Zaman: 08 Mar 2021, 10:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 18. Hafta | Adana Demirspor 1 - Bursaspor 2
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 17:29 
Kullanıcı avatarı

Tarih : 23.01.2021
Cumartesi 19:00
5 Ocak Stadı

doğru takviyelerle eksik yerleri doldurduk. bir kaç giden gelende olacak, brezilyalı forvet konuşuluyor bir kaç güne gelecekmiş.

bursa da son durum nedir arkadaşlar yeşillendirir. kadroyu tam olarak korurlarsa geçen maçlara göre daha güzel çekişmeli maç olacak.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 18. Hafta | Adana Demirspor - Bursaspor
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 23:25 
Kullanıcı avatarı

Maça 3 gün kalmış başlığa ilgi alaka yok.
Nerde bizim Demirspor'un cengaverleri, nerde Bursasporlu holiganlar? Kim bilir hangi başlığa dalmış ortalığı darmadağın ediyorlardır :D

Gelin son karşılaşmamızın statisklerine bakalım da ortalık şenlensin biraz.

Canımız ciğerimiz Bursaspor'la son 5 maçımız (daha eskileri hatırlamıyorum unuttum):

13.09.20 Bursaspor - Adana Demirspor: 1-3
26.07.20 Adana Demirspor- Bursaspor: 4:1
22.07.20 Bursaspor - Adana Demirspor: 0-0 (bitkindik, pavyondan çıkmış gibiydik)
16.02.20 Bursaspor - Adana Demirspor: 2:1 (Hakem doğradı bizi)
21.09.19 Adana Demirspor - Bursaspor: 4:1

10 Puan almışız 4 puan vermişiz, 14 gol atmışız 5 gol yemişiz...

Kocaelispor'lu kardeşlerimizin hatırına aynı tarifeyi uygulayalım, puanımızı 13'e, gol sayımız 18'e yükseltelim 8)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 11:45 
Kullanıcı avatarı

@mavirick bu tabloyu mersin idman yurduna bile yapamıyonuz ama bursaya baya iyi tablo yapmışsınız.

Maç çekişmeli geçer bu maçada iyi hazırlanırlar bursalı gençler. bursadaki yetişen gençler transferlere kafaya takmadan devam ediyorlarsa bu maç baya keyifli geçer zaten. ads nin hucumu iyi bursanında en zaafı defansı.

4-3 olur gibi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 12:41 
Kullanıcı avatarı

son zamanlarda oluşan skorlar, ads'nin lig üzerinde oluşturduğu kadroların sayesinde olmuştur, merak edenler toplam galibiyet sayılarını inceleyebilir :lol:

ads devre arasında da ciddi hamleler yaptı, sezon başında da yazmıştım lig bitmeden şampiyonluğu garantilerler muhtemelen, şimdiden süper ligde başarılar diliyorum.

bizim taraf sıkıntılı, dün recep aydın takımdan ayrıldı, burak altıparmak son anda takımda tutuldu, özer hurmacı gereksizi zaten ortalarda yok uzun süredir, gençlere de ciddi teklifler geliyor ama başkan kimseyi satmayacağını açıkladı.

maça gelirsek ikinci yarıya mağlubiyetle başlayacağımızı düşünüyorum, gol yedik mi çok çabuk dağılıyoruz bu da şu genç kadronun en kötü dezavantajı, sezon sonu play off'a atabilirsek kendimizi büyük başarı sayarım şu şartlar altında.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 12:58 
Kullanıcı avatarı

Dün Ali Akman Wolfsburg'a gidiyor diye bi haber görmüştüm.
Eğer kadroda değişiklik yoksa çok dirençli bir Bursaspor ile oynayacağız.
Bir yandan her skora açık bir maç gibi ama kupadaki oyunumuz gibi oynarsak eğer net söylüyorum çoğu takıma karşı rahat galibiyet alırız.Ama bildiğimiz Demirspor ligde aynı oyunu ortaya koyamaz.
Galibiyetle başlarsak çok güzel olur ve devamı gelir fikstüre baktığımız zaman.
Bursa'da sanki hep 1-2 puan farkla playoff kovalayacak gibime geliyor.
Eğer ilk 6ya girerlerse gerçekten büyük başarı ve önümüzdeki sezonlarada yansıyacak bir tablo olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 14:30 
Kullanıcı avatarı

TarafsızACM yazdı:
@mavirick bu tabloyu mersin idman yurduna bile yapamıyonuz ama bursaya baya iyi tablo yapmışsınız.

Mersin Idmanyurduna şansımız tutmuyordu. 90 dakika tek kale oynuyorduk dünyaları kaçırıyorduk, MİY iki kere kalemize gelip golü buluyordu, bulduktan sonrada yerden kalkmıyordu :D

Hey gidi günler hey, ne güzel rekabetlerimiz vardı. MİY’li arkadaşlarla çekişmelerimizi atışmalarımızı özledim. Eskiden güzeldi be...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 14:56 
Kullanıcı avatarı

garajalti yazdı:
ads devre arasında da ciddi hamleler yaptı, sezon başında da yazmıştım lig bitmeden şampiyonluğu garantilerler muhtemelen, şimdiden süper ligde başarılar diliyorum.

Ciddi hamleler yaptığımızı sanıyoruz ama her sene yaptığımızı yapıyoruz, tonla futbolcu alıp tonla futbolcu gönderiyoruz. Böyle giderse PTT liginde bizde forma giymemiş futbolcu kalmayacak. Süper lige çıkarsak yine dünyanın futbolcusunu alacağız, borcumuz çıkacak 500 - 600 Milyona. Sizin gibi altyapıdan futbolcu çıkarıp pazarlayamıyoruz ki ileriye umutla bakayım canım arkadaşım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 15:09 

Aeq yazdı:
5 Ocak Stadı

bursa da son durum nedir arkadaşlar yeşillendirir.

Bizde durum bomb*k:)

kalan 17 maç içerisinde kafadan 0 yazdığım tek maç. Adana Demirspor'un kadro kalitesi bu lig için fazla. Çok ekstra puan dağıtıp ligin dengesini de bozdular. Üç kuruşluk umudumuz vardı onu da hiç ettiler ilk yarı sağolsunlar :|

Özetle yeniliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 16:32 
Kullanıcı avatarı

sege yazdı:
Aeq yazdı:
5 Ocak Stadı

bursa da son durum nedir arkadaşlar yeşillendirir.

Bizde durum bomb*k:)

kalan 17 maç içerisinde kafadan 0 yazdığım tek maç. Adana Demirspor'un kadro kalitesi bu lig için fazla. Çok ekstra puan dağıtıp ligin dengesini de bozdular. Üç kuruşluk umudumuz vardı onu da hiç ettiler ilk yarı sağolsunlar :|

Özetle yeniliriz.

artık olsun bitsin çıkalım. 70 tane devemi keseriz, 40 gün kutlamamamı yaparız veya aş evleri kurup fakir fukaraya sadakamı veriririz ama çıkalım yeter.

yeni transferler hep soru işareti malum ama ilk defa gelenler gidenler için çoğunluk olumlu düşünüyor. hocanın bu kadroyla bu işi koparacak kapasitesi var. sizin gençler kafa olarak takımlarında ise akılları, hiç öyle kolay maç beklemiyor bizi. benim temennim zorda olsa kendinizi atarsınız play offlara. kimseye çiçek dağıtmıyoruz büyük kulüplerin yeri burası değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 16:46 

@Aeq

Kulüp bu hale gelene kadar hesap sormayan bizlerin de kabahati var. O yüzden hak ettiğimiz yer burasıdır belki de an itibariyle.

Sizin mevcut başkanın hal ve hareketlerini de bizim iki önceki AA'ya benzetiyorum. Bu durumda olmamızın bir numaralı sebebi onun "cebinden verdiği" paralardır.

Aman diyeyim siz de aynı hataya düşmeyin. Sonra itin köpeğin maskarası olursunuz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aero, Beytulma, beşnumara, Bing [Bot], fofanagibi, Ftorres35, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ozgurr, Pomak_1925, Susuzdede35, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye