Zaman: 09 Mar 2021, 01:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 74 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe 3 - MKE Ankaragücü 1
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:28 

efsanekanarya yazdı:
@parcalıask uyudun mu reis, sen Fener maçlarını sahipsiz bırakmazdın, özletme kendini, eşsiz yorumlarından mahrum etme bizleri , Fb tv de misin yoksa yine :)

Bjk-Gs başlığında küstürdüler onu 8)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:46 
Kullanıcı avatarı

Milat1914 yazdı:
Jaba06 yazdı:
Gustavo'nun penaltı pozisyonu
Samatta'nın faul yaparak attığı gol
Ozan'ın kart gördüğü pozisyon

Bizim aleyhimize yapılan 3 net hata...

Bu pozisyonlar Ankaragücüne alehine olsaydı hepsinde karar tam tersi olurdu.

Hakem arda kardeşler, ligin torpilli hakemi, maçı izlemedim ama önüme sosyal medyada grüntüler düşüyor ister istemez. bizim falcao'yu rakibinin bğrüne dokokundu diye atan adam rakibinin yüzüne şaplak atan thiam'a kart göstermemiş, muhtemelen maçı da ince ince doğramıştır. bugün ozan tufan'ın üstünde gs forması olsa tıpkı serdar aziz gibi atılır ya da süreklil cezalı olurdu ve burada herkes oha falan derdi. ozan rakibine tekvando yaptı falan vs. oysa o pozisyonda sarı kart görmesi normal, kırmızı futbolun doğrularına aykırı.

fener'in ihtiyacı var mıydı bu maççta hakeme bilemem, ama bu saatten sonra böyle, fener'in hakkını anca bjk , bjk'nin hakkını anca fener yer. bu ikisi de herkesi çatır çatır yer. ankaragücü çekinmesin onlar da bizim hakkımızı yer rahatça.

ankaragücü'nü severiz , sayarız. çok eskiden beridir bu forumda yazarım, ankaragücü camiasına ve taraftarına yaklaşımım bellidir. ama onlar da sene başında alınan kararla birlikte ancakk figüranlar bu ligde, diğer anadolu kulüpleri gibi. kimi gönüllü sponsorluklarla kimi ligde kalma vefasına artık senede bir ikki takımla oynadığı maçlarda adalet arayamayacak.

Fener'i haklı galibiyetinden dolayı kutlarım.

En son Parçalıaşk tarafından 18 Oca 2021, 21:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:46 

phonix yazdı:
Bizim için çok zor maç, Fenerbahçe son yılların en iyi kadrosunu kurdu, camia olarak hiç olmadıkları kadar şampiyonluğa inanıyorlar.
Bizde sezona beyaz bir sayfa açarak başladığımızı zannettik, ancak aynı tas aynı hamam devam ediyoruz. Yetersiz yönetim, yetersiz futbolcular, yetersiz bir çok şey.
Son 9 maçta takım savunmasını bir noktaya kadar getirsek de, son iki maçta aldığımız mağlubiyetler takımın defolu yönlerini tekrar ortaya çıkarmaya başladı, sezon başında ki gibi geriye düştüğümüz de reaksiyon veremiyor takım.
Yarın son dakikaya kadar mücadelesini verir takım ancak puan veya puanlar için yeterli olur mu bilemiyorum.
Fenerbahçe camiasıyla güzel bir iletişimimiz var, uzun yıllardır devam eden saygı çerçevesinde bu maçında bitmesini temenni ediyorum.
Puan alabilirsek şahane olur.

maç önü yaptığım analizinde bahsettiğim hususların tamamı gerçekleşti maç sırasında. Fenerbahçe'yi galibiyetten ötürü tebrik ederim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:57 

Öncelikle Ankaragüçlü arkadaşlara geçmiş olsun diyelim. Hakemler her zaman olduğu gibi kötü. Artık gerçekten tahammül edilemez noktaya geldiler her maç sonu kazanalım ya da kaybedelim hakem tartışmaktan da içimiz sıkıldı. Samatta'nın pozisyonunda başta ben de iptal olmalı diye düşünmüştüm ancak çarpan eli öncesinde Samatta formasından çekiliyor. Gol kararının doğru olduğunu düşünüyorum. Ayrıca pozisyon pozisyon incelenecekse Fenerbahçe lehine verilmeyen Ankaragücü aleyhine gösterilmeyen bir çok kart pozisyonu da var. Eminim tersi bir sürü pozisyon da vardır yanlış anlamayın. Dediğim gibi hakemler kötü ve reziller bu şekilde nasıl sürecek bu düzen bilmiyorum.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 22:25 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Şu vicdan veya aldıkları para muhabbetini bende bilmiyorum cidden nasıl bir genişlik maçlarda hata yapılır ama bu genelde hep Anadolu takımlarına denk geliyor nasıl rahat uyuyorlar merak ediyorum. Galip gelince galibiyet ücreti Tff'den alamıyor takımlar mağlup olunca oyuncular prim alamıyorlar bu işi ekmek parası için yapıyor bu adamlar ama bildiğin adamları ekmeklerinden ediyorlar 4 büyüklerin oynadığı her lig maçında böyle problemleri görüyoruz..

genellemeyi çok seviyorsunuz, bizim hakkkımızı yemeyen anadolu takımı kalmadı ligde, karabük ile kkarabük düşerken bir iki maçımız var ki hala aklımdadır karabük seyircisinin hak yiyerek nasıl göbek attığı.

ülkemiz eskisi gibi değil, birçok anadolu kulübünün siyasi zemin sayesinde ciddi lobisi var, ama konuşmaya hakları yok. çünkü çoğu anadolu kulübü yöneticisi çıkarları için maçına göre hakkını savunuyor artık.

edit : karabük maççı da bu
https://www.youtube.com/watch?v=BUHce1J ... AhmetTopal

yasin maçın başında nizami gol atıyor tüm karabük seyircisi hırsız yasin diye yırtınııyor maçç boyu ama kendilerine cünodan gelen hediye penaltı ve faul sonrası attığı gollerle
3 paun alınca da göbek atıyorlar sabaha kadar.

En son Parçalıaşk tarafından 18 Oca 2021, 22:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 22:25 

Parçalıaşk yazdı:
Milat1914 yazdı:
[quote="Jaba06"]Gustavo'nun penaltı pozisyonu
Samatta'nın faul yaparak attığı gol
Ozan'ın kart gördüğü pozisyon

Bizim aleyhimize yapılan 3 net hata...

Bu pozisyonlar Ankaragücüne alehine olsaydı hepsinde karar tam tersi olurdu.

Hakem arda kardeşler, ligin torpilli hakemi, maçı izlemedim ama önüme sosyal medyada grüntüler düşüyor ister istemez. bizim falcao'yu rakibinin bğrüne dokokundu diye atan adam rakibinin yüzüne şaplak atan thiam'a kart göstermemiş, muhtemelen maçı da ince ince doğramıştır. bugün ozan tufan'ın üstünde gs forması olsa tıpkı serdar aziz gibi atılır ya da süreklil cezalı olurdu ve burada herkes oha falan derdi. ozan rakibine tekvando yaptı falan vs. oysa o pozisyonda sarı kart görmesi normal, kırmızı futbolun doğrularına aykırı.

fener'in ihtiyacı var mıydı bu maççta hakeme bilemem, ama bu saatten sonra böyle, fener'in hakkını anca bjk , bjk'nin hakkını anca fener yer. bu ikisi de herkesi çatır çatır yer. ankaragücü çekinmesin onlar da bizim hakkımızı yer rahatça.

ankaragücü'nü severiz , sayarız. çok eskiden beridir bu forumda yazarım, ankaragücü camiasına ve taraftarına yaklaşımım bellidir. ama onlar da sene başında alınan kararla birlikte ancakk figüranlar bu ligde, diğer anadolu kulüpleri gibi. kimi gönüllü sponsorluklarla kimi ligde kalma vefasına artık senede bir ikki takımla oynadığı maçlarda adalet arayamayacak.

Fener'i haklı galibiyetinden dolayı kutlarım.[/quote]senin değerli yorumlarını bekliyorduk, yine super yorumlamissin maci engin bilgilerinle,izlememissin maci yine ama olsun, bir gun izleyip de yorumlarsin insallah:) aman bizi sensiz bırakma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 22:32 

ozan'in cezali duruma dusmesi cok kotu oldu. sosa'da hayal kirikligi. erkenden yatisa gecti.
3 gun sonra ki sivas deplasmani biraz sikintiya girdi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 23:43 

hoşgeldin parçalıaşk. yorumların şahane. gerçekten müthiş bir futbol bilgin var. bir de maçı izleyip yorum yapsan demek ki neler olacak neler?? perşembe günü sivas maçı var lütfen o maça da bu kadar geç gelme. bugün geç geldin baya meraklandık. destan yazmıssın zaten 20 dakikada.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 00:11 
Kullanıcı avatarı

İlk yarıda yabancı bir müvekkille call çıktı yarım saatini kaçırdım maçın. Golleri ve ikinci yarıyı tam izledim ama. Yorumlayalım kendimizce.

Nazım Sangare'den başlamak istiyorum. Dürüst olmak gerekirse vasat bir ortalama tuttursa yeter, Gökhan oynayamadıkça oynar diyordum. Aldı formayı, Gökhan dönse de verecek gibi de değil. Kesinlikle bu yazın en iyi transferlerinden oldu.

Stoperlerle ilgili çok bir şey diyemiyorum Serdar'ın oynadığı kısımların büyük kısmını kaçırdım. Lemos açısından o golde vurduruyorsan zaten stoper olarak ne işe yarayacaksın? Tisserand ortalamaydı gibi. Takıma 395785 stoper transferi yapıldı hala en büyük eksik stoperde.. Attila'yla da yine zar attık. Umarım olur.

Orta sahamız kusursuza yakın. Mesut girecek bu kadroya.. Ozan - Luiz Gustavo - Mesut CL seviyesidir.

Thiam'ı oyuncu olarak hiç beğenmiyorum ancak bir şekilde adam oynayınca da atıyor. Böyle gider umarım. Valencia'yı da hala tam çözemiyorum. Fenerbahçe kalitesinde görmüyorum ancak sağ kanatta da şu an daha iyi bir alternatif yok. Süper ligde idare ediyor ve edecek gibi. Osayi devre arasında gelirse güzel bir forma rekabeti olur aralarında ancak umduğumuz oyunu oynarsa Osayi alır formayı, almalı da. Samatta'nın atması sevindirdi. Başka da bir beklentim yok, atsın, attıkça özgüven kazansın. Oyunun içinde biraz pas istasyonu işlevi de veriyor ancak top kayıpları konusunda kendisini geliştirmeli, biraz da oyun zekası eksik. Yine de bu başlıkta daha önce yazdığım gibi ilk tercih olarak aldık ve oynayacak, geldikçe atacak, başka çare yok. Pelkas'tan beklentim daha fazla. Mesut ilk 11'de regular hale gelirse sol kanatta oynayacak. Oraya alışmalı, maçtan kopmamalı, maçın içinde olmalı, kumaşı kalitesi zaten iyi. Önemli bir silah olacak oynadığı her maçta bizim için.

Cisse belli ki böyle bitirecek sezonu, arada girip 1-2 gol atsa kardır. Çok diyecek bir şey yok. İsmail'e yaptığı top kaybından dolayı yüklenenler olmuş. Bana göre, potansiyeli belli, kumaşı iyi çocuğun. Özgüveni biraz fazla yüksek o uzaktan vurduğu top, topuk pasları, çalım denemeleri falan. 2-0 3-0 öndeyken okey de daha dengeli maçlarda kaldırmaz. O da yapmaz bence zaten. Umudum iyi bir alternatif olması kadroda. Bakarsın 1-2 seneye formayı alır. Balıkesir'den bazı videolarını da izlemiştim, biraz daha tanıyorum ama öbür oyuna giren çocuğu bende bir kanaat uyandıracak kadar göremedim maç içinde.

Perotti artık yok malesef; o da çok önemli bir ekleme olurdu bu kadroya. Mevcut şartlarda ise Caner ve Mesut'un girmesini bekliyoruz. Transfer gelmezse, ikinci yarı itibariyle ideal kadromuz da oturdu:

-------------- Altay ----------------
Nazım - Serdar - Tisserand - Caner
------ L. Gustavo - Ozan ----------
------------ Mesut Özil -------------
Valencia ------------------- Pelkas
------------- Samatta -------------

Ozan'ın olmayacağı, -11 derecede oynanacak çok zor bir Sivas deplasmanı bizi bekliyor. Beraberlik kötü sonuç olmaz.

Ankaragücü'ne de önümüzdeki maçlarda başarılar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 00:22 

ust uste mesaj atiyo gibi oldum kusura bakilmasin,

son 5-6 senelik basarisizliktan sonra bi nebze anlasam da
sunuda soylemek lazim, bu transfer kafasi pek saglikli degil.

18. hafta sahaya cikiyosun, sakati cezalisi derken 10 eksigin var
isim olarak bakinca, eksiklerden dordunu kafadan 11 yazarsin

kadroyu sisirdikce sisirdiler ama nitelik olarak hala zayif bana kalirsa
bugun ne gustavo'nun ne ozan'in alternatifi yok. orta sahanin bel kemigi bunlar
4 stoper var 5 aydir hangi ikili cikacak karar veremedik
sag bekini sol bekini direk 11 yazamiyosun, gokhan hangi mac sakatlanir caner hangi mac kart gorur belli degil
ileri uc yine ayni sekilde.

yarin bigun gustavo sakatlanir, ozan bilmem kac mac cezali olur, mesut formsuz olur
tepe taklak asagi gidersin
ferdi cok kritik isim, cocugu kusturmemek lazim
lemos'u hemen silip atmamak lazim
su saatten sonra komple yapilanmaya gidemeyecegimize gore elimizde ki malzemeden farkli tarifler cikarmak gerekiyor kisaca
ya da dualar edecegiz bi 18 hafta daha bu kadar eksik olmasin.
bu senenin hic bi bahanesi yok.

edit,
nasil olsa kazaniyoruz kafasiyla bu sezon bitmez
oynadigimiz seyin adi futbol degil
bu takim 10 mac ust ustede kazanabilir, 5 mac ust uste 3 puan alamazsa da kimse sasirmasin
sezon basinda begenmedigin besiktas oyle veya boyle buyuk mac kaybetmedi, mucadele olarakta digerlerine bakarak iyi diyebiliriz
bi kac haftadir gomulen galatasaray ensende
akilli olup alternatifler uretmek lazim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 74 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bhy1, Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Josh1912, Kare, MorMenekseler, ozerctnky, processor, SDR 1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye