Zaman: 18 Nis 2021, 12:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 256 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sonraki

Maçı Kim Kazanır
Fenerbahçe 25%  25%  [ 10 ]
Berabere Biter 20%  20%  [ 8 ]
Galatasaray 55%  55%  [ 22 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 24. Hafta | Fenerbahçe 0 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 15:47 

Mostafa Mohamed çok değişik bir oyuncu, adamın boynu standart bir futbolcunun baldırları kadar.

En son bu seviyeye yakın Gomis gelmişti, biçerdöver gibi sürer bu ligi, içeride dışarıda sırtında gezdiremeyeceği bir savunma yok.

En son bi ara Serdar Aziz her topu önüne aldığında 1 saniye önceden çift ayak atlamaya başlamıştı, golü de öyle yediler zaten. :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 16:35 

hantur yazdı:
Biliyorum seviyorsunuz bu adami ama bu adamin akli dengesi yerinde degil, mezcup bir zat.
Doldurusa getiryorsúnuz, gaz veriyorsunuz. Eglencenizi geciyorsunuz da, orda cebinden sustalisini cikarip Albayrak'a saplasaydi, kim verecekti bunun hesabini?
Cok tehlileki.

Yok ben hiç sevmem Rambo'yu, bilakis utanırım ondan

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 16:47 

Bu Kadıköy ve seri işinin 2011'de başlayan beraberliklerle zaten anlamını kaybettiğini düşünüyordum. O yüzden geçen seneki maç beni çok etkilememişti aslında ama bu yenilgiye baya üzüldüğümü söyleyebilirim. Derbi kaybedebilirsin ama bu maç sadece 3 puanlık bir derbi değildi. En tehlikeli rakibinle puan farkını 6'ya çıkartıp ikili averajı da alarak 6.5 puan öne geçtiğin bir senaryo oluşacaktı. Onun yerine hem maçı kaybettin hem moralin bozuldu hem ikili averajı kaybettin. Bugün Beşiktaş'da kazanırsa sezon bu hafta itibariyle en baştan başlıyor diye düşünebiliriz.

Maça gelirsek maç önü herkesin tahmin edebileceği gibi Fenerbahçe geçiş oyunu oynamaya Galatasaray'da topu kontrol eden taraf olmaya çalıştı. Bana göre iki tarafın da senaryosu işliyordu. Fenerbahçe'nin pozisyon olarak biraz daha üstünlüğü vardı diyebiliriz. Maç buram buram beraberlik kokarken Galatasaray'ın golü geldi. Fenerbahçe'yi eleştirmem gerekirse rakibin iyi yaptığı iş zaten topla oynamak. Galatasaray'ın hazır olmayacağı nasıl oynayacağını daha az bildiği oyun senin topa hükmettiğin oyun olurdu. Topu Galatasaray'a bu kadar bırakmak nispeten rahat bir maç oynamalarını sağladı. Futbol bu ama işte Samatta'nın kafası mucizevi bir şekilde Muslera'nın koluna çarpmasa bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık. Hesap kitap bir yere kadar bu oyunda.

Cüneyt Çakır artık lütfen şu maçlara atanmasın. VAR hakkında da ofsayt olan pozisyonlarla ilgili diğer liglerde oynanan 5D çizim işi getirilmeyecekse ofsayta hiç bakmasınlar daha iyi. Manipülasyona oldukça açık bir durum var ve güvenilirliklerini tamamen kaybettiler. Ozan'ın golü nasıl ofsayt hadi ofsayt 20 saniyede çizilmiş uyduruk bir çizgiyle buna nasıl karar verdiler inanılır gibi değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 17:59 
Kullanıcı avatarı

hepinandık yazdı:
herkes ne kadar rahat hakeme değinen bile yok burda hakemle yatıp hakemle kalkan tipler geniş geniş galibiyete seviniyor. attığımız golün ofsayt diye piç edilmesine değinen yok.erol buluttada iş yok doğru düzgün değinmedi bile bu konuya aksi durumda olsa fatih terimin ağlamaları sel olmuş gitmişti. alın hayrını görün hakemle gelen bedava galibiyetin haram olsun

Attığınız gol offsayt zaten

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 18:09 
Kullanıcı avatarı

hepinandık yazdı:
herkes ne kadar rahat hakeme değinen bile yok burda hakemle yatıp hakemle kalkan tipler geniş geniş galibiyete seviniyor. attığımız golün ofsayt diye piç edilmesine değinen yok.erol buluttada iş yok doğru düzgün değinmedi bile bu konuya aksi durumda olsa fatih terimin ağlamaları sel olmuş gitmişti. alın hayrını görün hakemle gelen bedava galibiyetin haram olsun
Gol ofsayt zaten ve bir penaltimiz verilmedi canerinde kirmizi karti verilmedi ne anlatiyorsun hayretsin

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 18:11 

Tüm Fenerbahçe camiası oturup,bu takım nasıl savunma oynar aga demesi, Erol Bulut'tan hesap sorması lazım.

Thiam gibi formda adam kenardayken Cisse& Sinan Gümüş hamleleri de çok enteresandı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 18:14 
Kullanıcı avatarı

5D çizimi getirseler o çizim programının sahibini fetöcü ilan etmeniz 3 bilemedin 5 maç sürer. geçen sene hakemin doğru karar verdiği pozisyonlarda bile kural hatası itirazı yapıyordunuz, her maç 1 penaltınız verilmiyordu hatta 3 penaltı falan diye itiraz ettiğiniz maçlar var. bu sene top valencia nın koluna çarptı itiraz ettiniz çarpmadı diye, misal geçen haftalarda FB yöneticisi çıkmış rizesporlu futbolcu kırmızı kart görmeliydi mağdur taraf biziz diye açıklama yapıyordu kazandığı maçtan sonra. Galatasaray hakeme itiraz ederken gülme emojisi paylaşıyorsunuz, Beşiktaş hakeme itiraz ederken ali koç çıkıyor hakemler böyle yönetirse şampiyon oluruz diyor dalga geçer gibi. daha bir sürü örnek sayılır da bir kere hak olana itiraz edin bir kere adaletli olun. itiraz ettiğiniz konuların çoğunluğunda haksızsınız. sırf işinize öyle geliyor diye bir karar bekliyorsunuz gelmeyince de sanki size haksızlık yapılıyormuş gibi algı oluşturmaya çalışıyorsunuz. o yüzden yıllardır kamuoyu oluşturamıyorsunuz. ya şu ülkede ofsayt çizgilerini beinsport çalışanlarının(hande s) çizdiğini sanan yüzbinler var. daha yeni bir futbolcunun götü büyütüldü diye twitterda konuşuldu. geçen senede limitleri aştınız ceza yok bu senede sokarız limite diye devam ediyorsunuz kimse size ses çıkaramıyor, seyircisiz maçta tff hilesiyle seyirciyle doldurdunuz şunu Türkiyede yapacak 2. bir kulüp yok bu hak sadece size tanınıyor, başkanınız tff ve mhk başkanı ile gizli toplantıda yakalandı yine bir şey olmadı. Türkiyenin en zengin camiasısınız alın görüntüleri yurt dışında aynı sistemlerde ofsayt var mı yok mu çizgileri tekrar çizdirtin bizde bilelim 2 cm ofsayt mıymış 3 cm değilmiymiş.

arka sayfalarda parçalıaşk paylaşmış ben tekrar paylaşayım, şu fotoğraftaki GS futbolcuyu temsil eden kırmızı çizgiyi sil ofsayt mı diye bak 1 kişi ofsayt demez ama ofsayt işte.

https://www.tribundergi.com/forum/download/file.php?id=115041&mode=view

ofsayt pozisyonları tartışılırken kameranın tam hizada yada 3-4 metre sağda solda olması bile insanın gözünü yanıltabiliyorken siz kale arkası görüntüsüyle pozisyon ofsayt değil diyorsunuz ve buna insanların inanmasını bekliyorsunuz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 19:11 

ya bizim ofsayt paylasimi cok zorlama, komik.
muhtemelen onlarda herkes gibi ileriye yatirim yapiyor. digerleri cikip konusuyor, sosyal medyadan paylasim ustune paylasim yapiyor. bazen altta kalmamak icin yaparsin bu tarz seyleri. bizimki de ondan heralde, neyse.
belki paranoyaklik ama ben de isin var kisminda biseyler dondugune inaniyorum.

yalniz, arkadasim bu is tamamen karsi tarafla mucadeleden gecmiyor. sen ne oynuosun, sahada ne izletiyosun derler adama.
futbol futbol degil, kim daha cok agliyora dondu olay. bunu tum camialar icin soyluyorum.

eskiden bi kac buyugumuz zamaninda soyle x takimliydim ama artik pek takip etmiyorum dediginde cok yadirgardim. bi sure daha boyle devam ederse onlar gibi olmaktan korkuyorum.
hersey gibi bu oyunda boktanlasti. avrupa geyigi yapmak istemiyorum da, kendimiz calip kendimiz oynuyoruz. herifler gelip gidip icimizden geciyor.
isin tribun boyutu da yok ne zamandir. sayip sovup kendimizce aksiyonlara girerek terapi olusturuyoduk. ne bileyim kadikoy'de gsaray yenilgisi bile en fazla bi kac saat koymaya basladi.
yenip, yenilmesi veya sampiyonlugu bi yana isin keyif boyutu oldu can cekisiyor, ona uzuluyorum.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2021, 23:15 

Fb camiasını bir konuda çok takdir ediyorum. Galip gelinen derbilerden sonra çok yaratıcı şeyler üretip hemen piyasaya sürüyorlar mesela bu diğer takımlarda yok store konusunda Fb kulübünün eline kimse su dökemez dün maçı Fb kazansaydı şu an store üzerinden çok ciddi gelir elde etmişlerdi..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 00:24 
Kullanıcı avatarı

fenerbahce camiası olsun taraftarı olsun özeleştriyi bir defa bile yapamayan bir grub resmen. Hakem diyorlar geceden beri yahu ilk devre donk un penaltıyı verse bu maç ilk devreden biterdi. serdar kartsız kapattı canerin kırmızıyı es geçti. bir hafta öncesine dönelm hatayda verilmeyen net hatay penaltısı var 0-0 ken.

rezalet futbolu görmeyip sürekli aman hakem hatası aman yayıncı kuruluşa sığınıyorlar, siz daha çok üzülürsünüz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 256 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burri, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, kasadaparayok, network

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye