Zaman: 09 Mar 2021, 00:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 74 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 16:04 

onumuzde ki 4 macin 3u icerde. ciddiyeti bozmadan mac mac bakmak lazim. derbi haftasi 3 puan bizim adimiza cok iyi olur.
bu seriden sonraki 3 mac birbirinden zor. puan kaybi hakkini oralarda kullansinlar.

hatay(d)
gsaray
kgumruk(d)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 07:18 

üst sıramızda-alt sıramızda herkes mağlup oldu, bi erzurum bugün oynayacak ama kazanabileceklerini sanmıyorum. o yüzden üstümüzde ekstra bi baskı olmayacak. zaten stres altında gram top oynayamıyor bu takım, şimdi en azından çıkın topunuzu oynayın tarzı bi rahatlıkla sahaya çıkarız.

tabi işin bi de kazanma tarafı var, olur da yenersek 18 yaparız arkasından hemen 3 gün sonra içerde kasımpaşayla oynıyoruz. 1 haftada potadan çıkıp rahatlama şansımız var. ama tabi bizim bildiğimiz ankaragücü taraftarını mutlu etmeyi değil, bu iki maçtan 1 puan alıp tüm düşme stresini sonuna kadar devam ettirmeyi seçer :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 09:43 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe/Kadıköy home office'ten bildiriyorum, yaklaşık 1 saattir lapa lapa kar yağıyor. Yollar vs. tuttu yavaştan araçlar zorlanmaya başladı. Bu tempoda akşama kadar yağsa ortalık bembeyaz olur maç bile zora girer ancak muhtemelen öğleden sonra güneş çıkar akşama da bir şey kalmaz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 10:57 
Kullanıcı avatarı

emrefb1907 yazdı:
Fenerbahçe/Kadıköy home office'ten bildiriyorum, yaklaşık 1 saattir lapa lapa kar yağıyor. Yollar vs. tuttu yavaştan araçlar zorlanmaya başladı. Bu tempoda akşama kadar yağsa ortalık bembeyaz olur maç bile zora girer ancak muhtemelen öğleden sonra güneş çıkar akşama da bir şey kalmaz.

Baya güneş açtı akşama bir sıkıntı olcağını sanmıyorum :) Maça gelecek olursak bizim takım olarak oynadığımız oyun çok istekli arzulu değil belki ama mücadeleyide 90dk veriyoruz birçok maçtada bunu gördük. Akşam Mesut'un gelişinin ben fenerbahçeli oyuncular üzerinde artı bir etkisi olcağını düşünüyorum. Haftalardır fenerbahçe maçlarınıda göz ucuyla takip eden birisi olarak maç ortada. Saba ilerde yine bencillik yapmazsa bulduğumuz pozisyonları gole çevirirsek herkesin beklentisi dışında bir sonuç çıkabilir. Farketmez kafana göre AG!

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 11:06 
Kullanıcı avatarı

Son yıllarda umudumun bu kadar az olduğu bir maç olmamıştı.

Pazdan ve Kitsiounun olmamasıyla Atilla yine solda , pintoyuda sağda başlayacaktır. Mac içindeki duruma göre de yerlerini değiştirebilir hoca sanki.

Mesutun gelmesiyle fener camiasında büyük bir sinerji oluştu, bu tam tersi bir etkide yaratabilir fener takımında. Ya kendini ispat etmeye çalışıp ustumuze saldıracaklar erken koparmak için yada bizi küçümseyip nasıl olsa kazanırız düşüncesiyle rolantide oynayacaklar ilk bi 20 25 dk. Bence taktikle alakalı degilde , psikolojik olarak karmaşa yaşayacaklar.

Cok zor maç ama zemin ağır olacak , bizden şut çekmeyi becerebilecek bi endri çekici ağır zeminde altayi anlayabilir. Mac içinde ne demek istediğim anlaşılabilir.gorecez bakalim.

Ankaragucu , En Umutsuz Oldugumuz Zamanlarda Yaptıklarıyla Ankaragücü Olmuştur Zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 11:12 
Kullanıcı avatarı

ankaraguculist® yazdı:
emrefb1907 yazdı:

Baya güneş açtı akşama bir sıkıntı olcağını sanmıyorum :) Maça gelecek olursak bizim takım olarak oynadığımız oyun çok istekli arzulu değil belki ama mücadeleyide 90dk veriyoruz birçok maçtada bunu gördük. Akşam Mesut'un gelişinin ben fenerbahçeli oyuncular üzerinde artı bir etkisi olcağını düşünüyorum. Haftalardır fenerbahçe maçlarınıda göz ucuyla takip eden birisi olarak maç ortada. Saba ilerde yine bencillik yapmazsa bulduğumuz pozisyonları gole çevirirsek herkesin beklentisi dışında bir sonuç çıkabilir. Farketmez kafana göre AG!

Buralarda bu kadar işte hocam :) en azından biraz kar gördük.

Fenerbahçe'de Mesut'un gelişinin özellikle Pelkas ve Samatta'yı olumlu etkilmesini arzu ederim ve beklerim. Bizimkiler takımda pek top oynayan olmadığından Pelkas'ı biraz abarttılar. Ben de çok seviyorum, sempatik bir çocuk, iyi katkı veriyor ancak daha öyle büyük oyuncu diye adlandırılmaya çok yolu var. Bugün onun için önemli bir sınav. Oynadığı mevkiye Mesut Özil'in alındığı gün çıkıp iyi bir performans verirse bir level daha atlamış olur bana göre.

20 maç oldu Samagoal reis de henüz daha top oynamadı.. Son kupa maçında golü var, Mesut gibi arkasında oynadığı her santraforu uçuran bir oyuncu geldi. İlk tercih olarak alındığı için kazanmamız gerekiyor onu, onun da bu fırsatı değerlendirip istekli arzulu olması ve yine golünü atması lazım. Şu anda Fenerbahçe'de puzzle'ın en önemli eksik parçalarından biri santrafor.

Ankaragücü'nü severiz, süper ligde her zaman olmalıdır. Ancak o kritik puanları önümüzdeki haftalarda toplamalarını temenni ediyorum :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 12:13 

avrupa yakasında daha çok kar var kadıköye her zaman az yağar zaten:) akşama bi sıkıntı olmaz kar bakımından..

mesut özil transferi çok abartıldı camia 1 haftadır başka bişey konuşmuyor..zamanında ortegayıda böyle abartıyla almıştık sonra fos çıktı.. 4 maçtır iyi kötü bi sinerji yakalamıştık umarım bozulmaz..

ankaragücüne bizden sonraki maçlarında başarılar rahat rahat ligde kalacaklarını düşünüyorum..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 13:47 
Kullanıcı avatarı

Pazdan ve Kitsou çok büyük eksik bizim adımıza. Kitosu kötü bile oynasa orada olmasını bilmek taraftara moral veriyor ama olmayınca da gözümüz hep onu arıyor.

Çok zor maç açıkçası. Fenerbahçe havasını buldu, dünyaca ünlü transferini de yaptı. Moraller üst düzeydedir diye tahmin ediyorum. Yine de söz konusu Ankaragücü olunca insan umutlanmadan edemiyor.

Yenelim yenilelim çok önemli değil ama hakem konuşulmayan bir maç olmasını diliyorum.

Vurduğun gol olsun Ankaragücüm.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 18:22 
Kullanıcı avatarı

Bolingiyi artık kadroda görmek istemiyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 18:30 

emrefb1907 yazdı:
ankaraguculist[emoji2400] yazdı:
[quote="emrefb1907"]Fenerbahçe/Kadıköy home office'ten bildiriyorum, yaklaşık 1 saattir lapa lapa kar yağıyor. Yollar vs. tuttu yavaştan araçlar zorlanmaya başladı. Bu tempoda akşama kadar yağsa ortalık bembeyaz olur maç bile zora girer ancak muhtemelen öğleden sonra güneş çıkar akşama da bir şey kalmaz.

Buralarda bu kadar işte hocam :) en azından biraz kar gördük.

Fenerbahçe'de Mesut'un gelişinin özellikle Pelkas ve Samatta'yı olumlu etkilmesini arzu ederim ve beklerim. Bizimkiler takımda pek top oynayan olmadığından Pelkas'ı biraz abarttılar. Ben de çok seviyorum, sempatik bir çocuk, iyi katkı veriyor ancak daha öyle büyük oyuncu diye adlandırılmaya çok yolu var. Bugün onun için önemli bir sınav. Oynadığı mevkiye Mesut Özil'in alındığı gün çıkıp iyi bir performans verirse bir level daha atlamış olur bana göre.

20 maç oldu Samagoal reis de henüz daha top oynamadı.. Son kupa maçında golü var, Mesut gibi arkasında oynadığı her santraforu uçuran bir oyuncu geldi. İlk tercih olarak alındığı için kazanmamız gerekiyor onu, onun da bu fırsatı değerlendirip istekli arzulu olması ve yine golünü atması lazım. Şu anda Fenerbahçe'de puzzle'ın en önemli eksik parçalarından biri santrafor.

Ankaragücü'nü severiz, süper ligde her zaman olmalıdır. Ancak o kritik puanları önümüzdeki haftalarda toplamalarını temenni ediyorum :)[/quote]Pelkas daha ne yapmalı anlamadım ben, geldiğinden beri son derece güzel bir performans gösteriyor, bazen kanat oynasa da.Pelkas'ın şimdiye kadar gösterdiği performansu Mesut verse işte virtüöz kendini gösterdi denirdi.Üstelik yaşı genç, geleceği parlak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 74 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, casemiro, CurvaSmurfs, faris87, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, Jason, Kare, kuzeyinkrali, ozerctnky, papa, Rime

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye