana giydirmiş. Ben Ünal Karamanın bize gelmesini en baştan pek de istemeyen bir taraftar olarak görüşümü söylüyorum. Karakter olarak severim ama teknik yönü açısından önceki takımlarındaki taraftarların eleştirileri doğrultusunda çok sıcak bakmadığım bir hocaydı. Şu an şu son 4 sezondaki en pozitif futbolumuzu oynuyoruz. Puanları kaybediyoruz o ayrı. Ama açıkçası böyle bir futbol beklemiyordum ben kendisinden.

Denizlispor maçı dışında tüm maçlarda çok atak, çok pozisyon yakaladık. Şanssızlık rakiplerin vurduğu tüm şutlar gol oluyor neredeyse. Aslına bakarsanız rakiplere doğru dürüst pozisyon bile vermiyoruz.

Ünal hoca gelmeden önceki teknik direktörsüz iki maçımız da zayıf rakiplere karşıydı. Bu sizi aldatmasın.

Yeni Malatya da, Gaziantep de bu ligin iyi takımları ve bu son iki maçın da mutlak hakimi biziz.

Ünal hoca gelirken onu savunacağım aklımın ucundan geçmezdi ama bence 2 3 hafta daha en azından sabretmek lazım. Çünkü takım top oynamaya çalışıyor. Bu alışkanlığı edinirsek zaman içerisinde daha iyi bir Göztepe izleyebiliriz.

Biz değil miydik Göztepeye savunma oyunu yakışmıyor diyen. İşte atak futbol. Tüm spor yorumcuları da son iki maçta Göztepe daha iyi oynuyor rakip bulduğunu atıyor diyor.

İlhan Palut döneminde kötü oynayarak puan alıyorduk, Ünal hocayla iyi oynayarak puan alamıyoruz. Adam geleli 4 hafta oldu daha ve oyunumuzda net bir gelişme var.

Adamın şanssızlığı zor bir fikstüre denk gelmesi ve kalemizde olmadık pozisyonlarda goller görmek.

Taraftarın gazına gelip umarım yollamazlar şu esnada. İki üç hafta daha sabır edilmeli bence.

Yollanırsa Okan hocayı çok isterim. Hep söylerim Okan hoca isteğimi ama ilginç bir şekilde Ünal hocanın beklediğimden iyi top oynattığını görüyorum.

Bu süreçte sadece oyun olarak değil, 4 maçtır hakemler de doğruyor bizi.

Ben artık full savunma oynayan Göztepeyi izlemek istemiyorum. Bence doğru yoldayız. Takım çatır çatır dişe dişe oynuyor. İlhan Palut döneminde orta sahayı geçemiyorduk neredeyse. Kaleye şutumuz yoktu çoğu maçta. Şu maçlarda kaçan gollerle birlikte iptal edilen de çok gollerimiz var. Biraz sabır.

Şu forumda Ünal Karamanı savunacağım aklıma gelemezdi gerçekten hele ki Okan hoca boştayken.

En son Russell35 tarafından 09 Şub 2021, 01:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2021, 01:10 
Kullanıcı avatarı

td ve futbolcu seçimlerinde aslında tam 4 koca senedir aynı kısır döngüleri yaşıyoruz
başkan tamamen iyi niyetli ama heba olan trilyonlardan başka elde birşey yok
burdan şu sonuç çıkıyor; çevresindeki insanlarda yetersiz yada kötü niyetli
bizden daha kısıtlı imkana sahip diğer klüpleri de görüyoruz
doğru futbolcu ve td yi bi şekilde bulup verim alıyorlar
biz alamıyoruz...neden niçin bilmiyorum..
ama bu tabloda olan Göztepemize oluyor
en basitinden,ünal karamanla heba olan koca 4 hafta
2.5 senelik anlaşma yapmadan önce ünal karamanın yetersiz bir hoca olduğunu bilen,söyleyen bir kişi bile yok mu klüpte
velhasıl bizim dümende kaptanda yok rotada yok
rüzgar nereye savurursa

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3362 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 337  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ArmanınPeşinde, Bing [Bot], BVB, DeliMavi, FiqhtClub, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, küçükçekmeceli, MorMenekseler, Pomak_1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye