Zaman: 08 Mar 2021, 23:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 20.Hafta | Karagümrük 1 - Beşiktaş 4
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 03:43 
Kullanıcı avatarı

bugün 14 oyuncu kullandik ve hepsi ayni performansi verdi, mactan herhangi bir 10-15dk secin, hepsinde ayni oyunu oynadi takim, inanilmaz bir sey; sergen geldiginden beri en iyi 2-3 macindan biri, bence hala en iyileri gecen seneki ibb ve trabzon maclari, ama bu mac tam belli bir olgunluga gelmis takimin maciydi, sahadaki görüntü 90dk biz 13, rakip 10 kisi oynuyor gibiydi ve giren, cikan, skor hicbir sey degistirmedi

karagümrük eksik, dogrudur, belki tam kadro olsa macin gidisati ya da skor böyle olmayacakti, ama bu bizim almanligimizi degistirmiyor; sergenle bunun yanyana gelecegini hayal bile edemezdim, ama kendisi matthäus'u götüne takip gezdirmis de bir insan

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 08:13 
Kullanıcı avatarı

sergenin oyuncularında giren çıkan fark ettirmiyor oyun olarak.

buarada avcı tazminatının faiziyle istediği haberini okudum. hakikatten bu adamda ahlak yok. fikret tapuyu vermiş gelen giden oyunculara zaten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 08:13 

Öncelikle Beşiktaş'ı tebrik ederim. Beşiktaş çok iyi biz çok kötüydük. Bu sezon ilk defa kendi sahasına kapanan bir Karagümrük vardı sahada. Biglia nin olmayışı büyük eksiklik takımda. Oyunu ileriye taşıyacak bir oyuncuya daha ihtiyacımız var onun olmadığı zamanlar. Tabiki birde forvet.
Dünkü yenilgi Şenol hoca ya ve veremli Koray a yazar.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 08:22 

maşallah, suphanallah :D

sezona çok kötü başlayıp şu aşamayı görmek gerçekten inanılır gibi değil, Sergen'i sezon başı çok eleştiriyordum welington ve nskala transferinden dolayı ancak şu aşamada yarattığı kadro adeleti takdire şayan, her futbolcu birbiri için oynuyor ve kenetleniyor, uzun bir süredir takımdaşlık duygusunun bu kadar yüksek olduğu bir dönem hatırlamıyorum

layiçin dün sayılmayan golündeki sevinç ve omuzlara alınması takım ruhunu direkt ortaya koyuyor, dün orhan yıldırım basın toplantısında " saat gibi çalışan bir Beşiktaş var, yeni transferler takımı bozar mı ? " diye sordui Sergen'e, .. ortada transfer mi var ki geçelim bu soruyu diye topu doksana taktı :) hulk u istediğinden bahsetti, 1-2 doğru takviyeyle şampiyon olma ihtimalimiz çok yüksek, bu sezon daha şimdiden unutulmazlar arasına girdi bizim için, umarım sonu güzel biter. Devre arası olmaması da belki avantajımıza bu sene, hazır winner modu açılmışken sonuna kadar böyle gidilmesini bekliyor insan, ama lig daha uzun, her an herşey olabilir ..şimdilik çok iyi gidiyoruz..helal olsun çocuklar, helal sana Sergen Yalçın ..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 09:34 
Kullanıcı avatarı

Güzel oyun ve skor. ben çok daha zor olur diye düşünmüştüm. mutlaka yinede 2 transfer şart diye düşünüyorum. Karagümrük için de hafta içi Ramazan ile yolların ayrılmasına şaşırdım. bence çok verim veren yetenekli bi isimdi. Karagümrük mutlaka ilk 5 içinde yer alacaktır...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], extranjero, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, pirlo35, Susuzdede35, taktikçi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye