Zaman: 19 Nis 2021, 15:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 100 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 22.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 12:14 
Kullanıcı avatarı

Edit: Şu topice girip, iki cümle yazıp sırf polemik olsun diye germeyin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 12:53 

Ben polemik olsun diye yazmadim en yakın örnek Hatay Sivas ve Göztepe maçlarıydi mesajimi silen moderatore selam olsun ayni gorev aşkını Galatasaray maç başlıklarında göremiyoruz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 14:29 

Maçın başında baskı yiyebiliriz, hatta gol de yiyebiliriz ama ikinci devrenin ortalarına kadar maça ortak oluruz. Asıl sıkıntı son yarım saat. Bizim en büyük handikapımız yedek kulübesinin zayıflığı. Parmak ve Ömür’ün son sakatlıkları ile birlikte zaten dar olan kadro çok kötü bir hal aldı. Yusuf Sarı ve Afobe dışında oyuna sonradan dahil edilecek hücum oyuncusu yok, bunlar da zaten maçın kaderini değiştirmekten uzak isimler. Eskaza önde olsan ne skoru tutacak ne kontraya çıkabilecek oyuncu yok kulübede.

Beşiktaş’ın kulübe kalitesi gayet iyi. Göztepe maçının ikinci yarısında dorukhan, gökhan, nkodou, ljajic gibi her biri skoru değiştirecek isimleri oyuna sokup sonucunu aldılar. Larin ve Aboubakar gibi formda iki oyuncu dışında skor üretebilecek 5-6 oyuncuları var. Maç daha önceki bjk ts maçları gibi yüksek tempoda oynanırsa Beşiktaş’ın lehine olur.

Velhasıl, bizim bu maçı kazanmamız zor. En azından oyuna sonraki müdahaleler ile çok zor. O yüzden ya düşük tempo, karambole gol ile kısır geçen bir maç lazım.ya da kora kor mücadele ettiğimiz dakikalarda golü bulup kontra kovalayarak maçı erkenden bitirmek lazım. İkisi de zor ihtimal. O yüzden en gerçekçi beklenti beraberlik olmalı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 16:05 

pcinho32 yazdı:
Ben polemik olsun diye yazmadim en yakın örnek Hatay Sivas ve Göztepe maçlarıydi mesajimi silen moderatore selam olsun ayni gorev aşkını Galatasaray maç başlıklarında göremiyoruz.

En yakın örneği dün akşam yaşadık dostum.Maçın kilidi net ofsayt golüyle açıldı ki, o dakkaya kada Antep daha etkili oynuyordu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 16:12 

faris87 yazdı:
pcinho32 yazdı:

En yakın örneği dün akşam yaşadık dostum.Maçın kilidi net ofsayt golüyle açıldı ki, o dakkaya kada Antep daha etkili oynuyordu.

Bence Sivas maçındaki taç kadar net bir pozisyon değildi kilit açmak için ama neyse

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2021, 23:40 

Hakemin konuşulmadığı hakedenin kazanacağı bir maç olsun inşallah. Vurduğun gol olsun Beşiktaş'ım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 12:40 
Kullanıcı avatarı

son 4-5 senedir ligdeki en heyecanlı ve kalitesi yüksek maçlar bjk-ts maçları oluyor. eminimki yine güzel bi maç olacak.

skoru kestirmek güç, her iki takımında sağlam artıları var. berat, ekuban ve nwakaeme'nin performansları belirleyici olacak bizim adımıza. umarım bakasetas'ı da son 20-25 dk izleriz.

1-0 olsun, bizim olsun.
başarılar Karadeniz Fırtınası

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 14:51 
Kullanıcı avatarı

her iki takıma da başarılar dilerim, umarım keyifli ve bol gollü bir müsabaka olur.

maç esnasında arkadan müdahale, yatarak müdahale, açılan kol, isabet etmeyen kafa ve sıçrayıp yere düşerken bacakları toplayamayıp(çünkü futbolcu dediğin cambaz gibi bir şey) ayağın bileğin üstüne düşme suretiyle kırmızı kart görmesi gerektiği "iddia edilen" ancak hakem tarafından kollanacak beşiktaşlı futbolcular:
* ghezzal
* mensah
ve nskala (oynarsa) olacak diyorum!
yedek: rosier

-ofsayt pozisyonlarının da -/+2.5 santime kadar yolu var, o konuda iddiaya girmiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 15:55 
Kullanıcı avatarı

Oyunun hakimi her türlü bizde olur. Onda bir sorun yok. Burada kilit olan rakibin Nwaekame'ye atacağı topları toparlamak. Muhtemelen savunmanın arkasına sarsık toplarla pozisyona girmeye çalışacaklar. Savunmayı çok çıkartmamak lazım.

Ljajic mi yoksa Mensah mı başlamalı derseniz kesinlikle Ljajic derim. Bu sezon Mensah'ın katkısı çok ama Ljajic en azından bu maçın ilk yarısı sahada olmalı. Duruma göre 2.yarı Mensah girer. Bir 45 dakika görelim neler yapabilecek.

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2021, 19:20 
Kullanıcı avatarı

Güzel maç oluyor,

İki takımda birer zorunlu oyuncu değişikliği yaptı.

Baker ile çok net kaçırdı Trabzonspor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 100 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ArmanınPeşinde, Bazzinga, Bing [Bot], Ftorres35, gattegoria, Gem, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Majestic-12 [Bot], MorMenekseler, Moskov1925, Pomak_1925, Ressambob, Spanksk, Tantana, Telsizler, USAKSPOR64

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye