Zaman: 09 Mar 2021, 01:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2041 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 205  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:03 

saffet8 yazdı:
Kocaeli yazdı:
Hoca yarım sezon için ekibinle beraber 750 bin tl alıcakmış
Çokmu bu rakam?

Osman 3.3 milyon istemişti 1 seneye.
Serdarda 2,5 milyon istiyormuş Sakarya'dan.

Erhan Altın resmen enkaz bıraktı Haşim mevzusunda Erhan Altın yetersiz gidebilir demiş çoçuk gitti. Kardeşi Onur'da gelecek satıştan yüzde 30 satıştan sonra pay ile Gençlerbirliğine gitti.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:05 
Kullanıcı avatarı

Engin koyun tvde açıklama yapıyor... Haşim için erhan altın, kabul etmemiş muhtemelen de faruk sarman almak istedi. Onur alp için de babası kendisi almış. Haşim keçiörengücüne 50 bin tl bonservis, %35 payla gitmiş. Onur ise gençlerbirliğine %30 pay ile gitmiş... keşke mustafa hoca geldikten sonra karar verseydi. Engin koyun özellikle; bilal, aydın gibi isimler için benim dönemim dahilinde değil diye konuşmuyor. Futbol konusunda cidden pasif... zaten tahir büyükakının ricası ile yönetime girmiş. Hüseyin üzülmez hasta olduğu ve pandemi döneminde seçim yapılamadığı için kendisi başkan vekili olmuş. Alt yapı konusunda da bilgisi olmadığı bariz ortada... amatör kulüplerden futbolcu aldık çok faydası oldu bu takımlarla tekrar ne gibi hedefiniz var gibi soru soruldu; adam, belediyemiz destek veriyor bizde elimizden ne geliyorsa onu yaparız diye cevap verdi... ya soruyu anlamadı, ya da hiç bir düşüncesi yok... bakalım bu arada muhteşemle görüşme varmış... inşallah gelir, yuvasına döner. Mustafa hocada kadroyu kurar güzel bir çıkış yakalarız... engin koyun samimi ancak ciddi anlamda futbol konusunda çok pasif...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:16 

Benim Serdar Bozkurt Sakaryayla anlaşmış bakalım napacak bende merak ediyom

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:21 
Kullanıcı avatarı

Mustafa Reşit Akçay hiç para konuşmamış. Direk projeniz ne diye sorup beğenince gelmiş imzalamış. Başkanın teklif ettiği fiyatı da kabul etmiş. Süper Lig patentli böyle bir başka hocayı istesek en az 2 milyon isterdi yarım sezon için. Bedavaya gelmiş resmen. Süper Ligden oyuncu alsak 1 Milyondan aşağı istemez yarım sezonda.

Engin Koyun'un tüm açıklamalarını dinledim.
Ayrıca yönetim içerisinden de görüştüklerim var. Biz Hüseyin Üzülmez yönetimi değiliz minvalinde yeni dönem şeklinde açıklamaları var.
İletişim eksikliğinden dolayı hepimiz kafamızda bir şeyler kurup söyledik bugün biraz netleşti ama inşallah bu faaliyetlerine devam ederler.
Burak Süleyman'ın yarım sezon için bayağı yüksek bir rakam istediğini duymuştum birkaç gün önce. Bugün taraftarların da yoğun baskısı oldu inşallah indirim yapar ve gelir. Para sorunu yaratmaz muhtemelen.
Yalnız başkanı iyi niyetli gördüm Faruk Sarman'a çok yüz vermiş. Sonraki satış payıyla yolluyor gençleri önü açılsın diye ama Fenerbahçe bile sözleşmesini uzatmadı diye adamı kadro dışı bırakıyorlar. Bizimkiler gitsin diyor.
Onur Alp %30 payla gidecekmiş. 15 yaşında daha. Gençlerbirliği 3 yıllık sözleşme yapacak ilk etapta. 18 yaşına kadar transfer yapması zor ihtimal. 18 yaşında başka takıma gitse serbest olarak hiç para alamayız yetiştirme bedeli haricinde.
Başka kulüple gider serbest olarak hiç para alamayabiliriz. Bunu iyi düşünmeleri lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:29 

saffet8 yazdı:
Kocaeli yazdı:
Hoca yarım sezon için ekibinle beraber 750 bin tl alıcakmış
Çokmu bu rakam?

Osman 3.3 milyon istemişti 1 seneye.
Serdarda 2,5 milyon istiyormuş Sakarya'dan.[/quote

Mustafa Hocanın kariyeri bin basar Serdara iyi rakama anlaşmışız öleyse

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:31 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:
Mustafa Reşit Akçay hiç para konuşmamış. Direk projeniz ne diye sorup beğenince gelmiş imzalamış. Başkanın teklif ettiği fiyatı da kabul etmiş. Süper Lig patentli böyle bir başka hocayı istesek en az 2 milyon isterdi yarım sezon için. Bedavaya gelmiş resmen. Süper Ligden oyuncu alsak 1 Milyondan aşağı istemez yarım sezonda.

Engin Koyun'un tüm açıklamalarını dinledim.
Ayrıca yönetim içerisinden de görüştüklerim var. Biz Hüseyin Üzülmez yönetimi değiliz minvalinde yeni dönem şeklinde açıklamaları var.
İletişim eksikliğinden dolayı hepimiz kafamızda bir şeyler kurup söyledik bugün biraz netleşti ama inşallah bu faaliyetlerine devam ederler.
Burak Süleyman'ın yarım sezon için bayağı yüksek bir rakam istediğini duymuştum birkaç gün önce. Bugün taraftarların da yoğun baskısı oldu inşallah indirim yapar ve gelir. Para sorunu yaratmaz muhtemelen.
Yalnız başkanı iyi niyetli gördüm Faruk Sarman'a çok yüz vermiş. Sonraki satış payıyla yolluyor gençleri önü açılsın diye ama Fenerbahçe bile sözleşmesini uzatmadı diye adamı kadro dışı bırakıyorlar. Bizimkiler gitsin diyor.
Onur Alp %30 payla gidecekmiş. 15 yaşında daha. Gençlerbirliği 3 yıllık sözleşme yapacak ilk etapta. 18 yaşına kadar transfer yapması zor ihtimal. 18 yaşında başka takıma gitse serbest olarak hiç para alamayız yetiştirme bedeli haricinde.
Başka kulüple gider serbest olarak hiç para alamayabiliriz. Bunu iyi düşünmeleri lazım.

Abi burak süleyman gelirse kadro hakkında yorumun nedir? Ne yapılabilir? @inadına_körfez

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:34 

Dilaver
Benhur
Burak Süleyman (gelirse)
Bahattin
Cerem
Ramazan
Hakan demirci

Aşırı şişik vaziyet
Burak süleyman gelirse
Bahattin en önde düşünülüp Tahir Bahattin ikilisi santrafor
Batuhan ve Ceremle yollar ayrılır

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 22:37 
Kullanıcı avatarı

Burak Süleyman'ın dönmesi bir bakıma iyi ama kafa karıştırıcı. Dilaver affedildi ve kanat sayımız oldukça şişik. Gereksizleri elden çıkarabilirsek sıkıntı olmaz Dilaver göbeğe geçer ama hoca 10 numara transferi istemiş. Burak gelirse 10 numarada Dilaver ve Yiğit Ali ile idare ederim derse sıkıntı olmaz ama sağlam bir sol bek almaları gerekir. Gökhan Meral'i hoca izlemedi herhalde. Hekimoğlu maçını izlese zaten oraya transfer ister. Takım omurgasına transfer istiyor gibi sadece Hızlı Stoper-8 numara ve 10 numara.. Kanatları hallederim diyor sanırım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 23:18 

hocanın parayı değilde projeniz nedir demesi benimde hoşuma gitti
başkan iyi niyetli gibi geldi bende önceki transferleri sormayın dedi
kafama takılan yusuf emre midir nedir niye deneniyor?

burak süleymanın dönmesi aidiyet duygusu bakımından olumlu yansır diye düşünüyorum takıma

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 23:52 

sadecekörfez yazdı:
Engin koyun tvde açıklama yapıyor... Haşim için erhan altın, kabul etmemiş muhtemelen de faruk sarman almak istedi. Onur alp için de babası kendisi almış. Haşim keçiörengücüne 50 bin tl bonservis, %35 payla gitmiş. Onur ise gençlerbirliğine %30 pay ile gitmiş... keşke mustafa hoca geldikten sonra karar verseydi. Engin koyun özellikle; bilal, aydın gibi isimler için benim dönemim dahilinde değil diye konuşmuyor. Futbol konusunda cidden pasif... zaten tahir büyükakının ricası ile yönetime girmiş. Hüseyin üzülmez hasta olduğu ve pandemi döneminde seçim yapılamadığı için kendisi başkan vekili olmuş. Alt yapı konusunda da bilgisi olmadığı bariz ortada... amatör kulüplerden futbolcu aldık çok faydası oldu bu takımlarla tekrar ne gibi hedefiniz var gibi soru soruldu; adam, belediyemiz destek veriyor bizde elimizden ne geliyorsa onu yaparız diye cevap verdi... ya soruyu anlamadı, ya da hiç bir düşüncesi yok... bakalım bu arada muhteşemle görüşme varmış... inşallah gelir, yuvasına döner. Mustafa hocada kadroyu kurar güzel bir çıkış yakalarız... engin koyun samimi ancak ciddi anlamda futbol konusunda çok pasif...

Soruyu ben sormuştum, soruyu tam olarak anlamadığını düşünüyorum.. bu yüzden de yuvarlak bir cevapla geçiştirdi.
Aslında konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sonuçta gözden kaçırdığımız bir sürü yetenek 1. ve 2. ligde oynuyor bu futbolcuları takımımıza kazandırmak için, amatör takımların futbolcu yetiştirip göndermek istediği ilk kulüp olmak için bu amatör takımlara gerekli ilgi alakayı göstermek gerekiyor, maddi ve manevi destek olmak gerekiyor.
Mesela bu salgın döneminde amatör ligler oynanmıyor , bir yöneticimiz gidip kulüpleri ziyaret edip en azından hal hatır sorabilir, unutulmadıklarını hissettirebilirdi.
Belki de yapılmıştır, bilgim yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2041 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 205  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bhy1, Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Josh1912, Kare, MorMenekseler, ozerctnky, processor

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye