Zaman: 27 Şub 2021, 21:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3092 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 310  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 14:46 

Başkan limitten bahsediyor tamam. Her sezon satamadan 10-15 oyuncu alıyoruz. Bizim nasıl limitimiz olsun ben anlamadım. Madem bu kadar kafaya takıyorsun limiti ona göre atılım yap. Neyse olumlu bir hava var bozmayalım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 14:48 

Signorin yazdı:
Başkan limitten bahsediyor tamam. Her sezon satamadan 10-15 oyuncu alıyoruz. Bizim nasıl limitimiz olsun ben anlamadım. Madem bu kadar kafaya takıyorsun limiti ona göre atılım yap. Neyse olumlu bir hava var bozmayalım.
Sermaye artırımı ile halledebilir aslında, bahane bulmasın yeter :)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 15:10 
Kullanıcı avatarı

Başkan yine masal anlatmış. 200-300 bin euro verip Boluspor'a oyuncu alacağına kendi takımının eksiğini giderirsen limite falan takılmazsın.

Gassama, Mossoro, ideye gibi topçular oynamadan para almaya devam ediyor. Guilherme tam 7 maçtır yok ama maaşı limitten düşmüyor. Ne gönderebildik ne yerine adam alabildik. (devre tamamlandıktan sonra gidecek inşallah).

Yazdığım oyuncuların büyük çoğunluğu transfer hatasından ziyade planlama hatasından ötürü oturuyor. Kendi bütçemizi yönetmeyi de becerelim bi zahmet. tff'ye, rakiplere kulp bulmak boşuna.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 15:22 
Kullanıcı avatarı

Asla kıyaslama yapmak istemiyorum şu anda da Ünal hocaya karşı nötrüm ve başarılı olup olamayacağını zaman gösterecek ama şunu söylemeden de geçemiycem.
İlhan hocanın sürekli robotik konuşmaları ve ''Göztepe takımı'' söylemi bana samimiyetsiz geliyordu. Efendiliği ve çalışmasıyla tolore ediyorduk, samimiyetsiz göründüğünün farkında değildi herhalde.
Bu sabah tesislerdeki yeni hoca röportajında yakın geçmişteki bu durum iyice dikkatimi çekti. Samimiyet zor bişey olmamalı. Gidenlerin yolu açık olsun. Başarılar Ünal hoca.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 15:24 

Hocamız hayırlısı olsun , belki kapasitesi kısıtlı belki içinden klop çıkmayacak ama şu konularda hemfikiriz. ,
--TT gibi gidip arkadan iş yapamaz
-- Kemal özdeş gibi kolay lokma değil 3-5 çakala yedirtmez kendini
( kemal özdeş in hikayesini bilmeyenler için hoca tesislerde disiplin getirip ipleri eline almak isteyince yediler )
--ilhan palut gibi her söylenene denilene eyvallah etmez

Yeni bir dönem bakalım hayırlısı olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 16:12 
Kullanıcı avatarı

Haftalardır gol pozisyonuna bile giremeyen halsiz ve bitmiş takım, iki haftadır gol pozisyonu rekoru kırıp, iki maçta 7 gol attı. Halil, Ndiaye ve İrfan Canı ayrı tutuyorum, onlar her maç canlarını dişine taktı. Başkan stajyer hoca getirdikçe bizim stajyer öğütücü topçularımız kendilerinin rahatını bozan her hocayı göndertti. Antremanda üst düzey performansla hocanın gözünü boya, kadroyu garantile sonra maçta yokları oyna. Tabi İdeye gibi çöpleri, Mossorro gibi emeklileri ve Kubilay, Paluli gibi yetersizleri bu sisteme dahil edersen geçmiş olsun, kendi biletini kesersin. Ünal Hoca bunu fark edebilecek tecrübeye sahiptir diye düşünüyorum. En baştan beri gönlümden geçen hocaydı, hayırlısı artık.Tripiç, Alpaslan ve Yalçın farklı bir havaya girebilir diye umuyorum, hiç biri kötü değil çünkü. Diabate çekilen hiç bir fotoda gülümsemiyor, silah zoruyla mı getirdik biz bunu ? Umarım fayda sağlar. Son bir transfer daha var dedikleri büyük ihtimal Esiti olacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 16:38 
Kullanıcı avatarı

Mutlaka iyi bir forvet transferi yapılmalı. Olur da Şerif sakatlanır ya da cezalı duruma düşerse Napoleoni aşırı kötü bu sene birde çöp İdeye var. İdeye çöpüne güvenip koca 2.devre geçmez.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 17:10 

taktikçi yazdı:
Haftalardır gol pozisyonuna bile giremeyen halsiz ve bitmiş takım, iki haftadır gol pozisyonu rekoru kırıp, iki maçta 7 gol attı. Halil, Ndiaye ve İrfan Canı ayrı tutuyorum, onlar her maç canlarını dişine taktı. Başkan stajyer hoca getirdikçe bizim stajyer öğütücü topçularımız kendilerinin rahatını bozan her hocayı göndertti. Antremanda üst düzey performansla hocanın gözünü boya, kadroyu garantile sonra maçta yokları oyna. Tabi İdeye gibi çöpleri, Mossorro gibi emeklileri ve Kubilay, Paluli gibi yetersizleri bu sisteme dahil edersen geçmiş olsun, kendi biletini kesersin. Ünal Hoca bunu fark edebilecek tecrübeye sahiptir diye düşünüyorum. En baştan beri gönlümden geçen hocaydı, hayırlısı artık.Tripiç, Alpaslan ve Yalçın farklı bir havaya girebilir diye umuyorum, hiç biri kötü değil çünkü. Diabate çekilen hiç bir fotoda gülümsemiyor, silah zoruyla mı getirdik biz bunu ? Umarım fayda sağlar. Son bir transfer daha var dedikleri büyük ihtimal Esiti olacak.

Pozisyona girme açısından pek fark yoktu, 17 maçta sadece 3 tane duran top golümüz vardı, ortalama bir takım 2 maçta bir duran toptan gol atmalı, bu istatistik biraz ortayı buldu, 2 maçı duran topla açtık. Futbolcularımız stajyer olmayan Kemal Özdeşi de yedi, o da ilk 2 maç 4 puan yapmıştı, bir döngü var bizde böyle, ilk haftalar teknik direktör ve oyuncular arasında bir sorun yok gibi gözüküyor 6 ay sonra değişiyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 17:33 
Kullanıcı avatarı

cilerme ile sozlesme fesh edilmis. hani bonservis aliyorduk?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 17:51 

pirlo35 yazdı:
cilerme ile sozlesme fesh edilmis. hani bonservis aliyorduk?

Guilherme nin sözleşmesinde belli bir ücret karşılığı bomservisini alır maddesi vardı. Onu kullandı. Bonservis dedikleri o yani. Kulüp o ücret karşılığında bonservisini verdi guilhermenin. Yani kasaya giren bir para var.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3092 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 310  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Altınpark, Archers28, Aretias, bhy1, Bing [Bot], buyukailemiz, DjeDjeDjeDje, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], mc28, pcinho32, protokol, Tekilas, ultrasfanzin, visavis

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye