Zaman: 27 Şub 2021, 22:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Maçı Kim Kazanır
Beşiktaş 61%  61%  [ 19 ]
Berabere Biter 16%  16%  [ 5 ]
Galatasaray 23%  23%  [ 7 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Beşiktaş 2 - Galatasaray 0
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 12:04 
Kullanıcı avatarı

Bir cok kisi benim yazilarimi alintilamis veya direkt bana cevap yazmis, o yüzden benim icin konu kapansa da bir konuya aciklik getireyim. Ben GS hakem yüzünden yenildi, BJK haksiz galibiyet aldi demedim ve demiyorum. Bir tek pozisyonu bile buraya yazmadim, sadece Rosier örnegini vererek genel anlamda cikan kartlara degindim. Sizlerin hakemlere karsi tutumunuzu yazdik diye suclu olmayacagiz herhalde. Farkli fikirde de olabilirsiniz ve sizin acinizdan da bizim hareketlerimiz itici gelebilir, buraya kadar her sey normal de, bu fred frith gibi anlamasi kit kisiler böyle cosmasa daha iyi olacak. O yazdigin kelimeleri misliyle iade ediyorum, o üslubunu bir gözden gecir istersen. Ha, bir de yazilanlari dogru okuyup anlama konusunda da gelisme gösterirsen büyük bir adim atmis olacaksin. Umarim bunlari birden yapmasi sana agir gelmez.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 13:55 
Kullanıcı avatarı

Cüneyt bilerek ve isteyerek, VAR hakemleri eşliğinde %1000 kırmızı kartı vermedi 13. dakikada.

Ondan sonra kontrayı keserek durumu eşitlediğini sandı ama uzatmalarla birlikte 80 dakika 10 kişi oynamasına ve muhtemelen 4-5 yemesine engel oldu galatasarayın.

Naniyi, Terryi attığı gibi atsa Arda'yı hiçbirini yapmak zorunda kalmayacak ama niyeti kötü.

Luyindamanın aboubakarın ayağına basmasına kart vermeyi bırak faul bile çalmayınca dönen topta atiba çizgiden çıkarmasa gol yiyorduk.

Atiba diagnenin eline dokununca faul verdi, direk ceza sahasına orta.

Marcao rosier i attırmak için temas bile yokken yunus gibi atladı, marcao sarı göreceğine GS yine ceza sahasına orta pozisyonu yakaladı.

Makine gibi GS a çalıştı cüneyt.

Büyük resimi görmek isteyen 13. dakika arda-josef pozisyonuyla atiba diagne faulunde yan hakemin bayrak sallayışına baksın. Suluboyalarını pastel kalemlerini fazla ziyan etmesin ilk yarı ikinci yarı diye

#14 Vincent Paté Aboubakar

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 14:38 
Kullanıcı avatarı

fred frith yazdı:
bu macta arda yapinca önemsiz, üstünde asla konusmuyoruz, ama fener macinda gustavo yapinca rezalet, size kalsa saatlerce konusulabilir, ikiyüzlü tiplersiniz

orta hakem maç anında bu tür pozisyonları kaçırabiliyor, var hakeminin uyarması gerekirdi.. bence var uyarısı gelseydi cüneyt pozisyonu izledikten sonra arda'yı atardı.. gustavo'nun pozisyon çok daha başka.. birkere pozisyon daha bariz, bacaklarını hiç geriye falan çekmeden direk tabanla rakip kavala dalıyor, + var hakemi ortayı uyarıyor, pozisyonu tekrar tekrar izlemesine rağmen kırmızı kart göstermiyor orta hakem.. nasıl bu 2 pozisyonu aynı kefeye koyarsınız?

hakemin 2 takımada hataları olmuş, fazla konuşacak birşey yok bence, bizimkiler maç boyu beraberliğe oynadılar, eksik kalınca direnemeyip mağlup olduk..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 19:56 
Kullanıcı avatarı

@cozker
uzatmayacagim, ben hakemi veya pozisyonlari degil, bazi gslilerin tavrini tartisiyorum, bin kez yazmisimdir hakem konularinin gereksiz abartildigini, iki pozisyona da sari verilmesinin bence bir sakincasi yok, konu cüneyt ve derbi stratejileri de degil

fener-ankaragücü topicinde 3 sene önceki karabük-gs macini konusacak bir motivasyon ve caba varken önümüzde, forumda gslilerin 10da biri kadar yazmayan besiktaslilara hakem konusmak ya da aglamak üzerinden laf sokulmasi abes bir durum, benim icin mevzu bundan ibaret

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cepni, endingcredits, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Nistelrooy, Overkill, Ressambob, Rime, voyvoda, YeşilileBeyaz, yirmi8

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye