Zaman: 28 Şub 2021, 03:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3093 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 310  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 17:16 
Kullanıcı avatarı

nacnacnac yazdı:
Sular durulmuşken, olumsuzluk yaymak istemem ama Mehmet Sepil ve Ünal Karaman'ın röportajını arka arkaya izleyince bende şöyle bir izlenim oluştu. Sanki Ünal Karaman İlhan Şahin ile aynı anda antrenör olacakmış gibi veya İlhan Şahin i yetiştirmesi için getirilmiş gibi geldi bana. Ben kendi adıma ileriye yönelik şöyle bir senaryo bekliyorum. Hafta sayısı vermeyeyim ama Ünal Karaman başarısız olur. İlhan Şahin yeteri kadar pişti takımın başına o geçsin denir ve kendisiyle profesyonel TD sözleşmesi imzalanır. Bu benim şahsi görüşüm herhangi bir duyum falan değil. Neyse bekleyelim görelim. Beklentiyi yükseltmeden bekleyelim.

Böyle olacak olsa 2,5 senelik sözleşme imzalamazlar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 04:06 

Iyi bir hava form yakalamis liderliğine kosan takımlardan puan almak daha zor oluyor
Ilk xsene seyrantepeye gittik terimin ilk maçına denk geldik hava değişmiş dolu tribunlere oynadık
İki sene önce ersunla hava yakaladılar Kadıköy'de yükselen trafiğe denk geldik
Simdi ise form yakalamış baska İstanbul takımı için dolmabahceye gidiyoruz
Su durumda puan çıkarmamak kayıp sayılmaz kendi evinde hatayı gumrugu Antalyayi yenememek gibi eksi yazmaz
Ünal hocaya eksi yazmaz
Denizli maçında yenilecegimizi düşünmüyorum
Düşme potasında iyi kotu biraz kredimiz var kotu senaryoda cepten yemis oluruz

ama şundan eminim herkesin gördüğü tv yorumcuları bile isyan ettiği verilmeyen penaltilarimiz aleyhimize verilen penaltılarda masaya vuracak bir hoca var, mağlup olduğunda salak salak gülerek demeç vermek yerine özelestiri yapacak biri var
Komisyonculari tam olmasa da engelleyebilecek hoca var
Seneye futbolu bırakacak 35 yas adamlar ile günü kurtarmaya koltuğu saglam olsun daha güçlü sözleşmeye imza atmak için ( ilk sene tamerin yaptigi) gencleri oynatmayacak biri değil
Taktik beklentim yok eldeki kadro ve sepille ne Avrupaya gideriz ne de ilk beşe

Iyi bir yapılanma uzun süredir birlikte oynayan takım ve iyi topcularla olur (pahalı degil) bizde bunlarda yok ne yazık,
olası yıllık bir başarı ertesi sene de takim toparlayamiyor örnekler mevcut

Ünal hoca ile iyi yapılanma gencleri kazanarak iki sene sonra yukari hedeflenebilir
O zamana kadar ligde kalmak kafi..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 12:41 

Ben de Ünal hocayla iyi bir yapılandırma olacapını düşünüyorum.
Ligde ki takımların yaş ortalamasına bakarsak en genç 3. Takımız ( 25.7) (1-Trabzon, 2-Ankaragücü)
Bu sezon sonu yaş olarak ortalamanın üzerinde olan çoğu topçunun sözleşmesi bitiyor ve başkanın sözleşme yenileyeceğini düşünmüyorum.
Titi, Berkan, Gassama, Napo ile sözleşme yenilenmez. Yerlerine gelecekler elbette belli değil ama 25 yaş civarı olacağını tahmin ediyorum. Takımda yaşı büyük bir tek İdeye (32) kalıyor, diğerleri 30 yaş altı.

Merak ettim de tekrar baktım geçen senenin en yaşlı takımı bizmişiz.

En son hkn_1925 tarafından 23 Oca 2021, 14:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 13:59 
Kullanıcı avatarı

Bandırma-Ümraniye maçını seyrederken Göktuğ kadroda mı diye baktım, değilmiş. Transfermarkt'a baktım, geri gönderilmiş, yani Ümraniye'de de tutunamamış. Göktuğ 25 yaşında ve ona tavsiyem, yol yakın iken futbol sevdasını bırakması, kendisine farklı bi meslek seçsin -tabii bu yaştan sonra hangi işi kendisine meslek olarak benimser o ayrı- Futbolda olmayacak, olmayacağı yıllar öncesinden belliydi, biz Göztepe taraftarları sayesinde öyle zannetti, ama olmadı, geçmiş olsun.

https://www.transfermarkt.com.tr/goktug ... id/3053236

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 14:38 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Bandırma-Ümraniye maçını seyrederken Göktuğ kadroda mı diye baktım, değilmiş. Transfermarkt'a baktım, geri gönderilmiş, yani Ümraniye'de de tutunamamış. Göktuğ 25 yaşında ve ona tavsiyem, yol yakın iken futbol sevdasını bırakması, kendisine farklı bi meslek seçsin -tabii bu yaştan sonra hangi işi kendisine meslek olarak benimser o ayrı- Futbolda olmayacak, olmayacağı yıllar öncesinden belliydi, biz Göztepe taraftarları sayesinde öyle zannetti, ama olmadı, geçmiş olsun.

https://www.transfermarkt.com.tr/goktug ... id/3053236

2012'de profesyonel olmuş bizde, o günden beri birgüzel yattı zaten. Ben de çok istemiştim olmasını ama kendisi yıllarca yedek kalmayı kabüllenerek geliştirmedi kendini konfor alanından çıkmadı. Basit bir hesapla her sene ortalama 100 bin alsa ki daha fazladır şampiyonluk primleri maç başı vs. derken Herhangi üniversite okumuş maaşlı birinin hayatı boyunca kazanamayacağı paraları aldı 25 yaşında ve hiçbirşey yapmadan.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 15:37 

sepil bey papatya bey konuşulurlarken yanında duran arkadaş kimdi? neciydi? bir gelişme olursa haber veriniz lütfen sepilcim. Hani müşteriyi bilgilendirmek de önemlidir. Sizin görüşünüze göre.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 15:46 
Kullanıcı avatarı

Göktuğ'u bizdeyken çok eleştirdim de; futbolu niye bıraksın.

Isınmadan maça girip aklını orada bıraktığı gün kariyer hedefi belli oldu: Sinan Ören. Üç aşağı beş yukarı aynı doğrultuda ilerliyor işte.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 15:48 

Daha öncede yazdim konu açılmışken tekrar edeyim.
Kalecilikte fizik çok önemli, Göktürk Allah vergisi bir fiziği var
Kredisi dusuk bizim tribün için bile anlayış ve kredi inanılmaz verildi
Iyi kalecilerin arkasında yedek kaldi ki öğreneceği cok şey vardı
Kokan akan soyunma odaları yerine ortalama üzerinde statlarda sahalarda oynadı
Ama mental olarak kendini hiç gelistirmedi
İrfancan hatalı goller yedi iki dakika sonra yüzde yüz çıkardı akli pozisyonda kalmadı
Göktug gol yer akli o maç değil haftalarca orada kalır.

Hersey varken mental olarak bir aşama yoksa olmuyor bu kaleci icinde oyle golu kaçıran futbolcu icinde oyle maci yöneten hakem icinde geçerli

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 15:53 

hkn_1925 yazdı:
Ben de Ünal hocayla iyi bir yapılandırma olacapını düşünüyorum.
Ligde ki takımların yaş ortalamasına bakarsak en genç 3. Takımız ( 25.7) (1-Trabzon, 2-Ankaragücü)
Bu sezon sonu yaş olarak ortalamanın üzerinde olan çoğu topçunun sözleşmesi bitiyor ve başkanın sözleşme yenileyeceğini düşünmüyorum.
Titi, Berkan, Gassama, Napo ile sözleşme yenilenmez. Yerlerine gelecekler elbette belli değil ama 25 yaş civarı olacağını tahmin ediyorum. Takımda yaşı büyük bir tek İdeye (32) kalıyor, diğerleri 30 yaş altı.

Merak ettim de tekrar baktım geçen senenin en yaşlı takımı bizmişiz.
Sezon başından 31 Aralık 2020'ye kadar oynanan maçlarla beraber çıkan kadro giren oyuncular vs ile ligin en genç 6.kadrosuyuz 27.7, aslında yine genç kadro değil 1 yaş düşürebilsek ideal olur.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 16:12 
Kullanıcı avatarı

Genç kadro olması da çok iyi bir şey değil. Önemli olan takımda bunun dengesini tutturmak, tecrübeli oyuncularla genç oyuncuları harmanlamak. Bir oyuncu sırf yaşı genç diye oynamamalı, iyi futbolcu kaliteli futbolcu oynasın yaşın önemi yok. 30 yaş üstü kaliteli adamlar da lazım Demba Ba 33 yaşında geldi müthiş katkı verdi 2. ligde Ertuğrul Arslan 35 yaşında orta sahada dinamo gibi koşturuyordu kalitesiyle şampiyonluğa direkt katkı verdi. Göktuğ genç diye yıllarca sabrettik noldu iyi futbolcu sahaya çıktı mı kalitesini gösteriyor işte İrfan Can Eğribayat örneği ortada o da genç o da genç.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3093 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 310  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye