Zaman: 16 Nis 2021, 11:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3365 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 337  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 18:10 

coctayne yazdı:
pirlo35 yazdı:
cilerme ile sozlesme fesh edilmis. hani bonservis aliyorduk?

Guilherme nin sözleşmesinde belli bir ücret karşılığı bomservisini alır maddesi vardı. Onu kullandı. Bonservis dedikleri o yani. Kulüp o ücret karşılığında bonservisini verdi guilhermenin. Yani kasaya giren bir para var.
Niye açıklamadı acaba şeffaf olmayan kulübümüz, Wilzcek'de açıklama yapıldı sadece.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 18:15 

Guilherme nin sözleşmesinde belli bir ücret karşılığı bomservisini alır maddesi vardı. Onu kullandı. Bonservis dedikleri o yani. Kulüp o ücret karşılığında bonservisini verdi guilhermenin. Yani kasaya giren bir para var.[/quote]Niye açıklamadı acaba şeffaf olmayan kulübümüz, Wilzcek'de açıklama yapıldı sadece.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote]
Ne zaman açıklandı ki ? Ödediğimiz bonservis veya yıllık ücret ne zaman açıklandı ? Trabzon kapa açıklama yapmasa diabate nin maliyetide belli değildi. Trabzon ücretinin yarısını kendi karşılayıp kiralama bedeli de almayacakmış. Bunu bizim kulüp değil trabzon açıkladığı için biliyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 18:37 
Kullanıcı avatarı

ben buna gaz alma operasyonu diyorum. adis'te wilçek'de benservis carsaf carsaf aciklaniyordu. cilerme en fazla alacaklarindan vazgecmistir o da 500 bin euro degildir. adam resmen kulubu ziplama rampasi olarak kullandi biz yine elimis bos kaldik

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 18:58 

irfancan-megyeri-arda
paluli-kerim-gassama(gidici)
berkan-burekovic
marko-titi-atınç-alpaslan-alper
esiti*-yalçın-kubilay-tolga
obinna-soner-zulj-efe-metin
mossoro(gidici)
zlatko-beykan-batuhan-burak (3 tane b ile başlayan arkadaşların yerine 1 tane sadece 1 tane iyi bir kanat alsaydık keşke sezon başı)
halil-diabate-tibet-yılmaz
cherif-napo-çöp

muhtemel son durum bu. Diabate solda da oynayabilir. Sadece orjin yeri sağ açıkmış ondan öyle yazdım. Mossoro gitti. Gassama gidici. Keşke napo-tripic ve ideyeden kurtulup bir sağ bek ve forvet alabilseydik. Daha 10 gün var gerçi nasip biz son günü severiz. Hamidou Keyta haberi vardı ama dedikodu olarak kaldı herhalde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:05 

coctayne yazdı:
Guilherme nin sözleşmesinde belli bir ücret karşılığı bomservisini alır maddesi vardı. Onu kullandı. Bonservis dedikleri o yani. Kulüp o ücret karşılığında bonservisini verdi guilhermenin. Yani kasaya giren bir para var.
Niye açıklamadı acaba şeffaf olmayan kulübümüz, Wilzcek'de açıklama yapıldı sadece.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote]
Ne zaman açıklandı ki ? Ödediğimiz bonservis veya yıllık ücret ne zaman açıklandı ? Trabzon kapa açıklama yapmasa diabate nin maliyetide belli değildi. Trabzon ücretinin yarısını kendi karşılayıp kiralama bedeli de almayacakmış. Bunu bizim kulüp değil trabzon açıkladığı için biliyoruz.[/quote]
Sadece Wilzcek giderken açıklandı, yine diyorum bilançolar da açıklanmalı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:39 
Kullanıcı avatarı

pirlo35 yazdı:
ben buna gaz alma operasyonu diyorum. adis'te wilçek'de benservis carsaf carsaf aciklaniyordu. cilerme en fazla alacaklarindan vazgecmistir o da 500 bin euro degildir. adam resmen kulubu ziplama rampasi olarak kullandi biz yine elimis bos kaldik

Çok iddialı yazmışsın ama Giulherme sıradan bir oyuncu değil. Türkiye’deki tüm sözleşmelerini açık ara kendi Lehine yapan, bonservisi menajerlerinde bulunan bir futbolcu.

500 bin Euro’ya serbest kalır maddesi olmasaydı “Ben gidiyorum” deme şansı yoktu. Yasin’i Alparslan’ı nasıl ilk istedikleri anda göndermediysek onu da tutardık. Daha iyi şartlarda satardık.

İlk geldiği gün, canı istediğinde ayrılma ihtimalini konuşmuştuk. Transfer dönemi kapalıyken gitmeye karar vermesi ve takımı 6-7 hafta eksik bırakması kötü oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 20:52 
Kullanıcı avatarı

VTS yazdı:
pirlo35 yazdı:

Çok iddialı yazmışsın ama Giulherme sıradan bir oyuncu değil. Türkiye’deki tüm sözleşmelerini açık ara kendi Lehine yapan, bonservisi menajerlerinde bulunan bir futbolcu.

500 bin Euro’ya serbest kalır maddesi olmasaydı “Ben gidiyorum” deme şansı yoktu. Yasin’i Alparslan’ı nasıl ilk istedikleri anda göndermediysek onu da tutardık. Daha iyi şartlarda satardık.

İlk geldiği gün, canı istediğinde ayrılma ihtimalini konuşmuştuk. Transfer dönemi kapalıyken gitmeye karar vermesi ve takımı 6-7 hafta eksik bırakması kötü oldu.

madem bonservisi bir aracida adam basbayagi da bu sekilde gider iste. bonservis parasi alsak kulup sozlesmesi fesh edildi mi der yoksa
x paraya sattik mi der? herif ekibiyle beraber Turk kulupleri ciftlik bellemis, amacina ulasti çin'den indirecekler parayi. biz yine transfer beceriksizligi ile ortada kaldik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:29 
Kullanıcı avatarı

Korkulu rüya görmek istemiyorsak ideye çöpüne yol verip adam gibi bir forvet almamız şart oğlu şart
Bu işin şakası yok . 2 maç kimseyi aldatmasın . Bir bakmışın küme düşme maçına çıkıyorsun. Adam gibi bir forvet şart.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:37 

İdeye'ye yol veririz ama sosyal medya da söylenen, kalan 1.5 yıl toplam 775 bin euro parasına yol veremeyiz bırakmaz parasını. İyi bir forvet almamız lazım ama.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 21:49 
Kullanıcı avatarı

pirlo35 yazdı:
madem bonservisi bir aracida adam basbayagi da bu sekilde gider iste. bonservis parasi alsak kulup sozlesmesi fesh edildi mi der yoksa
x paraya sattik mi der? herif ekibiyle beraber Turk kulupleri ciftlik bellemis, amacina ulasti çin'den indirecekler parayi. biz yine transfer beceriksizligi ile ortada kaldik.

Tazminat karşılığı çıkış maddesi olmasaydı gidemezdi işte. İki yıllık kiralık kontratı vardı. Fesih için kulüp üste para almıştır. Kulüp detay vermediği için net rakamı bilemeyiz.

En büyük hata, böyle ikircikli oyuncuya güvenip yola çıkmakmış. Gs maçı öncesinde zamansız bıraktı. Oynasa maçları kazanacağımız yine garanti değildi, fakat o maçlarda fazladan birkaç puan almamız olasıydı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3365 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 337  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1914Alsancak, Bing [Bot], Bizans1905, brigand55, Dordevic, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, jönmalatyalı, küçükçekmeceli, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye