Zaman: 09 Mar 2021, 10:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 687 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 69  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 20:03 

Sol bek işini olmuş sayarsak:

Regattin çok maçta geniş bir bölgede hücum pres yapmak için koşarak harcadı enerjisinin önemli bölümünü. Blokları yaklaştırmak lazım. O zaman verimi artabilir. Yoksa hamle oyuncusu olup kenarda dursun daha iyi. Ziya da aynı şekilde. Bu işin yolu da defansın oturmasına bağlı. Genç, hızlı stoper şart. Murat Akça filan değil...

Harun'un 2 gol attığı Göztepe (4-3) kupa maçında, 10 ya da sol kanat mevkilerinde de oynayabildiği net görülüyor. Bu takımda 3 Harun olsa üçü de 11 başlar. Biri sol kanat, biri 10 biri 8 oynar. Kağıt üstündeki alternatifleri defansif açıdan eksikler, Scuk ve Yekta... Yılmaz bu ikisinden daha iki yönlü ama geniş alanda Harun etmiyor. Balıkesir'den dönen İsmail iş yapabilir. Bakalım yönetim ne bulacak. 4 ve 8 öncelikli bana göre.

Thiam'ın alternatifi de yok, hiç yoksa Tavares olabilir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 16:31 
Kullanıcı avatarı

stoper transferi gencer'e cok bagli. gencer donebilecekse stoper transferi yapilmamali. ust sinif stoper ihtiyacimiz var mi? var. ama gencer de donunce, kuban ve caglar'i da sayarsak 7 stoper oluyoruz.

ideal 22:

transfer (cihan)

ugurlu (kadir) - berkay (lokman) - gencer (ibo) - tolga (ridvan)

thiam (transfer) - harun (yekta)

kappel (eren) - transfer (regattin) - ziya (erhan)

marco (kadah)

scuk gitmeyecekse thiam'in yedegi o olacak maalesef. cocalic gitmeli. yilmaz gitmeli. kaleci alinmali.

regattin'in temel problemi 2. bolgeye yaklasip aldigi toplarda cok kayip yapiyor. alip yuzunu donup pozitif is yapamiyor. tatos bunu cok iyi yapiyordu. yaklasip sirti donuk top alip en kotu ihtimalle faulu aliyordu. bize top hakimiyeti ve pas isabeti yuksek bir maestro 10 numara lazim...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2021, 19:18 

Yazdıklarının çoğuna katılıyorum.
Rüzgar Cihan'ın arkasında ve genel kanı Cihan ile götürürüz şeklinde gibi. Maalesef aynı fikirde değilim, Kaleciye çok net ihtiyacımız var. (Kaleci transferi yapacağımızı sanmıyorum)

Stoper konusunda farklı düşünüyorum, Gencer'in durumuna bakılmaksızın stoper alınmalı, bu adam en son maçına 13 ay önce çıktı, genç de değil artık kolay toplayamaz. Berkay-Lokman ikilisiyle lige çıkarız diyenler varsa hayal görüyor. Çok istediğim biri var ismini zikretmeyim çünkü bize düşmesi çok zor. Gelse savunmanın lideri olsa.. Neyse var bir hayalimiz.

Mehmet Erdem şu 17 haftayı kurtarma transferi gibi. Transfere pozitif bakabileceğim tek durum; Özgür bize gelmeden önce Gazişehir'de bu abinin yedeğiymiş. Tabi özgür geçen 2.5 yılda düzenli oynadı bu abinin son 1.5 yılı kayıp. İyi bir stoper gelecekse Mehmet Erdem'e okeyim.

Regattin şu ana kadar Tatos ve Putsila'yı arattı. Devre arası kampında en büyük isteğim Regattin'in gelişmesi, yoksa diğer ikisini aramaya devam ederiz. Piyasada bunu kesecek boşta on numara da gelmiyor aklıma, belki Ankaragücünden ayrılan Canteros.

Deniz Kadah bu ligde santrafor rotasyonuna alınabilecek iyi oyunculardan. Paixao-Deniz rotasyonu kağıt üzerinde güzel duruyor. Ziya'yı da gönderip Erzurum'dan ayrılan Hamroun'u çözsek iyi olur aslında.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 08:15 
Kullanıcı avatarı

10 numara transferi ve stoper transferi bekliyoruz. Yılmazı gönderip 8 numara transferi de yaparsak yemeyin tadından.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 12:29 
Kullanıcı avatarı

Hoca dün 4 transfer yapacağız.3 yerli 1 yabancı olucak dedi.Yabancı oyuncu yurtdışından gelicekmiş.2 tanesi bitmiş yakında açıklanıcakmış.Onlar Deniz Kadah ve Mehmet erdem uğurlu zaten.
Kalan 2 transferden yerli olan stoper yabancı olan 10 numara büyük ihtimalle.İnşallah nokta atışı bir oyun kurucu buluruz.Yoksa regattinle olmaz bu iş.
Bir de sene başı planlamaya salladı.Ben transferler bitmek üzere iken geldim dedi.Bana kadro geniş diyolar ama kontenjandan oynatamıyodum dedi.Devre arası böyle bir temizlik şarttı anlamında konuştu.İnşallah o yabancılarla anlaşılıp ayrılmışızdır yoksa ilerde başımız çok ağrır bunlardan.Oynamayıp giden yabancılardan kime nemalandıysa yazıklar olsun.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 12:49 

Milat1914 yazdı:
Hoca dün 4 transfer yapacağız.3 yerli 1 yabancı olucak dedi.Yabancı oyuncu yurtdışından gelicekmiş.2 tanesi bitmiş yakında açıklanıcakmış.Onlar Deniz Kadah ve Mehmet erdem uğurlu zaten.
Kalan 2 transferden yerli olan stoper yabancı olan 10 numara büyük ihtimalle.İnşallah nokta atışı bir oyun kurucu buluruz.Yoksa regattinle olmaz bu iş.
Bir de sene başı planlamaya salladı.Ben transferler bitmek üzere iken geldim dedi.Bana kadro geniş diyolar ama kontenjandan oynatamıyodum dedi.Devre arası böyle bir temizlik şarttı anlamında konuştu.İnşallah o yabancılarla anlaşılıp ayrılmışızdır yoksa ilerde başımız çok ağrır bunlardan.Oynamayıp giden yabancılardan kime nemalandıysa yazıklar olsun.

Hepsi ile Fifalık olacağız, önümüzdeki dönemlerde kesinleşmiş borçlar cıkacak ve transfer tahtası kapanacak.. Cok güzel indirdi menejerler ceplerine.. Ama tabi bunun sorumlusu başkan ve yönetimdir.. Hiç mi akıllarına gelmedi, ya arkadaş 10 tane yabancıyı ne yapacağız, 4 ü tribünde oturacak diye.. Yazılacak, eleştirilecek o kadar çok şey varki.. İnşallah çıkarız bu sene yoksa işimiz çok zor.. Çıktığımızda da bu amatörlük devam ederse, asansör oluruz oda ayrı bir konu

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2021, 23:58 
Kullanıcı avatarı

yonetime yakin kaynaklardan kadah + ugurlu tamam, bir kaleci geliyor, bir yabanci 10 numara geliyor diye anladim. buna ek olarak da transfer olacakmis gibi konusuluyor. sanirim iyi bir stoper olursa yerli stoper, bir 6 bir de 8 bakiyorlarmis. yani 4 kesin 3 plase diyebiliriz...

bu transferleri yapip da cikamazsak allah yardimcimiz olsun...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 12:37 

Umarım 8 numaranın defansif yanı gevşek olmaz. 2. bir Harun görmek isterim. Sonra Harun'u 10 bile izleyebiliriz duruma göre... Şaetları bilmiyorum ama Balıkesirden ayrılan İsmail düşünmeye değer bir oyuncu.

Bjarnason bu bakımdan en azından vasat üştüydü, ama Larisa gibi bir takıma gitmiş... Yaşı olsa da kuzey oyuncularında belli bir fizik ve sertlik oluyor.

Vrsajevic Tolga'ya iyi bir yedek olabilirdi.

Osman Keçelioğlu bir maçta da olsa çok beğendiğim bir stoperdi. Düzcespora gitmiş. Bursadaki Furkan da bize lazım olan stoper tipi. Transferde yıllardır stoperde hata yapıldı. Umarım tecrübeli filan deyip ağır ve mücadelesi vasat yeni bir gereksiz stoper gelmez.

Bu iki oyuncuda isabet sağlanmazsa poffa göz kırparız...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 01:45 

Kutlamalarla alakalı kimse bir şey yazmamış.

Bütün semtlerden çok kıyak görüntüler geldi
Helal olsun
Altay tribünü
Burada mesajı kıyaktı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2021, 10:21 
Kullanıcı avatarı

İyi ki doğdun kara sevdam.Şanlı şerefli nice senelere

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 687 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 69  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Antalyasporlu, Bambino, Bing [Bot], brigand55, Buyuurr, cozker, Emre, esbalabanes, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hepinandık, Kare

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye