Zaman: 08 Mar 2021, 21:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Maçı Kim Kazanır
Beşiktaş 61%  61%  [ 19 ]
Berabere Biter 16%  16%  [ 5 ]
Galatasaray 23%  23%  [ 7 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Beşiktaş 2 - Galatasaray 0
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 22:46 

Ah Larin ah o golü net bir şekilde atsan herşey önceden çözülürdü maçta. Herseye rağmen bariz olarak Gs'ye üstünlük sağladık her anlamda. Ufak pozisyonlar verdik ama genel olarak iyi savunma yaptik. Bu haftadan sonra Vida-Montero bozulmamasi gerekiyor. Josef en iyi transferimiz her maçta çok büyük oynuyor. Takimda herkes iyiydi Mensah ve Oguzhan biraz daha kuvvetli olmalari lazim. Onun haricin de sonradan giren ilk 11 oynayan herkes iş yapıyor. Transfer yapacaksak gelip direk oynayacak takimi bozmayacak isimler olmali. O isi de bu zamana kadar iyi yapti yonetim.

Hakeme gelecek olursak Gs'li arkadaslar ne konuşuyor anlamiyorum isteyen istediğini söylesin hakemi de rakibimizi de yendik yolumuza devam ediyoruz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 22:51 

Parçalıaşk yazdı:
son postum olsun, diagne kafaya tekme attı diyenlerin bakıp utanacağı resimle, dediğim gibi elbet devran dönecek, o zamana kadar sizi kollayanlar koltuğunda otursun:
inşallah son postun olur [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 22:54 

umittttt yazdı:
Parçalıaşk yazdı:
son postum olsun, diagne kafaya tekme attı diyenlerin

https://youtu.be/pBQykeSgXJI
şimdi gördüm, Allah iyiliğini versin ya :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 23:02 

Home-office mesaisi yüzünden derbiyi izleyemedik bari özetini izleyeyim dedim. Bein 4 dakikalık özet koymuş. Yahu arkadaş futbol maçı özeti mi rugby maçı mı belli değil. Goller dışındaki tüm aksiyon kemik sesleri. Çift dalma, grekoromen, bileğe atlama, uçan tekme, yok yok. İşte futbol bu :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 23:26 

Galatasaray için birçok farklı sorun yazılır ama bütün sorunların kaynak noktası, yönetilememe problemi.

Yönetici, teknik direktöre transfer yapamazsak ne olur diye sormuş.

Komik hatta trajikomik bile değil.

Sadece yazık.

Fatih Terim yönetilemiyor, takım yönetilemiyor, Federasyon ile ilişkiler yönetilemiyor.

Mustafa Cengiz için bir şey söyleyemem, çok büyük bir hastalığın pençesinde bir insan Allah şifa versin.

Tek kelimeyle özetlemek için şu cümleyi kurmak doğru olur sanırım,
Keşke Galatasaray'a yarın kayyum atansa.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 23:59 

Parçalıaşk yazdı:
son postum olsun, diagne kafaya tekme attı diyenlerin bakıp utanacağı resimle, dediğim gibi elbet devran dönecek, o zamana kadar sizi kollayanlar koltuğunda otursun:

Fatih Terim bile kabul etti bu pozisyonun kırmızı olduğunu...
Ama işte Türkiye'de sen ve senin gibiler yüzünden pozisyonlara fanatikçe bakılıp gerçek doğruların ne olduğunu unutuyorz...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 00:30 
Kullanıcı avatarı

Maçtan önce çekincelerim yok değildi hani. Rakip ne kadar formsuz da olsa başlarında Terim gibi kurt bir hoca vardı ve şapkadan tavşan çıkartma konusunda mahir bir insan Terim.

Fakat Fatih Terim, Galatasaray ‘ın ruhuna aykırı bir tertiple sahaya çıkarak savunma güvenliğini ön plana aldı ve önce yemeyeyim mantığıyla hareket etti. Büyük hatası buydu. Derbi ağırlığını kaldıracak oyuncuları da kenarda oturttu. Babel , Donk gibi.
Herkes Belhanda dan umudu kesmiş, kendisi dahil.. Fatih hoca ısrarla bu adamdan verim almaya çalışıyor, enteresan! Belhanda’nın sürekli oynaması, yedek bekleyen oyuncuların Fatih Terim’in forma adaleti konusunda kuşkulanmalarına sebep olmuyor mu acaba?

Bize gelince.. İlk 11’de Oğuzhan’ın olması hücum ağırlıklı bir oyun oynayacağımızın alamet-i farikasıydı. Zeminin kar yüzünden deforme olması bizi bir golden etti; Larin in karşı karşıya kaçırdığı gol tamamen zeminin azizliğiydi.

Defans hattında Vida-Montero ikilisinin uyumu geçmişteki Zago-Ronaldo, Marcelo-Tosic gibiydi tıpkı.

Orta sahada Josef De Souza ve Atiba’nın adam yiyen futbolu, kanatlarda Rıdvan ve Rosier’in kara sakız gibi yapışıp rakibi bezdiren mücadeleleri orta sahayı bize kazandırdı.

Beşiktaş, Sergen Yalçın önderliğinde beklentilerin aksine şampiyonluk yürüyüşüne devam ediyor.. Kısıtlı kadro yapısı, sürekli ağlayan bir başkan ve yönetim ise bizim handikaplarımız ne yazık ki.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 07:37 

Gs liler hayatları boyunca ilk kez cüneyt çakır'dan şikayetçiler sanırım.daha fazla yaygara kopardı da fatih terimin kırmızı kartı kabul etmesi biraz dindirdi.

maçın ilk yarısında 2 taraftan da kırmızılar olabilirdi,eyyamcı cüneyt ısrarla maçı dengede tutmaya çalıştı.

kadıköyde bizim maçta bjk ye avantaj verilmeyen bir posizyon vardı kontraya cıkıyorlardı sergen orda çıldırmıştı,dün aynısı hatta daha net'i gs ye verilmedi sergen bıyık altından gülüyordu.küçük fatih terim olma yolunda hızla ilerliyor.

gs kırmızı görmese bjk kazanamazdı diye düşünüyorum,eyyamcı cüneyt'in en büyük özelliği bu tarz maçlarda bir o tarafa bir bu tarafa çalıp maçı berabere bitirmesidir.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 08:50 
Kullanıcı avatarı

Diagne'nin pozisyonu kesinlikle kırmızı kart. Kontrolsüz bir giriş. Bizim itiraz ettiğimiz konu kartın doğruluğu yanlışlığı değil bu tarz pozisyonlarda ki standartsızlık. Geçen hafta Rize maçında Necip'e gösterilmeyen kırmızı kart mesela hemen hemen aynı pozisyon.Başka takımlarda bu kadar rahat kırmızı çıkartılmıyor. Problem burada. İkinci bir konu ilk yarıda Oğulcan'ın akan pozisyonunda oyun orada kesilmez kardeşim. Burada bizim oyuncularada sitemim var ya adam %100 pozisyonu kesmiş sadece bir kişi 5 saniye falan itiraz ediyor. Aynı pozisyon Fenerbahçe takımında kesilse yedek kulubesi bile sahaya girerdi. Bu baskı itiraz işlerini yapamıyoruz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 09:45 
Kullanıcı avatarı

@Parçaliaşk kral sen Covidden daha tehlikelisin ama kendi potansiyelinin farkinda değilsin inan buna.
O darbe -10 derecede sürtmeli şekilde sana gelse, adam öldürmeye teşebbüsten yargılansın istersin mahkeme mahkeme süründürürsün rakibin.
Pozisyonun aması bile yok.Net kırmızı kart.
Diagne'yi tek telime ile tarif et deseler gerizekalı derim herhalde.Şu adamn tapusuna 100 milyon tl'ye yakın para ödedi Gs kulübü inanılır gibi değil.

Onun haricinde zevksiz,tatsız tutsuz bir Bjk-Gs maç izledik.Hakemlik bir maç olmadı bile bana kalırsa.Keşke o avantaj pozisyonunu oynatsaydı orada acemi gibi davrandı Cüneyt Hoca.Birde ceza sahası önünde Abu'nun bir pozisyonu vardı onuda atladı bana kalırsa.

Gs'li arkadaşlardan özeleştiri yapanlar çok olmuş.Bencede Fatih hoca geçen sene Muslera'dan sonraki düşüsü oturup bir incelesin.Transfer diye yönetimi ateşe atacağına nerede hata yaptığına bir kendi baksın.Bjk derbisine çıkıyorsun karşında yamyam gibi orta saha triosu var ama sen sahada Arda haricinde ayağında top tutma becerisi olan bir Belhanda var onunda ne bok yediği belli değil.Yani etobo,Emre Kılınç tercihlerini falan kendine bile izah edemiyordur bu sabah kalktığında.

Onun haricinde Sergen hoca - Bjk takımını tebrik etmek lazım.Diğer şampiyonluk adaylarına göre en sıkıntılı onlar girdi sezona ama aralarında en diriside onlar duruyor.3-4 transfer ile yeni bir Sergen efsanesi doğabilir Bjk kulübünde.
Son olarak kredi çekip gönderin şu Diagne'yi kardeşim.Tek bacak Falcao tribünden daha çok katkı verir takıma.

Birde aklıma geldi,bu Josef sezon öncesi Bjk'den önce Gs'ye yazıldı diye hatırlıyorum.
Eğer o transfer gerçekleşmiş olsaymış bugün çok farklı şeyler yazıyor çiziyor olurduk iki takım içinde.Kaderin cilvesi diyelim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ardaorkun, Atalay1925, b10, bhy1, Bing [Bot], Bozkurt1903, cepni, drinktilloblivionn, Elegancy, faris87, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, GrandeUltras55, hsm35, Hydrozn, ilrimed, ozerctnky, Ressambob, samsun1965, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye