Zaman: 06 Mar 2021, 18:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 947 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 95  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları l 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:52 
Kullanıcı avatarı

Twentede ilk yarı oynayamayip geri dönmüş. Fa cup maçında 1 gol 1 asist yapmış. Bence boş yere şişiriyor kadroyu GS. Kerem'e şans vermiyorken bunun da akıbeti pek farklı olmaz. Ayrıca brentford ihtiyacı olmasa geri çağırmazdı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 22:00 

Lular yazdı:
Türkiye’ye geliyorsa kime gelirse gelsin çokta iyi gitmiyor kariyeri sanırım.Hollanda’dan İngiltere 2.Lig’e 6m euro’ya transfer yapıp orada dahi kalamayıp buraya yolu düşüyorsa ters giden bir şeyler olduğu kesin.Trabzonsporluydu bu çocuk heralde İngiltere öncesi bayağı uğraşmıştık ama olmadı.Bakalım kariyeri nasıl yol alacak.

Halil iyidir kötüdur bilemem ben izlemedim neticede rotasyon oyuncusu olacak ama 6 m nerden cikti ? Elinizin altında internet var birsey yazarken arastirin

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Transfer Dedikoduları l 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 22:13 

Kaça gitti Brendford’a ben öyle biliyorum.bizimle adı geçtiği yaz sonunda gitti.

Antalyaspor aynı şeyi diyoruz işte cümleyi yanlış kurdum sanırım.kaliteli bir lige gitti fakat tutunamadı orada.O ligden taliplisi de çıkmadı Türkiye’ye geliyor.Bu bir düşüştür.oradaki ‘dahi’ yanlış oldu haklısın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 23:13 

Onyekuru KAP geldi hayırlı olsun bu sene de Kadıköy turu atar diye düşünüyorum :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 19:28 

Muslera'nın dönmesi yetmiyormuş gibi Onyekuru'da dönmüş.. Süper Lig izlenmez artık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 21:09 
Kullanıcı avatarı

Simone Zaza :arrow: Galatasaray

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 21:29 
Kullanıcı avatarı

Bright Osayi-Samuel'i de yaza kalmadan kadroya katmayı başardık. Şu ana kadar yapılan transferler Attila Szalai, Osayi ve Mesut Özil. Aslında defanstaki "baba stoper" eksikliği dolmadı ama belli ki bu sene zar atmayı tercih ediyorlar, öyle olsun. Bir santrafor alındığında bizim kadro eksiksiz olacak. Kenarda hoca olsa şampiyonluğun açık ara favorisiydik. Şu halde yine de Mesut ve Osayi beklediğimiz katkıyı verirse farklı bir Fenerbahçe göreceğiz ikinci yarıda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 23:00 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe nasıl bu kadar masraf yapabiliyor? FFP kıskacı veya TFF limitleri yok muydu, yoksa esneme mi oldu? Hepsini geçtim, ortada bir taraftar geliri yokken.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 23:07 
Kullanıcı avatarı

Costantin Budescu :arrow: Kayserispor
Antonio Colak :arrow: Kayserispor
Ikiside oyuncular tmm kulupleriyle son görüşmeler yapılıyor

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 23:29 
Kullanıcı avatarı

kenzel yazdı:
Fenerbahçe nasıl bu kadar masraf yapabiliyor? FFP kıskacı veya TFF limitleri yok muydu, yoksa esneme mi oldu? Hepsini geçtim, ortada bir taraftar geliri yokken.

Pek bonservis ödemeden yapıyoruz transferleri, biraz da o yüzden çoğu karavana oluyor çünkü hepsi riskli transferler. Bu devre arası için söylemiyorum bence iyi geçirdik, santraforun da ademi/cisse'nin gitmesiyle mümkün olacağı söyleniyor ama yaz dönemindekiler özellikle riskliydi. Bonservisi en yüksek olanlardan Samatta'yı kiraladık şimdilik, sene sonu zorunlu olarak alacağız. Perotti ile belirli bir maça çıkmadıkça çok cüzzi bir maaş ödenecek şekilde sözleşme imzalandı. Cisse, Thiam bedelsiz geldi. Caner, Gökhan bedelsiz geldi. Novak bedelsiz geldi. Yaz dönemi böyleydi genel olarak, tabi Vedat'tan gelen ciddi bir para da var. En yüksek bonservis Tisserand'a ödendi o da 4 milyon euro.

Bu transfer döneminde, Mesut zaten bedelsiz. Osayi ile önce pre-contract imzalandı yaza sözleşmesi bitiyordu. Sonrasında devre arasında getirmek için pazarlığa başlandı. QPR 750 bin Euro istiyordu bizimkiler 400 bin euro veriyordu. Anlaşıldığına göre bir orta nokta bulunmuş. Szalai'nin bonservisine de 2 milyon euro ödenmiş. Yönetim mali olarak işleri yoluna koyma yolunda Fener'de. Bu sene şampiyon olursak düze çıkarız. Olamazsak Warren Buffet, Daron Acemoğlu ve Adam Smith bir araya gelse işimiz zor :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 947 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 95  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, beşnumara, Bing [Bot], Bizans1905, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, Lusage, Milat1914, muhalif55, tekyolbesiktas, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye