Zaman: 15 Nis 2021, 08:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Maçı Kim Kazanır
Beşiktaş 61%  61%  [ 19 ]
Berabere Biter 16%  16%  [ 5 ]
Galatasaray 23%  23%  [ 7 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Beşiktaş 2 - Galatasaray 0
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 03:05 
Kullanıcı avatarı

ne konusulurdu? siz su an ne konusuyorsunuz?

sener larin'in bilegine basti ne konusuyorsunuz? arda tabanla rakibine girdi ne konusuyorsunuz? 3 hafta önce kirmiziydi, simdi degil; bence zaten hicbiri degil, ama sizin hikayeleriniz sürekli degisiyor, ya bi ortasini bulun bari

larin diagne'nin elini tuttu, cildirdi yan hakem faul diye, ben daha ötesini görmedim bu ligde, ki her türlü sacmaliga her takim maruz kalmistir, otur surda acikla o larin diagne pozisyonunu, ne anlatacaksin cok merak ediyorum

gül gec diyorsun, ama baydiniz ya; tamam gs ucacak ama hakemler mani oluyor, anladik, boynumuz egik, bu untancla yasamaya calisiyoruz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 12:05 

fred frith yazdı:
ne konusulurdu? siz su an ne konusuyorsunuz?

sener larin'in bilegine basti ne konusuyorsunuz? arda tabanla rakibine girdi ne konusuyorsunuz? 3 hafta önce kirmiziydi, simdi degil; bence zaten hicbiri degil, ama sizin hikayeleriniz sürekli degisiyor, ya bi ortasini bulun bari

larin diagne'nin elini tuttu, cildirdi yan hakem faul diye, ben daha ötesini görmedim bu ligde, ki her türlü sacmaliga her takim maruz kalmistir, otur surda acikla o larin diagne pozisyonunu, ne anlatacaksin cok merak ediyorum

gül gec diyorsun, ama baydiniz ya; tamam gs ucacak ama hakemler mani oluyor, anladik, boynumuz egik, bu untancla yasamaya calisiyoruz

Ağır saçmalamışın senin Larin kendini atmaktan ayakta duramıyordu kart mi gordu yada Rosier ortaliği ayağa kaldirirdiniz o avantaj pozisyonu sizin aleyhinize kesilseydi sanki sizi bilmiyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 12:20 

Kadikoyde ayni avantaji bize de vermedi. Su derbi maclarda siz bir pozisyon soylerseniz biz 10 tane pozisyon gosteririz. Gelmissin Larin kendini yere atiyormus devamli siz hangi maclari nasil bir kafayla izliyorsunuz. Rosier'i attirmak icin Marcao ne hallere dustu. Bizim oyunculara o konuda laf ettirmem kimse kendini yere atmiyor sadece bu macta degil genel olarak boyle. Yok size olsa soyle olur boyle olur en kritik maclari hakemle kazanip 2 sene sampiyon oldunuz biz konussak ne olur konusmasak ne olur.

Neyse bu muhabbetlerin sonu gelmez su macta Gs nin kazanamayacagi maçın başından belliydi zaten Larin o pozisyonda golu atsa cok daha farkli seyler konusuyor olurduk ama kismet boyleymis.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 16:27 
Kullanıcı avatarı

Rosier o hareketleri GS formasiyla yapsa cift saridan atilir macin sonunu göremezdi. En kolay kartlar bize cikiyor, isinize gelen bir kac örnekle bu durumu hafifletemezsiniz. Larinin de ayakta kaldigi hali buysa ilgincmis. Soran olursa BJK magdur, her derbi 10 tane pozisyon gösterirsiniz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:07 
Kullanıcı avatarı

Gurbetci yazdı:
Rosier o hareketleri GS formasiyla yapsa cift saridan atilir macin sonunu göremezdi. En kolay kartlar bize cikiyor, isinize gelen bir kac örnekle bu durumu hafifletemezsiniz. Larinin de ayakta kaldigi hali buysa ilgincmis. Soran olursa BJK magdur, her derbi 10 tane pozisyon gösterirsiniz.

Arda beterini yaptı, direk kavala taban vurdu atılmadı mesela. 1 ay önce GS ın kara gece diye twit attığı başakşehir maçında Gustavonun yaptığının birebir aynısı.

Taç çizgisi kenarında Marcao temas olmadan kendini yere attı Rosier i attırmak için. Marcao aldatmaya yönelik hareketten sarı göreceğine, GS faul atışıyla oyuna başladı. Luyindama Aboubakarın ayağına bastı, sarı göreceği yerde Marcao nun topu çizgiden çıktı.
Atiba diagnenin eline değdi diye faul kullandınız.

Çok zorluyorsunuz mağdur olmak için ama imkanı yok. Takımınız ve hocanız ayrı ayrı berbat ama suçu sürekli hakemde arıyorsunuz, en büyük hatanız burda.

13te cüneyt çakır ardayı sepetlese zaten işin bitti, 5lik olurdun. Yatıp kalkıp hakeme dua edin.

#14 Vincent Paté Aboubakar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:10 
Kullanıcı avatarı

Hakli oldugun bir konu var. Biz magdur olmak icin zorluyoruz ama dedigin gibi bunun imkani yok. Sizin oldugunuz ortamda baska kimse magdur olamaz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:12 
Kullanıcı avatarı

Sizi magdur eden fatih terim, başkası değil. Hakemden mağdur olmanız için ülkenin futbol hafızasının silinmesi lazım.

#14 Vincent Paté Aboubakar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:16 
Kullanıcı avatarı

Fatih Terim yillardir size neler cektirdiyse bir sekilde konuyu oraya getiriyorsunuz. :)

Bu ne ilk ne de son derbi maglubiyetimiz, takimimin cani saolsun. Ben bu takimla, bu oyunla, bir sey hak ettigimizi iddia bile etmiyorum. Sadece mactan önce, mac esnasinda ve mac sonunda nasil hakemden en cok dert yanan oluyorsunuz onun saskinligiyla yazdim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:17 

Rosier Gs formasi giyse atilirdi diyor bir de :D daha öncede hakemle kazandiklari maclar ve sampiyonluklari soyleyince aglayin kudurun diyorlardi :D

Gs nin olayi bu basarili olunca alayini yendik sunu yaptik bunu yaptik imparator f.t sene sonu husran olunca yonetim soyle hakemler bize karsi federasyon bize karşı. Ayrica bu ustte yazan arkadas siz magdur olan taraf olamassiniz zaten ama yuzsuzluk ve piskinlik kisminda favori hep sizsiniz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:27 
Kullanıcı avatarı

Ha, konu eski ve sizin dünyanizda haksiz sampiyonluklara da baglandigina göre birazdan 8-0 masalini da ortaya atarsiniz, tam olur. Hep ayni senaryo, bir bikmadiniz söylenmekten, lehinize olan bir sey olunca asla dürüst olup kabul etmiyorsunuz ama aleyhimize sunlar sunlar oldu diye püskürtmekte master yapmissiniz. Neyse, keyfini cikarin bu günlerin :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Rhcp16, spartacus1903, TATÜ, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye