Zaman: 04 Mar 2021, 18:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3128 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 313  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 09:40 
Kullanıcı avatarı

pepearda yazdı:
Ünal Hoca hayırlı olsun başarılar getirsin inşallah.

İdeye ikinci bir Ghilas mı olacak diye korkuyorum. Devre arasında forvet transferi yapmazsak büyük hata ederiz sakatlığı var cezası var. Ndiaye'nin olmadığı her maç puan kaybına yakın oluruz. Napo bizim taktikte orayı yedekleyebilecek tipte bir oyuncu değil bence.

İdeye diğer yorumumda da yazmıştım. Hem kazma hemde karaktersiz ve ruhsuz. Gol atamaz , mücadele etmez , taraftara küfür eder. Özel hayatı aşırı sorunlu bir oyuncu. Özel hayatı bu kadar sorunlu olan , bu kadar parası olmasına rağmen kendi çocuklarına bile bakmaktan aciz bir adamın takıma ne gibi bir faydası olabilir ki

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 10:29 

Alpaslan gitmeli. Arka adale sakatlığından bu kadar yatılır mı ya ? 35 yaşında olsa anlayacağım. Resmen transfer izni verilmediği için yattı yarım sezon boyunca. Yok acele ettim oynamakta vs. bunları gitsin başkalarına anlatsın. Profosyonellik dışı hareket. Alpaslan'dan bir daha verim almakla, Poko'dan verim beklemek aynı şey. Alpaslan takımda olsa da olmasa da zaten stoper takviyesi gerekli. Orjini stoper olan adam lazım.

Ünal Karaman ne kadar içime sinmese de duruşuna ve futbol bilgisine bir şey söyleyemeyiz. Bu adam 30 senedir bu sektörün içinde nihayetinde. Hayırlısı olsun diyelim. İnşallah her şey istediğimiz gibi gider.

5 galibiyette olsa 5 mağlubiyette olsa her zaman yeni gelen transferlerin kimler üzerinden alındığını sorgulamalıyız. Zulj kimin transferi ? Esiti kimin transferi olacak ? Beykan'ı kim getirdi ? Menejerler Alanyaspor'a iyi oyuncu öneriyor da bize neden böyle oyuncu öneriyor ? Başkan menejerlere bana max 150K lık oyuncu getir dediği için olabilir mi ?

Bir diğer konu da gençler. Altyapı hocamız iki haftadır takımın başında sahaya çıkıyor. Hadi Konya maçını geçtim. 4 farkla önde olduğumuz Gençlerbirliği maçında bu adam gençlere fırsat vermiyorsa, yeni gelen hocadan böyle bir şey bekleme şansımız yok. Yasin Hocama bir diğer uyarı daha yapayım. En son Suat Hoca gitti Trabzon'da galip geldi sonra faturayı ona kestiler. Dikkat etsin kendine :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 10:51 
Kullanıcı avatarı

Ünal hocayla birlikte uzun süren, guzel bir birlikteligimiz olur umarım, karakterini çok beğendiğim birisi Göztepemize çok yakışacak, Göztepemiz de ünal hocayla farkli bir hava yakalayacağına eminim. Yardımcısının kral umit olması da ayrı hoş. Ümit inal kemal kılıçın ekibindeydi evet ordusporu elediğimiz maçta da başımızda kendisi çıkmıştı. Bizi taniyan birisi kral ümit de kemal kılıca değil unal hocanın ekibine yakışır. Alpaslan konusunda dün maç konuşmasını kendisi yapmış, maçtan sonra da sahada idman yapmiş unal hoca kesinlikle farklı bir dokunuş yapacaktır alpaslana. Zaten biraz akıllıysa geçen seneki yakaladığı ivmede olmadığını biliyordur. Kuşu kedisi futbolcu öğütme makinesi akli oralardaysa kendisine yazık eder, aklını işine ve bize verirse bizde farklı noktalara gelebilir kendisi bilir..
Daha fazla kanat ve orta saha alınacağına acilen ndiayeyi zorlayacak yedekleyecek bir forvet alınmalı. Alınmayacaksa ege çağırilsın yılmaz hazırlansın ama bu ideye kazmasına bel bağlanmasın.
Tepkilerimiz kesinlikle olumlu sonuçlandı yanliş noktayı söyleyerek ama bu tekrar yakaladığımız olumlu havayı da arkamıza alıp takıma destek olmamız gerekli.
Sene başında da genç transferlere yönelmemiz tutar tutmaz ama olumlu demiştim. Başarısızları sayıyoruz, başarıları da söylemezsek ayıp ederiz. Irfancan, obinna, ndiaye, zulj çok güzel transferler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 11:34 

hosseini yazılmış ama titi yerine iyi olur tabiki sanmam ts bıraksın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 11:36 
Kullanıcı avatarı

Rakip takımın oyuncusu olsam en sinirime dokunan oyuncu Obinna olurdu. Adam takoz gibi, her topa ayağını sokuyor üstelik Poko gibi bodozlama değil, tertemiz bir şekilde bitiriyor rakibi. Ndiaye acayip hırslı ve o hırsıyla eksik kalan yönlerini kapatıyor. Peter Zulj Türk futboluna ayak uydurmamış Avrupalı futbolcu .İşin şov kısmı ile değil, sonuç kısmı ile ilgileniyor. Efektif koşuyor, tek top oynamaya çalışıyor ve en önemlisi bitiriliciği oldukça iyi. Umarım hep öyle kalır. İrfan Can zaten Betoyu aratmayarak çok büyük iş başardı.
Diabete,Hamidou Keyta ve Esiti transferde ismi geçen isimler. Bunlar arasında yan mevkisi santrafor olan Keyta ve Diabete var ama asıl mevkileri kanat. Orjinal santrafor yada ne kadar orjinal ve santraforsa artık İdeye görünüyor. Stoperde Alpaslan kalır mı kalmaz mı göreceğiz ama kafası burda değil o anlaşılıyor. Bu yıl bu şekilde geçecek, santrafor, stoper, sağ ve sol beki önümüzdeki sezon Ünal hoca belirler artık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 11:44 
Kullanıcı avatarı

Esiti gelirse hoca kimi kesecek? Kimi kesse yazık olur şu durumda. Bu kalitede asıl transfer forvete lazım. 20 senedir bi futbolcuya ağız burun dalasım gelmemişti gamsız şrfsiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 12:13 

1 hafta önce kulübün İskender Tuğsuz dönemine geri döneceği konuşulurken 2 galibiyet ve birkaç transfer herşeyi unutturdu. Geçen hafta İlhan Palut'tan sonra sıra İlhan Şahin'deydi bu hafta kimseden çıt çıkmıyor. Gerçi İlhan Şahin'e neden bu kadar takılmış durumda onu da anlamış değilim. Bizim tribün gerçekten duyguları aşırı uçlarda yaşama konusunda Türkiye'de 1 numara.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 12:38 

--Palut gittiğinden beri 2 maçta 7 gol attık
-- ideye tripic gidin bilader bu takımdan
--hoca hayırlısı olsun inşallah uzun yıllar kalır çünkü sicilimiz hoca eskiyen kulübe döndü gelen gidiyor aynı sene içinde
--esiti yerine keşke bistrovic gelse
--diabate çok dalgalı performansları var bekleyip göreceğiz bize hangisi denk gelecek
--keita canlı izlemedim tabiki ama ndiye V2 gibi yani olsada olur olmasa da olur gibi ideye gitsinde Bradley groblere bile razıyım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 13:50 

İlhan Şahine daha önce pek takılmıyordum görevi ne vs bilmiyoruz, getirdiğimiz ucuz transferler gibi düşünüyordum. Ama Alanyaspor galibiyeti sonrası ile her şey bitmiş Avrupa kupalarına katılmaşız gibi rehavet paylaşımı yanlıştı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 14:44 
Kullanıcı avatarı

Çok bahsedilmiyor ama yeni transferlerden Marko Mihojević'i de beğeniyorum ben. 24 yaşında yıllarca formamızı giyebilecek bir topçu. 2 3 güzel transferle keyif alabileceğimiz bir takım izleyebiliriz gibi görünüyor. Ama Ideye'yi yollamak lazım, boşa masraf. Ege geri gelse daha iyi, Alpaslanı forvette oynat daha iyi. Zulj'u forvet oynat daha iyi. Ndiayeyi baya beğeniyorum ben. Çok heyecanlı biraz daha özgüven ve sakinlik kazanırsa daha da iyi olacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3128 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 313  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, 18yıl, asalet, beşnumara, Bing [Bot], equalizer, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, Hep YEK, inadına_körfez, Larendon, Majestic-12 [Bot], serbay, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye