Zaman: 08 Mar 2021, 21:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 315  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 16:38 

Vallahi mutlu olduk :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 16:44 

Boşuna bi tarafımızı yirtmadik İlhan palut hoca değil istifa diye , bu maci bi de palutla düşünün kubilayı ideyeyi kendi sahamızda al gülüm ver gülüm topa sahip olup birşey yapmama içim sıkıldı yine düşünürken

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 16:50 

Palut'un ayrılmasına reaksiyon vermiş olabilir takım ancak çok farklı bir oyun oynamadık kendimizi kandırmayalım. Sadece son vuruşlarda daha başarılıydık bugün. Adı geçen oyuncular gelse ben yeterli diye düşünüyorum. Anderson Esiti, Tom Ince ve Seung Woo Lee. Hem mevki alternatifi olarak hem de genel kadroda sayısal olarak çoğalmamız lazım. Bunun dışında giden olursa da yerlerini doldururuz belki. Hoca konusunda da umarım yabancı bir hoca için çalışıyoruzdur. Bu gecikmenin sebebi o olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 17:00 
Kullanıcı avatarı

Bence de takımın yeni duruma reaksiyonuydu tıpkı geçen yılki TS maçı gibi, artı Zulj nin bitirici çıkması. Bu arada yeni transfer ''Zuli'' diye okunuyor.
Ve lütfen Tripic den kurtulalım, en azından mahkum kalmayalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 18:49 

brk35 yazdı:
Boşuna bi tarafımızı yirtmadik İlhan palut hoca değil istifa diye , bu maci bi de palutla düşünün kubilayı ideyeyi kendi sahamızda al gülüm ver gülüm topa sahip olup birşey yapmama içim sıkıldı yine düşünürken
Erken golü yiyen biz olsaydık aynısı olacaktı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 13:59 

Palut kararı hayırlı olsun. Doğru bulmuyorum kararı. transferlerle (zulj vs) hoca ve ekibi devam etseydi konya’yı yine yener toparlardık ama artık yapacak bir şey yok. Hocaya katkıları için kendi adıma teşekkür ediyorum. İnşallah başta bizim için sonra hoca için doğru bir ayrılık olmuştur

Zulj çok yerinde bir transfer gibi görünüyor. Ayakları iyi bilekler kadife denen cinsten. Oyun zekası üst düzey.nereye koşacağını pas tercihlerini çok iyi biliyor inşallah devamı gelir bu performansının. Böyle transferlere alışık olmayınca insan şaşırıyor mesafeli yaklaşıyor iyi transfer diyemedim öyle görünüyor dedim deli ettin bizi Göztepe :)

Td meselesini acil çözmemiz lazım.. aykut kocaman’ı çok isterdim ama salgın bitene kadar takım çalıştırmayacakmış. Şu durumda yönelmemiz gereken tek isim kalıyor o da Hamza Hamzaoğlu... sunalım teklifimi ikna edelim getirelim takımın başına keyfimize bakalım daha iyi bir seçenek göremiyorum

Bu arada vts kardeşim 22 yaptık kalan 2 maçla min. 24-25 bandına geçeceğimizi hala iddia ediyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 14:15 
Kullanıcı avatarı

Palut ve ekibi baştayken takımın kaç tane kontra atağını hatırlıyorsunuz. Gittikleri hafta 2 tane kontradan gol bulduk. Üstüne takım kontra atak yapabildiğini ispatladı. Dün kaybetseydik bile görüşüm aynı olurdu. İlhan palut ve ekibi haftalardır takıma el freni oldular. Transferi vs bırakın bu takım kaleye şut denemiyordu. Bunun iyi kötü oyuncuyla alakası yok. Hoca faktörü çok önemli. Şimdi üstüne yapıcağımız kaliteli 3 transferle seviye atlarız. Golü koklayan santrafor istiyoruz! Ndiaye ile ideye çöpü yerine Ege Özkayımoğlu kalsa daha fazla gol atardı. Şu takıma senede 14-15 gol atıcak adam bulmak bu kadar mı zor anlam veremiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 14:30 

Hamza hamzaoğlu’nun malatya’da olduğunu unutmuşum.. kusura bakmayın. şu durumda kim gelmeli buyrun sohbete

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:00 
Kullanıcı avatarı

Halil Akbunar için bir şeyler karalamak istiyorum. Geçmişte, toy yaşlarda hata yapmıştır belki ama Göztepe efsanesi olma yolunda ilerliyor. 27 yaşında, bir sezonluk kiralık Elazığspor'a gönderilmesi dışında 9 yıldır aralıksız Göztepe formasını terleten, 3 ayrı ligde 254 kez Göztepe forması giymiş ve giydiği her ligde Göztepe'ye önemli katkı vermiş bir futbolcu ve daha önünde uzun yıllar var. Süper ligde özellikle bu sezon çok iyi oynuyor, lige iyice alıştı, kendini geliştirdi, tecrübe kazandı. O hep sövdüğümüz Galatasaray'a, Fenerbahçe'ye, Beşiktaş'a karşı Göztepe formasıyla gol atmış, maç kazandırmış bir adam. Gürsel Aksel Stadı'nın ilk golünü atmak bile adama nasip oldu.

Abarttığımı düşünenler olabilir, müthiş bir oyuncu olmadığını ben de biliyorum ama Halil bence iyi bir süper lig oyuncusu kıvamına geldi. Bugün ligin başat takımlarında kadroda şans bulur, diğerlerinde 11'e yazılır. Son 3-5 yıldır da evlendi çocuğu oldu karakter olarak oturdu. Sadece futbolunu oynuyor. Göztepe'mize katkı sağlıyor.

Bunlar benim şahsi düşüncelerim, gözlemim. Katılmayan olabilir. Böyle devam etsin futbol hayatının sonuna kadar Göztepe formasını terletsin Göztepe efsanesi olarak futbolu bıraksın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:14 

Hepsine sonuna kadar katılıyorum takımın yıldızı en değerlisi.. kaptan olması da çok isabetli oldu umarım totti gibi bayrak adamımız olur

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 315  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Atalay1925, b10, Bing [Bot], birkarasevda, Bozkurt1903, burakerdim, cepni, devo35, Emboma, endingcredits, faris87, FeBa, Ftorres35, fuar, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrandeUltras55, Gurbetci, hsm35, Hydrozn, Jason, markopasa, ozerctnky, Ressambob, Rime, scatman, Termeli, vosvos, ZŞR

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye