Zaman: 04 Mar 2021, 08:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 108 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 11:19 
Kullanıcı avatarı

Götünün kılları kadayıf olmuş Mandzukic'le uğraşacaklarına Rosier-Montero-Ghezzal üçlüsünü kalıcı olarak takıma kazandırmaya çalışsalar keşke. Hepsinin birden olması zor ama bu üçlüden ne kadarını alırsan o kadar kar. Adamlar isabet kaydettikleri transferlerde bile istekli değil.

Memlekette zihniyet hiç değişmiyor. Van Persie, Falcao vakaları henüz yeniyken kariyerinin sonunda, ne vereceği belli olmayan adamlar için bütün ülke hazır ola geçiyor. Hadi Fener'dir yapar da, bize ne oluyor onu anlamak çok güç. Daha yeni ufak ufak düze çıkmaya başlamışsın, Lens orada hala yata yata milyon eurolar kazanıyo, hemen Mandzukic! Bi yere falan satıldık da benim mi haberim olmadı? Madem o kadar paranız var, şu adamların bonservis işini çözün bari be.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 11:27 
Kullanıcı avatarı

Takımın gülen yüzü en başta N'koudu.. Adam sürekli gülüyor. Dün akşamki derbi sonrası bir videosu var sosyal medyada.. Dans ederek arabaya doğru yürüyor müzik eşliğinde:) Böyle pozitif oyuncular etrafına da neşe saçıp, tüm takımı pozitif etkiliyor..

Bir takımın iyi antrenman yapması, iyi taktikle sahaya çıkması falan başlı başına yeterli gelmiyor. Arkadaşlık, takım ruhu, birlik olma hali de çok çok önemli.
Dışarıdan gördüğüm kadarıyla bu özellikler bizim takıma sirayet etmiş gibi. Aman nazar değmesin!

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 12:24 
Kullanıcı avatarı

İstanbul derbisini 19 yaşındaki Ersin 21 yaşındaki Rıdvan ve Montero ile kazanıyorsun.
Defans hattının sol beki,stoperi ve kalecisi genç sayılacak hatta genç yaştalar.

Ben bu takımı 2015-2016 yıllarında kurulan iskelete benzetmeye başladım.Hatta Beşiktaş için yeni bir iskelet oluşturma adına büyük şans bu kadro.

Atiba yerine Josef
Rıdvan,Ersin,Montero
Q7 yerine Ghezzal
Gomez yerine Abu
Şuan bir sosaya ve yedekten gelip makinaya dönüşecek bir Cenk'e ihtiyaç var takimin.Bunları sağlarsa yeniden 2-3 senelik bir mini seri yakalayabilir kanımca.

Sergen Yalçın'ın hocalığını aynı futbol oynadığı dönemlerdeki gibi keyifle ve merakla takip ediyoruz.O zamandan bu zamana tek farkı bulunduğu konuma saf yeteneği ile değil çalışması ve azmi ile geldi.Yaşlandıkça zekasıda yıllanmış şarap gibi artıyor.Takip etmesi keyifli insanlardan.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 17:01 

@Spanksk

Ersin-Rıdvan 2001'li, Montero 1999'lu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 22:28 
Kullanıcı avatarı

Hakkımı Helal Etmem! (1.Bölüm)| Erdem Ulus - Alen Markaryan - Feyyaz Uçar | Aleni Muhabbet

Feyyaz Uçar Tarihe Geçen Notlar (2.Bölüm) | Erdem Ulus - Alen Markaryan - Feyyaz Uçar | Aleni Muhabbet

Çocukluk kahramanı Feyyaz Uçar olanlar mutlaka izlesin. 2 bölümde çok güzeldi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 16:46 
Kullanıcı avatarı

Feyyaz Uçara ben inandım, samimiyetine.
Alen abinin, Erdem Ulus ile yaptığı program çok iyi, youtube Beşiktaş kanalına taşısalar daha da güzel olacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 20:31 
Kullanıcı avatarı

Valla kim ne derse desin, tabii ki elimizde ölçecek bir alet yok ama, Feyyaz Uçar bence şu anda dünya üzerinde nefes alan en büyük Beşiktaşlıdır. Hali tavrı bile farklıdır, köklerden, derinlerden izler taşır. Saygılar sunarım bu vesileyle.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 20:59 
Kullanıcı avatarı

Feyyaz Uçar'ın Beşiktaşlılığını sorgulamak benim ne haddime. Lakin anlattığı hikayede altı boş kalan yerler var. Bir kere en başta 2 milyon TL''lik farktan ötürü ego yapınca kopmaya başlamış her şey anlaşılan. Gitmedim, gönderildim diyor. Keşke o zaman her şeyi açıklayıp, gitmek istemediği yönünde tepki koysaymış. O da yok. Çeki elalemin avukatına veriyorsun, üstüne bir sorumsuzluk.

Benim fikrimin de çok önemi yok bu yüzden, mevzunun üzerinden 30 sene geçmiş zaten ama beni öyle aşırı etkileyen bir açıklama olmadı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2021, 22:56 
Kullanıcı avatarı

Montero Göztepe maçı kadrosunu alınmamış.
Sezon sonunda 450,000 € daha ödememek için Monteroyu kadroya almıyorlar yazık günah gerçekten.
Montero daha formda, üç maçtın kusursuz oynuyor, şu güzelim defans hattının bel kemiği, bozmaya ne gerek var ?
Montero Welinton dan 3 gömlek daha iyi bir oyuncu ama bu hafta kadroya giremiyor.
Basakşehir, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi zorlu maçlarda Monterı harikalar yarattı bence defansta.
Bu takımda sakatlık olmadığı sürece Montero oynamalı.

Birileri rotasyon falan diyor, arkadaş kural birdir, takımlar rotasyona girebilir ama kaleci
ve stoper zorunluk yoksa rotasyona girmez.
Kurtulamadık şu welintondan, nedir bu Welinton sevdası gerçekten anlayamıyorum.
Ne ayağına hakim ne koluna.
Adamın sağı solu belli olmuyor, bir Vida iki Welinton bildiğin saatli bomba.
Hocanın başınıda buradan yazıyorum yerse Welinton ısrar yer.

Ek olarak Hasici Rizespor istemiş.
Umarım bu çocuk verilecekse Rizespora verilmesin, gitsin Larin gibi yurt dışına kiraya verilsin, kendisini futbola versin.
Hee Rizespora veya yurtiçinde başka bir takıma verilecekse de ilk 11 garantisiyle verilmesi gerekir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 00:07 
Kullanıcı avatarı

@Zmajevi

Ben o olaydan bağımsız konuştum zaten. Feyyaz'ın Fener'e gitmesi inan benim umurumda bile değil. Şartlar öyle gerektirmiştir vs. İnsanların aklında hep aynı şey var. Artık bu muhabbetin bitmesi lazım. Sadece burada değil, Kolej Havası'ndaki açıklamaları, Seba'ya Mektubu...Bunlar gönülden gelen şeyler. Ben adamın yüzüne bakınca orada çocukluğumdan beri hiçbir şeyin değişmediğini görüyorum, bu da bana huzur veriyor. Gerisi laf-ı güzaf.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 108 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bAŞKent50, Bing [Bot], DBK01, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, inadına_körfez, Jason, Ressambob

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye