Zaman: 09 Mar 2021, 09:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2041 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 205  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 20:25 

Hüseyin Üzülmez araya girip yeğeni İbrahim Üzülmezi getirse güzel olurdu.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 21:57 
Kullanıcı avatarı

Geçerli bir sebebim yok ama Reşit Akçay'ın en dogru isim olduğunu düşünüyorum. Tek sakıncam, yönetimdeki iş bilmezlerin tüm yetkileri ona bırakmaması olur yoksa çok papaz olacak birisi gibi duruyor. Bu arada sportif direktör de gelirse anlaşabilirler mi orası da muamma fakat şu şartlarda Reşit Akçay'ın tek başına bu takımı uzun dönem için adam edeceği kanaatindeyim. Bu sene olmaz belki ama seneye de devam edilirse güzel bir yapılanma ile bu işi başarır. Keşke gelse ve Aydın Günaydın gibi biriyle altyapıyı da şahlandırsaydı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 22:01 
Kullanıcı avatarı

İnşallah yönetimle yakın ilişkiler olurda onları hizaya getirir. Futbol kulübünün nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda onlara fikir verir bizi dinlemiyorlar belki onu dinlerler. Gerçi onun zihniyeti ile siyasi zihniyet pek uyuşmaz. Bende ilk kez bir teknik adam geldiğinde heycan duydum. Bu ismi Erhan Altın gelmeden söylemiştim. Kaşar bir takımımız var onlara saygın bir teknik adam gerek ayrıca yönetimin yapacağı transferleri de veto edecek bir isim. Bununla birlikte sportif direktör de gelir, umarım o kişi de düzgün bir isim olur. Camiadan biri olursa daha iyi olur tabi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 22:05 
Kullanıcı avatarı

reşit akçay taraftarın beklentisini karsılıcak bir isim , yanarım erhan altınla geçen zamana , hala aklıma geliyor 2 ay ortalama takım calıstırmıs birine su kadroyu emanet ettik , hadi aslanım hadi koçum diyen adamı izledik , emeklilik ikramiyesini aldı allah herkese erhan altın sansı versin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 22:20 

Erhan Altına izleyip görün bakın 3-4 sene kimse takım vermez.
Neyse salın gitsin
Dedik boşa 2-3 ay bizi bozucak adam ama olan oldu
Ligin çok üstünde bir hocayla anlaştık
Mustafa hocayla 3 senelik sözleşmeyi yapın şimdi işte Erhana 3 yaptıysanız hele hele.
Topçular laylaylomu bırakır titretir onları.
Şimdi destek zamanı playoffa bayağa vakit var.
Hazır eder Mustafa hoca takımı.
Allah yardımcımız olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 22:28 
Kullanıcı avatarı

Eski kıllı bey geldiğinden ve ilker uzel müdür olarak ismi geçtiğinden beri bu işi yönetime ve başkana yaptıranlar olduğunu bunlarında kötü niyetli olduğunu söylüyorum. Zaten geldiklerinden beri bunların yazdığı yazıları nasıl ortalığı karıştırdıklarını biliyoruz. Kendilerine en başından beri destek veren bizim gibi taraftarları bile hiçe sayıp eski kıllıyı getirdiler. Buna düşmemeliydiler.

Başından beri savunduğumuz şey belli bu sene çıkamasakta en az 4 sene kredileri var gözümde ben ve benim gibi birçok kişi için adam gibi bir yapılanma istiyorduk gelecek seneler için. En başında bu çetelere uymayıp adam gibi bir hoca getiremediniz.

Yapılması gerekenler belli çıkıp çıkmamak benim için 4 sene daha mühim değil. Koltukta kalmak istiyorsanız adam gibi sistem kurun. Taraftarda ve şehirde soru işareti olmasın, 2023 te tüzük kongresinde adam gibi bir tüzük yazın. Günü geldiğinde süperlige çıktığımızda daha sağlam olalım.

Şimdi 4 sene çıkmayacaksak para harcamaya da gerek yok ozaman diyenler olabilir ama bu kulübün bir sisteme kavuşmasını istiyorsak her dengeyi gözetmek zorundayız gerekirse milyonlarda harcayacaksın ama hedefsiz olmayacaksın.

Biraz daha bekliyorum bakalım kongre olursa bu 2 senedir yardıranlardan kimler çıkacak ortaya. Net olarak söylüyorum yarın bu yönetim bıraksın en fazla 2 aday çıkar ortaya onlarda bu kulübe hicbir şey veremeyecek para veremeyecek kişiler olur.

Transfer yasağını bu yönetim kaldırdı bu şehirde 2.ligde ki takıma gelip başkan olacak transfer yapacak bir adam var mı? İstifa istifa o istifa bu gitsin alternatifiniz taraftar devrimi mi? Tamam seneye alsın kulübü taraftar ya küme düşersin ya da mevcut kadroyu elde tutsan bile bi yere kadar götürebilirsin. Kolay mı bu işler parasız. Ne kadar duygusalız.

Biz 3.ligden amatöre düşerken maratonda 100 kişiykende ordaydık. Bu forumda yazan herkes o günleri yaşadı. Ben artık bir kulübümüz olsun yeter mantığında değilim. Ve bazı şeyler istediğimiz gibi olacaksa siyasetle ters düşmememiz gerek diye düsünüyorum.
Bu acemilikler zamanla ortadan kalkacaktır.

Şu sosyal medyada yazan eski bky tayfası işin bokunu çıkardınız arkadaş yok yönetim para falan yiyormuş. Yav abi bu adamlar zaten iktidarın adamı 18 senede iktidar sayesinde bir yerlere gelmişler. Kimi iş yeri sahibi olmuş kimi işveren olmuş servetine servet katmış hala iktidardan nemalanıyorlar tutup ne parası yiyecekler kocaelispordan? Aksine zaten akıllı olsalar kocaelispor yönetimine girip vakitte kaybetmezler sorun bu iktidar partisinde futbolu bilen yöneticilik yapabilecek isimde yok doğru düzgün hepsi acemi, biraz mantıklı olun kongre de bir aday cıkartın bu sefer...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 00:53 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
Eski kıllı bey geldiğinden ve ilker uzel müdür olarak ismi geçtiğinden beri bu işi yönetime ve başkana yaptıranlar olduğunu bunlarında kötü niyetli olduğunu söylüyorum. Zaten geldiklerinden beri bunların yazdığı yazıları nasıl ortalığı karıştırdıklarını biliyoruz. Kendilerine en başından beri destek veren bizim gibi taraftarları bile hiçe sayıp eski kıllıyı getirdiler. Buna düşmemeliydiler.

Başından beri savunduğumuz şey belli bu sene çıkamasakta en az 4 sene kredileri var gözümde ben ve benim gibi birçok kişi için adam gibi bir yapılanma istiyorduk gelecek seneler için. En başında bu çetelere uymayıp adam gibi bir hoca getiremediniz.

Yapılması gerekenler belli çıkıp çıkmamak benim için 4 sene daha mühim değil. Koltukta kalmak istiyorsanız adam gibi sistem kurun. Taraftarda ve şehirde soru işareti olmasın, 2023 te tüzük kongresinde adam gibi bir tüzük yazın. Günü geldiğinde süperlige çıktığımızda daha sağlam olalım.

Şimdi 4 sene çıkmayacaksak para harcamaya da gerek yok ozaman diyenler olabilir ama bu kulübün bir sisteme kavuşmasını istiyorsak her dengeyi gözetmek zorundayız gerekirse milyonlarda harcayacaksın ama hedefsiz olmayacaksın.

Biraz daha bekliyorum bakalım kongre olursa bu 2 senedir yardıranlardan kimler çıkacak ortaya. Net olarak söylüyorum yarın bu yönetim bıraksın en fazla 2 aday çıkar ortaya onlarda bu kulübe hicbir şey veremeyecek para veremeyecek kişiler olur.

Transfer yasağını bu yönetim kaldırdı bu şehirde 2.ligde ki takıma gelip başkan olacak transfer yapacak bir adam var mı? İstifa istifa o istifa bu gitsin alternatifiniz taraftar devrimi mi? Tamam seneye alsın kulübü taraftar ya küme düşersin ya da mevcut kadroyu elde tutsan bile bi yere kadar götürebilirsin. Kolay mı bu işler parasız. Ne kadar duygusalız.

Biz 3.ligden amatöre düşerken maratonda 100 kişiykende ordaydık. Bu forumda yazan herkes o günleri yaşadı. Ben artık bir kulübümüz olsun yeter mantığında değilim. Ve bazı şeyler istediğimiz gibi olacaksa siyasetle ters düşmememiz gerek diye düsünüyorum.
Bu acemilikler zamanla ortadan kalkacaktır.

Şu sosyal medyada yazan eski bky tayfası işin bokunu çıkardınız arkadaş yok yönetim para falan yiyormuş. Yav abi bu adamlar zaten iktidarın adamı 18 senede iktidar sayesinde bir yerlere gelmişler. Kimi iş yeri sahibi olmuş kimi işveren olmuş servetine servet katmış hala iktidardan nemalanıyorlar tutup ne parası yiyecekler kocaelispordan? Aksine zaten akıllı olsalar kocaelispor yönetimine girip vakitte kaybetmezler sorun bu iktidar partisinde futbolu bilen yöneticilik yapabilecek isimde yok doğru düzgün hepsi acemi, biraz mantıklı olun kongre de bir aday cıkartın bu sefer...
Siyasetle biz ters düşmesekte 2009 daki yanlislar yapıldığı takdirde siyasetin bizle ters düştüğünü ve g.tü toparlayamadığımızı hep birlikte gördük. Aynı yanlışlar yapılmaya devam ediyor. Bu kulüp doğru yönetilirse zaten 1 veriliyorsa 2 alır bu camia.

2011 de kim bu günlere tekrar dönebileceğimizi hayal edebilirdi? Bu kulübün bir şansı daha yok. Muhammer başkan olsun, eski tribün olsun, Bahri Yavuz olsun, Orhan Görsen olsun, malesef kim bu kulübü ayakta tutmak için çaba gösterdiyle hep bir eleştri konusu bulundu. Ama asıl zamanında eleştrilmesi gerekene "dur arkadaş sen bu kulübün parasını çar çur edemezsin" denmediği için şu an buradayız ve 2009 da söyleyemediğimizi bugünde söyleyemezsek sonumuz yine aynı olacak. Tekrar senin bahsettiğin konuda söylemek istediğim, acemilik yapma lüksümüz yok bizim,bu kulübü yönetecek kişiler geçmişten ders alıp yönetmeli.

Dediğin gibi bir aday yok ama biz üstüne basa basa eleştirmez isek bu yönetimi daha da rahat davranacaklarına eminim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 01:34 
Kullanıcı avatarı

Bahri yavuz bu kulübün 15 milyon TL sine el koyup vermiyorken.
Sıfır borçla birakiyoruz diyip 4 milyon TL borç takip giderken kimse hop kardeşim ne ayaksın sen kimin parasını vermiyorsun kime borç takip gidiyorsun demedi maalesef.

Muammer başkan bile bizim içimizden biriyken zamanında o bile transfer işini yapamadı PTT den düştük.
En iyisini almak istersin uymadı mi uymuyor işte.
2 gol krali var takımda ikisi toplam 3 gol.

Bu kadar çok kaos ortamına çevirmeyi ben anlamadım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 08:37 

saffet8 yazdı:
Bahri yavuz bu kulübün 15 milyon TL sine el koyup vermiyorken.
Sıfır borçla birakiyoruz diyip 4 milyon TL borç takip giderken kimse hop kardeşim ne ayaksın sen kimin parasını vermiyorsun kime borç takip gidiyorsun demedi maalesef.

Muammer başkan bile bizim içimizden biriyken zamanında o bile transfer işini yapamadı PTT den düştük.
En iyisini almak istersin uymadı mi uymuyor işte.
2 gol krali var takımda ikisi toplam 3 gol.

Bu kadar çok kaos ortamına çevirmeyi ben anlamadım.
Elimizdeki bütün parayı transferi açmaya uğraştık. Transferi açtıktan sonra bile tek kuruş yardım edilmedi o dönem. Yazık oldu...

O sene devre arasında yapılan transferlerde, transferin son anda açılmasından dolayı, karambol transferler oldu. (Hacettepe maçı pazardı, cumartesi transferi açtık) Yani çok sağlıklı bir transfer ortamı olmadı. Diğer transfer dönemleri ile o dönemi kıyaslamamak lazım. Ona rağmen;

Bülent Uzun, Ali Çamdalı, Emrah Kol, Levent Kartop, Murat Hacıoğlu, Ercan Ağaçe, Atahan Menekşe, Aydın Yıldırım, Ali Bayraktar, Ahmet Dursun, Ali Cansun, Adem Çalık, Fevzi gibi adamlar transfer edildi. İçeride de Serdar Topraktepe, Cem Sinan, Uğur Daşdemir, Hamza Mutlu, Gökhan Meral, Onur Alkan, Yunus İlgen gibi isimler vardı. ( Dikkat edin transfer edilen futbolcularla alakalı hiçbir yasak gelmedi Kocaelispor'a. En önemli artı budur. Sadece Ahmet Dursun- Levent Kartop ve Murat Hacıoğlunda dan geldi onların da süper lig dönemi alacağı idi. Yönetimden en büyük beklentim budur. Borçsuz bir sene)

Kağıt üzerinde kadro çok iyi kadro ama elde para kalmayınca sorun çıkaracak topçu sayısı fazla idi. Maddi anlamda hiçbir destek gelmeyincede olmadı...

Keşke yönetim, basın, camia olarak en öne transferi koymasaydık, düşeceksek de elimizdeki gençler ile düşse idik. Ama o dönem ben dahil hepimiz transferin açılmasını istiyorduk...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 10:09 
Kullanıcı avatarı

Derdim Çelik başkanı eleştirmek değil.
Transfer konusu çoğu zaman yanlış olabiliyor zaten bakın takimlara yapılan çoğu transfer yanlış.
Hangi dönemde nokta transfer yapabildikte bu kadar çok kaos ortamı yaratılıyor.

Yarım sezonda yapılan aceleci hareketler ve yanlışlardan ders alınıp önümüze bakalım. Bu sene olmazsa önümüzdeki sezonu da düşünüp öyle hareket edilmeli.
Diğer teknik adamlardan ziyade Mustafa Reşit hoca yönetime işine karıştırtmaz diye düşünüyorum ama yinede bunların hepsiyle başarılı olacağımıza güvenmiyorum.
Çok yüksek ihtimalle play off oynayacağız.
Diğer grupta da Sakarya var play-off hattında onlarla bir play-off finali Bursa'da ne de yakışır su sezona.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2041 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 205  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cty, Google [Bot], Google Adsense [Bot], güçlüalper, northern1912, ozgurr, pirlo35, Pomak_1925, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye